Fisher-Price Hovoriaci vagónik-63%
85,47 € 31,30 €

Akcia

Predstavujeme vám úplne novú hračku na kolieskach plnú najrôznejších aktivít. Vaše dieťatko sa naučí poznávať farby, písmenká, tvary a mnoho iného, zatiaľ čo sa hrá so svojimi obľúbenými hračkami alebo je zamestnané rôznymi aktivitami.

Fisher-Price Prasiatko pokladnička SK-53%
38,83 € 18 €

Akcia

Deťmi toľko obľúbená hra je opäť tu. Pokladnička je napchatá množstvom výukových funkcií, ktoré majú radi deti i rodičia. Navyše teraz predstavujeme novú pohybovú funkciu.

Bino Motorický slon-46%

Bino Motorický slon

Hodnotenie: 4,6
38,40 € 20,70 €

Akcia

Aktívny motorický slon z bukového dreva je skvelou výzvou na motoriku detí. Na 5-tich stranách je labyrint na cvičenie motoriky, doska s geometrickými tvarmi na zasúvanie, dvojstranná skladačka zo 6-tich kociek a farebné ozubené kolieska. Detské farebné motívy zdobia kolieska a hracie prvky.

Fisher-Price Pokladňa 72044-42%
31,06 € 18 €

Akcia

Pokladňa pomôže zábavnou cestou naučiť vaše dieťatko číslice, farby a počítanie. Pokladňa sa dodáva s deviatimi žiarivo farebnými plastovými mincami, ktoré slúžia na platenie. Akonáhle váš malý majiteľ obchodu otočí pákou, zazvoní zvončeky a otvorí sa priehradka s peniazmi. Keď bude potrebovať drobné, stačí stlačiť tlačidlo a mince sa vykotúľajú von.

Clementoni Interaktívny medvedík so zvukmi
22,57 € 19,09 €

Hovoriaci medvedík je interaktívna hračka, ktorá je vhodná pre deti od 6 mesiacov. Má 5 interaktívnych tlačidiel. Spieva, učí deti farby, písmená, číslice a rôzne tvary. Ušká slúžia na žužlanie a okusovanie.

Teddies Valec s rolničkou 42x23cm Moje prvé zvieratká
11,70 €

Nafukovací valec pre deti s motívom „Moje prvé zvieratká“. Na valci sú vyobrazené motívy od českého výtvarníka. Vo vnútornej časti sú tri rolničky, ktoré pri pohybe vytvárajú zvuk.

Teddies Medveď Vojtík hovoriaci 30cm
27,79 € 26,60 €

Veselý plyšový medvedík Vojtík rozpráva deťom 6 známych českých rozprávok. Stačí stlačiť jeden zo symbolov na jeho tele a počúvať, čo deťom Vojtík rozpráva. Plyšák je vhodný pre deti od 12 mesiacov.

Fisher-Price Hovoriaci psík SK
35,10 € 31,30 €

Tento mäkučký, maznavý psík sa postará o to, že učenie bude jedna veľká zábava. Keď sa dieťa svojho štvornohého kamaráta dotkne, zareaguje psík tak, že hneď spustí veselé pesničky a frázy, ktoré vaše maličké naučia viac ako 100 základných slov, časti tela, farby, tvary a mnoho ďalšieho!

Clementoni Interaktívny psík CZ verzia
23,34 € 14,90 €

Psík KUK je veľmi roztomilý. Hovorí, spieva a pohybuje sa dopredu a dozadu. Stlačením tlačidiel učí deti číslice, farby a zvieracie zvuky. Keď ušká zakryjú oči, začína hra na schovávačku. Stlačením kocky na obojku sa ušká opäť otvoria.

