Clementoni Interaktívny medvedík so zvukmi
22,57 € 19,09 €

Hovoriaci medvedík je interaktívna hračka, ktorá je vhodná pre deti od 6 mesiacov. Má 5 interaktívnych tlačidiel. Spieva, učí deti farby, písmená, číslice a rôzne tvary. Ušká slúžia na žužlanie a okusovanie.

Fisher-Price Prasiatko pokladnička SK-27%
38,83 € 27,99 €

Akcia

Deťmi toľko obľúbená hra je opäť tu. Pokladnička je napchatá množstvom výukových funkcií, ktoré majú radi deti i rodičia. Navyše teraz predstavujeme novú pohybovú funkciu.

Teddies Valec s rolničkou 42x23cm Moje prvé zvieratká
11,70 €

Nafukovací valec pre deti s motívom „Moje prvé zvieratká“. Na valci sú vyobrazené motívy od českého výtvarníka. Vo vnútornej časti sú tri rolničky, ktoré pri pohybe vytvárajú zvuk.

Fisher-Price Hovoriaci psík CZ
35,90 € 31,30 €

Hovoriaci psíkčeskom jazyku. Psík ponúka 2 herné režimy – poznávanie a hudobné hry s 10 spievanými pesničkami. Režim pre poznávanie zahŕňa 5 aktivačných bodov na telíčku psíka, ktoré prostredníctvom zábavných pesničiek a fráz naučia bábätko abecedu, časti ľudského tela a farby.

Clementoni Interaktívny stolček-34%
51,81 € 33,70 €

Akcia

Veselý hovoriaci hrací stolček s mnohými interaktívnymi tlačidlami. Ich cieľom je stimulovať interakciu s dieťaťom. Vzdelávacia hračka učí deti poznávať čísla, písmenka, tvary a farby. Stimuluje manuálne zručnosti, zrak a sluch.

Fisher-Price Hovoriaci psík SK-18%
35,10 € 28,49 €

Akcia

Tento mäkučký, maznavý psík sa postará o to, že učenie bude jedna veľká zábava. Keď sa dieťa svojho štvornohého kamaráta dotkne, zareaguje psík tak, že hneď spustí veselé pesničky a frázy, ktoré vaše maličké naučia viac ako 100 základných slov, časti tela, farby, tvary a mnoho ďalšieho!

Fisher-Price Učíme sa riekanky SK
26,90 € 20,70 €

Otvorte svojmu dieťatku svet zábavy a učenia s touto hudobné knižkou. Jednoduchým otočením stránky spustíte obľúbené detské pesničky a zároveň si môžete prezerať farebné obrázky psíka a jeho sestričky.

K´s Kids Veľká zebra ryan s 28 funkciami zábavy-28%
81,90 € 58,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Značka Ks 'Kids vám predstavuje svoju Hračku roku 2010. Zebra Ryan je krásne farebné aktívny hracie centrum, s ktorým sa vaše dieťa naučí vnímať svet okolo seba. Vďaka svetovej atestácii je vhodná pre deti už od 6 mesiacov.

Fisher-Price Lezieme s líškou so zvukmi
46,60 € 39,20 €

Hračka Fisher-Price® Lezieme s líškou dokáže zamestnať všetky zmysly vášho bábätka. Hračka zaistí dieťatku množstvo hudobnej zábavy ako pre hru v sede, pri hraní, plazenie aj kedykoľvek inokedy. Sediace deti si zamilujú možnosť kedykoľvek objavovať jemnučkú tvár ich kamarátky líšky alebo jej hebký plyšový chvostík.

Teddies BABY Multifunkčná vkladačka telefón
22,19 € 18 €

Multifunkčná vkladačka s prídavnou zvukovou funkciou telefónu. Kocka má na každej strane inú aktivitu, napr. vkladanie podľa tvarov písmen, číslic a ďalšie. Kocka má madlo a 18 rôznych dielikov.

Fisher-Price Hovoriaca psíčkova sestrička SK-24%
36,90 € 27,99 €

Akcia

Hravý psík (sučka) je roztomilou kamarátkou na hranie presne pre dievčatká. V ružovej farbe so srdiečkom na prsiach naučí vaše dieťa písmenká, číslice, farby a časti tela prostredníctvom pesničiek a zábavných hudobných hier. Dieťa si môže prehrávať klasické pesničky, ako: „Hlava, ramená, kolená, palce“ a ďalšie. Svietiace srdiečko bliká podľa hudby a reakcií fenky.

Lamps Stavací domino vláčik
13 € 11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

V balení je krásny farebný vláčik, ktorý je na batérie. Do vláčika sa nasadí tyč, v ktorej je uložené domino. Pri jazde domino vypadáva z vláčika a stavia sa za sebou. Pri náraze vláčik zmení smer jazdy a ide ďalej. Vláčik svieti a cinká.

Vtech Marshall - Písmenková hostina - slovensky
54,49 € 49,40 €
+ doprava zadarmo

Naučte sa spoločne s Marshallom spoznať písmená abecedy. Marshallovi stačí vložiť do papuľky kocku a on hneď spozná aké písmenko je na kocke vyobrazené. Marshall ale aj skúša, či už písmená spoznáte sami. Napr. vás vyzve: „Pomôž mi prosím nájsť a zachrániť písmeno Č“. Keď ste splnili úlohu dobre, tak vás pochváli a navyše napríklad pridá slovo, v ktorom sa písmeno používa.

Clementoni Interaktívny psík CZ verzia
23,34 € 20,79 €

Psík KUK je veľmi roztomilý. Hovorí, spieva a pohybuje sa dopredu a dozadu. Stlačením tlačidiel učí deti číslice, farby a zvieracie zvuky. Keď ušká zakryjú oči, začína hra na schovávačku. Stlačením kocky na obojku sa ušká opäť otvoria.

Bino Motorický slon-44%
38,40 € 21,50 €

Akcia

Aktívny motorický slon z bukového dreva je skvelou výzvou na motoriku detí. Na 5-tich stranách je labyrint na cvičenie motoriky, doska s geometrickými tvarmi na zasúvanie, dvojstranná skladačka zo 6-tich kociek a farebné ozubené kolieska. Detské farebné motívy zdobia kolieska a hracie prvky.

Vtech Moja prvá futbalka
27,28 € 23,99 €

Akcia

Zamatovo hebká lopta s roztomilou svietiacou tvárou reaguje vtipne a veselo na každý pohyb. Lopta má zabudovaný snímač pohybu. Lopta je farebná a jemná na dotyk a dieťa si ju rýchlo obľúbia.

Vtech Ukecaná loptička

Vtech Ukecaná loptička

Hodnotenie: 4,5
26,88 € 24,30 €

Vtech Ukecaná loptička je novinka na trhu v českom jazyku. Krásne farebná lopta je určená pre deti už od 6 mesiacov. Vďaka unikátnej technológii so zabudovaným pohybovým čidlom je loptička, aj bez pričinenia dieťaťa, takmer neustále v pohybe.

Alltoys Môj smartphone - CZ/SK/AJ
18,48 € 12,90 €

Deti radi napodobňujú činnosti dospelých. Rovnako ako oni, teraz môžu mať svoj vlastný dotykový telefón! Smartphone obsahuje 4 hry, ktoré pomáhajú dieťaťu rozoznávať čísla, farby, názvy a zvuky zvierat.

Smoby Cotoons Domček Discovery
95,70 € 70,50 €
+ doprava zadarmo

Domček s obľúbenými postavičkami Cotoons obsahuje veľa herných prvkov. Ľahko prenositeľný vďaka rúčke a skladacej látkovej časti. Detský domček je multifunkčný – dieťatko sa môže hrať v domčeku, ktorý mu však môžu rodičia zmeniť na detský stan rýchlo a jednoducho.

Vtech Spievajúci nákladiak
27,41 € 24,70 €

Vtech Spievajúci nákladiak je interaktívne hovoriace nákladné auto so sklopnou korbou. Auto má povrázok na ťahanie a otvor v streche pre hádzanie loptičiek. Loptičky po vhodení skĺznu na korbu a auto navyše nahlas počíta (1,2,3). Tiež interaktívne vyzýva deti k hre, napríklad vetou: „Daj kamene do otvoru na streche!“

Vtech Tlapková patrola ide do akcie (riadidlá)
39,22 € 32,49 €

Snáď každého raz čaká skúška dopravnej spôsobilosti. Čím skôr začnú vaše deti vnímať pravidlá cestnej premávky, tým lepšie. Kúpte im Paw Patrol – multifunkčné riadidlá a nechajte ich rozvíjať svoje zmysly.

