Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Nočné osvetlenie na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Nočné osvetlenie nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Nočné osvetlenie – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
TopKing Hvězdný projektor Astronaut s Bluetooth a s dálkovým ovládáním TopKing Hvězdný projektor Astronaut s Bluetooth a s dálkovým ovládáním
TopKing Hvězdný projektor Astronaut s Bluetooth a s dálkovým ovládáním

Laser umožňuje premietať hviezdy alebo galaxie až v 8 režimoch. Projekcia je spojená s možnosťou voľby rýchlosti pohybu, ktorý navodí pocit otáčania okolo svojej osi, čo umožní maximalizovať zážitok a celkový dojem vesmíru.

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: TopKing
Aga4Kids Detská stolová LED lampička Mačka TopKing Hvězdný projektor Astronaut s Bluetooth a s dálkovým ovládáním
Aga4Kids Detská stolová LED lampička Mačka

Ak hľadáte správny spôsob, ako spríjemniť vašim deťom čas spánku, nočná lampa Aga4Kids je tou správnou voľbou. LED lampa bude ich priateľom pri čítaní rozprávky a pri prenikaní do ríše fantázie a snov. Tento malý priateľ sa hodí na každý nočný stolík alebo poličku. Jeho príjemné svetlo nebude rušiť

môžete mať 04.12

Partner: Aga24
commshop Bezdrôtové vonkajšie svetlo s čidlom - Atomic Light TopKing Hvězdný projektor Astronaut s Bluetooth a s dálkovým ovládáním
commshop Bezdrôtové vonkajšie svetlo s čidlom - Atomic Light

LED svetlo s pohybovým čidlom, ktoré môžete behom pár sekúnd umiestniť kamkoľvek chcete. Je odolné voči nepriaznivému počasiu a ani v daždi sa neuvoľnila.

môžete mať 04.12 - 05.12

Aga Hviezdny projektor s reproduktorom + diaľkový ovládač TopKing Hviezdny projektor Astronaut s diaľkovým ovládaním
Aga Hviezdny projektor s reproduktorom + diaľkový ovládač

Multifunkčný projektor funguje ako lampa, projektor a prehrávač hudby. Nočný svetelný projektor využíva modrú, červenú, zelenú a bielu farbu na vytvorenie nádhernej projekcie.

môžete mať 04.12

Partner: Aga24
TopKing Hviezdny projektor Astronaut s diaľkovým ovládaním TopKing Hviezdny projektor Astronaut s diaľkovým ovládaním
TopKing Hviezdny projektor Astronaut s diaľkovým ovládaním

Laser umožňuje premietať hviezdy alebo galaxie až v 8 režimoch. Projekcia je spojená s možnosťou voľby rýchlosti pohybu, ktorý navodí pocit otáčania okolo svojej osi, čo umožní maximalizovať zážitok a celkový dojem vesmíru.

môžete mať 04.12 - 05.12

Partner: TopKing
Výpredaj
Retoo Hviezdny projektor Astronaut s diaľkovým ovládaním TopKing Hviezdny projektor Astronaut s diaľkovým ovládaním
Retoo Hviezdny projektor Astronaut s diaľkovým ovládaním

Jedinečný hviezdny projektor v tvare astronauta vás zavedie do vzdialených kútov vesmíru! Cestovať do vesmíru je snom mnohých ľudí. Vďaka mimoriadnej projekcii zobrazujúcej tisíce hviezd na nočnej oblohe je to možné. Aj vy sa môžete počas vesmírnej cesty cítiť ako skutočný astronaut.

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: Reto MB
TopKing Hviezdny projektor Astronaut s hviezdou as diaľkovým ovládaním Mormark Plyšový jednorožec nočné svetlo pre deti s projektorom hviezdnej oblohy s hviezdičkami | STARBEAR
TopKing Hviezdny projektor Astronaut s hviezdou as diaľkovým ovládaním

Jedinečný projektor, ktorý premení vašu izbu v nádhernú projekciu galaxie. Hviezdna priepasť dáva úžasnú náladu v každej miestnosti. Projektor vytvorí trojrozmerný efekt kozmickej oblohy, ktorý bude vyzerať inak v závislosti na rovinách, ktoré miestnosť ponúka.

