Slúchadlá JBL

Upresniť parametre
JBL Endurance Run, čierna JBL Endurance Run BT bezdrôtové slúchadlá
JBL Endurance Run, čierna

Štupľové slúchadlá do uší so vstavaným mikrofónom. JBL Endurance Run sú s krytím IPX5 odolné proti potu a dažďu, odprevadia vás teda aj v náročných podmienkách vášho nekompromisného tréningu. Štandardný konektor 3,5mm jack zaručuje kompatibilitu s väčšinou zvukových zariadení.

môžete mať DNES

MALL
Pecka cena
JBL Tune 500 slúchadlá s mikrofónom JBL Endurance Run BT bezdrôtové slúchadlá
JBL Tune 500 slúchadlá s mikrofónom

Slúchadlá cez hlavu so vstavaným mikrofónom pre príjem hovorov hands-free. Jednotlačidlové ovládanie na kábli je kompatibilné s väčšinou inteligentných telefónov. Vašu hudbu spracujú slúchadlá JBL Tune 500 s hlbokými basmi vďaka JBL Pure Bass zvuku. Večnému boju so zamotávaním bráni plochý kábel.

môžete mať DNES

MALL
JBL Endurance Run BT bezdrôtové slúchadlá JBL Endurance Run BT bezdrôtové slúchadlá
JBL Endurance Run BT bezdrôtové slúchadlá

Žiadne vypadávanie z ucha ani pri extrémnej pohybovej aktivite – užite si beh a hudbu vďaka prenosným Bluetooth v4.1 slúchadlám JBL Endurance Run BT s dosahom bezdrôtového signálu 10 m a s výdržou batérie na 1 nabitie až 6 h. Certifikácia IPX5 zaručuje odolnosť proti vode a potu, nechýba ani mikrofón pre handsfree.

môžete mať DNES

MALL
Pecka cena
JBL CLUB ONE JBL Live Pro+ TWS, biela
JBL CLUB ONE

Počúvajte hudbu v kvalite ako profesionálny hudobníci vďaka bezdrôtovým Bluetooth 5.0 slúchadlám JBL CLUB ONE s možnosťou pripojenia kábla a s Hi-Res Audio prémiovým zvukom. Slúchadlá sú osadené grafénovými 40 mm meničmi, majú technológiu potláčajúcu okolitý hluk, pracujú s hlasovými asistentmi a na nabitie hrajú až 45 h.

môžete mať DNES

MALL
Pecka cena
JBL Wave 100TWS JBL Live Pro+ TWS, biela
JBL Wave 100TWS

Na nabitie hrajú 5 h a vďaka 550mAh nabíjaciemu boxu je čas ich prevádzky predĺžený o ďalších 15 h – moderné in-ear Bluetooth 5.0 slúchadlá JBL Wave 100TWS očarí tiež silným JBL Deep Bass zvukom s posilnenými spodnými frekvenciami. Majú handsfree mikrofón a podporujú hlasové ovládanie.

môžete mať DNES

MALL
JBL Live Pro+ TWS, biela JBL Live Pro+ TWS, biela
JBL Live Pro+ TWS, biela

Majú jedinečný minimalistický dizajn a nádherne čistý zvuk – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá JBL Live Pro+ TWS vás očarujú svojimi výbornými audio vlastnosťami a potešia ANC technológiou aj Smart Ambient režimom. Sú odolné vode, majú systém 3 mikrofónov pre čisté handsfree hovory a na nabitie hrajú 6 h. Vďaka 500mAh nabíjaciemu boxu sa doba prevádzky slúchadiel dvíha až na 28 h.

môžete mať DNES

MALL
Pecka cena
JBL Tune 230NC TWS JBL Tune 230NC TWS
JBL Tune 230NC TWS

Drobné, avšak nesmierne štýlové sú Bluetooth 5.2 slúchadlá do uší JBL Tune 230NC TWS osadené dynamickými 6mm meničmi a pýšiace sa vyhláseným JBL Pure Bass zvukom. ANC technológia potlačí okolité hluky, Ambient Aware zvýši bezpečnosť poslucháča, TalkThru umožní komunikovať aj s nasadenými slúchadlami. Na nabití hrajú až 10 h, ďalších až 30 h pridá nabíjací 750mAh box.

môžete mať DNES

MALL
Pecka cena
JBL Wave 300TWS JBL Tune 230NC TWS
JBL Wave 300TWS

Vďaka otvorenému dizajnu vás neodizolujú od diania v okolí – bezdrôtové Bluetooth 5.2 slúchadlá do uší JBL Wave 300TWS sa pýšia 12 mm meničmi, JBL Deep Bass posilnením basov aj handsfree mikrofónom. Na nabitie hrajú 6 h, ďalších 20 h pridá 500 mAh nabíjací box. Je možné ich ovládať dotykom, podporujú hlasových asistentov.

môžete mať DNES

MALL
JBL T110 JBL Tune 230NC TWS
JBL T110

Slúchadlá do uší ponúkajú veľmi ľahké, kompaktné telo a sú ideálnym spoločníkom na cestovanie v dopravnom prostriedku. Jedno-tlačidlový diaľkový ovládač s mikrofónom, 9 mm meniče zaistia JBL Pure Bass zvuk, plochý kábel odolný voči zamotaniu.

môžete mať DNES

MALL
Pecka cena
JBL JR310BT JBL Wave 200TWS
JBL JR310BT

Žiadne zbytočné káble, len rozprávkovo krásne počúvanie pesničiek – roztomilé detské slúchadlá JBL JR310BT sú vybavené Bluetooth, takže ich so zdrojom zvuku spojíte bezdrôtovo. Hrajú pekne vyladeným zvukom a majú obmedzenú hlasitosť na 85 dB, preto sú šetrné k citlivým detským uškám. Deti si ich môžu skrášliť samolepkami.

môžete mať DNES

MALL
JBL Wave 200TWS JBL Wave 200TWS
JBL Wave 200TWS

Na nabitie hrajú 5 ha vďaka 500 mAh nabíjaciemu boxu je čas ich prevádzky predĺžený o ďalších 15 h – moderné in-ear Bluetooth 5.0 slúchadlá JBL Wave 200TWS očarí tiež silným JBL Deep Bass zvukom s posilnenými spodnými frekvenciami. Majú handsfree mikrofón a podporujú hlasové ovládanie.

môžete mať DNES

MALL
JBL JR310 JBL Wave 200TWS
JBL JR310

Sú síce káblové, ale nezamotávajú sa vďaka špeciálnej úprave káblu – krásne detské slúchadlá JBL JR310 skrátka nikdy nebudú hnevať zašmodrchaným káblom. Hrajú pekne vyladeným zvukom a majú obmedzenú hlasitosť na 85 dB, takže sú šetrné k citlivým detským uškám. Deti si ich môžu skrášliť samolepkami.

môžete mať DNES

MALL