Disney Magical Movers hrací set - Pocahontas
23,60 € 15,90 €

Roztoč panenku a sleduj její úžasné pohyby, jak Pocahontas jezdí na lodičce. Vlož panenku na přiloženou základnu, zatáhni za šňůrku a roztoč ji. Poté dej princeznu na tvrdý a rovný povrch a sleduj jak tančí.

Disney Mini princezná tematický set Bella
27,58 € 19,70 €

Zábavný hrací set s mini princeznou Belou, jej priateľmi a doplnkami zabalený v plastovom kufríčku, ktorý je ideálny nielen na cesty. Dievčatká si užijú veľa zábavy pri vytváraní zábavných scénok.

Disney Princezná Jasmin

Disney Princezná Jasmin

Hodnotenie: 5
18,48 € 10,90 €

Krásna bábika z dielne Disney princezien Jasmin. Princezná je oblečená v nádherných šatách svojej ikonickej farby s blýskavými detailmi a potlačou. Má detailne vypracovanú maľovanú tvár.

Disney Bábika Ariel 30 cm
14,27 € 10,90 €

Bábika Ariel je pripravená na každé dobrodružstvo! Oslňujúce šaty, krásna tvár a dlhé vlasy, to je princezná Ariel. Užite si nekončiace dobrodružstvo s bábikou Ariel. Bábika je vysoká 30 cm.

Disney Princezná Mulan

Disney Princezná Mulan

Hodnotenie: 5
18,48 € 10,90 €

Krásna bábika z dielne Disney princezien Mulan. Princezná je oblečená v nádherných šatách svojej ikonickej farby s blýskavými detailmi a potlačou. Má detailne vypracovanú maľovanú tvár.

Disney Princezná Pocahontas
18,48 € 10,90 €

Krásna bábika z dielne Disney princezien Pocahontas. Princezná je oblečená v nádherných šatách svojej ikonickej farby s blýskavými detailmi a potlačou. Má detailne vypracovanú maľovanú tvár.

Disney Svietiaca Ariel do vody
25,90 € 23,90 €

Novinka

Ariel predvedie ohromujúce svetelné predstavenie so svojim chvostom, ktorý sa rozsvieti. Vodná komora v jej chvoste obsahuje neónovo sfarbené tvary medúz, hviezdic a mušlí obklopených trblietkami. Keď bábiku nakloníte, uvidíte ich, ako sa pohybujú a blyštia sa. Keď stlačíte tlačidlo na jej páse, chvost svieti rozličnými farbami.

Disney Princezná Merida

Disney Princezná Merida

Hodnotenie: 5
18,48 € 10,90 €

Krásna bábika z dielne Disney princezien Merida. Princezná je oblečená v nádherných šatách svojej ikonickej farby s blýskavými detailmi a potlačou. Má detailne vypracovanú maľovanú tvár.

Disney Princezná Popoluška
18,48 € 10,90 €

Krásna bábika z dielne Disney princezien Popoluška. Princezná je oblečená v nádherných šatách svojej ikonickej farby s blýskavými detailmi a potlačou. Má detailne vypracovanú maľovanú tvár.

ADC Blackfire Nová Disney princezná - Ariel
37,60 €

Novinka

Úžasná bábika v podobe princeznej Ariel z populárnej rovnomennej rozprávky od Disney urobí radosť všetkým malým princeznám. Bábika má na sebe prekrásne šaty so vzormi mora, korunku a topánočky.

Disney Magical Movers hrací set - Jasmina
23,98 € 15,90 €

Roztoč bábiku a sleduj jej úžasné pohyby na lietajúcom koberci! Vlož bábiku na priloženú základňu, zatiahni za šnúrku a roztoč ju. Potom daj princeznú na tvrdý a rovný povrch a sleduj jej ladné pohyby.

Disney Magical Movers princezná Locika
12,10 € 8,90 €

Roztoč bábiku a sleduj jej úžasné pohyby! Vlož bábiku na priloženú základňu, vytiahni šnúrku a roztoč ju. Potom ju daj na tvrdý a rovný povrch a sleduj jej ladné pohyby. Bábika je 9,5 cm veľká.

Disney Princess Moderné bábiky Bella
21,50 € 12,90 €

Táto Kráska z radu Comfy Squad má neformálny, pohodlný kostým navrhnutý tak, aby padol bábike z rady Disney Princess Fashion. Oblečenie a dizajn modernej princeznej bol inšpirovaný animovaným filmom Ralph Rozbi-to a internet.

Disney Princess Moderné bábiky Tiana
21,50 € 11,90 €

Táto Kráska z radu Comfy Squad má neformálny, pohodlný kostým navrhnutý tak, aby padol bábike z radu Disney Princess Fashion. Oblečenie a dizajn modernej princeznej bol inšpirovaný animovaným filmom Ralph Rozbi-to a internet.

ADC Blackfire Disney Princess Princezná Na Vlásku a Pony
19,60 €

Novinka

Bábika Locika a jej poník z obľúbeného filmu od Disney Na vlásku urobia radosť každej malej princeznej! Bábika má na hlave trblietavú korunku, šaty krásne vyzdobené podľa filmovej predlohy a na nohách pár slušivých topánočiek. Jej zvierací kamarát má nádhernú dlhú hrivu s vrkôčikmi a postroj, ktorý dokonale ladí k bábike.

Disney Princezná Bella

Disney Princezná Bella

Hodnotenie: 5
18,48 € 10,90 €

Krásna bábika z dielne Disney princezien Bella. Princezná je oblečená v nádherných šatách svojej ikonickej farby s blýskavými detailmi a potlačou. Má detailne vypracovanú maľovanú tvár.

Disney Princezná Tiana

Disney Princezná Tiana

Hodnotenie: 4,5
18,48 € 10,90 €

Krásna bábika z dielne Disney princezien Tiana. Princezná je oblečená v nádherných šatách svojej ikonickej farby s blýskavými detailmi a potlačou. Má detailne vypracovanú maľovanú tvár.

Disney Princezná Locika

Disney Princezná Locika

Hodnotenie: 4,9
18,48 € 12,90 €

Krásna bábika z dielne Disney princezien Locika. Princezná je oblečená v nádherných šatách svojej ikonickej farby s blýskavými detailmi a potlačou. Má detailne vypracovanú maľovanú tvár.

Disney Princezná Snehulienka
18,48 € 12,90 €

Krásna bábika z dielne Disney princezien Snehulienka. Princezná je oblečená v nádherných šatách svojej ikonickej farby s blýskavými detailmi a potlačou. Má detailne vypracovanú maľovanú tvár.

Disney Princess Moderné bábiky Locika
21,50 € 11,90 €

Táto Kráska z radu Comfy Squad má neformálny, pohodlný kostým navrhnutý tak, aby padol bábike z radu Disney Princess Fashion. Oblečenie a dizajn modernej princeznej bol inšpirovaný animovaným filmom Ralph Rozbi-to a internet.

Disney Princezná Ruženka
18,48 € 12,90 €

Krásna bábika z dielne Disney princezien Ruženka. Princezná je oblečená v nádherných šatách svojej ikonickej farby s blýskavými detailmi a potlačou. Má detailne vypracovanú maľovanú tvár.