Hecht S1000RR - motorový motocykl BMW - červený

86%
Hodnotenie: 4,3
Hecht

Hecht S1000RR - motorový motocykl BMW - červený

86%
Hodnotenie: 4,3
Hecht

Akcia

Detský akumulátorový motocykel s originálnym licencovaným dizajnom BMW. Športový dravý vzhľad vychádzajúci zo skutočného motocykla iste nadchne nielen malé deti, ale aj všetkých nadšencov do jednostopových rýchlych strojov. Celý popis

160.8
4.3 3
180 € Vrátane RP a DPH
160,80 €

Platí do 22.07.2020 alebo do vypredania.

Momentálne nedostupné

Dostupnosť nie je známa

Pri tomto tovare momentálne nemôžeme garantovať jeho dostupnosť.
Ak si prajete byť informovaný o zmene, kliknite na Mám záujem.

Len čo budeme môcť dostupnosť garantovať, budeme Vás kontaktovať.

Informácie o Garantovanej dostupnosti

Kód: 1045784

Popis

Popis produktu

Motorka má pevný kovový rám, pneumatiky z tvrdenej gumy, koženkové sedlo, gumové gripy na riadidlách. Pod tachometrom na riadidlách je priestor pre 2 AAA batérie modulu zvukových efektov. Po stranách tachometra sú dve tlačidlá, ľavým sa spúšťa klaksón, pravé spustí zvuk motora športového motocykla.

Ako hlavný spínač slúži zapaľovacia skrinka so skutočným kľúčikom, umiestnená je v kryte pod pravým riadidlom. Pod ľavým riadidlom je potom prepínač rýchlosti, voliť maximálnu rýchlosť od 3 do 6 km/h. Vozítko sa ovláda pedálom na pravej stúpačke. Tým bolo zohľadnené ovládanie malými deťmi, ktoré by mohli mať problém pevne držať riadidlá a zároveň rukou ovládať rukoväť akcelerácie. Motorka je poháňaná dvojicou elektromotorov s výkonom 2 × 35 W, ktoré sú napájané z 12V / 7Ah akumulátora. S dodávanou nabíjačkou je akumulátor plne nabitý približne za 8 – 12 hodín, doba prevádzky je podľa váhy dieťaťa a terénu približne 12 hodiny.

Motocykel je určený pre deti od 3 do 8 rokov, jeho nosnosť je 30 kg. Pre malé deti, ktoré ešte neudržia dobre rovnováhu možno motorku opatriť pomocnými kolieskami, väčším deťom je možné pomocné kolieska odstrániť a na ich miesto pripevniť dodávaný sklápací stojan.

  • Motor: 2 × 35 W
  • Nosnosť: 30 kg
  • Akumulátor: 12 V/7 Ah
  • Dĺžka: 110 cm
  • Hmotnosť: 14,6 kg
  • Rýchlosť: 3 – 6 km/h
  • Šírka: 52 cm
  • Výška: 70 cm

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Odporúčaný vek od 3 rokov
Určenie unisex
Počet sedačiek 1
Napätie 12
Diaľkové ovládanie nie
Farba červená
Kategórie elektr. vozidiel elektrické motorky pre deti