Jungle Gym Net Link- pevná spojovacia lávka
272 €

Posledný kus za túto cenu!

Net Link je pevná spojovacia lávka k herným zostavám Jugle Gym. Vďaka tomuto modulu môžete prepojiť dve a viac zostáv medzi sebou. Vznikne vám tak na záhrade veľká hracia zostava, kde nájdu deti zábavu na celý deň.

Jungle Gym 1 Step Module
63,99 € 59,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduchý rebrík 1 Step Module je možné pripojiť cez vysunuté drevené rahno na každé detské ihrisko z typového radu ihrísk Jungle Gym. S týmto rebríkom výrazne zatraktivníte vaše detské ihrisko.

TRIGANO Pavúčia sieť - lanová
92,45 € 73,40 €
+ doprava zadarmo

Z lán zostavená pavúčia sieť, určená iba k dreveným zostavám. Deti lezú po pavúčej sieti a volia rôzne cesty, ako vyliezť až hore. Alebo jednoducho prehľadávajú medzi povrazmi. Zlepšujú si silu rúk aj nôh, získavajú stabilitu a základy lezenia. Konštrukcia nie je súčasťou balenia.

Jungle Gym Bridge Link- pružná prepojovacia lávka
252,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Bridge Link je spojovacia pohyblivá lávka alebo mostík medzi hracími zostavami Jungle Gym. Deti môžu prechádzať z jednej hracej zostavy do druhej a na každej sa hrať s inými doplnkami. Stavebnicový systém Jungle Gym umožňuje už postavené ihrisko ľubovoľne kombinovať a rozširovať.

TRIGANO Horolezecká stena 1,20 m
110,99 € 69,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Skvelý doplnok k dreveným zostavám Trigano. Horolezecká stena vysoká 120 cm je určená pre zostavy s plošinkou. Jednoduché zostavenie podľa návodu. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Jungle Gym Mini Picnic Module 160cm lavica so stolíkom
279,70 €

Splátky bez navýšenia

Prídavný modul k zostavám Jungle Gym Mini Picnic Module 160cm je lavica so stolíkom, strieškou a skríňou na uloženie hračiek. Deti tu môžu spoločne tráviť letné dni napríklad pri desiatej alebo kreslení.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: