10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Slúchadlá GoGEN

Upresniť parametre
  • Značka
    GoGEN
    ×
GoGEN EBTM 81, červená GoGEN MAXISLECHY Maxipes Fík slúchadlá
GoGEN EBTM 81, červená

Bezdrôtové slúchadlá do uší, ktoré majú vysoký výkon, dynamický zvuk, zaujímavý vzhľad a robustné vyhotovenie. Voľnosť pri pohybe vám zaistí spojenie pomocou Bluetooth 4.1 a batéria vydrží pri plnom nabití hrať až 4 hodiny. Súčasťou je aj mikrofón ktorý využijete pri telefonovaní, výmenné náušníky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
GoGEN MAXISLECHY Maxipes Fík slúchadlá GoGEN MAXISLECHY Maxipes Fík slúchadlá
GoGEN MAXISLECHY Maxipes Fík slúchadlá

Detské slúchadlá na uši s uzavretou konštrukciou náušníkov z exkluzívnej série od Maxipsa Fíka so sadou samolepiek. Slúchadlá majú ľahkú a odolnú konštrukciu, o pohodlie sa starajú mäkké penové náušníky, maxilmálna hlasitosť je obmedzená na 90 dB, konektor 3,5 mm, dĺžka kábla 1,2 m.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
GoGEN TWS BAR evo 2, biela GoGEN MAXISLECHY Maxipes Fík slúchadlá
GoGEN TWS BAR evo 2, biela

Výborný zvuk, žiadne káble, skvelá výdrž – Bluetooth 5.0 slúchadlá GoGEN TWS BAR evo 2 sú rýdzo bezdrôtové a hrajú 4 h na jedno nabitie. Vďaka nabíjaciemu boxu sa doba prevádzky slúchadiel dostáva na celkových 20 h. Nechýba ani handsfree mikrofón a ovládanie priamo na slúchadlách. Prednosťou je IPX4 odolnosť potu a vode.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
GoGEN HBTM 43 GoGEN TWS BRO evo 2, čierna
GoGEN HBTM 43

Príťažlivá pre svoj vydarený dizajn, s krásnym zvukom vďaka kvalitným meničom – také sú náhlavné Bluetooth 5.0 slúchadlá GoGEN HBTM 43, ktoré je možné pripojiť tiež audio káblom. Na jedno nabitie hrajú až 31 h a disponuje mikrofónom pre handsfree hovory.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
GoGEN HBTM 44B GoGEN TWS BRO evo 2, čierna
GoGEN HBTM 44B

Skvělý zvuk a luxusní výdrž až 63 h na nabití nabízí Bluetooth 5.3 sluchátka GoGEN HBTM 44B s ovládáním hlasitosti, odnímatelným kabelem, IPX4 odolností a mikrofonem pro handsfree hovory.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
GoGEN TWS BRO evo 2, čierna GoGEN TWS BRO evo 2, čierna
GoGEN TWS BRO evo 2, čierna

Bravúrne vyladenie zvuku – Bluetooth 5.3 slúchadlá GoGEN TWS BRO evo 2 sú rýdzo bezdrôtové a hrajú 6,5 h na jedno nabitie. Vďaka nabíjaciemu boxu sa doba prevádzky slúchadiel dostáva na celkových 30,5 h. Nechýba ani handsfree mikrofón, herný mód s nízkou latenciou, podpora hlasových asistentov. Prednosťou je IPX5 odolnosť potu a vode.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
GoGEN TWS CREW GoGEN EBTM 83, biela
GoGEN TWS CREW

Špuntovky s dobrým zvukom a pekným dizajnom sú Bluetooth 5.0 slúchadlá GOGEN TWS CREW, ktoré majú zvuk rozdelený na P a L kanál a disponujú mikrofónom pre handsfree hovory. Na nabitie hrajú 4 h, ďalších 12 h energie pre prevádzku dodá nabíjací box. Slúchadlá sú odolné vode podľa normy IPX4.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
GoGEN EBTM 83, biela GoGEN EBTM 83, biela
GoGEN EBTM 83, biela

Pekné mladistvé prevedenie v športovom štýle a krásny dynamický zvuk – tým potešia bezdrôtové Bluetooth 4.2 slúchadlá GoGEN EBTM 83 s vysokým výkonom a 5h výdržou na nabitie Li- pol batérie. Vo výbave majú aj mikrofón pre handsfree a tlačidlový ovládač umiestnený na praktickom pogumovanom kábli vedenom okolo krku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
GoGEN EC 21B, čierna GoGEN EBTM 83, biela
GoGEN EC 21B, čierna

Slúchadlá do uší, vhodné pre šport, jack 3.5 mm, dĺžka kábla 1,2 m, farba čierna.

môžete mať 16.07 - 17.07

Partner: CZC.cz
GoGEN HBTM 32 GoGEN Špunti z Déčka
GoGEN HBTM 32

Tie sú tak krásne a ako čisto a znelo hrajú aj napriek obmedzeniu hlasitosti na 85 dB, ktoré chránia citlivý detský sluch pred poškodením – roztomilé detské bezdrôtové Bluetooth 4.2 slúchadlá GoGEN HBTM 32 majú príjemný zvuk, handsfree mikrofón pre spracovávanie hovorov, tlačidlové ovládanie a bodujú aj výdržou 15 h na nabitie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
GoGEN HBTM 93B GoGEN Špunti z Déčka
GoGEN HBTM 93B

Skvělý zvuk a luxusní výdrž až 63 h na nabití nabízí Bluetooth 5.3 sluchátka GoGEN HBTM 93B s ANC potlačením okolního hluku, ovládáním hlasitosti a mikrofonem pro handsfree hovory.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
GoGEN Špunti z Déčka GoGEN Špunti z Déčka
GoGEN Špunti z Déčka

Pohodlné počúvanie pesničiek a audiorozprávok zaistia detské náhlavné slúchadlá GoGEN Špunti z Déčka, ktoré hrajú krásne čistým zvukom a majú obmedzenú hlasitosť na bezpečných 82 dB. Na jedno nabitie vydržia 16 h v prevádzke. Majú zabudovaný handsfree mikrofón a praktickú skladaciu konštrukciu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL