Philips Avent Prístroj na prípravu základnej detskej stravy-36%
134,90 € 85,01 €
+ doprava zadarmo

Akcia

prístrojom na prípravu základnej detskej stravy pripravíte výživné jedlo pre deti v 3 jednoduchých krokoch: para, mixovanie, podávanie. Vďaka technológii cirkulácie pary sa pokrmy pripravujú rovnomerne a zachováva sa chuť, štruktúra a šťavy pre rýchle a ľahké mixovanie.

DBB Remond Multifunkčný robot MultiChef 6v1
119,60 € 116,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčný robot je všestranný pomocník. Robot varí v pare, mixuje, drví, ohrieva, rozmrazuje, sterilizujeme, udržuje jedlo teplé. Ušetrí vám veľa času, pretože príkrmy si môžete pripraviť dopredu a vo veľkom. Jednoduché ovládanie a navyše oceníte jeho **samočistiacu funkciu **po skončení všetkých procesov si sám vyčistí nádobu na vodu.

DBB Remond Sterilizátor, schránka na cumlíky, lienka
13,60 €

Praktický roztomilý box na cumlíky s mnohým využitím. Až na 8 cumlíkov a z vonkajšej strany sa do neho zmestia 4 cumlíky. Pridaním vody na dno a umiestnením do mikrovlny môžete cumlíky sterilizovať parou. Rukoväť môžete upevniť na kočík alebo postieľku.

DBB Remond Sterilizátor a ohrievač Duo Steril 3v1
50,20 €
+ doprava zadarmo

Sterilizátor a ohrievač 3v1, ktorý ohrieva fľaštičky s mliekom alebo príkrmami akýchkoľvek rozmerov a tiež varí v pare detské aj iné pokrmy. Jednoduché ovládanie vďaka intuitívnemu podsvieteniu s LCD displejom. Automatické vypínanie zvukovým signálom.

DBB Remond Multifunkčný robot MultiChef 5v1
104,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčný robot na prípravu detskej stravy. Zvládne vyrobiť aj príkrmy s mäsom. Sterilizuje, ohrieva všetky typy fľaštičiek, rozmrazuje, mixuje, drví a varí v pare. Prístroj s jednoduchým ovládaním, ktorý vám uľahčí veľa úkonov okolo detskej stravy v jednom prístroji.

DBB Remond Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry
25,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry vrátane príslušenstva bez akéhokoľvek zápachu. Sterilizátor prináša prirodzený spôsob sterilizácie. Pre 6 štandardných fľaštičiek alebo pre 5 fľaštičiek so širokým hrdlom.

Philips Avent Parný hrniec a mixér 4v1, Bielo-červený-20%
175 € 139,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Prístroj 4v1 pre prípravu zdravej detskej stravy – Varenie v pare predstavuje zdravý spôsob prípravy potravín. Naša unikátna technológia umožňuje pare prúdiť zospodu hore, čím je zaistená rovnomerná tepelná úprava ingrediencií bez varenia. Prírodné látky, štruktúra a tekutiny sa zachovajú pre mixovanie. Súčasťou balenia je aj miska pre uskladnenie potravín s objemom 120 ml.

Babymoov  Multifunkčný prístroj Nutribaby Industrial
171,30 €
+ doprava zadarmo

Babymoov Multifunkčný prístroj Nutribaby+ je ideálny pre prípravu zdravých a chutných pokrmov nielen pre bábätko, ale aj nastávajúcu mamičku a celú rodinu. 5 funkcií: zdravé varenie v pare, mixovanie (3 rýchlosti), rozmrazovanie, ohrev a sterilizácia. Jednoduché ovládanie, veľká kapacita. Skvelá voľba!

Tommee Tippee Parný varič a mixér-25%
132,04 € 97,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Parný hrniec a mixér v jednom umožňuje zdravo uvariť pokrm v pare a následne ho v rovnakej nádobe rozmixovať, neobsahuje BPA.

Babymoov Multifunkčný prístroj NUTRIBABY + XL
178,70 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčný prístroj pre prípravu jedál ako pre bábätko, tak i pre celú rodinu. Vďaka svojim vlastnostiam (varenie v pare, 3 rýchlosti mixovania) Pomáha pri príprave mnohých zdravých a chutných receptov. Má 6 funkcií: Varí (v pare), mixuje (3 rýchlosti), rozmrazuje, ohrieva mlieko, ohrieva príkrmy a sterilizuje. Automatický časovač: Každá prísada je dokonale uvarená.

BabyOno Ohrievač a sterilizátor digitálny 2v1
35 €

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka širokej škále nastavenia teploty umožňuje elektronický ohrievač 2v1 presné ohrievanie potravín vo fľašiach a hotových jedál v nádobách, ako aj ohrievanie hustých dusených potravín v špeciálne pripojené miske. Rovnako môžete v ňom sterilizovať cumlíky a malé fľašky. Ohrievač dokáže udržiavať presnú teplotu ako aj chráni pred prehriatím. Podsvietený LCD displej napomáha zlepšiť čitateľnosť displeja aj počas nočných hodín. Elektronický ohrievač je vhodný pre všetky druhy fliaš a pohárov. Po odparení vody sa automaticky vypne. Bol vyrobený z odolných a bezpečných materiálov, čo zaručuje najvyššiu kvalitu a bezpečnosť výrobku.

Philips Avent SCF284/03

Philips Avent SCF284/03

Hodnotenie: 4,6
71,90 € 66,20 €
+ doprava zadarmo

Parný sterilizátor 3v1 je vhodný pre všetky typy fliaš a jeho veľkosť nastavíte vždy podľa potreby. Parná sterilizácia je efektívna a trvá len 6 minút.

BAYBY Elektrický parný sterilizátor-42%
47,02 € 27,22 €

Akcia

Elektrický parný sterilizátor Bayby BBS 3010 disponuje veľkou kapacitou, sterilizuje 6 dojčenských fliaš všetkých typov naraz alebo 4 dojčenské fľaše s príslušenstvom počas 9 minút. Kompletne a veľmi rýchlo odstraňuje baktérie vysokoteplotnou parou.

Philips Avent SCF286/03-15%

Philips Avent SCF286/03

Hodnotenie: 4,8
99,99 € 84,52 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Parný sterilizátor 4v1 efektívne sterilizuje počas 6 minút. Súčasťou sterilizátora je košík do umývačky. Veľkosť sterilizátora si nastavíte vždy tak, ako práve potrebujete.

BEURER Ohrievač fliaš BY52
37 € 28 €

Digitálny ohrievač detskej stravy BY 52 s funkciou 2v1 ohreje a udrží teplé. Vhodné pre všetky bežne dostupné fľaše a poháre, kliešte pre jednoduché vybratie, sklené, veko, s LED displejom – zobrazenie teploty, automatický vypínač .

Philips Avent SCF885/01

Philips Avent SCF885/01

Hodnotenie: 5
183 €
+ doprava zadarmo

4v1 přístroj pro zdravé vaření v páře, mixování, rozmrazování a ohřev. Philips Avent SCF885/01 disponuje 1000ml nádobou, díky které můžete připravit až 4 jídla najednou a po dokončení vaření vás upozorní zřetelným akustickým signálem. Součástí balení je i miska pro uskladnění potravin o objemu 240 ml.

LOVI Ohrievač fliaš-19%

LOVI Ohrievač fliaš

Hodnotenie: 4,5
73,79 € 59,43 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ohrievač fliaš LOVI 4 v 1 – ohrieva, udržuje teplotu, rozmrazuje a sterilizuje parou. Rýchle a rovnomerné ohriatie. Intuitívne ovládanie na prehľadnej obrazovke. 4 funkcie v troch módoch. BOTTLE, HOT, DINNER. Univerzálny – kompatibilný s väčšinou dojčenských fliaš dostupných na trhu. Bezpečné – automatické vypnutie pri absencii vody v režime HOT. V balení odmerka na vodu. Moderný dizajn

Nuk Sterilizátor do mikrovlnky Plus
20,32 € 19,80 €

NUK Sterilizátor do mikrovlnky Plus je ideálnym pomocníkom do domácnosti s malým dieťaťom. Určený až pre 4 dojčenské fľaše a ich príslušenstvo. Je rýchly, účinný a dôkladný. Jednoduchá obsluha aj údržba. Váha necelý 1 kg.

Bo Jungle B-Digital Baby Food Processor 6v1
108,60 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčný prístroj uľahčujúci prípravu detskej stravy. Má 6 funkcií: varí (v pare), mixuje, sterilizuje, ohrieva, udržuje teplotu a odvápňuje.

Bo Jungle ohrievač fliaš Superfast Digital Home & Car Grey
42,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bo Jungle ohrievač fliaš Superfast Digital Home & Car Grey určený k ohrevu všetkých typov kojeneckých fliaš a detských príkrmov, a to ako doma, tak aj v aute. Veľmi jednoduchá obsluha.

