Slúchadlá GoGEN

Upresniť parametre
  • Značka
    GoGEN
    ×
GoGEN EBTM 81 GoGEN MAXISLECHY Maxipes Fík slúchadlá
GoGEN EBTM 81

Bezdrôtové slúchadlá do uší, ktoré majú vysoký výkon, dynamický zvuk, zaujímavý vzhľad a robustné vyhotovenie. Voľnosť pri pohybe vám zaistí spojenie pomocou Bluetooth 4.1 a batéria vydrží pri plnom nabití hrať až 4 hodiny. Súčasťou je aj mikrofón ktorý využijete pri telefonovaní, výmenné náušníky.

môžete mať DNES

MALL
GoGEN EBTM 82STRB GoGEN MAXISLECHY Maxipes Fík slúchadlá
GoGEN EBTM 82STRB

Bezdrôtové slúchadlá do uší vhodné aj pre športové účely. Bluetooth pre prenos hudby s výdržou až 5 hodín. Slúchadlá majú špeciálny anatomický tvar, ktorý skvele pasuje a drží v každom uchu. Na slúchadlách je možné ovládať hlasitosť, prijať hovor.

môžete mať DNES

MALL
GoGEN MAXISLECHY Maxipes Fík slúchadlá GoGEN MAXISLECHY Maxipes Fík slúchadlá
GoGEN MAXISLECHY Maxipes Fík slúchadlá

Detské slúchadlá na uši s uzavretou konštrukciou náušníkov z exkluzívnej série od Maxipsa Fíka so sadou samolepiek. Slúchadlá majú ľahkú a odolnú konštrukciu, o pohodlie sa starajú mäkké penové náušníky, maxilmálna hlasitosť je obmedzená na 90 dB, konektor 3,5 mm, dĺžka kábla 1,2 m.

môžete mať DNES

MALL
GoGEN HBTM 41 GoGEN TWS MATE
GoGEN HBTM 41

Bezdrôtové slúchadlá na uši s uzavretou konštrukciou náušníkov. Okrem Bluetooth prenosu hudby s výdržou až 6 hodín sú vybavené aj FM tunerom umožňujúcim prijímať rádio, integrovaný mikrofón pre telefónne hovory, kompletné ovládanie priamo na slúchadlách, súčasťou balenia je odnímateľný kábel 1,2 m, slúchadlá možno zložiť pre ľahšie prenášanie.

môžete mať DNES

MALL
GoGEN HBTM 43 GoGEN TWS MATE
GoGEN HBTM 43

Príťažlivá pre svoj vydarený dizajn, s krásnym zvukom vďaka kvalitným meničom – také sú náhlavné Bluetooth 5.0 slúchadlá GoGEN HBTM 43, ktoré je možné pripojiť tiež audio káblom. Na jedno nabitie hrajú až 31 h a disponuje mikrofónom pre handsfree hovory.

môžete mať DNES

MALL
GoGEN TWS MATE GoGEN TWS MATE
GoGEN TWS MATE

Kábel nie je potrebný, moderné prenosné Bluetooth 5.0 slúchadlá GoGEN TWS MATE sú totiž v rýdzo bezdrôtovom prevedení True Wireless Stereo a ponúkajú kvalitný zvuk naprieč všetkými hudobnými žánrami. Možno s nimi vybavovať handsfree hovory, majú 6h výdrž na nabitie Li-Pol batérie a vo výbave im nechýba 450mAh nabíjací box pre 3 plné nabitia.

môžete mať DNES

MALL
GoGEN TWS BRO GoGEN TWS CREW
GoGEN TWS BRO

Jasné výšky, detailné stredy a dokonale silné basy vám do uší vpustia bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá GoGEN TWS BRO osadená výkonnými meničmi a odolná potu a vode vďaka IPX4 ochrane. Na jedno nabitie hrajú 4 h a nabíjacie 400mAh puzdro ju plne nabije hneď . Vo výbave im nechýba mikrofón pre handsfree a dotykové ovládanie.

môžete mať DNES

MALL
GoGEN HBTM 32 GoGEN TWS CREW
GoGEN HBTM 32

Tie sú tak krásne a ako čisto a znelo hrajú aj napriek obmedzeniu hlasitosti na 85 dB, ktoré chránia citlivý detský sluch pred poškodením – roztomilé detské bezdrôtové Bluetooth 4.2 slúchadlá GoGEN HBTM 32 majú príjemný zvuk, handsfree mikrofón pre spracovávanie hovorov, tlačidlové ovládanie a bodujú aj výdržou 15 h na nabitie.

môžete mať DNES

MALL
GoGEN TWS CREW GoGEN TWS CREW
GoGEN TWS CREW

Špuntovky s dobrým zvukom a pekným dizajnom sú Bluetooth 5.0 slúchadlá GOGEN TWS CREW, ktoré majú zvuk rozdelený na P a L kanál a disponujú mikrofónom pre handsfree hovory. Na nabitie hrajú 4 h, ďalších 12 h energie pre prevádzku dodá nabíjací box. Slúchadlá sú odolné vode podľa normy IPX4.

môžete mať DNES

MALL
GoGEN HBTM 92B, čierna GoGEN HBTM 92B, čierna
GoGEN HBTM 92B, čierna

Ich kvalitu zvuku aj prevedenia ocenil prestížny časopis Stereo & Video – moderné bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá GoGEN HBTM 92B bodujú výbornými audio vlastnosťami vďaka výkonným meničom, aj možnosťou pripojenia audio káblom s 3,5 mm jackom. Ďalšími prednosťami sú 20 h výdrž na nabitie, handsfree mikrofón a skladacia konštrukcia.

môžete mať DNES

MALL
GoGEN TWS BAR, biela GoGEN HBTM 92B, čierna
GoGEN TWS BAR, biela

Jasné výšky, detailné stredy a dokonale silné basy vám do uší vpustia bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá GoGEN TWS BAR osadené výkonnými meničmi a kompatibilný s hlasovými asistentmi Siri a Google. Na jedno nabitie hrajú 4 h a nabíjacie 500mAh puzdro ju plne nabije hneď . Vo výbave im nechýba mikrofón pre handsfree, pohodlné pecky do uší a dotykové ovládanie.

môžete mať DNES

MALL
GoGEN EBTM 83 GoGEN HBTM 92B, čierna
GoGEN EBTM 83

Pekné mladistvé prevedenie v športovom štýle a krásny dynamický zvuk – tým potešia bezdrôtové Bluetooth 4.2 slúchadlá GoGEN EBTM 83 s vysokým výkonom a 5h výdržou na nabitie Li- pol batérie. Vo výbave majú aj mikrofón pre handsfree a tlačidlový ovládač umiestnený na praktickom pogumovanom kábli vedenom okolo krku.

môžete mať DNES

MALL