59S UV- C UNIVERZÁLNY STERILIZAČNÝ BOX S2
54,60 €

UV-C Sterilizačný box S2 od značky 59S zaistí dokonalú sterilizáciu aj na cestách do 3 minút. Box je vhodný pre mobilné telefóny, rúška, kľúče, okuliare, kozmetické potreby, cumlíky, hryzátka, ale aj dojčenské oblečenie. Vďaka technológii UV LED a ultrafialovému svetlu 260 nm-280 nm, je dosiahnuté rýchlej, pohodlnej a účinnej dezinfekcie.

59S UV MULTIFUNKČNÝ STERILIZAČNÝ BOX T5
179 €

Posledný kus za túto cenu!

59S Multifunkčný UV sterilizačný box T5 zničí počas 3 minút 99,9 % baktérií. Vďaka technológii UV LED a ultrafialovému svetlu 260 nm-280 nm je dosiahnutá rýchla, pohodlná a účinná dezinfekcia.

iQ-Tech SG-153 vreckový UV sterilizátor
18 €

Vreckový UV sterilizátor od značky iQtech účinne dezinfikuje a sterilizuje okolie, nech ste kdekoľvek. Sterilizátor ničí baktérie na kobercoch, matracoch, počítačoch, telefónoch, kuchynskom vybavení a iných povrchoch za 20 sekúnd.

Tommee Tippee Parný varič a mixér Quick-Cook
128,26 € 117,70 €

Splátky bez navýšenia

Parní hrniec a mixér v jednom umožňuje zdravo uvariť pokrm v pare a následne ho v rovnakej nádobe rozmixovať. Funkcia pamäte posledného nastavenia umožňuje zopakovanie naprogramovaného cyklu pri použití prístroja do 30 minút od posledného použitia.

59S UV-C UNIVERZÁLNA STERILIZAČNÁ TAŠKA P18
81,90 €

UV-C Univerzálna sterilizačná taška P18 od značky 59S je vhodná pre sterilizáciu rúšok, hračiek, detského oblečenia, misiek, hrnčekov, rúšok, okuliarov, kľúčov, mobilných telefónov a pod. Vďaka technológii UV LED a ultrafialovému svetlu 260N-280Nm, je dosiahnuté rýchlej, pohodlnej a účinnej dezinfekcie.

59S UV STERILIZAČNÁ TAŠKA NA DOJČENSKÉ FĽAŠE P11
58,90 €

Posledný kus za túto cenu!

59S UV Sterilizačná taška na dojčenské fľaše P11 je vhodná na dojčenské fľaše, detské misky, hrnčeky, lyžice. Vďaka technológii UV LED a ultrafialovému svetlu 260 nm-280 nm je dosiahnutá rýchla, pohodlná a účinná dezinfekcia.

TrueLife Invio BW Double

TrueLife Invio BW Double

Hodnotenie: 5
79,99 €

Multifunkčná ohrievačka a sterilizátor v jednom TrueLife Invio BW double je určený pre 2 dojčenské fľaše. Okrem funkcie rýchleho ohrevu mlieka a detských príkrmov je ohrievač tiež vybavený praktickou funkciou sterilizácie.

59S UV-C UNIVERZÁLNY TYČOVÝ STERILIZÁTOR X5
81,90 €

Univerzálny pomocník značky 59S je určený pre dezinfekciu akéhokoľvek povrchu, napr koberce, sedačky, oblečenie, WC, drezy, kuchynské linky, postele. Vďaka technológii UV LED a ultrafialovému svetlu 260 nm-280 nm, je dosiahnuté rýchlej, pohodlnej a účinnej dezinfekcie.

iQ-Tech SG-151 ručný UV sterilizátor
36 €

Ručný UV sterilizátor od značky iQtech účinne sterilizuje okolie, nech ste kdekoľvek. Sterilizátor ničí baktérie na kobercoch, matracoch, počítačoch, telefónoch, kuchynskom vybavení a iných povrchoch za 20 sekúnd. Je vybavený LCD displejom s možnosťou nastavenia pracovného času.

Dr.Brown´s Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry
27,40 €

Parný sterilizátor značky Dr.Brown's sterilizuje a dezinfikuje dojčenské fľaše behom pár minút. Je vyrobený až pre 4 fľaše Dr.Brown's vrátane ich súčastí. Teplo pary počas niekoľkých minút účinne zničí až 99.9% baktérií a choroboplodných zárodkov. Súčasťou balenia sú aj kliešte pre manipuláciu s už vyčistenými fľašami.

