BABY born Surprise

BABY born Surprise

Hodnotenie: 5
13,61 €

Pozri, čo priniesol bocian! Krásne malé bábätko, ktoré môžeš objavovať kúsok po kúsku. Úžasný uzlíček plný radosti skrýva veľa prekvapení. Najprv rozbaľ látku a pozri sa, aký fusak má bábätko a potom pokračuj v objavovaní ďalej.


Llorens Bábätko dievčatko 30004
40,23 €

34,44 €

Hovoriace bábätko s pohlavím dievčatka má mäkkučké látkové telíčko. Po stlačení hrudníka bábätko začne hovoriť „mama“, „papa“ a vydáva reálny zvuk plače. Dievčatko je dlhé 30 cm a je vhodné pre deti od 3 rokov.


SIMBA NBB Panenka miminko černoušek 30 cm
19,49 €

15,59 €

Etnická panenka s plastovým tělíčkem z řady New Born Baby s funkcí „pije a čůrá“. Díky těmto možnostem vám bude připadat jako živá. Ideální nejen jako dárek pro malé maminky.


BABY born Soft Touch - chlapec
62,15 €

52,43 €
+ doprava zadarmo

Bábika BABY born v dupačkách a čiapočke má telíčko príjemné na dotyk a ľahko pohyblivé kĺby v ramenách. Bude rada, keď ju nakŕmiš. Keď je smutná, bude roniť bábikovské slzy. Tiež sa rada strieka vo vani a akonáhle sa unaví, polož ju na chrbát. Bábika zavrie očká a zaspí.


Vtech Little Love - Hovoriace bábätko
61,50 €
+ doprava zadarmo

Táto bábika je ideálna spoločníčka pre všetky malé deti. Učí deti opakovať, poznávať, starať aj hrať sa. Je to hovoriace bábätko, ktoré pozná viac ako 300 rôznych viet a fráz a učí sa ďalšie od detí. Opakuje slová, ktoré počuje.


Nines 32200 GOLOSINAS chlapček v modrom
24,41 €
22,50 €

Bábätko Plaváčik chlapček. Na sebe má modré nohavičky, kabátik, na hlave má svetlomodrú pletenú čiapočku. Súčasťou bábätka je cumlík a vankúšik. Telíčko aj hlavička vypracované do najmenších detailov.


Llorens New Born chlapček 26269
40,23 €

35,30 €

Akcia

Dokonalá kópia chlapčenského bábätka, ktoré si želá každá malá mamička. Na telíčku sú roztomilé faldíky a ďalšie úžasné detaily. Veľkosť bábätka je 26 cm.


Llorens New Born dievčatko 26270-28%
40,23 €

28,80 €

Akcia

Úžasná kópia bábätka -dievčatka, ktorú si praje každá malá mamička. Na telíčku sú roztomilé faldíky a ďalšie úžasné detaily. Veľkosť bábätka je 26 cm.


Arias Miminko vonící s měkkým tělem
33,29 €

27,90 €

S týmto bábätkom z radu Elegance Natal si dievčatká môžu zažiť svoje vlastné materstvo a veľa ďalšej zábavy. Táto bábika sa vyznačuje príjemnou, dlho trvajúcou vôňou, ktorá dievčatkám osvieži hranie.


Alltoys Bábika Bambolina FLORA CZ frázy
26 €

Krásna bábika Bambolina Flora vie až 50 českých slov. Po stlačení bruška začne rozprávať. Poď sa so mnou hrať, povie ti napríklad – Ahoj mami, Si tak krásna, Som šťastná, Mám ťa rada mami.


BABY born First Love 30cm
18,62 €

14,34 €

BABY born First Love je tou najmaznavejšou bábikou, akú si len dokážete predstaviť. Má mäkké a hebké telíčko, čo z nej robí ideálnu kamarátku na maznanie a túlenie. Je oblečená do zamatového oblečku v ružovej farbe.