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: TopKing
Mormark Plyšový jednorožec nočné svetlo pre deti s projektorom hviezdnej oblohy s hviezdičkami | STARBEAR Mormark Plyšový jednorožec nočné svetlo pre deti s projektorom hviezdnej oblohy s hviezdičkami | STARBEAR
Mormark Plyšový jednorožec nočné svetlo pre deti s projektorom hviezdnej oblohy s hviezdičkami | STARBEAR

Plyšový jednorožec slúži ako nočné svetlo s projektorom hviezdnej oblohy s hviezdičkami a je to krásny a praktický doplnok pre detskú izbu. Pomôžte svojmu dieťatku pokojne zaspať, zatiaľ čo vy budete sledovať hviezdnu oblohu, ktorá sa točí na strope.

môžete mať 07.12 - 11.12

Partner: Mormark
Výpredaj
Retoo LED projektor nočnej oblohy so zvukmi Mormark Plyšový jednorožec nočné svetlo pre deti s projektorom hviezdnej oblohy s hviezdičkami | STARBEAR
Retoo LED projektor nočnej oblohy so zvukmi

Hviezdny projektor je dokonalým nástrojom na víkendové pobyty. Dokonale sa bude hodiť na rôzne špeciálne udalosti. Narodeniny, meniny, Silvester alebo možno nejaká iná oslava? Vďaka svojim LED svetlám rozžiari každú párty. Projektor je vhodný aj pre začínajúcich a pokročilých DJ-ov.

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: Reto MB
Alum online LED disko gule s diaľkovým ovládaním Iso Trade Nočná lampička na diaľkové ovládanie zajačik ISO
Alum online LED disko gule s diaľkovým ovládaním

Napadlo Vás usporiadať nezabudnuteľnú párty s nevšednou podívanou? Potom sa Vám môže hodiť táto disco LED guľa s diaľkovým ovládaním. LED guľa je vhodná ako osvetlenie na akékoľvek párty, večierky a diskotéky. Guľa je ľahko ovládateľná pomocou diaľkového ovládača.

môžete mať 05.12

Partner: Alum SK
Iso Trade Nočná lampička na diaľkové ovládanie zajačik ISO Iso Trade Nočná lampička na diaľkové ovládanie zajačik ISO
Iso Trade Nočná lampička na diaľkové ovládanie zajačik ISO

KRÁLIČIE NOČNÉ SVETLO VÝBER Z 10 REŽIMOV OSVETLENIA A 9 FARIEB – Zajačik vám umožní prispôsobiť osvetlenie potrebám vášho dieťaťa. Má až 10 režimov jasu; najjasnejší umožňuje dokonca čítanie rozprávky pred spaním, zatiaľ čo najtmavší možno použiť ako nočné svetlo – neublíži očiam vášho

môžete mať 11.12

Partner: Aga24
Výpredaj
Retoo Projektor nočnej lampy hviezd 3 v 1 Iso Trade Nočná lampička na diaľkové ovládanie zajačik ISO
Retoo Projektor nočnej lampy hviezd 3 v 1

Projektor do detskej izby. LED lampa s funkciou projektora hviezd 3 v 1. Funguje dobre ako nočná lampička, ktorá poskytuje príjemné teplé svetlo, projektor hviezd alebo špeciálne udalosti. Využíva technológiu LED, ktorá poskytuje vysokokvalitné svetlo s minimálnym UV žiarením.

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: Reto MB

Detské nočné svetlá

Hľadáte pre vaše dieťatko upokojujúce detské nočné svetlo? Na Mall.sk môžete vyberať z mnohých druhov nočného osvetlenia. Ponúkame detské plyšové nočné svetlá, závesné nočné svetlá, detské svetlá na nočný stolík aj nočné svetlá s projektorom.

Detské lampičky s projektorom, premietajúce hviezdnu oblohu vyrábajú značky Fisher-Price, Baby Monsters alebo Chicco. Plyšové detské nočné lampičky nájdete u ZAZU, Pabobo i Babymoov. Detské svetlá na nočný stolík hľadajte u Reer, Alecto a ďalších výrobcov.