Tommee Tippee cestovný ohrievač fliaš C2N
22,68 € 19,35 €

Akcia

Nerezová termoska spoločne s cestovnou ohrievačkou zaistí teplé jedlo, kedykoľvek potrebujete. Výhodou je jednoduché použitie bez potreby elektrickej energie.

Béaba Parný varič + mixér BABYCOOK SOLO
172,51 € 135,90 €
+ doprava zadarmo

Beaba Parný varič + mixér BABYCOOK SOLO v 2 štýlových farbách. Pomocník, ktorého využijete aj Vy v domácnosti s malými deťmi. Uvarte zdravo pokrm v pare a následne ho rozmixujte. Všetko veľmi intuitívne a ľahko. Využijete aj pre rozmrazovanie a ohrievanie detskej stravy.

Babymoov Kiinde ohrievač fliaš a dojčenského mlieka KOZII
64,90 €
+ doprava zadarmo

Ohrievač dojčenských fliaš a sáčkov Babymoov s patentovanou technológiou SAFEheat™. Ochraňuje pre dieťa dôležité živiny a protilátky, ktoré sa nachádzajú iba v materskom mlieku. Vnútorný zásobník vody vytvára nepretržitý prietok vody s nízkou teplotou okolo fľaše alebo vrecka, čím je zaistený rovnomerný a jemný ohrev obsahu. Zabraňuje možnému uvoľneniu chemikálií z plastov pri zahrievaní na vysokú teplotu. Rozmrazuje a ohrieva materské mlieko, dojčenské mlieko a príkrmy vo fľašiach či vreckách. Ohrievacia komora nemusí byť napĺňaná vodou pri každom použití (vydrží cca 5–10 použití, max. 1–2 dni). Kompatibilné so sáčkami TWIST™ a FOODI™. Neobsahuje ftaláty, BPA ani PVC.

Babymoov Elektrický sterilizátor TURBO +
58 €
+ doprava zadarmo

Prístroj 2v1: sterilizátor a sušička dojčenských fliaš vrátane príslušenstva. Extra účinný vďaka jedinečnému systému dutých ramien s parnými tryskami. Ľahko sterilizuje fľaštičky zvnútra i zvonku. Umožňuje sterilizáciu až 6 fliaš vrátane príslušenstva. Doba sterilizácie trvá cca 6 minút. Má odnímateľné ramená pre sterilizáciu všetkých typov dojčenskej výbavy vrátane odsávačiek materského mlieka.

Chicco Sterilizátor 2 v 1
49,40 €
+ doprava zadarmo

CHICCO Sterilizátor 2 v 1 je kompatibilný s väčšinou typov dojčenských fliaš, odsávačiek a predávaných doplnkov. Sterilizuje efektívnym spôsobom pomocou pary bez pridania akýchkoľvek chemických látok.

Reer Sterilizátor do mikrovlnky
12,40 €

Reer Sterilizátor do mikrovlnky vám umožní dezinfekciu detských fliaš pomocou pary. Pre sterilizáciu max. 4 fliaš v priebehu 7 minút.

Babymoov Ohrievač fliaš cestovný Blue Stars
21,80 €

Babymoov ohrievač fliaš cestovný Blue Stars ponúka použitie bez potreby elektrickej energie kdekoľvek na cestách. Jednoduchá obsluha, pre všetky typy fliaš.

Reer Ohrievač Simply Hot

Reer Ohrievač Simply Hot

Hodnotenie: 4,6
15,95 € 14,80 €

Reer Ohrievač Simply hot je ohrievač dojčenských fliaš, ktorý vám spríjemní pripravovania jedál pre vášho potomka. Pre fľaše a nádoby s príkrmami s priemerom až 70 mm.

Bo Jungle Ohrievač fliaš Superfast Digital Home
35 €

Bo Jungle Ohrievač fliaš Superfast Digital Home je určený pre všetky typy dojčenských fliaš a detských príkrmov. Balenie je vrátane príslušenstva, ohrev parou, široká ohrievacia základňa a rýchlosť ohrevu (240 ml za 1,5 min.).

Cherub Baby Vrecká na detskú stravu - 10ks
10,16 € 9,30 €

Cherub Baby opakovane použiteľné cestovné sáčky na dojčenskú výživu predstavujú inovatívne, jednoduchý, mobilný a bezpečný spôsob, ako ukladať, zmraziť a ohrievať doma či na cestách pripravené jedlo. Ako bonus zadarmo lyžička, ktorá zmení farbu, ak je strava príliš horúca!