Baby Annabell Little Baby Fun 36 cm
41,26 €

35,03 €

Baby Annabell Little Baby Fun je krásné miminko, které si moc rádo hraje. Když ji políbíš na čelo, oplatí ti to rozkošným zvukem polibku nebo zavolá svou maminku. Moc ráda se nechá lechtat na bříšku – směje se pak na celé kolo. Když je houpána dopředu a dozadu, tak zpívá. Po hraní je hladová a unavená: Baby Annabell pak hladově saje z její lahvičky. A jéje, vylila pár kapiček. Nevadí, stačí je utřít hadříkem. Po napití mlíčka z lahvičky si odříhne a zase je veselá a radostně brebentí, jakmile jí její malá maminka vymění plenku. Pak se schoulí a usne v růžovém pyžamku s růžičkami a potiskem ovečky. Když Baby Annabel Little Baby Fun něžně pohoupete, pomalu zavře očka, usne, a přitom si spokojeně chrupká.


SIMBA Bábika Laura 38 cm s fľaštičkou a so zvukmi
28,83 €

25,75 €

Bábika Laura je ako naozajstné bábätko. Je oblečená v krásnom ružovom úbore, vie piť z fľaštičky a vydáva 24 rôznych zvukov. Každá malá slečna si s ňou môže vyskúšať, aké je to byť mamičkou.


Llorens Joelle Llorona 38938-25%
50,46 €

37,60 €

Akcia

Joelle Llorona je hovoriace bábätko s mäkkým látkovým telom oblečené do pletených dupačiek s cumlíkom a dekou. Po vytiahnutí cumlíka z úst začne bábika hovoriť „mama“, „papa“ a vydávať reálny zvuk plačúceho dieťaťa.


Llorens New Born 63628
62,12 €

50,46 €
+ doprava zadarmo

Hovoriace bábätko s mäkkým látkovým telom v dupačkách s čiapočkou. Po zatlačení na hrudník začne bábika hovoriť „mama“, „papa“ a vydávať reálny zvuk plaču. Súčasťou balenia je aj praktická taška na bábiku a cumlík.


BABY born Morská víla 36 cm
41,30 €

35,06 €

Už si počula o špeciálnom spôsobe plávania malých morských víl? Je to spôsob plávania, ktorým sa pohybuješ vodou v kostýme morskej víly s vílou plutvou. BABY born Morská víla ti ukáže, ako na to.


Bayer Design First Words Baby bábika svetloružová, 38 cm
25,12 €

21,80 €

First Words Baby je bábika s 24 funkciami a krásnou tvárou. Ak sa dotknete jej bruška, bábika sa smeje, plače, hovorí mama alebo tata a robí rôzne detské zvuky. Bábika má žmurkajúce oči.


Bayer Design Bábika moje prvé slová 38 cm
23,50 €

Bábika moje prvé slová s 24 funkciami a ospalými očami. Ak stlačíte bábike bruško, zasmeje sa, plače, hovorí mamička alebo otecko a robí detské zvuky. Bábika má mäkké telíčko, takže je vhodná aj na spanie do postieľky.


SIMBA NBB Bábika chlapček 43 cm
36,53 €
33,45 €

Starostlivosť ako o naozajstné bábätko si môžu všetky malé mamičky užiť s bábikou chlapčeka New Baby Born, ktorá pije aj ciká. Súčasťou sady je tiež nočník, fľaštička a jedálenská súprava.


Baby Annabell Newborn s tlkotom srdca
29,10 €

Novinka

Baby Annabell Newborn s tlkotom srdca robí zo zaspávania hru. Ak stlačíte srdiečko na brušku bábiky, počujete tlkot srdca a zvuky pokojného dýchania. Je vedecky dokázané, že keď pri sebe deti majú hračku so zvukmi dýchania, ľahšie zaspávajú, pokojnejšie spia a cítia sa viac chránení.


Bayer Design Piccolina novorodenec
62,38 €

48,72 €
+ doprava zadarmo

Bábika Piccolina- novorodenec je sladké interaktívne bábätko so žmurkajúcimi očami. Vydáva zvuky spánku, po zamávaní jej svietia oči a vie sať zo svojej fľaštičky. Súčasťou balenia je aj príslušenstvo.


Lamps Bábika veľká - chlapec
15 €
14,17 €

Nádherná bábika chalanmäkké telíčko a krásne husté vlásky. Je oblečený do zimných šiat vrátane krásneho teplého kabátika. Oblečenie je možné vyzliecť. Veľkosť chlapca je 55 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.