Quercetti Pixel Junior

Quercetti Pixel Junior

Hodnotenie: 4,5
23,30 € 20,58 €

Pixel Junior je mozaika určená pre mladšie deti. Transparentná podložka umožňuje stavať podľa predlohy alebo vlastnej fantázie. Pod podložku možno vsunúť aj obrázky doma nakreslené a precvičovať tak tvary a farby.

Ludi Bowling pre najmenších
16,40 €

Roztomilá sada piatich kolkov v tvare zvieratiek a gule s otvormi ako pre skutočných hráčov bowlingu. Vyrobené z mäkkého materiálu pre bezpečnú a príjemnú hru. Zvieratká po stlačení pískajú.

Niny Oslík LAKI, multiaktívna hračka
59,22 € 52,90 €
+ doprava zadarmo

Plyšové hracie centrum v podobe oslíka je určené pre všetky malé zvedavé deti. V jeho chvostíku je všitý materiál, ktorý pri dotyku vydáva zvuk pokrčeného papiera. Všetky časti jeho tela obsahujú ďalšie hracie prvky ako sú hryzátka, pískatko a hrkálky. Na prednej nožičke je umiestnené zrkadlo vyrobené zo špeciálne bezpečnostnej fólie.

Fisher-Price Prvá vkladačka
11,47 €

Otvorte s vaším dieťatkom vedierko plnej zábavy – jeho prvé stavebné kocky. Tieto robustné farebné kocky pomáhajú deti zoznámiť sa s druhmi farieb a tvarov. Každá presne pasuje do jedného konkrétneho otvoru na veku vedierka.

K´s Kids Veľký dinosaurus Boss so 60 loptičkami
81 € 62,70 €
+ doprava zadarmo

Veselý farebný dinosaurus sa stane obľúbenou hračkou Vášho dieťaťa. Skvele sa pohrá s každou časťou dinosaurového tela-hrká, šuští, cinká. Po rozopnutí zipsu sa premení v bazénik plný balónikov. Vhodný pre deti už od 6 mesiacov.

SIMBA Valec na podporu lezenia
9,58 € 8,60 €

Príprava k prvým krôčikom je veľmi dôležitá a detičkám pri tom veľmi pomôže tento nafukovací valec na podporu lezenia s veselou potlačou so zvieratkami. Zo strán je priehľadný a vnútri sú hrkajúce guľôčky.

Quercetti Pixel Baby

Quercetti Pixel Baby

Hodnotenie: 5
21,36 € 18,63 €

Pixel baby je mozaika určená pre najmladšie deti. Transparentná podložka umožňuje stavať podľa predlohy alebo vlastnej fantázie. Pod podložku možno vsunúť aj obrázky doma nakreslené a precvičovať tak tvary a farby.

B.toys Bubienok Parum Pum Pum
46,99 € 40,50 €
+ doprava zadarmo

Bubienok s 8 rôznymi inštrumentmi je sada hudobných nástrojov pre najmenších. Zoznámte svoje dieťa s prvými hudobnými nástrojmi. Vhodné pre deti od 18 mesiacov do 3 rokov.

Fisher-Price Krúžky na tyči jednorožec
11,54 € 10,60 €

Prednosťou a novou vychytávkou tejto klasickej hračky je, že každý zo štyroch farebných krúžkov má iný povrch, ktorý môžu deti pri skladaní skúmať. Čerešničkou na torte je roztomilý jednorožec a kolísavá podstava, ktorá zacinká zakaždým, keď do nej dieťatko capne.

Niny Panáčik "KEIKI"

Niny Panáčik "KEIKI"

Hodnotenie: 5
16,63 € 14,20 €

Plyšový panáčik Keiko je nezbedník a lumpáreň mu pozerá z očí. Interaktívny panáčik je maznáčik, ale tiež edukatívny kamarát. Deti si pri hre rozvíjajú jemnú motoriku. Všetky oblečky možno vyzliekať, na nôžkach je suchý zips pre opakovaný tréning.

Alltoys Smartphone dotykový
11,70 €

Detský dotykový smartphone so svetlom. Mobil s 18-timi ikonami na dotyk, 32 zvukmi, 3 vyzváňacími tónmi a automatickým spätným volaním. Rozvíja zvedavosť, vnímanie zvuku, objavuje príčiny a dôsledky.

Fisher-Price Kocka s aktivitami
12,90 €

Pestrofarebná kocka plná najrôznejších úloh zabaví vaše dieťatko na dlhé hodiny! Hračka má päť stien a na každej čaká iná aktivita. Nechýba obľúbená hra na jukanú, kričiaci lev, netopier na otáčavom valci alebo posuvný motýlik.

