R&B SET Army

R&B SET Army

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Výhodný SET Zdravá fľaša a Zdravá desiata obsahuje:   Zdravú fľašu s náhradnou zátkou Desiatový box Zdravá desiata Krytku Floppy na Zdravú fľašu. Celý popis
Partner: Vivantis
21,70 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5 kusov

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100057694956

Popis

Výhodný SET Zdravá fľaša a Zdravá desiata obsahuje:

 

Zdravú fľašu s náhradnou zátkou

Desiatový box Zdravá desiata

Krytku Floppy na Zdravú fľašu

Zdravá fľaša

Zdravá lahev® je unikátna nápojová fľaša pre každodenné použitie. Je vyrobená z materiálu vyvinutého špeciálne pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravá lahev® neobsahuje ftaláty, zmäkčovadlá a bisfenol A, nepojímá pachy, netvoria sa v nej plesne, je vhodná pre všetky typy nápojov bez obmedzenia.

Zdravá desiata

Zdravá desiata má originálnu číru priehľadku pre vloženie vašich obrázkov či fotografií, má vyberateľnú deliacu prepážku, neobsahuje ftaláty, zmäkčovadlá, BPA a BPS, má pevné pánty, ktoré umožňujú viečko úplne otvoriť bez toho, aby sa krabička preklopila. Box je vhodný do umývačky, chladničky, mrazničky a mikrovlnnej rúry, vyrába sa v piatich farebných variantoch, s možnosťou dokúpenia náhradných dielov – farby môžete kombinovať a vytvoriť si tak veľké množstvo farebných variantov. Rozmery 18 × 13 × 6,5 cm.

Krytka FLOPPY®

Krytka FLOPPY® chráni zátku ZDRAVÉ LAHVE® pred mechanickými nečistotami. Pred prvým a po každom ďalšom použitím krytku umyte teplou pitnou vodou.

Balenie:

1× zdravá fľaša 0,7 l + 1× zdravá sváča + krytka FLOPPY