Slúchadlá KOSS

Upresniť parametre
KOSS BT221i bezdrôtové slúchadlá KOSS Porta Pro + doživotní záruka
KOSS BT221i bezdrôtové slúchadlá

Stylová, kvalitní a cenově dostupná Bluetooth bezdrátová sluchátka Koss BT221i si zamiluje každý fanoušek dobré hudby a odpůrce kabelů v jedné osobě. Sluchátka mají klipové uchycení za ucho, vestavěný mikrofon a nabíjecí baterii, která zajistí až 6 hodin provozu. Nabíjení probíhá přes USB.

môžete mať DNES

MALL
KOSS TWS/150i KOSS Porta Pro + doživotní záruka
KOSS TWS/150i

Moderný dizajn, kvalitné materiály, parádne vyladený zvuk – bezdrôtové True Wireless slúchadlá KOSS TWS / 150i nadchnú i náročných poslucháčov vďaka svojej výbave, ktorej dominujú nielen výkonné meniče, ale aj Bluetooth 5.0 technológia. Majú vstavaný mikrofón, nabíjaciu batériu s výdržou 5 h a pýšia sa štýlovým nabíjacím boxom.

môžete mať DNES

MALL
KOSS Porta Pro + doživotní záruka KOSS Porta Pro + doživotní záruka
KOSS Porta Pro + doživotní záruka

Ľahké prenosné slúchadlá Porta Pro s doživotnou zárukou, legenda značky KOSS ocenená v mnohých testoch a súťažiach, používané napríklad ako referenčné slúchadlá redakciou časopisu Stereo & Video pre test nielen prenosných prehrávačov.

môžete mať DNES

MALL
KOSS Sporta Pro + doživotná záruka KOSS Porta Pro Mic/Remote, strieborná
KOSS Sporta Pro + doživotná záruka

Ľahké prenosné slúchadlá s možnosťou dvojitého uchytenia na hlave.

môžete mať DNES

MALL
Výpredaj
KOSS CS/100 + záruka 2 roky KOSS Porta Pro Mic/Remote, strieborná
KOSS CS/100 + záruka 2 roky

Profesionálne slúchadlá s mikrofónom, vhodné pre komunikáciu pred osobným počítačom, telefonovanie apod.

môžete mať DNES

MALL
KOSS Porta Pro Mic/Remote, strieborná KOSS Porta Pro Mic/Remote, strieborná
KOSS Porta Pro Mic/Remote, strieborná

Vysoko kvalitné slúchadlá na uši Koss Porta Pro, konektor 3,5 mm jack, vstavané ovládanie a mikrofón, frekvenčný rozsah 15 Hz – 25 kHz, impedancia 60 Ohmov, citlivosť 101 dB SPL / 1mW, dĺžka kábla 1,2 m.

môžete mať 27.03

KOSS KEB/15i (doživotná záruka) KOSS KEB/15i (doživotná záruka)
KOSS KEB/15i (doživotná záruka)

Slúchadlá do uší Koss KEB/15i ponúka mikrofón a jednotlačítkový ovládač pre ovládanie hudby a hovorov. Moderné spojenie štýlu a dobrého zvuku, uhlové uchytenie meniča pre dokonalé usadenie v uchu, izolácia od okolitého hluku, dĺžka kábla 1,2 m.

môžete mať DNES

MALL
KOSS KPH/7 + doživotná záruka KOSS KEB/15i (doživotná záruka)
KOSS KPH/7 + doživotná záruka

Slúchadlá na uši Koss KPH/7 s nastaviteľnou temennej konštrukciou a hlbokými basmi. Ľahká konštrukcia pre maximálnu prenositeľnosť, dynamické meniče zaistí široký frekvenčný rozsah, vhodné pre MP3 prehrávače, dĺžka kábla 1,2 m.

môžete mať DNES

MALL
Pecka cena
KOSS BT232i sivá KOSS KEB/15i (doživotná záruka)
KOSS BT232i sivá

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá s úchytom za uši a izoláciou od okolitého hluku. Koss BT232i prináša komfort pre vaše uši s 3 setmi náhradných špuntových náušníkov. Vďaka vstavanému mikrofónu a ovládaniu na prepojovacom kábli slúchadiel môžete regulovať hlasitosť a prijímať telefónne hovory, bez toho aby ste lovili telefón po vreckách. Batéria vydrží na jedno nabitie 6 hodín.

môžete mať DNES

MALL
KOSS KEB/9i (2 roky záruka) KOSS KSC/21 + doživotná záruka
KOSS KEB/9i (2 roky záruka)

Slúchadlá do uší Koss KEB/9i prináša skosenú vonkajšiu časť slúchadlá pre dokonalejšie zasunutie do ucha. Mikrofón s ovládačom pre príjem hovorov, izolácia od okolitého hluku, jemná pena náušníku, dĺžka kábla 1,2 m.

môžete mať DNES

MALL
KOSS KSC/21 + doživotná záruka KOSS KSC/21 + doživotná záruka
KOSS KSC/21 + doživotná záruka

Slúchadlá na uši Koss KSC/21 s jedinečným, športovým dizajnom SportClip pre uchytenie za uši. Nástupca slúchadiel KSC/7, mäkké ušné vankúšiky, dynamické meniče pre hlboké basyplným frekvenčným rozsahom, dĺžka kábla 1,2 m.

môžete mať DNES

MALL
KOSS SB/40 + záruka 2 roky KOSS KSC/21 + doživotná záruka
KOSS SB/40 + záruka 2 roky

Veľké, robustné prevedenie. Obľúbený model aj pre hráčov. Slúchadlá vychádzajú z už nedostupného (ale veľmi obľúbeného) modelu UR30. Mäkké koženkové náušníky. Mikrofón na pružnom ramienku je uchytený na otočnom kĺbe a nastaviteľný do ľubovolnej polohy.

môžete mať DNES

MALL