Difrax Sterilizačné vajíčko na cumlíky transparentné
5,80 €

Novinka

Streilizačný nástroj vajíčkovitého tvaru, ktorý mamičke ušetrí čas pri zdĺhavom ohrievaní vody. Do vajíčka jednoducho dáte 10 ml vody, umiestnite do mikrovlnnej rúry na 800 W a po 3 minútach je cumlík sterilný. Po skončení procesu možno vodu jednoducho vyliať postrannými otvormi. Difrax vajíčko sterilizačné transparentné je využiteľný aj ako obal pri cestovaní.

TrueLife Invio BW Single

TrueLife Invio BW Single

Hodnotenie: 4,3
54,99 €

Elektrická ohrievačka TrueLife Invio BW single je vybavená vysokorýchlostným a rovnomerným ohrievaním, niekoľkými úrovňami preferovanej teploty a funkcií Keep Warm pre dlhodobé udržanie teploty. To všetko za tichého chodu a s jednoduchou údržbou.

Tommee Tippee Ohrievačka dojčenských fliaš Easi-Warm
38,50 €

Ohrievačka Tommee Tippee Easi-Earm umožňuje rýchle a pohodlné ohrievanie dojčenských fľaštičiek a pohárov s príkrmami. Prístroj ohrieva mlieka aj príkrmy na teplotu tela bez rizika ohriatia na príliš vysokú teplotu.

Béaba Ohrievač mlieka s miešaním Milk Prep Night Blue
86,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Ohrievač mlieka s miešaním Milk Prep Night Blue od značky Beaba je určená k jednoduchému ohrievaniu a dokonalému rozmiešaniu dojčenského mlieka, materského mlieka i ďalších mliečnych nápojov pre deti. Ohrievač umožňuje jednoduché nastavenie ohrevu na tri rôzne teploty.

Dr.Brown´s Elektrický ohrievač fliaš Deluxe
46,70 €

Elektrický ohrievač fliaš Deluxe značky Dr.Brown's pomocou horúcej pary rýchlo ohreje detskú fľašu alebo nádobu na jedlo. Tento systém je vhodný pre všetky fľaše. Ohrievať môžete niekoľko fliaš naraz. Ohrievač sa automaticky vypne po 8 minútach ohrievania.

59S UV STERILIZÁTOR UNIVERZÁLNY S8
58,90 €

59S UV sterilizátor dosiahne vďaka technológii UV LED a ultrafialovému svetlu rýchlu, pohodlnú a účinnú dezinfekciu. Počas niekoľkých sekúnd zabije až 99,9% choroboplodných zárodkov, okamžite ničí pach, baktérie a plesne.

Dr.Brown´s Mixér na detskú výživu
17,60 €

Mixér na detskú výživu značky Dr.Brown's je určený na prípravu dojčenskej výživy bez hrudiek. Prístroj minimalizuje vznik vzduchových bublín, ktoré spôsobujú deťom koliky. Jedinečný vnútorný miešací systém rýchlo rozpustí dojčenskú výživu a nezanechá žiadne hrudky.

Canpol babies Elektrický parný sterilizátor
58,90 € 54,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrický parný sterilizátor vyčistí naraz 6 fliaš v priebehu 8 minút za spotreby iba 75 ml vody. Para odstraňuje baktérie a zabezpečuje čistotu produktov. Canpol babies Elektrický parný sterilizátor sa ovláda jednoducho iba jedným tlačidlom.

Tommee Tippee cestovné sterilizačné puzdro 5 ks
10,50 € 9,90 €

Cestovné sterilizačné puzdro od značky Tommee Tippee slúži pre sterilizáciu parou v mikrovlnnej rúre. Po sterilizácii môžete puzdro uchopiť za označenú časť, ktorá zostáva chladná a vám tak nehrozí žiadne riziko popálenia. Puzdro je určené až pre 30 cyklov sterilizácie

DBB Remond Sterilizátor, schránka na cumlíky, lienka
13,60 €

Praktický roztomilý box na cumlíky s mnohým využitím. Až na 8 cumlíkov a z vonkajšej strany sa do neho zmestia 4 cumlíky. Pridaním vody na dno a umiestnením do mikrovlny môžete cumlíky sterilizovať parou. Rukoväť môžete upevniť na kočík alebo postieľku.

DBB Remond Multifunkčný robot MultiChef 6v1
119,60 € 116,40 €

Splátky bez navýšenia

Multifunkčný robot je všestranný pomocník. Robot varí v pare, mixuje, drví, ohrieva, rozmrazuje, sterilizujeme, udržuje jedlo teplé. Ušetrí vám veľa času, pretože príkrmy si môžete pripraviť dopredu a vo veľkom. Jednoduché ovládanie a navyše oceníte jeho **samočistiacu funkciu **po skončení všetkých procesov si sám vyčistí nádobu na vodu.

