Fisher-Price Hovoriaci vagónikchristmas delivery-40%
85,47 € 50,90 €

Akcia

Predstavujeme vám úplne novú hračku na kolieskach plnú najrôznejších aktivít. Vaše dieťatko sa naučí poznávať farby, písmenká, tvary a mnoho iného, zatiaľ čo sa hrá so svojimi obľúbenými hračkami alebo je zamestnané rôznymi aktivitami.

Fisher-Price Prasiatko pokladnička SKchristmas delivery
38,83 € 31,30 €

Deťmi toľko obľúbená hra je opäť tu. Pokladnička je napchatá množstvom výukových funkcií, ktoré majú radi deti i rodičia. Navyše teraz predstavujeme novú pohybovú funkciu.

Clementoni Interaktívny medvedík so zvukmichristmas delivery
24,10 € 19,09 €

Hovoriaci medvedík je interaktívna hračka, ktorá je vhodná pre deti od 6 mesiacov. Má 5 interaktívnych tlačidiel. Spieva, učí deti farby, písmená, číslice a rôzne tvary. Ušká slúžia na žužlanie a okusovanie.

Teddies Valec s rolničkou 42x23cm Moje prvé zvieratkáchristmas delivery
11,70 €

Nafukovací valec pre deti s motívom „Moje prvé zvieratká“. Na valci sú vyobrazené motívy od českého výtvarníka. Vo vnútornej časti sú tri rolničky, ktoré pri pohybe vytvárajú zvuk.

Teddies Medveď Vojtík hovoriaci 30cmchristmas delivery
31,30 € 28,60 €

Veselý plyšový medvedík Vojtík rozpráva deťom 6 známych českých rozprávok. Stačí stlačiť jeden zo symbolov na jeho tele a počúvať, čo deťom Vojtík rozpráva. Plyšák je vhodný pre deti od 12 mesiacov.

Fisher-Price Hovoriaci psík SKchristmas delivery
35,10 € 29,80 €

Akcia

Tento mäkučký, maznavý psík sa postará o to, že učenie bude jedna veľká zábava. Keď sa dieťa svojho štvornohého kamaráta dotkne, zareaguje psík tak, že hneď spustí veselé pesničky a frázy, ktoré vaše maličké naučia viac ako 100 základných slov, časti tela, farby, tvary a mnoho ďalšieho!

Clementoni Interaktívny stolčekchristmas delivery
55,10 € 35,30 €

Veselý hovoriaci hrací stolček s mnohými interaktívnymi tlačidlami. Ich cieľom je stimulovať interakciu s dieťaťom. Vzdelávacia hračka učí deti poznávať čísla, písmenka, tvary a farby. Stimuluje manuálne zručnosti, zrak a sluch.

Clementoni Interaktívny psík CZ verziachristmas delivery-30%
23,50 € 16,40 €

Akcia

Psík KUK je veľmi roztomilý. Hovorí, spieva a pohybuje sa dopredu a dozadu. Stlačením tlačidiel učí deti číslice, farby a zvieracie zvuky. Keď ušká zakryjú oči, začína hra na schovávačku. Stlačením kocky na obojku sa ušká opäť otvoria.

Clementoni Interaktívny jednorožecchristmas delivery-31%
24,10 € 16,40 €

Akcia

Plyšový interaktívny jednorožec je hebký maznáčik, ktorý má 5 interaktívnych tlačidiel pre výučbu prvých čísel, písmeniek, tvarov a farieb. Naučí dieťa nové slovíčka vďaka čarovným pesničkám a veselým rýmovačkám.

Fisher-Price Hovoriaci psík CZchristmas delivery-16%
35,90 € 29,80 €

Akcia

Hovoriaci psíkčeskom jazyku. Psík ponúka 2 herné režimy – poznávanie a hudobné hry s 10 spievanými pesničkami. Režim pre poznávanie zahŕňa 5 aktivačných bodov na telíčku psíka, ktoré prostredníctvom zábavných pesničiek a fráz naučia bábätko abecedu, časti ľudského tela a farby.

