Babybjörn Adaptér na WC
34,70 €

Adaptér na WC od BabyBjörn urobí chodenie na záchod vášmu dieťaťu o trochu jednoduchším. Mäkké ergonomické línie bez ostrých hrán sú pohodlné, a umožňujú dieťaťu sedieť správnym spôsobom. Ľahko ho prispôsobíte na svoju záchodovú dosku.

Babybjörn BB nočník Smart
24,90 €

Novinka

Dětský nočník značky Babybjörn lze jednoduše rozložit a přibalit tak bez problému na cesty, i díky pouhých 540 g. Nočník je vyroben s důrazem na zdravotní stránku, čili neobsahuje PVC, BPA, ftaláty a jiné škodlivé materiály.

Babybjörn Nočník Kresielko
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

BabyBjörn Nočník kresielko pomáha Vášmu dieťaťu skončiť s plienkami. Je pevný s protišmykovou úpravou na spodnej strane a vyššiu chrbtovou opierkou.

Babybjörn BB nočník Smart
24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětský nočník značky Babybjörn lze bez námahy rozložit a přibalit třeba také na cesty, to i díky jeho lehké hmotnosti – 540 g. Nočník je vyroben s důrazem na zdravotní stránku, čili neobsahuje PVC, BPA, ftaláty a jiné škodlivé materiály.

Babybjörn Nočník Smart
24,30 €

BabyBjörn Nočník Smart je dokonalým spojením funkčnosti a pohodlia. Je skvelým pomocníkom pri nácviku toalety vášho dieťaťa. Pevne sedia na podlahe.

Babybjörn BB nočník křesílko
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětský nočník od značky Babybjörn je prakticky zaoblený tak, aby se na něm malému dítěti dobře sedělo. Nočník je vyroben z nezávadných a kvalitních materiálů – tedy bez PVC, BPA, ftalátů nebo kadmia.

Babybjörn BB nočník křesílko
31,90 €

Novinka

Dětský nočník značky Babybjörn je příjemně zaoblen tak, aby se na něm dítěti pohodlně sedělo. Nočník je dále vyroben z nezávadných a kvalitních materiálů – tedy bez PVC, BPA, ftalátů nebo kadmia.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: