Meliconi Gumbody Personal 4 Philips
23 € 19,90 €

Pogumované univerzálne diaľkové ovládanie Meliconi pre televízory značky Philips. Stačí vložiť batérie a ovládač je pripravený na použitie so všetkými funkciami pôvodného diaľkového ovládania. Telo je odolné proti nárazom, indikátor stavu batérií.

Meliconi Gumbody Personal 1 SAMSUNG
23 € 19,90 €

Pogumované univerzálne diaľkové ovládanie Meliconi pre televízory Samsung. Stačí vložiť batérie a ovládač je pripravený na použitie so všetkými funkciami pôvodného diaľkového ovládania. Telo je odolné proti nárazom.

HAMA Univerzálny diaľkový ovládač 4v1 (12306)
9,90 €

Univerzálne diaľkové ovládanie predprogramované pre viac ako 1000 značiek. Možno použiť až pre 4 rôzne prístroje, napr. TV, DVD, satelitné prijímače atď. Špeciálne tlačidlá pre ovládanie Smart televízora a rýchly prístup k aplikáciám. Elegantné tenké vyhotovenie s pohodlne rozmiestnenými tlačidlami.

Ovládač diaľkový LG TV URCLG1
7 €

• k LG TV • vopred kódovaný, nevyžaduje nastavenie • napájanie: 2 × 1,5 V (AAA) batéria, nie je príslušenstvom

Ovládač diaľkový Samsung TV URCSAM2
7 €

Posledný kus za túto cenu!

• k Samsung TV• vopred kódovaný, nevyžaduje nastavenie• napájanie: 2 × 1,5 V (AAA) batéria, nie je príslušenstvom

Profesionálny pohon pre garážové dvere s diaľkovým ovládaním a LED 650 N 2,24 m
131 €
+ doprava zadarmo

Tento jednoducho ovládateľný pohon pre garážové dvere je perfektnou odpoveďou, ak hľadáte dodatočné zabezpečenie a pohodlie pre svoj domov alebo komerčnú nehnuteľnosť. Vďaka výkonnému motoru s ťažnou silou 650 N je schopný pohybovať garážovými bránami až do výšky 2,24 m. Tento vysokovýkonný otvárač

Amiko Ovládač diaľkový AMIKO univerzálny USB
9,90 €

Ovládač diaľkový AMIKO univerzálny USB Diaľkový ovládač pre Amiko prijímače série začínajúcej sa na 8×xx, takisto pre Amiko Micro HD (aj HD Se), Amiko Impulse, Amiko Mira a Amiko Mini HD (všetky série a modely, aj combo). Ovládač je plne kompatibilný aj s Golden Interstar

Ovládač diaľkový univerzálny COM GENIUS
25 €

Posledný kus za túto cenu!

Určený pre TV vyššej triedy, najmä LCD a plazmové TV. Programovateľný ovládač cez PC pomocou GENIUS Štart KIT.  Po naprogramovaní pracuje ako jednoúčelový DO.  Ovládač je možné vymazať a opätovne naprogramovať.

Ovládač diaľkový univerzálny TOUNSENIOR
9,70 €

Univerzálny diaľkový ovládač TOUNSENIOR Kompatibilný s každým Panasonic, Philips, LG, Samsung a Sony TV.  môžete okamžite používať  zjednodušené ovládanie  veľké tlačidlá,ideálne pre starších ľudí napájanie: 2 x AAA batéria,

Profesionálny pohon pre garážové dvere s diaľkovým ovládaním a LED 800 N 2,84 m
153 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tento jednoducho ovládateľný pohon pre garážové dvere je perfektnou odpoveďou, ak hľadáte dodatočné zabezpečenie a pohodlie pre svoj domov alebo komerčnú nehnuteľnosť. Vďaka výkonnému motoru s ťažnou silou 800 N je schopný pohybovať garážovými bránami až do výšky 2,84 m. Tento vysokovýkonný otvárač

Meliconi TLC01, univerzálny ovládač TV Samsung
19,90 € 13,90 €

Univerzálne diaľkové ovládanie pre televízory Samsung. Stačí vložiť batérie a ovládač je pripravený na použitie so všetkými funkciami pôvodného diaľkového ovládania.

Thomson ROC1128PAN univerzální ovladač pro TV Panasonic
17,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzální dálkový ovladač pro televize Panasonic nahradí originální ovladač 1:1, 56 luminiscenčních tlačítek včetně speciálních přímo pro Panasonic TV. K použití pro většinu TV Panasonic, s programovacími kódy i pro méně obvyklé modely. Funkce originálního ovladače lze zkopírovat díky módu Learn. Dosah 10 metrů.

