Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Barbie - Povolanie na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Barbie - Povolanie nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Barbie - Povolanie – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Mattel Barbie Barbie surferka s doplnkami HPL69 Mattel Barbie Opatrovateľka herný set Narodeninová party - brunetka FHY97
Mattel Barbie Barbie surferka s doplnkami HPL69

Hurá do surfovania! S touto bábikou Barbie sa deti môžu zahrať na dokonalý deň na pláži. Súčasťou balenia je surfovacia doska, šteniatko a tematické doplnky. Bábika Barbie má na sebe športový plavecký obleček s čelenkou a je dodávaná s hravým šteniatkom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Mattel Barbie Deluxe módna bábika - Trendy korčuliarka HPL75 Mattel Barbie Opatrovateľka herný set Narodeninová party - brunetka FHY97
Mattel Barbie Deluxe módna bábika - Trendy korčuliarka HPL75

So sviežim vzhľadom, štýlovými doplnkami a šteňacím kamarátom po boku je táto Barbie Deluxe módna bábika – trendy korčuliarka pripravená na najrôznejšie dobrodružstvo! Bábika Barbie má na sebe volánikovú blúzku a športové pastelové šortky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Mattel Barbie Opatrovateľka herný set Narodeninová party - brunetka FHY97 Mattel Barbie Opatrovateľka herný set Narodeninová party - brunetka FHY97
Mattel Barbie Opatrovateľka herný set Narodeninová party - brunetka FHY97

Tento herný set Barbie® Pestúnka Narodeninová party umožňuje deťom preskúmať ich opatrovateľskú stránku v úlohe pestúnky. V balení nájdete bábiku Skipper™ a tiež bábiku batoľaťa, ktoré spoločne oslavujú narodeniny. Herný set ponúka aj zábavný prvok, ktorý inšpiruje k rozprávaniu príbehov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Mattel Barbie Povolanie Herná súprava s bábikou - Učiteľka v modrých šatách DHB63 Mattel Barbie Povolanie Herná súprava s bábikou - Učiteľka v modrých šatách DHB63
Mattel Barbie Povolanie Herná súprava s bábikou - Učiteľka v modrých šatách DHB63

Objavte svet zábavy pri učení s hernými setmi Barbie Povolanie. Každý herný set premení pracovný priestor na miesto na hranie, ktoré obsahuje bábiku, súvisiace prostredie a doplnky, vďaka ktorým môžu mladí pracanti preskúmať svoje budúce povolanie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Mattel Barbie Prvé povolanie - Huslistka DVF50 Mattel Barbie Povolanie Herná súprava s bábikou - Učiteľka v modrých šatách DHB63
Mattel Barbie Prvé povolanie - Huslistka DVF50

Bábika Barbie® Prvé povolanie – huslistka sa dostáva do centra pozornosti hudobného publika. Deti si môžu prehrávať slávne klasické skladby s touto elegantnou bábikou Barbie®. Bábika je dokonale oblečená a vyladená presne pre svoje povolanie! Staňte sa huslistkou a povoľte uzdu svojej fantázii.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Mattel Barbie Športovkyňa - Volejbalistka HKT71 Mattel Barbie Povolanie Herná súprava s bábikou - Učiteľka v modrých šatách DHB63
Mattel Barbie Športovkyňa - Volejbalistka HKT71

Bábika Barbie® Športovkyňa – volejbalistka je pripravená na poriadnu smeč! Bábika je dokonale oblečená a vyladená presne pre svoje povolanie! Staňte sa športovkyňou spolu s bábikou a povoľte uzdu svojej fantázii.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Novinka
Mattel Barbie Fotbalová panenka - Barbie v červeném dresu HCN17 Mattel Barbie Fotbalová panenka - Barbie v červeném dresu HCN17
Mattel Barbie Fotbalová panenka - Barbie v červeném dresu HCN17

Připrav se na oslavu jednoho z nejoblíbenějších sportů dětí s touto fotbalovou panenkou Barbie! Fotbalová panenka Barbie v červeném dresu. Fotbalistka má blonďatý culík a součástí balení je fotbalový míč.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Novinka
Mattel Barbie Fotbalová panenka - Ken v modrém dresu HCN15 Mattel Barbie Fotbalová panenka - Barbie v červeném dresu HCN17
Mattel Barbie Fotbalová panenka - Ken v modrém dresu HCN15

Připrav se na oslavu jednoho z nejoblíbenějších sportů dětí s touto fotbalovou panenkou Barbie Ken! Fotbalová panenka Ken je v modrém dresu. Fotbalista má také nakrátko ostříhané vlasy. Součástí balení je fotbalový míč pro panenku.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Mattel Barbie Ken surfer s doplnkami HPT50 Mattel Barbie Fotbalová panenka - Barbie v červeném dresu HCN17
Mattel Barbie Ken surfer s doplnkami HPT50

Hurá do surfovania! S touto bábikou Ken sa deti môžu zahrať na dokonalý deň na pláži. Súčasťou balenia je surfovacia doska, šteniatko a tematické doplnky. Bábika Ken má na sebe športové plavecké oblečenie so žabkami a je dodávaný s hravým šteniatkom.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Mattel Barbie Obchod pre zvieratká Mattel Barbie Panenka zachraňuje zvířátka - blondýnka HRG50
Mattel Barbie Obchod pre zvieratká

Vitajte v hernom sete Barbie® Butik pre miláčikov, kde deti nájdu všetko, čo potrebujú, aby pomohli bábike Barbie® starať o jej zvieracích priateľov! Tento herný set inšpiruje príbehy o hre na opatrovanie a priateľstvo prostredníctvom stanice pre starostlivosť, pokladničného pultu, regálovej jednotky a viacerými, ako 20 tematickými hernými kúskami.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Novinka
Mattel Barbie Panenka v povolání - Astronautka HRG41 Mattel Barbie Panenka zachraňuje zvířátka - blondýnka HRG50
Mattel Barbie Panenka v povolání - Astronautka HRG41

Oslavte 65. výročí panenky Barbie® s kolekcí panenek, které vyzdvihují nejoblíbenější povolání dětí. Panenka astronautka má na sobě vesmírný obleček a je dodávána s 10 tematickými doplňky, z nichž jeden má zábavnou pohyblivou funkci – štít helmy se otáčí, aby zrcadlil vesmír!

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Novinka
Mattel Barbie Panenka zachraňuje zvířátka - blondýnka HRG50 Mattel Barbie Panenka zachraňuje zvířátka - blondýnka HRG50
Mattel Barbie Panenka zachraňuje zvířátka - blondýnka HRG50

Herní set Barbie® Panenka zachraňuje zvířata. Tato milá blondýnka inspiruje děti k vytváření láskyplných příběhů o zvířatech! Set obsahuje panenku v odborném oblečku a více než 10 doplňků.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL