Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Sterilizátory, ohrievače a mixéry

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Sterilizátory, ohrievače a mixéry na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Sterilizátory, ohrievače a mixéry nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Sterilizátory, ohrievače a mixéry – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
TrueLife Invio BW Double Poupy Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry pre fľaše a cumlíky POUPY
TrueLife Invio BW Double
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané pestúnky, sterilizátory, ohrievačky značky TrueLife s kódom 24MDL6SK40 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!

Multifunkčná ohrievačka a sterilizátor v jednom TrueLife Invio BW double je určený pre 2 dojčenské fľaše. Okrem funkcie rýchleho ohrevu mlieka a detských príkrmov je ohrievač tiež vybavený praktickou funkciou sterilizácie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
TrueLife Invio MS5 Poupy Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry pre fľaše a cumlíky POUPY
TrueLife Invio MS5
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané pestúnky, sterilizátory, ohrievačky značky TrueLife s kódom 24MDL6SK40 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!

Sterilizátor Invia MS5 značky TrueLife je určený na sterilizáciu predmetov v mikrovlnnej rúre. Má kapacitu na 5 fliaš a zničí až 99,9 % baktérií a mikróbov. Moderná sterilizácia pomocou pary trvá iba 2 minúty a udrží predmety sterilné po dobu 24 hodín

môžete mať DNES

Partner: MALL
Poupy Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry pre fľaše a cumlíky POUPY Poupy Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry pre fľaše a cumlíky POUPY
Poupy Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry pre fľaše a cumlíky POUPY

Praktický a funkčný sterilizátor 2 v 1 ponúka dva spôsoby sterilizácie – sterilizáciu v mikrovlnnej rúre alebo sterilizáciu za studena pomocou sterilizačných kvapalín. Je ľahký a kompaktný, ideálny do domácnosti a veľmi ľahko sa používa.

môžete mať 19.06

Partner: Aga24
LOVI Ohrievač fliaš Baby Brezza Formula Pro Advanced - prístroj na prípravu dojčenského mlieka
LOVI Ohrievač fliaš
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané potreby na dojčenie značky LOVI s kódom 24MDL6SK43 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!
>

i

Ohrievač fliaš LOVI 4 v 1 – ohrieva, udržuje teplotu, rozmrazuje a sterilizuje parou. Rýchle a rovnomerné ohriatie. Intuitívne ovládanie na prehľadnej obrazovke. 4 funkcie v troch módoch. BOTTLE, HOT, DINNER. Univerzálny – kompatibilný s väčšinou dojčenských fliaš dostupných na trhu. Bezpečné – automatické vypnutie pri absencii vody v režime HOT. V balení odmerka na vodu. Moderný dizajn

môžete mať DNES

Partner: MALL
Baby Brezza Formula Pro Advanced - prístroj na prípravu dojčenského mlieka Baby Brezza Formula Pro Advanced - prístroj na prípravu dojčenského mlieka
Baby Brezza Formula Pro Advanced - prístroj na prípravu dojčenského mlieka

Vždy dávkuje špecifický pomer receptúry a vody priamo pre vašu značku/typ receptúry. Funguje so všetkými typmi a tvarmi fliaš do výšky 16 cm. Ľahko sa čistí, všetky odnímateľné časti sú vhodné do umývačky riadu. Jednoduché nastavenie a použitie so všetkými digitálnymi ovládacími prvkami.

môžete mať 18.06 - 19.06

Baby Brezza Instant Formula Warmer – ohrievač vody Baby Brezza Formula Pro Advanced - prístroj na prípravu dojčenského mlieka
Baby Brezza Instant Formula Warmer – ohrievač vody

BabyBrezza Instant Warmer je revolučný spôsob, ako okamžite pripraviť teplú dojčenskú fľašu v 1 jednoduchom kroku. Okamžitý ohrievač vydáva teplú vodu na požiadanie a udržiava požadovanú teplotu vody celý deň a noc – takže je vždy pripravený, keď ju potrebujete.

môžete mať 18.06 - 19.06

Baby Brezza Formula Pro Mini - prístroj na prípravu dojčenského mlieka Baby Brezza Formula Pro Mini - prístroj na prípravu dojčenského mlieka
Baby Brezza Formula Pro Mini - prístroj na prípravu dojčenského mlieka

Automaticky dávkuje sušené mlieko a vodu a vydáva homogénnu zmes pri správnej teplote priamo do vašej fľaše. Je to kúzlo!

Úspora miesta: o 30 % menšia verzia ako Baby Brezza Formula Pro Advanced – perfektný dávkovač receptúry v cestovnej veľkosti pre malé priestory.

môžete mať 25.06 - 27.06

Babymoov Ohrievač a dávkovač vody Milky Now Baby Brezza Formula Pro Mini - prístroj na prípravu dojčenského mlieka
Babymoov Ohrievač a dávkovač vody Milky Now

Ohrievač a dávkovač vody Milky Now značky Babymoov je praktickou pomôckou pre rodičov. Používanie ohrievača vám urýchli a uľahčí prípravu mlieka či čaju pre vaše dieťa. S funkciou udržiavania teploty vody môžete fľašu pripraviť okamžite kedykoľvek počas dňa aj noci.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Baby Brezza Safe+Smart – ohrievač fliaš Baby Brezza Formula Pro Mini - prístroj na prípravu dojčenského mlieka
Baby Brezza Safe+Smart – ohrievač fliaš

Jednoduché rozmrazovanie: Bezpečné rozmrazovanie zmrazeného materského mlieka vo vreckách. Ľahko použiteľný ovládací panel umožňuje nastavenie ohrievača, či už doň vložíte studené mlieko alebo mlieko izbovej teploty.

môžete mať 18.06 - 19.06

Baby Brezza Baby Brezza Formula Pro Advanced All Black – prístroj na prípravu dojčenského mlieka Baby Brezza Baby Brezza Formula Pro Advanced All Black – prístroj na prípravu dojčenského mlieka
Baby Brezza Baby Brezza Formula Pro Advanced All Black – prístroj na prípravu dojčenského mlieka

Vždy dávkuje špecifický pomer receptúry a vody priamo pre vašu značku/typ receptúry. Funguje so všetkými typmi a tvarmi fliaš do výšky 16 cm. Ľahko sa čistí, všetky odnímateľné časti sú vhodné do umývačky riadu. Digitálny ovládací panel odstraňuje stres z manuálneho nastavovania.

môžete mať 25.06 - 27.06

Babymoov Cestovný ohrievač Moov & Feed Mineral Beige Baby Brezza Baby Brezza Formula Pro Advanced All Black – prístroj na prípravu dojčenského mlieka
Babymoov Cestovný ohrievač Moov & Feed Mineral Beige

Ohrieva materské i dojčenské mlieko pre bábätko – ohrievač Babymoov Cestovný ohrievač Moov & Feed Mineral Beige je vybavený vykurovacím telesom z nerez ocele, bezpečným vekom so zámkom aj 2500mAh nabíjací batérií a baterií moderné rodičia. Objem ohrievača je 340 ml.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Baby Brezza Food Maker Deluxe – parný varič a mixér Baby Brezza Baby Brezza Formula Pro Advanced All Black – prístroj na prípravu dojčenského mlieka
Baby Brezza Food Maker Deluxe – parný varič a mixér

V jednej miske môžete pripraviť až 3 šálky domácej detskej výživy. Robí domácu detskú výživu už za 10 minút. Obsahuje 3 vrecká na opakované použitie a plniace lieviky na podávanie a skladovanie detskej výživy. Nádrž je plne prístupná pre jednoduché čistenie. Miska a nôž sú vhodné do umývačky riadu.

môžete mať 18.06 - 19.06