Fisher-Price Motýlik - učíme se tvary
7,80 €

Akcia

Intuitívny pestrofarebný motýľ sa čoskoro stane najlepším priateľom vášho dieťaťa! Hračka má v sebe 6 inak farebných otvorov o rôznych tvaroch, kam pasujú konkrétne kocky. Deti môžu kocky vkladať, vyberať, vysypávať von a stále tak zlepšovať svoje znalosti tvarov a farieb!

Clementoni Interaktívny jednorožec
22,20 € 19,20 €

Plyšový interaktívny jednorožec je hebký maznáčik, ktorý má 5 interaktívnych tlačidiel pre výučbu prvých čísel, písmeniek, tvarov a farieb. Naučí dieťa nové slovíčka vďaka čarovným pesničkám a veselým rýmovačkám.

Fisher-Price Hovoriaci psík CZ
35,90 € 33,70 €

Akcia

Hovoriaci psíkčeskom jazyku. Psík ponúka 2 herné režimy – poznávanie a hudobné hry s 10 spievanými pesničkami. Režim pre poznávanie zahŕňa 5 aktivačných bodov na telíčku psíka, ktoré prostredníctvom zábavných pesničiek a fráz naučia bábätko abecedu, časti ľudského tela a farby.

K´s Kids Sada 3 vývojových hračiek - stupeň 2
22,19 € 19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 3 vývojových hračiek obsahuje hračky, ktoré deti ľahko zaujmú. Rybičky naučia dieťa fyzickej zdatnosti vďaka prekonávaniu odporu (17,5 × 7 × 5,5 cm). Veľryba pre výučbu tvarov (10 × 7,5 × 14 cm) a detské zrkadlo pre výučbu a vyjadrenie výrazov tváre a emócií (14 × 11 cm).

Mikro hračky Lokomotíva edukačná 21 cm so svetlom a zvukom zvieratiek
25,20 € 19,99 €

Edukačná lokomotíva precvičí schopnosti každého malého dieťaťa. Je vybavená svetelnými efektmi, zvukmi zvieratiek a tiež rôznymi doplnkami na precvičenie jemnej motoriky detí. Navyše svojim dizajnom červenej lokomotívy rozvíja aj detskú predstavivosť.

Skip hop Hračka telefón Explore&More Selfie 6m+
16,99 €

Prvý selfíčkový telefón pre deti od 6 mesiacov od značky Skip Hop. Zrkadlový povrch povzbudzuje dieťatko v sebapoznávaní počas hry. Telefónik ponúka 3 svetelné filtre tváre a niekoľko zvukových efektov. V balení nájdete aj 3 batérie AAA.

Playgro Vkladací slon s tvarmi
15,55 € 14,90 €

Akcia

Farebná vkladačka rozvíjajúca motorické zručnosti a predstavivosť vášho dieťaťa. Kocky majú rôzne veľkosti, farby a tvary. Vkladačka je v tvare slona.

Quercetti Daisy Polipetti

Quercetti Daisy Polipetti

Hodnotenie: 4,1
11,10 €

Hra pri ktorej deti rozvíjajú motorické schopnosti, vizuálnu a manuálnu koordináciu a tiež kombinačné myslenie. Farebná stavebnica, ktorá ponúka nekonečné množstvo množnosti.

Fisher-Price Krúžky na tyči
9,22 € 8,60 €

Novinka

Rozvíjajte zvedavosť vášho drobčeka s touto balančnou pyramídou. Krúžky na tyči môže dieťa stavať v ľubovoľnom poradí, najmenší kruh má navyše priehľadnú polovicu, v ktorej sú hrkajúce guľôčky.

Niny Oslík LAKI, multiaktívna hračka
59,22 € 52,90 €

Plyšové hracie centrum v podobe oslíka je určené pre všetky malé zvedavé deti. V jeho chvostíku je všitý materiál, ktorý pri dotyku vydáva zvuk pokrčeného papiera. Všetky časti jeho tela obsahujú ďalšie hracie prvky ako sú hryzátka, pískatko a hrkálky. Na prednej nožičke je umiestnené zrkadlo vyrobené zo špeciálne bezpečnostnej fólie.

