Summer Infant Vložka do kočíka a autosedačky Snuzzler Piddlepad 2v1
23,30 €
+ doprava zadarmo

Vložka do kočíka a autosedačky Snuzzler Piddlepad 2v1 zabezpečuje kompletnú podporu celého tela bábätka. Vďaka nastaviteľnej opierke hlavičky je ľahko prispôsobiteľná rýchlemu rastu dieťatka. Vložka zároveň funguje aj ako malý chránič, ktorý pomôže ochrániť v prípade nehody.


Summer Infant Návleky na bezpečnostné pásy Tan Bear
8,50 €
+ doprava zadarmo

Návleky Tan Bear v roztomilom dizajne medvedíka pripevníte jednoducho na popruhy autosedačky či kočíkov. Návleky spoľahlivo ochránia vaše dieťatko a zároveň mu spríjemnia pohodlie pre cestovanie.


Summer Infant Chránič sedadla automobilu DUOMAT
21,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Chránič sedadla automobilu Duomo uvíta asi každý rodič. Vďaka tomuto chrániču budete mať vaše sedadlá v aute chránená pred škvrnami, zašpinením a poškriabaním od autosedačky.


Summer Infant Ochrana sedadla + organizér (2 ks)
11,60 €
+ doprava zadarmo

Univerzálny poťah na zadnú stranu sedadla ho uchráni pred zašpinením a zároveň funguje ako praktický organizér, kde môžete uschovať potreby pre Vaše najmenšie počas cestovania. Poťah v sebe má 3 vrecká pre ľahký prístup. Je vyrobený z odolného a ľahko umývateľného materiálu. Na zadnú stranu sedadla ho nasadíte pomocou šnúrky, ktorú omotáte okolo opierky sedadla.