Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Športové slúchadlá

Športové slúchadlá vyberajte podľa druhu športu a podľa pohodlia pri užívaní. Vhodné sú bezdrôtové slúchadlá alebo true wireless slúchadlá. Ako teda vybrať tie pravé športové slúchadlá na beh či na bicykel? Poradíme vám!

Zobraziť viac

Športové slúchadlá cez hlavu zaistia perfektný zvuk

 • Slúchadlá cez hlavu kryjú ucho zvonku, sú spojené cez hlavu mostom alebo fixované za uchom cez tylo.
  + netlačia - vyššia hmotnosť
  + menšie riziko straty
  + kvalitný zvuk
  + dobrá izolácia okolitých hlukov

Športové slúchadlá do uší - jedine bezdrôtové

 • Slúchadlá do uší bývajú dostupné v niekoľkých veľkostiach. Existujú ako štuple či kôstky, ktoré môžu mať ešte uchytenie za ucho. Na šport vyberajte jedine bezdrôtové slúchadlá. Kábel pripojený k mobilnému telefónu by mohol prekážať.
  + nízka hmotnosť - kábel spájajúci slúchadlá môže prekážať
  + pohodlné na nosenie - riziko vypadnutia a straty
  + kvalitný zvuk - nutnosť čistenia a hygieny

True wireless slúchadlá sú na šport ideálne

 • True wireless slúchadlá sú obľúbené vďaka absolútnej absencii kábla aj medzi slúchadlami. Sú ideálne na všetky športy. K telefónu sú pripojené pomocou Bluetooth.
  + nízka hmotnosť - riziko vypadnutia a straty
  + dokonalý komfort používania - nutnosť čistenia a hygieny
  + kvalitný zvuk - vyššia obstarávacia cena
TIP!

Pri cvičení jogy vonku alebo využívaní vonkajšej posilňovne uvítate bezdrôtový reproduktor.


Ako vybrať slúchadlá podľa športu?

Šport Požiadavky na slúchadlá
Cyklistika Prepúšťajú okolité zvuky, odolné proti vode a potu, neprekážajú zapnutej prilbe.
Beh Ergonomický tvar, prepúšťajú okolité zvuky, ľahké, pevne držiace v uchu, odolné proti vode a potu.
Fitness Izolácia okolitého hluku, bezdrôtové, odolné voči potu.
Joga Izolácia okolitého hluku, ľahké, bezdrôtové.
Plávanie Ergonomické, pevne držiace v uchu, vodotesné, s Bluetooth technológiou.

Aké parametre by mali mať športové slúchadlá?

 • Odolnosť (IP) – slúchadlá by mali byť odolné proti potu a vlhkosti, dôležitá je tiež odolnosť proti pádu, slúchadlá na plávanie by mali byť úplne vodeodolné
 • Tlmenie okolitého hluku – elektronická úprava okolitého hluku alebo zábrana prenikaniu zvuku do ucha, funkcia užitočná pre fitness aktivity, riziková pre beh a cyklistiku
 • Impedancia – určuje výkon slúchadiel podľa prenosu zo zdroja, v športových slúchadlách je lepšia nižšia impedancia do 100 Ohmov
 • Výkon – v miliwattov, maximálna hlasitosť slúchadiel
 • Citlivosť – akustický výkon v dB/Wm, čím vyššia hodnota, tým vyššia citlivosť
 • Frekvenčný rozsah – rozsah, ktorý ucho vníma, minimálne od 20 do 20 000 Hz
 • Výdrž batérie – v bezdrôtových a true wireless slúchadlách by výdrž mala pokryť celý tréning
 • Ovládanie slúchadiel – v športových slúchadlách je požadované jednoduché ovládanie na slúchadlách alebo kábli, ideálne sú jednoducho hmatateľné mechanické tlačidlá
Info:

Počúvanie hudby pri športe motivuje k vyšším výkonom, ktoré môžete sledovať s fitness náramkom alebo smartwatch.

Upresniť parametre
KOSS BT221i bezdrôtové slúchadlá KOSS BT221i bezdrôtové slúchadlá
KOSS BT221i bezdrôtové slúchadlá

Stylová, kvalitní a cenově dostupná Bluetooth bezdrátová sluchátka Koss BT221i si zamiluje každý fanoušek dobré hudby a odpůrce kabelů v jedné osobě. Sluchátka mají klipové uchycení za ucho, vestavěný mikrofon a nabíjecí baterii, která zajistí až 6 hodin provozu. Nabíjení probíhá přes USB.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Energy Sistem Earphones Sport 1 KOSS BT221i bezdrôtové slúchadlá
Energy Sistem Earphones Sport 1
MALL.sk Dni – Zľava 20 % na všetku elektroniku značky Energy Sistem s kódom 23MDC9SK20 (platí od 11. 9. do 24. 9. 2023 alebo do vypredania zásob)!