Teddies Medveď Tedík hovoriaci 30cm CZ
25,89 € 22,70 €

Akcia

Veselý medvedík plyšový Tedík naučí deti 14 známych riekaniek napr. Paci, paci, pacičky … Mám dve uši na počúvanie … Čistím zúbky řízy, řízy … atď. Stačí stlačiť symbol a počúvať.

Fisher-Price Hovoriaca psíčkova sestrička SK-19%
36,90 € 29,80 €

Akcia

Hravý psík (sučka) je roztomilou kamarátkou na hranie presne pre dievčatká. V ružovej farbe so srdiečkom na prsiach naučí vaše dieťa písmenká, číslice, farby a časti tela prostredníctvom pesničiek a zábavných hudobných hier. Dieťa si môže prehrávať klasické pesničky, ako: „Hlava, ramená, kolená, palce“ a ďalšie. Svietiace srdiečko bliká podľa hudby a reakcií fenky.

Lamaze Všetečná chobotnica
17,50 € 14,90 €

Krásna farebná plyšová chobotnica so zrkadielkom pre tie najmenšie deti

Clementoni Baby T-Rex

Clementoni Baby T-Rex

Hodnotenie: 3,7
27,72 € 22,19 €

Veselý zubatý malý dinosaurus hovorí, chodí a nakláňa sa dopredu a dozadu. Táto interaktívna elektronická hračka učí deti poznávať prvé čísla a písmená, riekanky a pesničky o zvieracích kamarátoch. Umožnuje hranie v dvoch módoch.

Cotoons Cotoons autíčko vkladačka, modré
17,90 €

Farebná vkladačka autíčko z kvalitného materiálu značky Cotoons. Hračka, ktorá podnecuje detskú fantáziu, rozvíja ich motoriku a učí rozpoznávať tvary zaujme deti aj ich rodičov.

B.toys Dráha pre loptičky Whack Ball
25,19 € 22,30 €

Štyri farebné loptičky a dráha so zrkadlami na zadnej strane zaisťujú ešte bláznivejšiu jazdu. Jazda začína buchnutím kladivka do loptičky! Obal vyrobený z recyklovateľného materiálu a potlačený farbami vyrobenými zo sóje.

B.toys Farebný popcorn Poppitoppy
14,62 € 13 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebný popcorn Poppitoppy je skvelá hračka pre deti. Stlačte hlavičku hračky a sledujte, ako vo vnútri lietajú guľky rovnako ako popcorn. Obal vyrobený z recyklovateľného materiálu a potlačený farbami vyrobenými zo sóje.

Vtech Hovoriace Auto Vtech

Vtech Hovoriace Auto Vtech

Hodnotenie: 4,7
29,59 € 27,40 €

Akcia

Najnovšia vkladačka pre deti už od 12 mesiacov značky Vtech. Vhadzuj správne tvary do správnych okienok. Začuješ nielen ako sa tvary volajú, ale aj počítať sa naučíš. Môžeš tiež hrať na piáno i poznávať farby.

Goki Moje prvé pexeso
9,99 €

Klasické pexeso je nadčasová spoločenská hra, ktorej princípom je najmä dobrá pamäť a pozornosť. Táto verzia obsahuje 16 kartičiek (8 párov) a myslí špeciálne na potreby a možnosti najmenších. Kartičky sú dostatočne veľké a odolné a obsahujú jednoduché a ľahko zapamätateľné obrázky z bežného života

Goki Farebná stohovacia pyramída
17,90 €

Stohovacia sada 6 kociek s veselými a pestrofarebnými motívmi je ideálna pre našich najmenších. Rozvíja u nich úchop, jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, fantáziu, vizuálne a priestorové vnímanie, ale aj kreativitu. Materiálové zloženie: lepenka Hmotnosť: 0,55 kg Výška pyramídy: 57,5

