CUBS Hojdačka Disk - kvetinka
19,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový hojdačkový sedák CUBS Disk kvetinka je hodnotným doplnkom k akejkoľvek hojdačkovej zostave alebo modulu, prípadne ihrisku. Hojdačka sa skladá z jedného nastaviteľného polypropylénového lana v dĺžke 2m ku ktorému je pripevnený hojdací disk s hrebeňmi.


TRIGANO Hojdačka - sedátko doštička
14,78 €

12,70 €

Sedadlo plastové doštička je vhodné pre všetky typy hojdačiek s výškou 190 – 250 cm. Je možné ho zavesiť aj na záhrade na silné nízko rastúce vetvy stromov a urobiť tak deťom skvelú hojdačku.


CUBS Hojdačka VIP - plastový sedák
14,41 €
13,20 €

Plastový tvarovaný hojdačkový sedák CUBS VIP je dodávaný s kvalitným 10 mm polypropylénovým lanom v dĺžke 2 m. Dĺžka závesu je nastaviteľná a ideálna pre zavesenie na hojdačkový modul CUBS alebo iný, prípadne aj strom. Špeciálne navrhnutý sedák s protišmykovým povrchom a zvýšenými bočnicami zaistí bezpečnosť a pohodlie.


CUBS Madlo plastové 2ks

CUBS Madlo plastové 2ks

Hodnotenie: 5
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tieto skvelé madlá CUBS sú dokonale navrhnuté tak, aby pomáhali deťom dostať sa bezpečne na ťažšie prístupné miesta detských ihrísk a drevených preliezačiek všetkých druhov. Môžu byť použité vo vnútri alebo vonku na akomkoľvek drevenom ráme.


CUBS Detská hrazda - drevená
16,40 €

Ak chcete, aby vaše dieťa cvičilo svoju obratnosť, rozvíjalo silu a zároveň sa dokonale vybláznilo je drevená hrazda CUBS ideálnou voľbou. Hrazda je vhodná pre deti od 3 do 12-tich rokov. Maximálna nosnosť je 70kg.


CUBS F-kotvenie 50x500mm
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zemná kotva určená pre zaistenie detského ihriska. Pre vybrané ihrisko CUBS alebo iné kompatibilné.


CUBS Šplhacia tyč k detskému ihrisku
69,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Šplhacia tyč k detskému ihrisku CUBS alebo inému privátnemu ihrisku. Otvory pre skrutky na montážnu dosku Ø 10 mm. Skrutky nie sú súčasťou balenia. Železná tyč je dodávaná v červenom prevedení.


CUBS Volant k detskému ihrisku
13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Volant k detskému ihrisku CUBS alebo inému hraciemu setu. Kúpou tohto príslušenstva deťom rozšírite možnosť hrania. Kvalitné plastové spracovanie. Priemer volantu je 30 cm.


CUBS Zrkadlo k detskému ihrisku
49,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Úsmevné zrkadlo k detskému ihrisku CUBS alebo inému systému. Zrkadlo s ktorým si užijete veľa zábavy je skvelý doplnok do domčeka. Balenie obsahuje zrkadlo a 4 skrutky, takže môžete hračku hneď namontovať..


TRIGANO Pavúčia sieť - lanová
92,45 €

81,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Z lán zostavená pavúčia sieť, určená iba k dreveným zostavám. Deti lezú po pavúčej sieti a volia rôzne cesty, ako vyliezť až hore. Alebo jednoducho prehľadávajú medzi povrazmi. Zlepšujú si silu rúk aj nôh, získavajú stabilitu a základy lezenia. Konštrukcia nie je súčasťou balenia.


TRIGANO Típí stan látkový-15%
86,54 €

73,46 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ideálny doplnok k zostavám, je tento stan určený nielen pre malých indiánov. Stan má kužeľovitý tvar ako típí. Má priemer 214 cm a možno ho zavesiť do výšky 225 cm. Kruhovitý tvar zaručuje kovová rúrka.


Vladeko Plastový dalekohled-37%
30,60 €

19,05 €

Akcia

Dětská hračka dalekohled. Nepodněcuje dětskou fantazii. Dalekohled nemá zvětšovací nebo přibližovací funkci. Lze otáčet ve všech směrech. Vhodné pro vyvýšené místo nebo hrací věže. Dodávka obsahuje spojovací materiál materiál.


CUBS Teleskop pre detské ihrisko
13,90 €

Teleskop k detskému ihrisku CUBS alebo inému. Obsah balenia: teleskop, skrutky. Z bezpečnostných dôvodov (pohľad do slnka) ide o bezpečnú atrapu určenú k detskej hre.


CUBS Hojdačka Basic plastová
15,50 €

Plastová hojdačka CUBS Basic je určená pre vonkajšie i vnútorné použitie. Hojdanie je skvelý spôsob, ako sa bezpečne hrať v kombinácii s fyzickou aktivitou. Sedadlo na dieťa má široké použitie v rôznych zostavách, samostatne alebo ako súčasť detského ihriska.


CUBS Teleskop Star

CUBS Teleskop Star

Hodnotenie: 5
24,30 €

Teleskop k detskému ihrisku CUBS alebo inému systému. Dokážete si predstaviť základňu alebo hrad bez teleskopu? Vaše deti určite nie. Ako inak by mohli pozorovať blížiace sa nepriateľské armády? Doplňte zostavu vašich detí o veľký teleskop CUBS Star a uvidíte, koľko zábavy si užijú.