Slúchadlá so systémom Secure-Fit skvele skopírujú tvar akéhokoľvek ucha a sú odolné proti potu a vlhkosti. Energy Sistem Earphones Sport 1 predstavujú výbornú voľbu pre šport a voľný čas. Disponujú vstavaným mikrofónom a multifunkčným tlačidlom pre pohodlné ovládanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Energy Sistem Earphones Sport 2 KOSS BT221i bezdrôtové slúchadlá
Energy Sistem Earphones Sport 2
MALL.sk Dni – Zľava 20 % na všetku elektroniku značky Energy Sistem s kódom 23MDC9SK20 (platí od 11. 9. do 24. 9. 2023 alebo do vypredania zásob)!

Odolné športové slúchadlá so systémom Neckband-Fit a technológiou Sweatproof. Energy Sistem Earphones Sport 2 disponujú multifunkčným tlačidlom pre komfortné ovládanie a tiež vstavaným mikrofónom pre pohodlné vybavovanie hovorov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pioneer SE-QL7BT MARSHALL Minor III, čierna
Pioneer SE-QL7BT
MALL.sk Dni – Zľava 20 % na všetku elektroniku značky Pioneer s kódom 23MDC9SK19 (platí od 11. 9. do 24. 9. 2023 alebo do vypredania zásob)!

Prenosné slúchadlá s Bluetooth technológiou s NFC. Mäkký kábel za krk je príjemný aj po celodennom nosení. Pioneer SE-QL7BT vydrží na jedno nabitie prehrávať 7 hodín a vďaka vstavanému mikrofónu možno prijímať aj telefónne hovory hands-free 3tlačidlovým ovládaním na kábli.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MARSHALL Minor III, čierna MARSHALL Minor III, čierna
MARSHALL Minor III, čierna

Charakteristický dizajn hneď napovie, od ktorej fenomenálnej audio spoločnosti drobné slúchadlá do uší sú – moderné Bluetooth 5.2 slúchadlá Marshall Minor III skrátka dávajú vedieť už z diaľky, že ide o model z dielne Marshall. Vysoko výkonné 12 mm meniče pustia do uší poslucháča úžasne čistý zvuk. Na nabitie hrajú 5 h, ďalších 20 h pridá nabíjací box. Slúchadlá disponujú handsfree mikrofónom a sú odolné podľa IPX4.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jlab Go Air Sport MARSHALL Minor III, čierna
Jlab Go Air Sport
MALL.sk Dni – Zľava 20 % na vybrané slúchadlá značky Jlab s kódom 23MDC9SK31 (platí od 11. 9. do 24. 9. 2023 alebo do vypredania zásob)!

Ideálne pre počúvanie hudby počas športovania – bezdrôtové Bluetooth 5.1 slúchadlá do uší Jlab Go Air Sport sa pýšia 6mm meničmi, ekvalizérom s 3 zvukovými režimami aj handsfree mikrofónom. Na nabitie hrajú 8 h, ďalších 24 h pridá 350mAh nabíjací box. Je možné ich ovládať dotykom, podporujú hlasových asistentov. Model je odolný vode a potu podľa normy IP55.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Výpredaj
Farrot Slúchadlá cez uši R200, Športové bluetooth slúchadlá pre beh 500 mAh powerbanky Farrot Slúchadlá cez uši R200, Športové bluetooth slúchadlá pre beh 500 mAh powerbanky
Farrot Slúchadlá cez uši R200, Športové bluetooth slúchadlá pre beh 500 mAh powerbanky

ŠPORTOVÉ BLUETOOTH Slúchadlá R200 Vysoko kvalitné bezdrôtové slúchadlá TWS . Použitie vysokorýchlostného modulu Bluetooth 5.0 umožňuje pohodlné používanie zariadenia (dosah až 10 metrov). Priložená kompaktná dokovacia stanica funguje ako power banka, ktorá vám umožní pohodlne dobíjať slúchadlá

môžete mať 26.09 - 27.09

Partner: farrot
Niceboy HIVE Beans Farrot Slúchadlá cez uši R200, Športové bluetooth slúchadlá pre beh 500 mAh powerbanky
Niceboy HIVE Beans
MALL.sk Dni – Zľava 20 % na vybranú elektroniku značky Niceboy s kódom 23MDC9SK17 (platí od 11. 9. do 24. 9. 2023 alebo do vypredania zásob)!