Teddies Medveď Tedík hovoriaci 30cm CZ
25,89 € 25,50 €

Veselý medvedík plyšový Tedík naučí deti 14 známych riekaniek napr. Paci, paci, pacičky … Mám dve uši na počúvanie … Čistím zúbky řízy, řízy … atď. Stačí stlačiť symbol a počúvať.

Fisher-Price Počítanie so zvieratkami
13,60 € 11,70 €

Táto obľúbená knižka so zvieratkami je aj v novom prevedení dokonalým spoločníkom pre vaše dieťatko! Vďaka rôznym pesničkám a zvukom sa deti dozvedia niečo o zvieratkách, naučia sa čísla a veľa ďalších vecí! Ešte viac zábavy si užijú so slniečkom, ktoré sa rozsvieti stlačením tlačidla alebo otočením stránky.

Bino Pyramida z báboviček
4,48 €

Klasická hračka oblíbená mnoha generacemi. Perfektní pomocník pro cvičení jemné motoriky, poskytuje nekonečné možnosti her. Vhodná pomůcka pro učení barev. Navíc lze jednotlivé kostičky použít také jako bábovičky na pískovišti.

Ludi Nafukovací válec s rolničkami
11,40 €

Nafukovací valec s rolničkami podnecuje dieťa k lezeniu. Tri rolničky počas pohybu jemne cinkajú a upútajú tak pozornosť dieťaťa. Rozvíjajte vo vašich deťoch prirodzený cit pre pohyb.

K´s Kids Chytré topánočky pre zvedavé deti
25,89 € 22,19 €

Chytré topánočky pre zvedavé deti Kids sú šikovnou didaktickou pomôckou. Deti sa učia manuálnej zručnosti pomocou zaväzovania, zapínania a ďalších činností, ktoré im topánočky prinášajú.

B.toys Kľúčiky k autu FunKeys
15,60 €

Tieto detské kľúčiky k autu sú ako naozajstné. Sú vybavené štyrmi rôznymi zvukmi a svetielkom, ktoré vaše dieťa zabaví napríklad aj na cestách autom. Odolný materiál je bezpečný pre skúmanie rúk aj ústami.

Yookidoo Hrací domček

Yookidoo Hrací domček

Hodnotenie: 4
91,70 €
+ doprava zadarmo

Hrací domček ponúka deťom rôzne činnosti a aktivity. Tieto aktivity vo forme hry podporujú fyzický a kognitívny rozvoj dieťaťa. Sú umiestnené na vnútornej i vonkajšej strane domčeka. Domček je vyrobený zo skladacej konštrukcie s látkovým poťahom. Vďaka tomu sa dá veľmi ľahko zložiť, prenášať a skladovať.

Teddies Medveď Vojtík hovoriaci 30cm
27,79 € 26,60 €

Veselý plyšový medvedík Vojtík rozpráva deťom 6 známych českých rozprávok. Stačí stlačiť jeden zo symbolov na jeho tele a počúvať, čo deťom Vojtík rozpráva. Plyšák je vhodný pre deti od 12 mesiacov.

Teddies Zatĺkačka s kladivkom so zvukom
20,14 € 18 €

Elektronická zatĺkačka s kladivkom. Loptičky pri prejazde dráhou aktivujú otočné koleso, ktoré vydáva zábavné zvuky. Kvalitné plastové prevedenie. Zatĺkacia dráha zabaví vašu ratolesť na dlhé hodiny. Všetky deti rady do niečoho tlčú.

B.toys Ťahacia harmonika zebra Squeezy Zeeby
27,50 € 26,73 €

Táto zebra vie hrať ako harmonika alebo pískať! Roztiahnite zebru a potom zase stlačte k sebe, ako keď hráte na harmonike. Podľa polohy vypínača sa ozve zvuk harmoniky alebo pískanie. Okrem zvukov ponúka zebra veľa rôznorodých textúr na skúmanie.

Buddy Toys 3010 Tri kocky zvieratká
11,07 € 10,85 €

Interaktívne kocky so zvieratkami pre najmenších. Skladanie kociek a nutnosť sústredenia podporujú rozvoj jemných motorických zručností. Rôzne funkcie, štruktúry a farebné prevedenie pozitívne ovplyvňujú vývoj zmyslov dieťaťa.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: