Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Spirit bábiky na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Spirit bábiky nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Spirit bábiky – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Mattel Spirit Vychytaná stajňa herný set Mattel Spirit Vychytaná stajňa herný set
Mattel Spirit Vychytaná stajňa herný set

Vydajte sa na cestu priateľstva, odvahy a dobrodružstva s animovaným filmom Spirit z dielne DreamWorks! Herný set Spirit Vychytaná stajňa ponúka kompletné herné dobrodružstvo a skvelý spôsob, akým sa deti môžu naučiť koňa kŕmiť, kefovať ich a starať sa o ne!

môžete mať 27.03

MALL
DreamWorks Spirit pôda lucky herný set Mattel Spirit Vychytaná stajňa herný set
DreamWorks Spirit pôda lucky herný set

Staňte sa súčasťou všetkého toho priateľstva, statočnosti a dobrodružstvo s animovaným filmom Spirit od DreamWorks! Herný set izby Remen Spirit Lucky 's Room predstavuje bábiku Smejko (približne 7 palcov / 17,78 cm) v jej nočnej košeli s šľapky a kefou a obsahuje veľkú skriňu na uloženie oblečen

môžete mať 31.03 - 04.04

Spirit festival Mattel Spirit Vychytaná stajňa herný set
Spirit festival

Buďte súčasťou všetkého toho priateľstva, statočnosti a dobrodružstvo s animovaným filmom Spirit od DreamWorks! Sortiment stánkov Spirit Festival Stand ponúka výber medzi festivalovým stánkom na zmrzlinu, ktorý je dodávaný s otočnými kolieskami, plachtou a príslušenstvom na výrobu kornútov so zmrzli

môžete mať 30.03 - 31.03

Mattel Spirit Čarovná vychádzka L.O.L. Surprise! OMG Movie Veľká segra - Spirit Queen
Mattel Spirit Čarovná vychádzka

Staňte sa súčasťou priateľstva, statočnosti a dobrodružstvo v kreslenom filme Spirit od spoločnosti DreamWorks! Herný set Čarovná vychádzka s bábikou Lucky a koňom Spirit je týmto filmom inšpirovaný a prináša prvky konských dobrodružstiev, kde bábika Lucky jazdí na koni Spirit a užije si veľa zábavy.

môžete mať 27.03

MALL
L.O.L. Surprise! OMG Movie Veľká segra - Spirit Queen L.O.L. Surprise! OMG Movie Veľká segra - Spirit Queen
L.O.L. Surprise! OMG Movie Veľká segra - Spirit Queen

Rozbaľ OMG Veľkú segru a 25 prekvapení, ktoré na teba čakajú! Priprav sa natočiť svoj vlastný film. V balení nájdeš filmové rekvizity, doplnky, dva outfity, 3D okuliare a filmovú scénu. Vyskúšaj, ako to bábike pristane na striebornom plátne.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Mattel Spirit Rozkošné poníky a priatelia - séria 2 L.O.L. Surprise! OMG Movie Veľká segra - Spirit Queen
Mattel Spirit Rozkošné poníky a priatelia - séria 2

Staňte sa súčasťou priateľstva, statočnosti a dobrodružstvá z animovaného filmu Spirit spoločnosti DreamWorks! Mini herný set Spirit zaručuje zábavu pri rozbaľovaní, obsahuje 2 postavy a 3 doplnky inšpirované farbami MIRADERO festivalu z filmu (viac variantov výrobku)!

môžete mať ZAJTRA

MALL
Mattel Spirit Domov Lucky Mattel Spirit Konská show HCH38
Mattel Spirit Domov Lucky

Buďte súčasťou všetkého toho priateľstva, statočnosti a dobrodružstva s animovaným filmom Spirit: Divoký žrebec od DreamWorks! Herný set Lucky ´s Train Home obsahuje bábiku Lucky v rozkošných dlhých šatách na jej ceste vlakom domov, na ktorej ju sprevádza aj jej verný kôň Spirit!

môžete mať 27.03

MALL
Mattel Spirit Stajne snov Mattel Spirit Konská show HCH38
Mattel Spirit Stajne snov

Buďte súčasťou všetkého toho priateľstva, statočnosti a dobrodružstva s animovaným filmom Spirit: Divoký žrebec od DreamWorks! S hernou sadou roztomilých stajní Spirit Sweet Stables sa deti môžu naučiť, ako sa starať o kone a umiestniť ich do svojho výbehu pre zábavu pri rozprávaní!

môžete mať 27.03

MALL
Mattel Spirit Konská show HCH38 Mattel Spirit Konská show HCH38
Mattel Spirit Konská show HCH38

Staňte sa súčasťou priateľstva, odvahy a dobrodružstva s animovaným filmom spoločnosti DreamWorks Divoký Spirit! Tento herný set obsahuje kone a žriebä s dlhou hrivou a chvostom.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Mattel Spirit herný set Lucky HCH37 Mattel Spirit Stajňa herný set - rozbalené
Mattel Spirit herný set Lucky HCH37

Staňte sa súčasťou priateľstva, odvahy a dobrodružstva s animovaným filmom spoločnosti DreamWorks Divoký Spirit! Herný set Lucky je ideálny na ošetrovacie a ošetrujúce hry! Set obsahuje bábiku Lucky a niekoľko hracích plôch pre starostlivosť o zvieratká, 4 figúrky zvieratiek a maškrty na kŕmenie.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Rozbalené
Mattel Spirit Stajňa herný set - rozbalené Mattel Spirit Stajňa herný set - rozbalené
Mattel Spirit Stajňa herný set - rozbalené

Vydajte sa na cestu priateľstva, odvahy a dobrodružstva s animovaným filmom Spirit z dielne DreamWorks! S herným setom Stajňa sa deti skvele podnieti k zábavnej a poučnej hre na kŕmenie, česanie a starostlivosť o kone! Herný set obsahuje veľkú stajňu so 4 hernými plochami vrátane stajne, klubovne, priestoru na česanie a kŕmenie a hojdačky.

môžete mať 27.03

MALL