Britax Römer Baby Safe isofix base 13
179 €
+ doprava zadarmo

Römer základňa BABY-SAFE ISOFIX Base je spojená s upevňovacími bodmi ISOFIX vo vozidle. V ňom následne zostáva uchytená a na ňu sa nasadí autosedačka.


Britax Römer LETNÝ POŤAH KEEP COOL SK 1-2-3
45 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Römer Letný poťah Keep Cool špeciálne určený pre detské autosedačky v skupine 9–36 kg Prispeje k tomu, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo aj za horúceho počasia. Snímateľný poťah, účinný vďaka materiálu PCM.


Britax Römer LETNÝ POŤAH KEEP COOL SK 1
45 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Römer Letný poťah Keep Cool špeciálne určený pre detské autosedačky v skupine 9–18kg. Prispeje k tomu, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo aj za horúceho počasia. Snímateľný poťah, účinný vďaka materiálu PCM.


Britax Römer Letný poťah Kidfix SL SICT 2019
43 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Römer Letný poťah Kidfix SL SICT 2019, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo i za horúceho počasia. Snímateľný poťah, ktorý možno prať v práčke na 60°C.


Britax Römer Vreckár na sedadlo
19,19 €
18 €
+ doprava zadarmo

Organizér umožní cestujúcim na zadných sedadlách mať k dispozícii mnoho maličkostí z vreciek organizéra. Možnosť uchytenia na akúkoľvek sedačku vodiča alebo spolujazdca.


Britax Römer Podložka pod autosedačku
35,38 €
31,90 €
+ doprava zadarmo

Podložka pod autosedačku je 2 v 1! Možno ju využiť ako úschovňu pre mnoho drobností a súčasne ako ochranu zadnej strany predného sedadla. Chráni sedadlo auta pred poškodením a znečistením. Zvyšuje stabilitu detskej autosedačky.


Britax Römer Letný poťah KIDFIX II XP , XP SICT
43 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

RÖMER Letný poťah KIDFIX II XP, XP SICT je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.


Britax Römer Baby-Safe i-Size Base
175 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Baby-Safe i-Size Base. Základňa zostane pripojená ku kotviacim bodom ISOFIX vo vašom vozidle, detskú autosedačku môžete jednoducho pripojiť a odpojiť pomocou zacvaknutia.


Britax Römer Baby-Safe i-Size Flex Base
189 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Baby-Safe i-Size Flex Base. V autách so sklopenými sedadlami môžete pomocou FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE prispôsobiť sklopenie základne tak, aby zabezpečila pre vaše dieťa plochú polohu.


Britax Römer Ochranný poťah na sedadlo, čierna
25 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ochranný poťah na sedadlo, čierny chráni čalúnenie vášho vozidla pred znečistením pri použití autosedačiek, ktoré sa pripevňujú vo vozidle proti smeru jazdy. Vhodné pre: DUALFIX, MAX-FIX, MAX-WAY, MULTI-TECH II.


Britax Römer BABYSAFE Belted base 13
109 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Römer BABYSAFE Belted base je základňa uchytená pásom. Detskú sedačku je od nej možné odpojiť jednoduchým stlačením tlačidla. Základňa potom môže zostať upevnená vo vozidle.


Britax Römer Letný poťah First Class Plus
43 €
+ doprava zadarmo

RÖMER Letný poťah First Class Plus je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.


Britax Römer LETNÝ POŤAH NA DUO PLUS +S.V, BLUE
44,90 €
43 €
+ doprava zadarmo

Römer Letný poťah Duo Plus špeciálne určený pre detské autosedačky, ktorý prispeje k tomu, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo i za horúceho počasia. Snímateľný poťah, ktorý možno prať v práčke na 60 ° C.


Britax Römer Letný poťah Evolva 1-2-3 Plus, Multi-Tech
43 €
+ doprava zadarmo

RÖMER Letný poťah Evolva 1–2–3 Plus je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.


Britax Römer Chladiaci poťah KEEPCOOL SK 0+,1
45 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Römer Letný poťah Cool Babysafe a Babysafe SHR špeciálne určený pre detské autosedačky v skupine 0–13 kg. Prispeje k tomu, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo aj za horúceho počasia. Snímateľný poťah, účinný vďaka materiálu PCM.


Britax Römer LETNÝ POŤAH KING PLUS & SAFEFIX PLUS & TT, BLUE
43 €
+ doprava zadarmo

Letný poťah špeciálne určený pre detské autosedačky, ktorý prispeje k tomu, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo aj za horúceho počasia. Snímateľný poťah, ktorý možno prať v práčke na 60°C.


Britax Römer LETNÝ POŤAH NA KID PLUS N.V, BLUE
31,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Römer Letný poťah Kid Plus špeciálne určený pre detské autosedačky, ktorý prispeje k tomu, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo i za horúceho počasia. Snímateľný poťah, ktorý možno prať v práčke na 60°C.


Britax Römer Letný poťah KING II ATS/LS 14
43 €
+ doprava zadarmo

Letný poťah KING II ATS / LS 14 je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.


Britax Römer Držiak na fľaše
12,90 €
+ doprava zadarmo

Römer Držiak na fľaše je držiak na pitie, ktorý zabezpečí, že vaše dieťa má osvieženie neustále pri ruke. Originálne príslušenstvo pre autosedačky Römer Safefix plus


Britax Römer Letný poťah ADVANSAFIX II SICT, Col. Blue
44,10 €
43 €
+ doprava zadarmo

RÖMER Letný poťah ADVANSAFIX II SICT je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.


Britax Römer Letný poťah Versafix
52,60 €

43 €
+ doprava zadarmo

RÖMER Letný poťah Versafix je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.


Britax Römer Upraviteľná bočná ochrana SICT
49,90 €
+ doprava zadarmo

Upravovateľná bočná ochrana SICT je ochranný prvok proti bočnému nárazu je teraz flexibilný a môžete ho premiestniť na tú stranu, ktorá je najbližšie k dverám. Umožňuje jednoduché použitie v rôznych automobiloch a tiež poskytuje viac priestoru spolucestujúcim.


Britax Römer Základňa Baby-Safe Belted Base
109 €
+ doprava zadarmo

Základňa Baby-Safe Belted Base. S novým systémom uchytenia pásom zaistí základňa úplne bezpečnú a jednoduchú inštaláciu v mnohých automobiloch. Inštalácia – 3-bodový bezpečnostný pás s opornou nohou.