Chicco Káča Dinosauruschristmas delivery
22,90 €

Zábavná elektronická Káča Chicco s tvárou usmievavého dinosaura pomáha rozvíjať koordináciu rúk a zvyšuje hudobné podvedomie. Po stlačení vaječnej škrupiny sa aktivuje zábavná hudba. Roztočte farebné guľôčky vnútri a pozorujte spolu s dieťaťom točiaci sa stred s efektom nekonečnej otáčavej stuhy.

Mikro hračky Lokomotíva edukačná 21 cm so svetlom a zvukom zvieratiekchristmas delivery
25,20 € 19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Edukačná lokomotíva precvičí schopnosti každého malého dieťaťa. Je vybavená svetelnými efektmi, zvukmi zvieratiek a tiež rôznymi doplnkami na precvičenie jemnej motoriky detí. Navyše svojim dizajnom červenej lokomotívy rozvíja aj detskú predstavivosť.

Fisher-Price Krúžky na tyčichristmas delivery
9,22 € 8,60 €

Rozvíjajte zvedavosť vášho drobčeka s touto balančnou pyramídou. Krúžky na tyči môže dieťa stavať v ľubovoľnom poradí, najmenší kruh má navyše priehľadnú polovicu, v ktorej sú hrkajúce guľôčky.

Fisher-Price Zvieratková vežachristmas delivery
10,20 €

Akcia

Je tu obľúbená zvieratková skladacia veža, variabilná hračka, z ktorej vaše dieťa postaví komín alebo diely naskladá do seba. Každá z päťstranných kociek má na sebe žiarivé farby, zaujímavé vzory, roztomilé postavičky, číslo a prvé známe veci.

Sevi Prenosná tabuľa 2v1
36,19 €

SEVI Prenosná tabuľa 2v1 Prenosná tabuľa 2v1, je veľmi praktická, pretože ju môžete bribaliť svojej ratolesti aj na dovolenku.

Miniland Baby Kufrík - Moja garáž, 18m-3r
23,93 €

Farebná garáž s 3 autami. Garážové brány je možné otvoriť s 3 špeciálnymi kľúčmi, pričom každý z nich má odlišný tvar zámky. Skvelá hra pre deti, ktoré radi skúmajú.

Miniland Baby Hrnčeková pyramída s pestrými vzormi, 9m-2r
10,97 €

Posledný kus za túto cenu!

Malé deti milujú ukladať a stohovať predmety, aby ich potom mohli zhodiť, čo ich robí veľmi šťastnými. Takúto radosť im poskytne sadu 6 hrnčekov so stimulačnými vzormi a farbami. Na každom hrnčeku sú aj čísla a grafika rôznych tvarov.

Trudi Svetelná lopta so zvukmi - Macko
23,59 €

Posledný kus za túto cenu!

TRUDI – Svetelná lopta so zvukmi – Macko Trudi svetelná lopta so zvukmi medvedík/zajac. Super hračka určená najmä na rozvoj senzorických a psychomotorických schopností, manuálnu koordináciu s jemnými

Sassy Zrkadlo „Kto je tam“, 3m+
23,34 €

Posledný kus za túto cenu!

Obľúbená hra na „kto je tam ?“ môže začať. Krásne pestré zrkadielko umožní vášmu dieťatku objvovať svet okolo seba, ale aj jeho vlastný obraz.

Sevi Aktívny svet - 4 kontinenty
68,68 €
+ doprava zadarmo

SEVI Aktívny svet – 4 kontinenty Začnite skúmať 4 kontinenty a ich obyvateľov. Krásna farebná hračka pri ktorej sa dieťa naučí rozoznávať kontinernty a ich obyvateľov prirodzenou hra

Sassy Môj vlastný telefón, 6m+
9,06 €

Posledný kus za túto cenu!

Zaklápací telefón je fascinujúca hra, ktorá povzbudzuje a motivuje vaše dieťa hrať sa. Pestré farby, tlačidlá a rôzne krúžky podporujú psychomotorický rozvoj dieťaťa.