TM Toys Cry Babies Lea
43,99 €
40,10 €
+ doprava zadarmo

Kĺbové bábätko Lea zo série Cry Babies plače skutočné slzy, keď stratí svoj cumlík. Utešte ju vrátením cumlíka do úst, alebo ju položte na chrbát a nechajte ju odpočívať. Lea na chrbte po chvíli zaspí.


TM Toys Cry Babies Nala
58,33 €

38,88 €

Krásne bábätko Nala z kolekcie Cry Babies potrebuje niekoho, kto sa o neho postará! Pritúľte sa k nemu, dajte mu cumlík a ihneď sa upokojí. Cry Babies roní skutočné slzy a vydáva pritom zvuky plaču.


Nines bábika novorodeniatko plaváčik 45 cm
45,55 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Reálna kópia novorodeného chlapčeka je úžasným darčekom pre slečny od 3 rokov. Vyzerá ako živé a jeho tvár aj telíčko je na nerozoznanie od živého bábätka. Dá sa kúpať. Jemne a trvalo vonia. Je vyrobený v Španielsku.


BABY born for babies Andílek 18 cm mentolová
10,87 €

„Jako strážný anděl…“ Rozkošná 18ti cm panenka se starostlivě dívá, co všechno se děje v životě miminka. Může být připnuta k přenosné sedačce nebo postýlce použitím hvězdičky nebo měsíčku připevněného k čepičce. Hadrová panenka nosí plyšový obleček v mentolové barvě a její vinylové tvářičky jsou úžasně měkké. Tento malý andílek se těší, až ozdobí kolébky miminek. Žlutá křidélka, měkké tělíčko a krásná výšivka na bříšku panenky povzbuzují děti k dotekům a objevování. I ty nejmenší ručičky dokážou zatřást těmito malými kamarády a poslechnout si tak zvuky chrastítka.


Arias Plačúce bábätko

Arias Plačúce bábätko

Hodnotenie: 4,5
48,19 €

40,70 €
+ doprava zadarmo

S týmto plačúcim bábätkom z radu Elegance Natal si dievčatká môžu zažiť svoje vlastné materstvo a veľa ďalšej zábavy. Táto bábika sa vyznačuje príjemnou, dlho trvajúcou vôňou, ktorá dievčatkám osvieži hranie.


Alltoys Bambolína 20 cm
23,45 €

14,03 €

S bábikou Bambolínou sa môžu dievčatká zahrať na mamičku a spoznať tak, aké to je. 20 cm vysoká bábika s krásnou tvárou je schopná vydávať až šesť rôznych zvukov. Bábätko má na sebe roztomilé pyžamo, ktoré sa zapáči každému.


Alltoys Bambolína 33 cm
23,45 €

14,03 €

S bábikou Bambolínou sa môžu dievčatká zahrať na mamičku a spoznať tak, aké to je. 33 cm vysoká bábika s krásnou tvárou je schopná vydávať až šesť rôznych zvukov. Bábätko má na sebe roztomilé pyžamo, ktoré sa zapáči každému.


TM Toys Cry babies magic tears - magické slzy
17,30 €

Novinka

Objavte svet mini bábik Cry Babies magic Tears – kúzelné slzy. V balení nájdete bábiku a doplnky, obal slúži aj ako domček. Cry Babies roní skutočné slzy!


Nines Baby Recien Nacido dievčatko plaváčik
38,20 €

Bábätko dievčatko plaváčik. Reálne bábätko s jemnými detailmi na telíčku. Dievčatko má na sebe biele nohavičky a jemne ružové vzorované šatôčky. Na hlave má mašľu, na nohách topánočky. Súčasťou bábätka je cumlík a vankúšik.


Teddies Bábätko mäkké telo 30cm s doplnkami so zvukom
11,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilá bábika s mäkkým telíčkom urobí radosť každému dievčatku. Bábika má krásny ružový oblek a doplnkami ako je cumlík, fľaštička a dečka. Bábätko navyše vydáva 12 zvukov.


Lamps Sada 4v1 bábika, postieľka, golfky, doplnky
34,93 €

28,72 €

Táto veľká sada s bábikou obsahuje všetko, čo budú malé mamičky pri starostlivosti o svoje bábiky potrebovať. Súčasťou sú tiež golfky, postieľka a doplnky na kŕmenie. Všetko v modernom ružovom dizajne.