CUBS Listová schránka
16,90 €

Listové schránka k detskému ihrisku CUBS alebo inému. Neviete, ako doručiť tajnú poštu? U nás v CUBS sme našli pre vaše deti riešenie v podobe veľkej poštové schránky.


CUBS Hrazda drevená s plastovou rukoväťou
17,80 €

Ak chcete, aby vaše dieťa cvičilo svoju obratnosť, rozvíjalo silu a zároveň sa dokonale vybláznilo je drevená hrazda CUBS ideálnou voľbou. Hrazda je vhodná pre deti od 3 do 12 tich rokov. Maximálna nosnosť je 70kg.


CUBS Piškvorky OXO k detskému ihrisku
70,20 €
67 €
+ doprava zadarmo

Precvičte si hlavu! Hracie pole Piškvorky OXO k detskému ihrisku alebo plotu záhrady. OXO majú jedinečný prémiový dizajn, ktorý zahŕňa 9 hracích valcov (konfigurácia 3×3). Každý valec obsahuje reliéf s farebným X a O.


CUBS Ďalekohľad Star k detskému ihrisku
28,70 €

Ďalekohľad k detskému ihrisku CUBS alebo inému. Už má vaše dieťa na zostave kormidlo, ale stále mu tam niečo chýba? Kúpte mu ďalekohľad. Šikovný doplnok, s ktorým sa deti vybláznia, pretože môžu pozorovať všetko dianie okolo (rádius 360 st.) Príde im to hrozne napínavé.


CUBS Detské kruhy - drevené
53,40 €
+ doprava zadarmo

Drevené kruhy CUBS na cvičenie pre deti od 3 do 12 rokov s maximálnou nosnosťou 70 kg. Kruhy sú vhodné a dôležité pre rozvoj nielen telesných, ale aj morálnych vlasností dieťaťa. Pomáhajú rozvíjať silu, odvahu, obratnosť a priestorovú orientáciu.


CUBS Hojdačka Baby 3v1 Trix
43,50 €
+ doprava zadarmo

Hojdačka CUBS Baby 3v1 Trix je prémiová plastová hojdačka vhodná aj pre najmenších. Vďaka riešeniu 3v1 sa môžu hojdať deti vo veku 0–12 rokov. Maximálna nosnosť hojdačky je 70 kg. CUBS Baby 3v1 Trix rastie s vaším dieťaťom.


CUBS Kormidlo Star k detskému ihrisku
30,70 €

Kormidlo k detskému ihrisku CUBS alebo inému. Každá správna loď musí mať samozrejme kormidlo. Sú vaše deti presvedčené, že ich zostava na záhrade je loď na mori? Podporte túto ich výletnickú predstavu a kúpte im kormidlo.


CUBS Povrazový rebrík pre detské ihriská
20,90 €

Ak chcete, aby vaše dieťa cvičilo svoju obratnosť, rozvíjalo silu a zároveň sa dokonale vybláznilo je povrazový rebrík CUBS ideálnou voľbou. Rebrík je vhodný pre deti od 3 do 12-tich rokov. Maximálna nosnosť je 70kg.


CUBS Šplhacie lano s uzlami pre detské ihriská
27,10 €

Ak chcete, aby vaše dieťa cvičilo svoju obratnosť, rozvíjalo silu a zároveň sa dokonale vybláznilo je šplhacie lano CUBS s uzlami ideálnou voľbou. Lano je vhodné pre deti od 3 do 12 tich rokov. Maximálna nosnosť je 70kg.


CUBS Telefón k detskému ihrisku
15,29 €
15,10 €

Telefón k detskému ihrisku CUBS alebo inému, ktorý vydáva zvuk pri stlačení tlačidla. Obsah balenia: telefón, jedna skrutka. Z bezpečnostných dôvodov ide o bezpečnú atrapu určenú k detskej hre.


CUBS Volant s klaksónom k detskému ihrisku
17,10 €

Tut, tut! Zábava pre malých vodičov. Volant s funkčným klaksónom, ktorý môžete pripevniť k detskému ihrisku CUBS alebo inému. Volant je vyrobený z pevného a plného PP plastu.


CUBS Detská hojdačka Safe Care - červená
19 €

Plastová hojdačka Safe Care je určená pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Hojdanie je skvelý spôsob, ako sa bezpečne hrať v kombinácii s fyzickou aktivitou. Sedadlo na dieťa má široké využitie v rôznych zostavách, samostatne alebo ako súčasť detského ihriska.


CUBS Dopadová plocha - zatrávňovacia doska SAF
43,10 €
+ doprava zadarmo

Praktická gumová zatrávňovacia dopadová plocha ideálna pre všetky záťažové miesta vašej záhrady ako je napríklad detské ihrisko, státie automobilu alebo záťažová časť trávnikov. Diely pokryjú plochu 1,5 m2.


CUBS Hojdačka Prak - sedák
24 €

Flexibilný hojdačkový sedák CUBS Prak je dodávaný s kvalitným polypropylénovým lanom v dĺžke 2 m. Dĺžka závesu je nastaviteľná a ideálna na zavesenie na hojdačkový modul CUBS alebo iný, prípadne aj strom.