DBB Remond Sterilizátor a ohrievač Duo Steril 3v1
50,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Sterilizátor a ohrievač 3v1, ktorý ohrieva fľaštičky s mliekom alebo príkrmami akýchkoľvek rozmerov a tiež varí v pare detské aj iné pokrmy. Jednoduché ovládanie vďaka intuitívnemu podsvieteniu s LCD displejom. Automatické vypínanie zvukovým signálom.

DBB Remond Multifunkčný robot MultiChef 5v1
104,70 €

Splátky bez navýšenia

Multifunkčný robot na prípravu detskej stravy. Zvládne vyrobiť aj príkrmy s mäsom. Sterilizuje, ohrieva všetky typy fľaštičiek, rozmrazuje, mixuje, drví a varí v pare. Prístroj s jednoduchým ovládaním, ktorý vám uľahčí veľa úkonov okolo detskej stravy v jednom prístroji.

DBB Remond Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry
25,30 €

Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry vrátane príslušenstva bez akéhokoľvek zápachu. Sterilizátor prináša prirodzený spôsob sterilizácie. Pre 6 štandardných fľaštičiek alebo pre 5 fľaštičiek so širokým hrdlom.

Philips Avent 2v1 SCF870/22

Philips Avent 2v1 SCF870/22

Hodnotenie: 4,8
159,99 € 141,90 €

Splátky bez navýšenia

Philips Avent SCF870/22 je kombinovaný parný hrniec a mixér s ktorým ľahko a rýchlo pripravíte zdravé detské jedlo. Najprv varíte v pare, potom hrniec otočíte a môžete rovno mixovať.

Babymoov  Multifunkčný prístroj Nutribaby Industrial-25%
172,51 € 127,99 €

Akcia

Babymoov Multifunkčný prístroj Nutribaby+ je ideálny pre prípravu zdravých a chutných pokrmov nielen pre bábätko, ale aj nastávajúcu mamičku a celú rodinu. 5 funkcií: zdravé varenie v pare, mixovanie (3 rýchlosti), rozmrazovanie, ohrev a sterilizácia. Jednoduché ovládanie, veľká kapacita. Skvelá voľba!

Philips Avent Parný hrniec a mixér 4v1, Bielo-červený
175 € 140,10 €

Splátky bez navýšenia

Prístroj 4v1 pre prípravu zdravej detskej stravy – Varenie v pare predstavuje zdravý spôsob prípravy potravín. Naša unikátna technológia umožňuje pare prúdiť zospodu hore, čím je zaistená rovnomerná tepelná úprava ingrediencií bez varenia. Prírodné látky, štruktúra a tekutiny sa zachovajú pre mixovanie. Súčasťou balenia je aj miska pre uskladnenie potravín s objemom 120 ml.

BAYBY Elektrický parný sterilizátor-42%
47,02 € 27,22 €

Akcia

Elektrický parný sterilizátor Bayby BBS 3010 disponuje veľkou kapacitou, sterilizuje 6 dojčenských fliaš všetkých typov naraz alebo 4 dojčenské fľaše s príslušenstvom počas 9 minút. Kompletne a veľmi rýchlo odstraňuje baktérie vysokoteplotnou parou.

Babymoov Multifunkčný prístroj NUTRIBABY + XL
178,70 €

Splátky bez navýšenia

Multifunkčný prístroj pre prípravu jedál ako pre bábätko, tak i pre celú rodinu. Vďaka svojim vlastnostiam (varenie v pare, 3 rýchlosti mixovania) Pomáha pri príprave mnohých zdravých a chutných receptov. Má 6 funkcií: Varí (v pare), mixuje (3 rýchlosti), rozmrazuje, ohrieva mlieko, ohrieva príkrmy a sterilizuje. Automatický časovač: Každá prísada je dokonale uvarená.

LOVI Ohrievač fliaš

LOVI Ohrievač fliaš

Hodnotenie: 4,4
73,79 € 56 €

Ohrievač fliaš LOVI 4 v 1 – ohrieva, udržuje teplotu, rozmrazuje a sterilizuje parou. Rýchle a rovnomerné ohriatie. Intuitívne ovládanie na prehľadnej obrazovke. 4 funkcie v troch módoch. BOTTLE, HOT, DINNER. Univerzálny – kompatibilný s väčšinou dojčenských fliaš dostupných na trhu. Bezpečné – automatické vypnutie pri absencii vody v režime HOT. V balení odmerka na vodu. Moderný dizajn

Philips Avent Ohrievač fliaš a detskej stravy
41 €

Philips Avent SCF355/00 je ohrievač fliaš a detskej stravy. Rýchle ohrievanie: 125ml fľaša na mlieko za menej ako 4 minúty. Novo s funkciou rozmrazovania.

