Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Športové slúchadlá

Športové slúchadlá vyberajte podľa druhu športu a podľa pohodlia pri užívaní. Vhodné sú bezdrôtové slúchadlá alebo true wireless slúchadlá. Ako teda vybrať tie pravé športové slúchadlá na beh či na bicykel? Poradíme vám!

Zobraziť viac

Športové slúchadlá cez hlavu zaistia perfektný zvuk

 • Slúchadlá cez hlavu kryjú ucho zvonku, sú spojené cez hlavu mostom alebo fixované za uchom cez tylo.
  + netlačia - vyššia hmotnosť
  + menšie riziko straty
  + kvalitný zvuk
  + dobrá izolácia okolitých hlukov

Športové slúchadlá do uší - jedine bezdrôtové

 • Slúchadlá do uší bývajú dostupné v niekoľkých veľkostiach. Existujú ako štuple či kôstky, ktoré môžu mať ešte uchytenie za ucho. Na šport vyberajte jedine bezdrôtové slúchadlá. Kábel pripojený k mobilnému telefónu by mohol prekážať.
  + nízka hmotnosť - kábel spájajúci slúchadlá môže prekážať
  + pohodlné na nosenie - riziko vypadnutia a straty
  + kvalitný zvuk - nutnosť čistenia a hygieny

True wireless slúchadlá sú na šport ideálne

 • True wireless slúchadlá sú obľúbené vďaka absolútnej absencii kábla aj medzi slúchadlami. Sú ideálne na všetky športy. K telefónu sú pripojené pomocou Bluetooth.
  + nízka hmotnosť - riziko vypadnutia a straty
  + dokonalý komfort používania - nutnosť čistenia a hygieny
  + kvalitný zvuk - vyššia obstarávacia cena
TIP!

Pri cvičení jogy vonku alebo využívaní vonkajšej posilňovne uvítate bezdrôtový reproduktor.


Ako vybrať slúchadlá podľa športu?

Šport Požiadavky na slúchadlá
Cyklistika Prepúšťajú okolité zvuky, odolné proti vode a potu, neprekážajú zapnutej prilbe.
Beh Ergonomický tvar, prepúšťajú okolité zvuky, ľahké, pevne držiace v uchu, odolné proti vode a potu.
Fitness Izolácia okolitého hluku, bezdrôtové, odolné voči potu.
Joga Izolácia okolitého hluku, ľahké, bezdrôtové.
Plávanie Ergonomické, pevne držiace v uchu, vodotesné, s Bluetooth technológiou.

Aké parametre by mali mať športové slúchadlá?

 • Odolnosť (IP) – slúchadlá by mali byť odolné proti potu a vlhkosti, dôležitá je tiež odolnosť proti pádu, slúchadlá na plávanie by mali byť úplne vodeodolné
 • Tlmenie okolitého hluku – elektronická úprava okolitého hluku alebo zábrana prenikaniu zvuku do ucha, funkcia užitočná pre fitness aktivity, riziková pre beh a cyklistiku
 • Impedancia – určuje výkon slúchadiel podľa prenosu zo zdroja, v športových slúchadlách je lepšia nižšia impedancia do 100 Ohmov
 • Výkon – v miliwattov, maximálna hlasitosť slúchadiel
 • Citlivosť – akustický výkon v dB/Wm, čím vyššia hodnota, tým vyššia citlivosť
 • Frekvenčný rozsah – rozsah, ktorý ucho vníma, minimálne od 20 do 20 000 Hz
 • Výdrž batérie – v bezdrôtových a true wireless slúchadlách by výdrž mala pokryť celý tréning
 • Ovládanie slúchadiel – v športových slúchadlách je požadované jednoduché ovládanie na slúchadlách alebo kábli, ideálne sú jednoducho hmatateľné mechanické tlačidlá
Info:

Počúvanie hudby pri športe motivuje k vyšším výkonom, ktoré môžete sledovať s fitness náramkom alebo smartwatch.

Upresniť parametre
KOSS BT221i bezdrôtové slúchadlá Energy Sistem Earphones Sport 1, modrá
KOSS BT221i bezdrôtové slúchadlá

Stylová, kvalitní a cenově dostupná Bluetooth bezdrátová sluchátka Koss BT221i si zamiluje každý fanoušek dobré hudby a odpůrce kabelů v jedné osobě. Sluchátka mají klipové uchycení za ucho, vestavěný mikrofon a nabíjecí baterii, která zajistí až 6 hodin provozu. Nabíjení probíhá přes USB.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Energy Sistem Earphones Sport 1, modrá Energy Sistem Earphones Sport 1, modrá
Energy Sistem Earphones Sport 1, modrá
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybranú elektroniku značky Energy Sistem s kódom 24MDC6SK26 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!

