Fisher-Price Hovoriaci psík SK
35,10 €

Tento mäkučký, maznavý psík sa postará o to, že učenie bude jedna veľká zábava. Keď sa dieťa svojho štvornohého kamaráta dotkne, zareaguje psík tak, že hneď spustí veselé pesničky a frázy, ktoré vaše maličké naučia viac ako 100 základných slov, časti tela, farby, tvary a mnoho ďalšieho!


K´s Kids Ružová dinosaurica so 60 loptičkami
81 €

62,79 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Interaktívna hračka Veselá dinosaurie slečna sa 60 balónikmi v brušku čaká na vaše dieťa, aby sa s ňou mohlo pohrať. Deti sa v nej budú cítiť ako v farebnom balónikovom bazénika. Balóniky sú vyrobené z mäkkého plastového materiálu. Dinosaurica je vhodná pre deti od 6 mesiacov.


Fisher-Price Hovoriaci psík CZ
35,90 €

32 €

Hovoriaci psíkčeskom jazyku. Psík ponúka 2 herné režimy – poznávanie a hudobné hry s 10 spievanými pesničkami. Režim pre poznávanie zahŕňa 5 aktivačných bodov na telíčku psíka, ktoré prostredníctvom zábavných pesničiek a fráz naučia bábätko abecedu, časti ľudského tela a farby.


Teddies Krtkov náučný mobil telefón s krytom Krtko
11,70 €

Pomôžte dieťaťu naučiť sa farby a čísla. Venujte mu Krtkov mobil, s ktorým sa môže dieťa hrať a pritom si cvičiť trebárs sčítanie a odčítanie. Pre mladšie deti telefón prehráva známe pesničky a rozvíja zrak a sluch.


Playgro Vkladací slon s tvarmi
13,96 €

11,90 €

Farebná vkladačka rozvíjajúca motorické zručnosti a predstavivosť vášho dieťaťa. Kocky majú rôzne veľkosti, farby a tvary. Vkladačka je v tvare slona.


Fisher-Price Psíkove kľúčiky SK-22%
14,20 €

10,99 €

Akcia

Psíkove kľúčiky odomknú dvere k zábavnému učeniu a hre doma i na cestách. Stačí stlačiť psíkovi bruško a sledovať, ako sa rozsvieti jeho roztomilý noštek. Potom začnú hrať veselé pesničky, ktoré deti zoznámia s tvarmi, počítaním, farbami a ďalšími zaujímavými vecami.


Cotoons Pyramída téglikov 40 cm
10,35 €

9,26 €

Veselá pyramída zo 6 téglikov s obľúbenými postavičkami Cotoons na precvičenie jemnej motoriky, rozpoznanie tvarov, farieb a čísel formou počtu rovnakých motívov vyrazených na kelímku. Výsledná pyramída meria 40 cm.


Quercetti Daisy Polipetti
11,10 €

Hra pri ktorej deti rozvíjajú motorické schopnosti, vizuálnu a manuálnu koordináciu a tiež kombinačné myslenie. Farebná stavebnica, ktorá ponúka nekonečné množstvo množnosti.


Fisher-Price Krúžky na tyči
9,50 €

Rozvíjajte zvedavosť vášho drobčeka s touto balančnou pyramídou. Krúžky na tyči môže dieťa stavať v ľubovoľnom poradí, najmenší kruh má navyše priehľadnú polovicu, v ktorej sú hrkajúce guľôčky.


Fisher-Price Motýlik - učíme se tvary
7,60 €

Intuitívny pestrofarebný motýľ sa čoskoro stane najlepším priateľom vášho dieťaťa! Hračka má v sebe 6 inak farebných otvorov o rôznych tvaroch, kam pasujú konkrétne kocky. Deti môžu kocky vkladať, vyberať, vysypávať von a stále tak zlepšovať svoje znalosti tvarov a farieb!


K´s Kids Veľká zebra ryan s 28 funkciami zábavy
81,90 €

65 €
+ doprava zadarmo

Značka Ks 'Kids vám predstavuje svoju Hračku roku 2010. Zebra Ryan je krásne farebné aktívny hracie centrum, s ktorým sa vaše dieťa naučí vnímať svet okolo seba. Vďaka svetovej atestácii je vhodná pre deti už od 6 mesiacov.