Smoby Baby nurse bábika 32 cm, 2 druhy
27,26 €

23,36 €

Bábika Baby nurse s mäkkým telíčkom poteší každú malú mamičku. Toto roztomilé bábätko v slušnom oblečku poteší absolútnu väčšinu malých dievčatiek. Ponúkame 2 varianty produktu líšiaceho sa oblečením.


Arias Plačúce bábätko v modrých šatách
48,19 €

40,70 €
+ doprava zadarmo

S týmto plačúcim bábätkom z radu Elegance Natal si dievčatká môžu zažiť svoje vlastné materstvo a veľa ďalšej zábavy. Táto bábika sa vyznačuje príjemnou, dlho trvajúcou vôňou, ktorá dievčatkám osvieži hranie.


BABY born First Love Svieti v tme
26 €

20,56 €

BABY born First Love Svieti v tme je rozkošná prvá bábika pre najmenších a stane sa skvelou kamarátkou do kolísok a postieľok pre bábätká. Má mäkké vypchaté telíčko. Bábika svieti v tme je oblečená do zamatových ružových dupačiek a čiapočky.


Bayer Design First Words Baby bábika ružová, 33 cm,
18,46 €

15,30 €

First Words Baby je bábika s 24 funkciami a krásnou tvárou. Ak sa dotknete jej bruška, bábika sa smeje, plače, hovorí mama alebo tata a robí rôzne detské zvuky. Bábika First Words má mäkké telíčko.


BABY born for babies Svítí ve tmě 30 cm
26,08 €

20,62 €

Rozkošná 30 cm panenka je skvělou společnicí pro nejmenší děti. Můžete ji umístit do kolébky nebo do dětské postýlky. Má měkké vycpané tělíčko a rozkošné plyšové dupačky. Hlavičku panenky chrání čepička s roztomilým potiskem. Stisknutím srdíčka na bříšku se aktivuje noční světýlko s kačenkou a rozezní se uklidňující melodie. Díky tomu je uspávání dětskou hrou.


Baby Annabell For babies s tlukotem srdce 30 cm
26,08 €

20,62 €

Baby Annabell for babies s tlukotem srdce činí z usínání hru. Stisknete-li srdíčko na bříšku panenky, uslyšíte tlukot srdce a zvuky klidného dýchání. Je vědecky prokázáno, že když u sebe děti mají hračku se zvuky dýchání, snadněji usínají, klidněji spí a cítí se více chráněni. Hlasitost dvacetiminutového zvuku je možné nastavit. Látková panenka má velikost 30 cm, nosí růžové dupačky, šátek a čepičku s puntíky do barvy. Hlavička panenky je vyrobena z měkkého vinylu, tělíčko je také příjemně měkké, a proto si děti panenku oblíbí pro chvíle mazlení.


Baby Annabell Little Alexander 36 cm
26,06 €

21,39 €

„Spíš, spíš, Alexi?“ Roztomilý chlapeček s hnědýma očima tak rád spinká. Nicméně, tak jak rád leží na zádech se zavřenýma očima, stejně tak rád objevuje okolní svět, když je vzhůru. A ve světě je toho přece tolik co objevovat! Například jeho modré dupačky s jednoduchým rozepínáním, které jsou navrženy speciálně pro ty nejmenší ručičky. A co teprve legrační potisk dupaček – ovečky na houpacím koníkovi. Čepička do barvy k dupačkám krásně sedí. Ti, kteří pořád chtějí něco objevovat, mají také brzy žízeň, a proto si s sebou Alexander přináší modrou lahvičku. Po napití z lahvičky je zase čas se trochu prospat.


BABY born First Love Maznáčik Mini
10,70 €

Posledný kus za túto cenu!

18 cm bábika je skvelou prvou spoločníčkou pre bábätká. Má perfektnú veľkosť pre ručičky tých najmenších. Na roztomilej tváričke sú starostlivo vyšité blonďavé vlásky, priateľské očká a usmievavé ústa.


SIMBA NBB Panenka miminko 30 cm
19,49 €

15,59 €

Panenka s plastovým tělíčkem z řady New Born Baby s funkcí „pije a čůrá“. Díky těmto možnostem vám bude připadat jako živá. Ideální nejen jako dárek pro malé „maminky“.