Slúchadlá so systémom Secure-Fit skvele skopírujú tvar akéhokoľvek ucha a sú odolné proti potu a vlhkosti. Energy Sistem Earphones Sport 1 predstavujú výbornú voľbu pre šport a voľný čas. Disponujú vstavaným mikrofónom a multifunkčným tlačidlom pre pohodlné ovládanie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
KOSS BT232i sivá Energy Sistem Earphones Sport 1, modrá
KOSS BT232i sivá

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá s úchytom za uši a izoláciou od okolitého hluku. Koss BT232i prináša komfort pre vaše uši s 3 setmi náhradných špuntových náušníkov. Vďaka vstavanému mikrofónu a ovládaniu na prepojovacom kábli slúchadiel môžete regulovať hlasitosť a prijímať telefónne hovory, bez toho aby ste lovili telefón po vreckách. Batéria vydrží na jedno nabitie 6 hodín.

môžete mať DNES

Partner: MALL
KOSS KSC/35 BOSE QuietComfort Earbuds, čierna
KOSS KSC/35

Nechcete štupľové ani náhlavné slúchadlá? Tak vyskúšajte moderné bezdrôtové slúchadlá KOSS KSC / 35 s legendárnym klipovým uchytením za uši. Slúchadlá pracujú s Bluetooth 4.2 bezdrôtovou technológiou, majú skvele vyladený zvuk pre multižánrové počúvanie a ponúka i mikrofón pre handsfree volanie. Na nabitie hrajú až 6 h.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy HIVE Beans BOSE QuietComfort Earbuds, čierna
Niceboy HIVE Beans
MALL.SK Dni – Zľava 30 % na vybranú elektroniku značky Niceboy s kódom 24MDC6SK13 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!

Inšpirované drobnými fazuľkami – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá Niceboy HIVE Beans majú po fazuľkách názov a pripomínajú ich aj svojím tvarom a mini veľkosťou. Hrajú krištáľovo čistým zvukom vďaka 10 mm meničom s MaxxBass technológiou. Na nabitie hrajú 4 h a ďalších 16 h dodá 300 mAh nabíjací box. Model je odolný proti vode a podporuje hlasové ovládanie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BOSE QuietComfort Earbuds, čierna BOSE QuietComfort Earbuds, čierna
BOSE QuietComfort Earbuds, čierna

Neprepustí vám do uší žiadne okolité hluky a vďaka ANC technológii tak zaistí dokonalé podmienky pre ničím nerušené počúvanie muziky – štýlové Bluetooth 5.1 slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds hrajú perfektne čistým zvukom a čisté sú s nimi aj handsfree hovory. Na nabitie hrajú 6 h a ďalších 12 h pridá nabíjací box.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Farrot Slúchadlá cez uši R200, Športové bluetooth slúchadlá pre beh 500 mAh powerbanky Farrot Slúchadlá cez uši R200, Športové bluetooth slúchadlá pre beh 500 mAh powerbanky
Farrot Slúchadlá cez uši R200, Športové bluetooth slúchadlá pre beh 500 mAh powerbanky

ŠPORTOVÉ BLUETOOTH Slúchadlá R200 Vysoko kvalitné bezdrôtové slúchadlá TWS . Použitie vysokorýchlostného modulu Bluetooth 5.0 umožňuje pohodlné používanie zariadenia (dosah až 10 metrov). Priložená kompaktná dokovacia stanica funguje ako power banka, ktorá vám umožní pohodlne dobíjať slúchadlá

môžete mať 26.06 - 27.06

Partner: farrot
Niceboy HIVE Podsie 3 Farrot Slúchadlá cez uši R200, Športové bluetooth slúchadlá pre beh 500 mAh powerbanky
Niceboy HIVE Podsie 3
MALL.SK Dni – Zľava 25 % na vybranú elektroniku značky Niceboy s kódom 24MDC6SK12 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!