Niny Oslík LAKI, multiaktívna hračka
59,22 €

52,90 €
+ doprava zadarmo

Plyšové hracie centrum v podobe oslíka je určené pre všetky malé zvedavé deti. V jeho chvostíku je všitý materiál, ktorý pri dotyku vydáva zvuk pokrčeného papiera. Všetky časti jeho tela obsahujú ďalšie hracie prvky ako sú hryzátka, pískatko a hrkálky. Na prednej nožičke je umiestnené zrkadlo vyrobené zo špeciálne bezpečnostnej fólie.


Teddies Medveď Tedík hovoriaci 30cm CZ
25,89 €
25,50 €

Veselý medvedík plyšový Tedík naučí deti 14 známych riekaniek napr. Paci, paci, pacičky … Mám dve uši na počúvanie … Čistím zúbky řízy, řízy … atď. Stačí stlačiť symbol a počúvať.


Fisher-Price Aktívna skladačka s rolničkou
12,99 €
12,60 €

Táto nová, „klasická“ hračka skladačka s rolničkou z radu Brilliant Basics, ponúka toľko alternatív, ako sa hrať! Dieťa môže stavať do výšky, vkladať do seba 10 zaoblených misiek či pomocou tvarovaných detailov poznávať čísla aj farby.


Fisher-Price Matematická tabuľka-56%
27,74 €

11,99 €

Akcia

Táto matematická tabuľka je deťom skvelým spoločníkom na ceste plnej čísiel, počítania a zábavy. Stlačte zelené tlačidlo s otáznikom a vyberte si novú úlohu k riešeniu. Alebo otočte kolieskami a vymyslite si svoju vlastnú zamotanú úlohu!


K´s Kids Hudební vak Sova-49%
55,52 €

27,99 €

Akcia

Hrajúci vak v tvare sovy vaše dieťa zabaví na veľa času. Môžete ho využiť k hre, keď deti behajú okolo spievajúcej sovy a akonáhle prestane musia sa posadiť, kto sa posadí posledný – prehráva, alebo deti môžu len v pokoji sedieť a počúvať hudbu. Využitie je rýdzo na vás.


K´s Kids Hovoriaca lopta 2v1
24,78 €

19,10 €

Táto interaktívna farebná lopta nie je len na hádzanie! Hovoriaca lopta naučí deti anglicky počítať a pomenovávať písmenká v abecednom poradí. Pri každom hode a chytení loptička povie číslo alebo písmenko podľa toho, či je práve obrátená písmenkovou stranou alebo číselnou stranou von.


Clementoni Interaktívny stolček
51,81 €

39,99 €

Veselý hovoriaci hrací stolček s mnohými interaktívnymi tlačidlami. Ich cieľom je stimulovať interakciu s dieťaťom. Vzdelávacia hračka učí deti poznávať čísla, písmenka, tvary a farby. Stimuluje manuálne zručnosti, zrak a sluch.


Fisher-Price Hovoriaca psíčkova sestrička SK
36,90 €

31,99 €

Akcia

Hravý psík (sučka) je roztomilou kamarátkou na hranie presne pre dievčatká. V ružovej farbe so srdiečkom na prsiach naučí vaše dieťa písmenká, číslice, farby a časti tela prostredníctvom pesničiek a zábavných hudobných hier. Dieťa si môže prehrávať klasické pesničky, ako: „Hlava, ramená, kolená, palce“ a ďalšie. Svietiace srdiečko bliká podľa hudby a reakcií fenky.


Papillon Pyramídová sada - kvetinky-45%
14,77 €

7,99 €

Akcia

Farebné skladacie kelímky v tvare kvietkov, ktoré môžu dievčatká a chlapci od šiestich mesiacov skladať na seba. Šesť dvojfarebných kelímkov sa dá vystavať na seba alebo zložiť do seba. Hračka pomáha rozvíjať motoriku a logické myslenie.


Clementoni Baby T-Rex

Clementoni Baby T-Rex

Hodnotenie: 5
27,72 €

22,19 €

Veselý zubatý malý dinosaurus hovorí, chodí a nakláňa sa dopredu a dozadu. Táto interaktívna elektronická hračka učí deti poznávať prvé čísla a písmená, riekanky a pesničky o zvieracích kamarátoch. Umožnuje hranie v dvoch módoch.


