Lamaze Moja prvá knižka
9,70 €
8,90 €

Kniha so šustiacimi stránkami, ktoré stimulujú zmysly. Na stránkach sú farebné obrázky a vzory, ktoré stimulujú zrak. Šuštiace stránky a rôzne druhy materiálov nabádajú dieťatko ku skúmaniu.


GALT Prvý Maňásková knižka
20,33 €

17,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Prvá Maňásková knižka s 5 prstovými bábkami, ktorú si deti zamilujú! Každá stránka obsahuje kapsičku pre maňušky. Knižka je s motívom zvieratiek z farmy a ich domovov. Hračka podporuje hmatové, sluchové a zrakové vnemy dieťaťa.


Taf Toys Knížka pro nejmenší Severní pól
14,70 €

Oboustranná textilní knížka pro nejmenší je určena do kočárku, postýlky i na hrací deku. Knížka je rozdělena na dvě vývojová stádia dítěte. Je tak vhodná pro děti od narození.


Taf Toys Knižka 3v1 pre najmenších
15,66 €

13,90 €

Obojstranná textilná knižka pre najmenších je určená do kočíka, postieľky aj na hraciu deku. Vhodná pre dve vývojové štádiá dieťaťa 0–3m a od 3m. Knižku je možné pripevniť pomocou pútok so suchým zipsom napr. na postieľku, kočík apod.


GALT Veľká detská knižka Tedyho deň
11,59 €

9,90 €

Farebná veľká detská látková knižočka pre najmenších obsahuje 8 stránok plných dobrodružstiev pre Vaše dieťa. Každá stránka je vyplnená šuštiacou hmotou a naviac na nej nájdete aktívny prvok, ktorý vydáva hrkajúce zvuky.


Fisher-Price Mäkká knižka so zvieratkami
13,76 €

12,10 €

Vaše dieťatko si túto úžasnú knižku plnú zábavných aktivít a prekvapení okamžite zamiluje. Na každej strane na neho čaká iné dobrodružstvo. Všetky tri mäkké stránky sú plné žiarivých farieb, priateľských zvieratiek a rôznorodých povrchov, ktoré deti zamestnajú na dlhú dobu.


Fehn Australia plyšová knižka
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka praktickému pútku je možné plyšovú knižku Australia využiť nielen pri cestovaní kočíkom, ale aj v detskej postieľke, v autosedačke i na ďalších miestach. Jednotlivé prvky zaujmú sluch aj zrak dieťatka. Vďaka použitým materiálom je knižka na dotyk veľmi mäkučká.


GALT Detská knižka s hryzátkom - na farme
10,33 €

7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Osem stránok plných dobrodružstiev vo farebnej, detskej, látkovej knižke s hryzátkom pre najmenšie. Vďaka rôznym látkovým materiálom a zvukom, ktoré zvieratká vydávajú, farebná knižka podporuje hmatové, zrakové a zvukové vnemy dieťaťa. Knižka obsahuje aj hryzátko na uľahčenie prerezania zubov.


Skip hop E&M Knižka otoč a zlož
17,80 €

Krásna knižka, hrkálka a hryzátko v jednom! Mäkká knižočka plná zábavy, dieťa môže tvoriť nová zvieratká podľa vlastnej fantázie. Knižka sa ľahko drží vďaka plastovému držadlu, ktoré je zároveň aj hrkálka.


Nuk POOL PARTY Hračka knižka
14,16 €

12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Kniha pre najmenších pre stimuláciu zmyslov a vývoj pozornosti. Prvý krôčik k prezeraniu knižiek. Rozprávajte príbehy a rozprávky a pozorujte ako bábätka reagujú!


Fisher-Price 1 až 5 naučné karty
9,61 €
8,80 €

Náučné karty sú pre vaše dieťatko to pravé! Nielenže môže skúmať 10 strán s farebnými obrázkami, vrúbkovanými látkami a dvoma klapátkami, ale tiež si pri tom užije veľa zábavy a bude rozvíjať svoje zmysly.


Lamaze Textilná knižka Tyranosaurus Rexík
14,99 €

11,30 €

Kdeže sa schováva Tyranosaurus Rexík? Ukrýva sa v tejto textilnej mäkkej knižke na čelnej stránke vo svojej kapsičke, od firmy Lamaze. Knižka umocňuje pôžitok z prezerania obrázkov, vytvára príbeh a upúta pozornosť vďaka pestrosti farieb.


Yookidoo Prvá kniha

Yookidoo Prvá kniha

Hodnotenie: 4,5
23,30 €

Obojstranný mantinel z rôznych druhov textílií slúžiaci ako prvá kniha. Kniha má rôzne pútavé motívy. Hrá upokojujúcu melódiu, súčasne sa rozsvecujú priateľské tváre, ktoré povzbudzujú dieťa na sledovanie. Kniha je vhodná pre použitie v postieľke, kočíku alebo pri hraní na podložke.


Niny Moja prvá knižka

Niny Moja prvá knižka

Hodnotenie: 5
10,40 €

Krásna látková knižka pre bábätká a batoľatá, ktorá stimuluje vnemy bábätka. Píska, šuští, slúži ako hryzátko. Vek 0+. Dizajn nemeckej návrhárky Britty Hurter.