Jungle Gym 1 Step Module
63,99 €

57,92 €

Akcia

Jednoduchý rebrík 1 Step Module je možné pripojiť cez vysunuté drevené rahno na každé detské ihrisko z typového radu ihrísk Jungle Gym. S týmto rebríkom výrazne zatraktivníte vaše detské ihrisko.


Jungle Gym Bridge Link- pružná prepojovacia lávka-28%
255 €

182,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Bridge Link je spojovacia pohyblivá lávka alebo mostík medzi hracími zostavami Jungle Gym. Deti môžu prechádzať z jednej hracej zostavy do druhej a na každej sa hrať s inými doplnkami. Stavebnicový systém Jungle Gym umožňuje už postavené ihrisko ľubovoľne kombinovať a rozširovať.


Jungle Gym Mini Picnic Module 160cm lavica so stolíkom
240,60 €

Akcia

Prídavný modul k zostavám Jungle Gym Mini Picnic Module 160cm je lavica so stolíkom, strieškou a skríňou na uloženie hračiek. Deti tu môžu spoločne tráviť letné dni napríklad pri desiatej alebo kreslení.


Jungle Gym Net Link- pevná spojovacia lávka-16%
259 €

217,28 €

Akcia

Net Link je pevná spojovacia lávka k herným zostavám Jugle Gym. Vďaka tomuto modulu môžete prepojiť dve a viac zostáv medzi sebou. Vznikne vám tak na záhrade veľká hracia zostava, kde nájdu deti zábavu na celý deň.


TRIGANO Horolezecká stena 1,20 m
110,99 €

84,70 €
+ doprava zadarmo

Skvelý doplnok k dreveným zostavám Trigano. Horolezecká stena vysoká 120 cm je určená pre zostavy s plošinkou. Jednoduché zostavenie podľa návodu. Vhodné pre deti od 3 rokov.


TRIGANO Pavúčia sieť - lanová
92,45 €

80,80 €
+ doprava zadarmo

Z lán zostavená pavúčia sieť, určená iba k dreveným zostavám. Deti lezú po pavúčej sieti a volia rôzne cesty, ako vyliezť až hore. Alebo jednoducho prehľadávajú medzi povrazmi. Zlepšujú si silu rúk aj nôh, získavajú stabilitu a základy lezenia. Konštrukcia nie je súčasťou balenia.


TRIGANO Típí stan látkový-15%
86,54 €

73,46 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ideálny doplnok k zostavám, je tento stan určený nielen pre malých indiánov. Stan má kužeľovitý tvar ako típí. Má priemer 214 cm a možno ho zavesiť do výšky 225 cm. Kruhovitý tvar zaručuje kovová rúrka.