Alltoys Smartphone dotykový
11,90 €

Detský dotykový smartphone so svetlom. Mobil s 18-timi ikonami na dotyk, 32 zvukmi, 3 vyzváňacími tónmi a automatickým spätným volaním. Rozvíja zvedavosť, vnímanie zvuku, objavuje príčiny a dôsledky.


Clementoni Interaktívny psík CZ verzia
23,34 €

20,79 €

Psík KUK je veľmi roztomilý. Hovorí, spieva a pohybuje sa dopredu a dozadu. Stlačením tlačidiel učí deti číslice, farby a zvieracie zvuky. Keď ušká zakryjú oči, začína hra na schovávačku. Stlačením kocky na obojku sa ušká opäť otvoria.


K´s Kids Veľký dinosaurus Boss so 60 loptičkami
81 €

66,63 €
+ doprava zadarmo

Veselý farebný dinosaurus sa stane obľúbenou hračkou Vášho dieťaťa. Skvele sa pohrá s každou časťou dinosaurového tela-hrká, šuští, cinká. Po rozopnutí zipsu sa premení v bazénik plný balónikov. Vhodný pre deti už od 6 mesiacov.


Cotoons Multifunkčný hrací stôl modrý
55,52 €

45,90 €
+ doprava zadarmo

Veselý hrací stôl pre najmenších s postavičkami Cotoons. Elektronické aj mechanické funkcie napomáhajú rozvoju jemnej motoriky dieťaťa. Na stolíku deti nájdu bubienok, ozubené kolieska, vkladačky a ďalšie.


Vtech Ukecaná loptička

Vtech Ukecaná loptička

Hodnotenie: 4,5
26,88 €
25,89 €

Vtech Ukecaná loptička je novinka na trhu v českom jazyku. Krásne farebná lopta je určená pre deti už od 6 mesiacov. Vďaka unikátnej technológii so zabudovaným pohybovým čidlom je loptička, aj bez pričinenia dieťaťa, takmer neustále v pohybe.


Yookidoo Skladacia kvetina
25,89 €
24,04 €

Interaktívna hračka umožnuje pútavé a zábavné stavanie komína v tvare kvetiny s rôznymi aktivitami. Pomocou piatich veľkých stohovacích kusov sa stavia kvetina na seba. Ak vhodíte loptičku do kvetiny, začnú sa pohybovať jednotlivé lístky. Keď loptička dopadne na dno, začne hrať zábavná melódia.


B.toys Dráha pre loptičky Whack Ball
28,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Štyri farebné loptičky a dráha so zrkadlami na zadnej strane zaisťujú ešte bláznivejšiu jazdu. Jazda začína buchnutím kladivka do loptičky! Obal vyrobený z recyklovateľného materiálu a potlačený farbami vyrobenými zo sóje.


Teddies Valec s rolničkou 42x23cm Moje prvé zvieratká
11,70 €

Nafukovací valec pre deti s motívom „Moje prvé zvieratká“. Na valci sú vyobrazené motívy od českého výtvarníka. Vo vnútornej časti sú tri rolničky, ktoré pri pohybe vytvárajú zvuk.


B.toys Farebný popcorn Poppitoppy
15,30 €

Farebný popcorn Poppitoppy je skvelá hračka pre deti. Stlačte hlavičku hračky a sledujte, ako vo vnútri lietajú guľky rovnako ako popcorn. Obal vyrobený z recyklovateľného materiálu a potlačený farbami vyrobenými zo sóje.


K´s Kids Veľké látkové elektronické auto "go go"
66 €
61,10 €
+ doprava zadarmo

Interaktívne auto „go go“ je zaručený recept, ako zabaviť bábätko na dlhú dobu nielen vďaka svojim electronickým funkciám. Je vyrobené z mäkkého materiálu a vhodné pre deti už od 3 mesiacov veku.


Vtech Hovoriace Auto Vtech
29,59 €
26,70 €

Najnovšia vkladačka pre deti už od 12 mesiacov značky Vtech. Vhadzuj správne tvary do správnych okienok. Začuješ nielen ako sa tvary volajú, ale aj počítať sa naučíš. Môžeš tiež hrať na piáno i poznávať farby.