Vďaka mobilnej aplikácii Niceboy ION ich ľahko vyhľadáte a tiež nastavíte ich zvuk podľa svojich preferencií – Bluetooth 5.1 slúchadlá Niceboy HIVE Podsie 3 sú osadené 8 mm meničmi, poskytujú čistý zvuk a pýšia sa mikrofónom s potlačením okolitých šumov pre zrozumiteľné handsfree hovory. Automaticky sa párujú s už jednou spárovaným zdrojom zvuku a na nabití hrajú 9,5 h. Energiu pre ďalších 25,5 h prevádzky dodá 500 mAh nabíjací box.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MARSHALL Minor III, čierna Farrot Slúchadlá cez uši R200, Športové bluetooth slúchadlá pre beh 500 mAh powerbanky
MARSHALL Minor III, čierna

Charakteristický dizajn hneď napovie, od ktorej fenomenálnej audio spoločnosti drobné slúchadlá do uší sú – moderné Bluetooth 5.2 slúchadlá Marshall Minor III skrátka dávajú vedieť už z diaľky, že ide o model z dielne Marshall. Vysoko výkonné 12 mm meniče pustia do uší poslucháča úžasne čistý zvuk. Na nabitie hrajú 5 h, ďalších 20 h pridá nabíjací box. Slúchadlá disponujú handsfree mikrofónom a sú odolné podľa IPX4.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds
Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds

True Wireless slúchadlá sa môžu pochváliť fantastickou výdržou až 32 hod. Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds sú menšie ako kreditná karta, takže si ich môžete vziať kamkoľvek. Umožňujú duálne pripojenie slúchadiel a dotykové ovládanie. Integrované MEMS mikrofóny zaručujú krištáľovo čisté telefónne hovory. 4 prednastavené režimy ekvalizérov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy HIVE Airsport 3 Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds
Niceboy HIVE Airsport 3
MALL.SK Dni – Zľava 30 % na vybranú elektroniku značky Niceboy s kódom 24MDC6SK13 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!

Výborne sa s nimi športuje – Bluetooth 5.1 slúchadlá Niceboy HIVE Airsport 3 majú ľahučkú a vysoko odolnú konštrukciu s háčikmi za uši pre ešte lepšiu fixáciu počas pohybovej aktivity. Hrajú bravúrne vyladeným zvukom, podporujú hlasové ovládanie, disponujú handsfree mikrofónom a na jedno nabitie vydržia v prevádzke 7 h. Vďaka nabíjaciemu puzdru hrajú až 25 h.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Intezze CORE, čierna Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds
Intezze CORE, čierna

Dobre držia v ušiach aj pri športe – Bluetooth 5.3 slúchadlá Intezze CORE majú protišmykový povrch a špeciálne ušká pre stabilné uchytenie v ušiach. Hrajú šťavnatým basovo ladeným zvukom až 9 h na jedno nabitie. Nabíjací box predĺži dobu prevádzky slúchadiel o ďalších 50 h. Model je odolný voči vode a potu podľa normy IPX7

môžete mať DNES

Partner: MALL

Športové slúchadlá

Ako neurobiť chybu pri výbere bezdrôtových či káblových športových slúchadlách? Stavte na osvedčené značky.

Športové slúchadlá JBL

 • Športové slúchadlá JBL sú vysoko výkonné, prémiové slúchadlá. Pri používaní vás nebude obťažovať kábel a majú praktické uchytenie za ucho.

Športové slúchadlá Sony

 • Pri modeloch športových slúchadiel Sony sa môžete tešiť na priaznivú cenu a doplnenie o mikrofón.

Športové slúchadlá Koss

 • Bezdrôtové športové slúchadlá Koss si obľúbite pre ich pohodlné klipové uchytenie za ucho a priaznivú cenu.

Niceboy HIVE sport

 • Niceboy HIVE sú true wireless slúchadlá s vysokou odolnosťou proti vode a prachu. Majú vysokú výdrž batérie.

Športové slúchadlá s mikrofónom

 • Pri športových slúchadlách sa mikrofón umiestňuje na kábel alebo priamo do slúchadiel (true wireless). Zvážte, či je mikrofón a možnosť telefonovania v športových slúchadlách žiaduci.

Bezdrôtové slúchadlá na bicykel

 • Pri výbere bezdrôtových slúchadiel na bicykel myslite aj na to, že budete mať cyklistickú prilbu a okuliare. Slúchadlá nesmú prekážať. Vhodné sú true wireless slúchadlá.