Philips SRP2018/10

Philips SRP2018/10

Hodnotenie: 4,4
15,80 €

Univerzálny diaľkový ovládač 8v1 predprogramovaný pre produkty Philips. Podporuje viac než 800 značiek, možno použiť pre TV, set-to boxy, satelitné prijímače, DVD/Blu-ray prehrávače, videorekordéry, streamovacie zariadenie, prevádzková vzdialenosť 10 m.

SENCOR univerzálny ovládač k STB Sencor
8 €

Novinka

Univerzálne diaľkové ovládanie pre set-top boxy Sencor. Komfortné a jednoduché ovládanie vášho set-top boxu a televízia jedným ovládačom. Ovládač má schopnosť učenia a je vybavený 4 programovateľnými tlačidlami (zapnúť/vypnúť, hlasitosť a voľba vstupu) pre ovládanie televízora. Kompatibilný s modelmi Sencor SDB 520T, SDB 5003T, SDB 550T, SDB 5104TD.

Thomson ROC1128LG univerzální ovladač pro TV LG
17,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzální dálkový ovladač pro televize LG nahradí originální ovladač 1:1, 52 luminiscenčních tlačítek včetně speciálních přímo pro LG TV. K použití pro většinu TV LG, s programovacími kódy i pro méně obvyklé modely. Funkce originálního ovladače lze zkopírovat díky módu Learn. Dosah 10 metrů.

Thomson ROC1128SAM univerzální ovladač pro TV Samsung
16,80 €

Univerzální dálkový ovladač pro televize Samsung nahradí originální ovladač 1:1, 46 luminiscenčních tlačítek včetně speciálních přímo pro Samsung TV. K použití pro většinu TV Samsung, s programovacími kódy i pro méně obvyklé modely. Funkce originálního ovladače lze zkopírovat díky módu Learn. Dosah 10 metrů.

iNEOS dálkový ovladač Easy TV
15,10 €

Dálkové ovládání Easy TV je určeno pro televize Samsung a LG, a to pro modely od roku výroby 2000. Ovladač není třeba jakkoliv programovat nebo zadávat kódy.

iNEOS dálkový ovladač Sony Smart TV
14,99 €

Dálkové ovládání Sony Smart TV je určeno pro smart televize Sony, a to pro modely od roku výroby 2000. Ovladač není třeba jakkoliv programovat nebo zadávat kódy.

Philips SRP5016/10

Philips SRP5016/10

Hodnotenie: 4,3
29 € 22,90 €

Univerzálny diaľkový ovládač Philips 6 v 1 možno použiť na TV, STB, Blu-ray/ DVD prehrávačom, Audio systémom a ďalším zariadeniam. Schopnosť učenie funkcií starého ovládača, rýchle nastavenie, podsvietené tlačidlá používaného zariadenia, prevádzková vzdialenosť 10 m.

HAMA univerzálny diaľkový ovládač 8v1, smart TV
11,31 € 10,55 €

Univerzálne diaľkové ovládanie predprogramované pre viac ako 1000 značiek. Možno použiť až pre 8 rôznych prístrojov. Disponuje 2 špeciálnymi tlačidlami pre ovládanie Smart televízie a rýchly prístup k aplikáciám. Elegantné tenké vyhotovenie s pohodlne rozmiestnenými tlačidlami.

iNEOS Panasonic Smart TV

iNEOS Panasonic Smart TV

Hodnotenie: 1
17,10 €

Dálkové ovládání Panasonic Smart TV je určeno pro smart televize Panasonic, a to pro modely od roku výroby 2000. Ovladač není třeba jakkoliv programovat nebo zadávat kódy.

AB Cryptobox dálkové ovládání 7xx/6xx/5xx
19,01 € 18,50 €

Náhradní dálkové ovládání pro přijímače AB CryptoBox modelových řad 7×× / 6×× / 5×× / 4×× HD. Oceníte menší rozměry v ergonomickém designu, optimální rozmístění tlačítek pro snadnější orientaci po hmatu a rozdělení tlačítkových skupin do segmentů.

Evolveo seniorský diaľkový ovládač pre Alpha T2 a Omega II
6,10 €

Diaľkové ovládanie pre set-top boxy Evolveo Alpha T2 a Omega II má veľké písmená a je vybavené iba základnými funkciami. Umožňuje súčasné používanie s pôvodným diaľkovým ovládačom. Vhodné predovšetkým pre seniorov vďaka jednoduchému ovládaniu.