Cotoons Cotoons domček vkladačka, ružová
19,40 €

Domček Cotoons je plný prekvapení. Dieťa sa učí rozpoznávať tvary (musí priradiť správny kľúč do správnych dverí) a farby. Štyri farebné postavičky Cotoons potom ešte viac rozvíjajú predstavivosť.


Alexander Poznávanie pre najmenších - Hádaj hádanky
9,33 €

Posledný kus za túto cenu!

Poznávacia jednoduchá náučná hra, ktorá rozvíja základné znalosti a schopnosti najmenších už od 24 mesiacov. V kvízoch sa učia základné počty, zvieratká, smery, farby, logické väzby medzi predmetmi a mnoho ďalšieho. Hra je zo série „Sovička múdra hlavička“.


Alltoys Giga piáno
58,28 €

36,48 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľké podlahové piano s citlivým dotykovým senzorom a mnohými funkciami. Rozlož klávesy na podlahu a začni hrať. Možnosť voľby medzi ôsmimi hudobnými nástrojmi. Zabav sa pohybom a zároveň hraním na hudobné nástroje.


Alltoys Môj smartphone - CZ/SK/AJ
18,48 €

14,90 €

Deti radi napodobňujú činnosti dospelých. Rovnako ako oni, teraz môžu mať svoj vlastný dotykový telefón! Smartphone obsahuje 4 hry, ktoré pomáhajú dieťaťu rozoznávať čísla, farby, názvy a zvuky zvierat.


EP LINE Psík Maxík - ovládaný hlasom, Bradáč
39,05 €
35,50 €

Títo roztomilí psíkovia Vám vyčaria úsmev na tvári. Reagujú totiž až na 13 rôznych hlasových povelov. Vycvičte si svojho maznáčika a rýchlo si ho zamilujete. Psík zvláda chodiť, vydávať zvuky, dávať packu a veľa ďalšieho.


Alltoys Skladacie tégliky s kačičkou
11,40 €

Farebné skladacie tégliky, ktoré môžu dievčatká a chlapci od jedného roka skladať na seba, a to za zvukových efektov, ktorých je celkom štyridsať. Päť téglikov s potlačou zvieratiek je zakončených žltou kačičkou na viečku. Hračka pomáha rozvíjať motoriku a logické myslenie.


Alltoys Vlaková súprava pre najmenších
29,59 €

18,48 €

Vlaková súprava pre najmenšie deti od 1 roka. Vláčik je ako stvorený pre malé ručičky. Sada je pre väčšie potešenie z jazdy vybavená svetelnými a 30-timi zvukovými efektmi. Súčasťou balenia sú dva nákladné vagóny.


B-Kids Hrací pult Amazing Mushroom
55,52 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tento hrací pult v tvare veselej hubky so zvieratkami hrá melódie a podnecuje deti k aktivitám s farebnými loptičkami. Vďaka odnímateľnosti podstavca sa s pultom môžu hrať deti v ľahu i v stoji.


B-Kids Jazdiaca stonožka
13,30 €

Veselá stonožka, ktorá vďaka veselým farbám a usmievavej tváričke zaručene upúta pozornosť detí. Veselá stonožka na kolieskach sa pohybuje stlačením pružného tela smerom nadol. Pri pohybe hrká.


B.toys Bubienok Parum Pum Pum
46,99 €

40,50 €
+ doprava zadarmo

Bubienok s 8 rôznymi inštrumentmi je sada hudobných nástrojov pre najmenších. Zoznámte svoje dieťa s prvými hudobnými nástrojmi. Vhodné pre deti od 18 mesiacov do 3 rokov.


B.toys Kľúčiky  k autu FunKeys
15,60 €

Tieto detské kľúčiky k autu sú ako naozajstné. Sú vybavené štyrmi rôznymi zvukmi a svetielkom, ktoré vaše dieťa zabaví napríklad aj na cestách autom. Odolný materiál je bezpečný pre skúmanie rúk aj ústami.


BINO Barevná věž/bábovičky 2v1
13,62 €

11,67 €

Multifunkční hračka, která zaručeně probudí dětskou zvídavost a udrží pozornost i těch nejmenších na dlouhou dobu. Je vhodná pro všestranné učení nejrůznějších dovedností! Dítě si s ní může hrát doma i venku na pískovišti.