Sevi Edukačná hračka -Tabuľa
87,36 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

SEVI Edukačná hračka -Tabuľa Edukačné hračky sú v živote dieťatka veľmi dôležité. Zohrávajú svoju veľkú úlohu v jeho napredovaní. Drevená tabuľa Sevi má dve rôzne strany, ktoré ur

Miniland Baby Prvé zvieratká, 6m-2r
13,69 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavné, poučné, mäkké domáce zvieratká so zaujímavými vzormi pre vaše dieťa. Ideálne na držanie v malých rúčkach alebo hryzenie počas rastu prvých zúbkov.

Trudi Zajačik s domčekom
38,94 €

Posledný kus za túto cenu!

TRUDI – Zajačik s domčekom Trudi zajko v domčeku. Plyšový zajko v domčeku o ktorého sa treba starať. Rád sa čistí a a ešte radšej sa kŕmi chutnou mrkvičkou a šalátom.

Miniland Baby Gitara s melódiou a svetielkami, 2m-2r
11,09 €

Funny melódie, ktoré vaše dieťa bude počuť stlačením hviezdy ho určite zabavia. Táto malá gitara vytvára nekonečnú zábavu s tromi tlačidlami, ktoré hrajú skutočný koncert rockovej hudby so svetelnými efektmi a jedinečnými gitarovými zvukmi.

Trudi Plyšové zvieratko so zotrvačníkom - Tučniak
8,16 €

TRUDI – Plyšové zvieratko so zotrvačníkom – Tučniak Trudi závodiace plyšové zvieratká. Kto bude prvý a kto je najrýchlejší. Zahrajte si svoje malé preteky na ktorých sa ukáže ktoré zvieratko je najrýchlejšie.

Sassy Závesná hračka "a ku-ku", 0m+
11,03 €

Posledný kus za túto cenu!

Naučte dieťa objavovať tajomsvá a hrať sa obľúbenú hru na schovávačku. Hračka je pripevniteľná ku kočíku, detskej postieľke, alebo na miesto, kde potrebujete.

Miniland Baby Farebné hryzátka, 6m+, 12 ks
59,58 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada originálnych hryzátok rôznych tvarov a farieb. Tieto hryzátka zmieräujú bolesť, ktorá sprevádza dieťa počas rastu zúbkov.

Trudi Hračka na kolieskach so zvukmi - Korytnačka
20,71 €

TRUDI – Hračka na kolieskach so zvukmi – Korytnačka Trudi plyšová hračka so šnúrkou a zvukmi. Super hračka určená najmä na rozvoj senzorických a psychomotorických schopností, manuálnu koordináciu s jemnými materiálmi a

Trudi Veverička s domčekom
28,32 €

TRUDI – Veverička s domčekom Trudi plyšová hračka veverička s domčekom a pochúťkami patrí medzi aktívne hračky, ktoré stimulujú zmysly a motoriku bábätka a v neskoršom vývojom obdob

Miniland Baby Trúbka s melódiou a svetielkami, 12m-2r
11,09 €

Funny melódie, ktoré dieťa bude počuť stlačením hviezdy ho vždy zabavia. Trúbka je ideálna pre malých umelcov. Každé tlačidlo hrá rôznu klasickú melódiu a svetelné efekty svietia zakaždým, keď ich stlačíte. Táto veselá trúbka umožní dieťatku zistiťvzťahovú súvislosť medz

Trudi Kačička s domčekom
38,94 €

Posledný kus za túto cenu!

TRUDI – Kačička s domčekom Trudi kačička v domčeku. Plyšová kačička v domčeku o ktorú sa treba starať. Rada sa kúpe a čistí a a ešte radšej sa kŕmi chutnou kukuričkou.

Teddies Medveď Tedík hovoriaci 30cm CZchristmas delivery-16%
25,89 € 21,50 €

Akcia

Veselý medvedík plyšový Tedík naučí deti 14 známych riekaniek napr. Paci, paci, pacičky … Mám dve uši na počúvanie … Čistím zúbky řízy, řízy … atď. Stačí stlačiť symbol a počúvať.