Inšpirované drobnými fazuľkami – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá Niceboy HIVE Beans majú po fazuľkách názov a pripomínajú ich aj svojím tvarom a mini veľkosťou. Hrajú krištáľovo čistým zvukom vďaka 10 mm meničom s MaxxBass technológiou. Na nabitie hrajú 4 h a ďalších 16 h dodá 300 mAh nabíjací box. Model je odolný proti vode a podporuje hlasové ovládanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Niceboy HIVE Pins 3 ANC Farrot Slúchadlá cez uši R200, Športové bluetooth slúchadlá pre beh 500 mAh powerbanky
Niceboy HIVE Pins 3 ANC

Po dizajnovej stránke veľmi podarené moderné Bluetooth 5.3 slúchadlá Niceboy HIVE Pins 3 ANC ponúka prepracovaný plný zvuk vďaka osadeniu 10mm meničmi a ANC technológii aktívne potláčajúcej okolité hluky. Na nabitie hrajú 10 h, ďalších 30 h prevádzky pridá 400mAh nabíjací box. Sú odolné vode a potu podľa normy IPX4 a podporujú hlasové ovládanie. Ich funkcia rozširuje mobilné aplikácie ION.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Farrot BEZDRÔTOVÉ SLÚCHADLÁ BLUTOOTH G9S s POWERBANK 200 mAh, wireless tws, bluetooth 5.0 Farrot BEZDRÔTOVÉ SLÚCHADLÁ BLUTOOTH G9S s POWERBANK 200 mAh, wireless tws, bluetooth 5.0
Farrot BEZDRÔTOVÉ SLÚCHADLÁ BLUTOOTH G9S s POWERBANK 200 mAh, wireless tws, bluetooth 5.0

BEZDRÔTOVÉ SLUCHÁTKA BLUTOOTH G9S s POWERBANK Bezdrôtové slúchadlá sú moderný model slúchadiel vytvorený pre profesionálne aj športovo aktívnych ľudí. Vybavené najnovšou technológiou Bluetooth V5.1 + EDR, vodeodolné IPX4. majú všetky certifikáty kvality a bezpečnosti CE,

môžete mať 26.09 - 27.09

Partner: farrot
URBANEARS Luma Farrot BEZDRÔTOVÉ SLÚCHADLÁ BLUTOOTH G9S s POWERBANK 200 mAh, wireless tws, bluetooth 5.0
URBANEARS Luma

Krásny minimalistický švédsky dizajn, bravúrne vyladený zvuk pre multižánrové počúvanie – štýlové Bluetooth 5.0 slúchadlá Urbanears Luma medzi ostatnými TWS slúchadlami naozaj vynikajú. Majú duálne mikrofóny pre handsfree hovory, dotykové ovládacie tlačidlá, IPX4 certifikácia, výdrž 5 h a nabíjací box pre ďalšie 4 plné nabitie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Mormark Bezdrôtové Slúchadlá S Kostným Prenosom BONEPHONES Farrot BEZDRÔTOVÉ SLÚCHADLÁ BLUTOOTH G9S s POWERBANK 200 mAh, wireless tws, bluetooth 5.0
Mormark Bezdrôtové Slúchadlá S Kostným Prenosom BONEPHONES

Sú vybavené technológiou kostného prenosu, ktorá vytvára vibrácie, pomocou ktorých dochádza k prenosu zvuku cez kosti tváre (čeľustné a lícne kosti) priamo do vnútorného ucha.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Mormark

Športové slúchadlá

Ako neurobiť chybu pri výbere bezdrôtových či káblových športových slúchadlách? Stavte na osvedčené značky.

Športové slúchadlá JBL

 • Športové slúchadlá JBL sú vysoko výkonné, prémiové slúchadlá. Pri používaní vás nebude obťažovať kábel a majú praktické uchytenie za ucho.

Športové slúchadlá Sony

 • Pri modeloch športových slúchadiel Sony sa môžete tešiť na priaznivú cenu a doplnenie o mikrofón.

Športové slúchadlá Koss

 • Bezdrôtové športové slúchadlá Koss si obľúbite pre ich pohodlné klipové uchytenie za ucho a priaznivú cenu.

Niceboy HIVE sport

 • Niceboy HIVE sú true wireless slúchadlá s vysokou odolnosťou proti vode a prachu. Majú vysokú výdrž batérie.

Športové slúchadlá s mikrofónom

 • Pri športových slúchadlách sa mikrofón umiestňuje na kábel alebo priamo do slúchadiel (true wireless). Zvážte, či je mikrofón a možnosť telefonovania v športových slúchadlách žiaduci.

Bezdrôtové slúchadlá na bicykel

 • Pri výbere bezdrôtových slúchadiel na bicykel myslite aj na to, že budete mať cyklistickú prilbu a okuliare. Slúchadlá nesmú prekážať. Vhodné sú true wireless slúchadlá.