BAYBY Mikrovlnný parný sterilizátor-57%
27,70 € 11,64 €

Akcia

BBS 3000 Bayby mikrovlnný parný sterilizátor je praktický, vhodný na použitie doma i na cestách. Sterilizátor dezinfikuje až 6 dojčenských fliaš alebo 4 fľaše s príslušenstvom do 5 minút.

Béaba Parný varič + mixér BABYCOOK DUO, neon
233,60 €

Splátky bez navýšenia

Beába Parný varič + mixér BABYCOOK DUO, neón – pomocník, ktorého využijete aj Vy v domácnosti s malými deťmi. Uvarte zdravo pokrm v pare a následne ho rozmixujte. Všetko veľmi intuitívne a ľahko. Využijete aj pre rozmrazovanie a ohrievanie detskej stravy. Väčší model s 2 nádobami (každá s objemom 1100 ml).

Bo Jungle B-Digital Baby Food Processor 6v1
108,60 €

Splátky bez navýšenia

Multifunkčný prístroj uľahčujúci prípravu detskej stravy. Má 6 funkcií: varí (v pare), mixuje, sterilizuje, ohrieva, udržuje teplotu a odvápňuje.

BAYBY BBW 2010 Ohrievač fliaš Car/Home-35%
60 € 38,90 €

Akcia

BBW 2010 Ohrievač fliaš Car/Home od firmy BAYBY je veľmi praktická pomôcka pre ohrievanie detských fliaš a pokrmov. Možné použiť doma aj v aute, vhodný pre všetky typy fliaš. Automatické vypnutie po ohriatí, rýchly a rovnomerný ohrev.

Tommee Tippee cestovný ohrievač fliaš C2N
22,68 € 19,35 €

Akcia

Nerezová termoska spoločne s cestovnou ohrievačkou zaistí teplé jedlo, kedykoľvek potrebujete. Výhodou je jednoduché použitie bez potreby elektrickej energie.

Reer Sterilizátor VapoMat
32,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Rýchla a energeticky úsporná dezinfekcia počas iba 10 minút. Ekologická dezinfekcia bez chemikálií, s odnímateľným držiakom na až 6 fliaš. Odnímateľná košová vložka pre drobné časti, ako sú cumlíky, hryzátka atď.

TOPCOM Ohrievač flašiek 3 v 1 301
25,90 € 25,30 €

Topcom Ohrievač detských fliaš 3v1 kombinuje 3 funkcie v jednom prístroji. Môžete ohriať fľašu s potravou, udržať ju teplú, alebo pred použitím fľašu sterilizovať.

Babymoov Elektrický sterilizátor TURBO +
58 €

Posledný kus za túto cenu!

Prístroj 2v1: sterilizátor a sušička dojčenských fliaš vrátane príslušenstva. Extra účinný vďaka jedinečnému systému dutých ramien s parnými tryskami. Ľahko sterilizuje fľaštičky zvnútra i zvonku. Umožňuje sterilizáciu až 6 fliaš vrátane príslušenstva. Doba sterilizácie trvá cca 6 minút. Má odnímateľné ramená pre sterilizáciu všetkých typov dojčenskej výbavy vrátane odsávačiek materského mlieka.

Chicco Sterilizátor 2 v 1
53,90 €

Posledný kus za túto cenu!

CHICCO Sterilizátor 2 v 1 je kompatibilný s väčšinou typov dojčenských fliaš, odsávačiek a predávaných doplnkov. Sterilizuje efektívnym spôsobom pomocou pary bez pridania akýchkoľvek chemických látok.

BabyOno Ohrievač a sterilizátor digitálny 2v1
41,90 €

Vďaka širokej škále nastavenia teploty umožňuje elektronický ohrievač 2v1 presné ohrievanie potravín vo fľašiach a hotových jedál v nádobách, ako aj ohrievanie hustých dusených potravín v špeciálne pripojené miske. Rovnako môžete v ňom sterilizovať cumlíky a malé fľašky. Ohrievač dokáže udržiavať presnú teplotu ako aj chráni pred prehriatím. Podsvietený LCD displej napomáha zlepšiť čitateľnosť displeja aj počas nočných hodín. Elektronický ohrievač je vhodný pre všetky druhy fliaš a pohárov. Po odparení vody sa automaticky vypne. Bol vyrobený z odolných a bezpečných materiálov, čo zaručuje najvyššiu kvalitu a bezpečnosť výrobku.