Fisher-Price Hovoriaca psíčkova sestrička SKchristmas delivery-19%
36,90 € 29,80 €

Akcia

Hravý psík (sučka) je roztomilou kamarátkou na hranie presne pre dievčatká. V ružovej farbe so srdiečkom na prsiach naučí vaše dieťa písmenká, číslice, farby a časti tela prostredníctvom pesničiek a zábavných hudobných hier. Dieťa si môže prehrávať klasické pesničky, ako: „Hlava, ramená, kolená, palce“ a ďalšie. Svietiace srdiečko bliká podľa hudby a reakcií fenky.

Lamaze Všetečná chobotnicachristmas delivery
17,50 € 14,90 €

Krásna farebná plyšová chobotnica so zrkadielkom pre tie najmenšie deti

Clementoni Baby T-Rexchristmas delivery

Clementoni Baby T-Rex

Hodnotenie: 4,4
27,72 € 22,19 €

Veselý zubatý malý dinosaurus hovorí, chodí a nakláňa sa dopredu a dozadu. Táto interaktívna elektronická hračka učí deti poznávať prvé čísla a písmená, riekanky a pesničky o zvieracích kamarátoch. Umožnuje hranie v dvoch módoch.

Alltoys Smartphone dotykovýchristmas delivery
11,70 €

Detský dotykový smartphone so svetlom. Mobil s 18-timi ikonami na dotyk, 32 zvukmi, 3 vyzváňacími tónmi a automatickým spätným volaním. Rozvíja zvedavosť, vnímanie zvuku, objavuje príčiny a dôsledky.

Cotoons Cotoons autíčko vkladačka, modréchristmas delivery-25%
15,64 € 11,70 €

Akcia

Farebná vkladačka autíčko z kvalitného materiálu značky Cotoons. Hračka, ktorá podnecuje detskú fantáziu, rozvíja ich motoriku a učí rozpoznávať tvary zaujme deti aj ich rodičov.

Cotoons Multifunkčný hrací stôl modrýchristmas delivery-25%
54,90 € 40,70 €

Akcia

Veselý hrací stôl pre najmenších s postavičkami Cotoons. Elektronické aj mechanické funkcie napomáhajú rozvoju jemnej motoriky dieťaťa. Na stolíku deti nájdu bubienok, ozubené kolieska, vkladačky a ďalšie.

B.toys Dráha pre loptičky Whack Ballchristmas delivery
25,19 € 22,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Štyri farebné loptičky a dráha so zrkadlami na zadnej strane zaisťujú ešte bláznivejšiu jazdu. Jazda začína buchnutím kladivka do loptičky! Obal vyrobený z recyklovateľného materiálu a potlačený farbami vyrobenými zo sóje.

B.toys Farebný popcorn Poppitoppychristmas delivery
14,62 € 13 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebný popcorn Poppitoppy je skvelá hračka pre deti. Stlačte hlavičku hračky a sledujte, ako vo vnútri lietajú guľky rovnako ako popcorn. Obal vyrobený z recyklovateľného materiálu a potlačený farbami vyrobenými zo sóje.

Hračky pre rozvoj dieťaťa

Hračky pre rozvoj dieťaťa vo forme skladačky, vkladačky, plyšovej hračky alebo interaktívnej hračky zaobstaráte na Mall.sk.

K rozvoju detských schopností slúžia tiež stavebnice Lego či kreatívne a výtvarné hračky.

Materiál hračiek pre rozvoj dieťaťa

  • Plastové hračky - nízka hmotnosť, dobrá odolnosť a široké možnosti prevedenia
  • Drevené hračky - prírodný vzhľad a dlhá životnosť, vyššia hmotnosť
  • Plyšové hračky - z nezávadného plyšu, vo vnútri hračky sa nachádza hrací strojček na batérie

Elektrické hračky pre rozvoj dieťaťa

Hračky pre rozvoj dieťaťa so zvukovými a svetelnými efektmi fungujú pomocou jednorázových batérií. Najčastejšie sa jedná o batérie typu AA alebo AAA.

Možno použiť aj nabíjacie batérie, ktoré možno opakovane dobíjať.