Buki France Mini projektor Zvieratká mix
7,99 €

Tento praktický mini projektor vám umožní premietať krásne obrázky na stenu či strop. Obsahuje 3 rôzne sady obrázkov z oblasti živočíchov a zvierat (hmyz, zvieracie mláďatá a farma – spolu 24 fotografií), projektor a návod na používanie.   Vyžaduje 1 batériu LR03, ktorá však nie je súčasťou baleni

Moulin Roty Kaleidoskop mix
7,99 €

Týmto jednoduchým a krásne vzorovaným kaleidoskopom od Moulin Roty skvelým spôsobom stimulujete vizuálne zmysly a záujem vášho dieťaťa o poznanie. Fascinujúcim pohľadom do hľadáčika dieťa uvidí úžasné magické panoptikum farieb a tvarov, ktoré je tvorené refrakciou svetla cez zrkadlá a vypuklou šošo

Goki Magnetická hra Zábavné tváre Dievča
17,90 €

Praktická magnetická sada s 85 dielikmi je ideálna nielen na cesty, ale aj na zábavné hranie z pohodlia detskej izby. Deti si vďaka nej precvičia úchop, jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj fantáziu a predstavivosť. Cieľom ich snaženia bude skombinovať mimické prvky tak, aby im vznikol ko

Moulin Roty Baterka s obrázkami Zvieratká
12,90 €

Strašia vaše deti bubáci pod posteľou, alebo sa im jednoducho nechce večer spať? S touto detskou premietačkou s farebnými obrázkami z dielne značky Moulin Roty zaženiete všetky chmáry a vaše dieťa hravo uložíte na spánok. Vhodné tak pre chlapcov, ako i dievčatká. Je prakticá, skladná, ideálna na ce

Goki Kovový vĺčko Hračky
12,90 €

Tancujúci kovový vĺčik patrí medzi klasické typy hračiek, ktoré poznali už naši starí rodičia. Je výborný na stimuláciu jemnej detskej motoriky, ale aj audiovizuálneho vnímania Materiálové zloženie: kov, plast Hmotnosť: 0,31 kg Rozmery: 18,5 × 18,5 × 21 cm

 
HABA Pexeso Počítanie s dinosaurom
6,99 €

S týmto krásne ilustrovaným pexesom z dielne značky Haba sa naučíte rozpoznávať jednotlivé číslice na stupnici od 1 do 10, budete vedieť, aký počet sa za konkrétnym číslom skrýva či budete schopní priradiť číslo k hotovému počtu. Odporúčame ako vhodný darček tak pre chlapcov, ako i dievčatá! Pexes

Moulin Roty Baterka Tiene
9,99 €

Strašia vaše deti bubáci pod posteľou, alebo sa im jednoducho nechce večer spať? S touto detskou premietačkou s farebnými obrázkami z dielne značky Moulin Roty zaženiete všetky chmáry a vaše dieťa hravo uložíte na spánok. Vhodné tak pre chlapcov, ako i dievčatká. Je prakticá, skladná, ideálna na ce

HABA Drevené Puzzle Povolania
21,90 €

Jednoduché drevené puzzle u detičiek preverí, ako dobre poznajú rôzne povolania. Kto pri svojej práci používa metlu a kto skladacie pravítko? Úlohou detičiek bude správne spojiť dieliky s profesiou s dielikmi príslušných pracovných nástrojov.Ale môžu aj experimentovať a dieliky pomiešať. Výsledkom

Hape Interaktívna hračka Dobrodružstvá v Sunny Valley
39,99 €

Originálna interaktívna hračka „Dobrodružstvá v Sunny Valley“, z dielne nemeckej značky Hape, je ideálnym darčekom pre našich najmenších, rovnako chlapcov, ako i dievčatá.Hra a kontakt s tákýmto hypom hračky u detí rozvíja jemnú motoriku, sústredenosť, fantáziu a predstavivosť, ale aj vizuálne vním