DICKIE RC loď Sea Cruiser 34 cm
33,20 € 22,30 €

RC loď Sea Lord má dĺžku 34 cm mierka 1:48. V športovom dizajne má skvelé jazdné vlastnosti. Set je kompletný vrátane batérií. Jeho jednoduché ovládanie je vhodné pre deti od 6 rokov.

CARRERA R/C loď 301016 Race Catamaran 2.4GHz
58,23 € 45,90 €

Loď na diaľkové ovládanie od značky Carrera sa vyznačuje vysokou kvalitou, dlhou dobou jazdy, krátkou dobou nabíjania, najnovšími technológiami a špeciálnymi funkciami, ktoré prinášajú fantastické zážitky! Medzi hlavné výhody ale patrí vysoká rýchlosť jednotlivých modelov. Lode sú kvalitne spracované. Majú odľahčenú plastovú karosériu a presné riadenie/pridávanie rýchlosti.

REVELL Čln 24137 Sun Dancer
38,80 € 33,90 €

Revell Sun Dancer je motorový čln na diaľkové ovládanie a je vybavený najmodernejšou technológiou. Dva elektromotorčeky a zabudovaná Li-Ion batéria mu dávajú dostatočný výkon i čas na plavbu. Veľký trup člna dokáže prekonať akúkoľvek vlnu a je ho tak prakticky nemožné prevrátiť ho. Užite si skvelé preteky v bazéne alebo v akejkoľvek inej vode. Úplne zapuzdrená elektronika je chránená pred vodou.

Pelikan Joysway RC Katamarán Binary, 400mm RTR - modrá
94,90 €

Úhľadný malý model plachetnice, s ktorou si výborne zajazdíte na menších vodných plochách. Vďaka dĺžke 40 cm a ľahko odnímateľnej sťažni je jednoducho prepravovateľná. BINARY je dodávaná ako RC set – predmontovaná plachetnica s nainštalovanou elektronikou a dvojkanálovým proporcionálnym vysielačom 2.4GHz.