TOPCOM Ohrievač flašiek 3 v 1 301
25,90 € 25,30 €

Topcom Ohrievač detských fliaš 3v1 kombinuje 3 funkcie v jednom prístroji. Môžete ohriať fľašu s potravou, udržať ju teplú, alebo pred použitím fľašu sterilizovať.

Canpol babies Elektrický ohřívač lahví-25%
26,82 € 19,90 €

Akcia

Ohřívač lahví je praktickým pomocníkem k ohřívání pokrmů nebo tekutin na požadovanou teplotu. Plynulá regulace teploty. Jednoduché použití, ovládání jedním knoflíkem. Možnost ohřívání zmraženého nebo chlazeného pokrmu.

BEURER Parný sterilizátor BY 76
59,20 € 46,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Parný sterilizátor JBY 76 – Pomocou tohto prístroja môžete horúcou parou sterilizovať príslušenstvo, ktoré používate na kŕmenie svojho dieťaťa, a tiež menšie hračky, pri ktorých výrobca uvádza možnosť vyvarenia. Prístroj je vhodný pre všetky obvyklé dojčenské fľaše.

Nuvita Kompaktný parný sterilizátor
43,10 € 39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Kompaktný parný sterilizátor na použitie doma i na cestách vám vysterilizuje 4 až 5 fliaš s príslušenstvom za 4–8 minút, v pare pri teplote 100 °C.

Nuvita Sterilizátor do mikrovlnnej rúry
17,61 € 16,50 €

Nuvita Sterilizátor do mikrovlnnej rúry na použitie doma i na cestách (vhodný aj pre malé mikrovlnné rúry) pojme 3 široké fľaše s príslušenstvom.

Reer Sterilizátor VapoMat
32,30 €

Rýchla a energeticky úsporná dezinfekcia počas iba 10 minút. Ekologická dezinfekcia bez chemikálií, s odnímateľným držiakom na až 6 fliaš. Odnímateľná košová vložka pre drobné časti, ako sú cumlíky, hryzátka atď.

Canpol babies Sterilizátor do mikrovlnnej rúry
19,41 € 15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Sterilizátor do mikrovlnnej rúry rýchlo a ľahko sterilizuje fľaše, odsávačky materského mlieka a ostatné doplnky, ktoré sú nevyhnutné v každodennej starostlivosti o dieťa.

Cherub Baby Vrecká na detskú stravu - 20ks
14,86 € 14 €

Cherub Baby cestovné sáčky na dojčenskú výživu – 20 kusov, opakovane použiteľné. Môžete v nich ukladať, zmraziť a ohrievať doma či na cestách pripravené jedlo.

BAYBY BBW 2010 Ohrievač fliaš Car/Home-35%
60 € 38,90 €

Akcia

BBW 2010 Ohrievač fliaš Car/Home od firmy BAYBY je veľmi praktická pomôcka pre ohrievanie detských fliaš a pokrmov. Možné použiť doma aj v aute, vhodný pre všetky typy fliaš. Automatické vypnutie po ohriatí, rýchly a rovnomerný ohrev.

Suavinex Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry
20,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Sterilizátor pre mikrovlnnú rúru môže sterilizovať za 4 minúty až 5 fliaš rôznych veľkostí, ich cumlíky a príslušenstvo a súčasne tiež niekoľko cumlíkov. Otvory v základni umožňujú uvoľnenie vodných pár.

Yoomi 5oz Bottle/Warmer/Teat/Pod - Y15B1W1P
24,90 € 16,99 €

Posledný kus za túto cenu!

YOOMI fľaša a ohrievače sa vyrábajú v Spojenom kráľovstve v tej najvyššej kvalite a preto ponúkajú komfort, bezpečnosť (bez obsahu BPA) a jednoduchosť použitia. S mäkkým, prirodzene tvarovaným cumlíkom so 6 ventilmi na redukciu koliky, je Yoomi fľaša ideálna pre kombinované kŕmenie, na prechod medzi dojčením a fľašou alebo pre výhradné kŕmenie bábätka z fľaše.

Nuvita Multifunkčná sada 4 v 1
12,95 € 11,90 €

Nuvita Multifunčná sada 4 v 1 obsahuje všetko, čo potrebujete k príprave detského jedla pri navykanie dieťatka na pevnú stravu. Umožňuje strúhať ovocie, vymačkať pomaranč, pomlieť a rozomlieť zeleninu, mäso, rybu a čerstvé ovocie.