JBL Tune 500BT

JBL Tune 500BT

Hodnotenie: 5
49,90 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá s výdržou batérie až 16 hodín. Vďaka vstavanému mikrofónu si vybavíte telefónne hovory hands-free, alebo sa pripojíte k hlasovému asistentovi Siri alebo Google Now – ovládanie je umiestnené priamo na slúchadle. Vašu hudbu spracuje JBL T500BT s hlbokými basmi JBL Pure Bass.


SONY WH-CH700N

SONY WH-CH700N

Hodnotenie: 5
149 €

139 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtové slúchadlá s technológiou NFC pre okamžitú možnosť pripojenia poskytnú celodenné počúvanie hudby vďaka výdrži batérie až 35 hodín. Sony WH-CH700N zaujmú funkciou odstránenie šumu, a to stlačením jediného tlačidla, vďaka tomu sú ideálne na cesty, napríklad do lietadla. 40mm kupolovité reproduktory zaručujú hlboké basy a široký frekvenčný rozsah.


LAMAX Muse1-50%

LAMAX Muse1

Hodnotenie: 5
99,99 €

49,99 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Prenosné Bluetooth slúchadlá cez hlavu s odnímateľným káblom 3,5mm jack konektorom. Lamax Muse1 izolujú od okolitého ruchu, bez toho aby prepúšťala hluk von. Vyvážený zvuk mohutných basov, zrozumiteľných stredov a jasných výšok prináša technológiu Super Sound.


LAMAX Beat Elite E-1-45%

LAMAX Beat Elite E-1

Hodnotenie: 5
92 €

49,99 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Bezdrôtové náhlavné slúchadlá poskytnú voľnosť pri počúvaní hudby vďaka Bluetooth 4.1 a nadchnú elegantným dizajnom s prémiovými materiálmi. Dokonale realistický zvuk, izolácia od okolitého hluku, ovládanie na náušníku, vstavaný mikrofón, vstup pre audio kábel, výdrž batérie až 20 h, pevné ochranné puzdro.


JBL E65BTNC
187,59 €

149 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtové slúchadlá cez uši s aktívnym potlačením hluku. Samozrejmosťou je tradične vynikajúci zvuk od firmy JBL spojený s úchvatným dizajnom a prvotriednymi materiálmi. Zaujmú 24-hodinovou výdržou batérie v režime Bluetooth a možno ich nabiť počas len dvoch hodín. Súčasťou balenia je jednoducho odpojiteľný kábel s ochranou proti zamotaniu a s jednotlačidlovým diaľkovým ovládačom.


Beats EP

Beats EP

Hodnotenie: 5
103 €

78,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Slúchadlá na uši s perfektne vyladeným dynamickým zvukom, sú odolné, vystužené nehrdzavejúcou oceľou a zároveň ľahké, nastaviteľné posuvníky umožňujú pohodlné usadenie, kábel je vybavený tlačidlami pre ovládanie hlasitosti, funkciu Play/ Stop kompatibilné s iOS, mikrofón zabezpečuje jednoduché prijímanie telefónnych hovorov.


SONY WH-1000xm3

SONY WH-1000xm3

Hodnotenie: 5
389,50 €

349,90 €
+ doprava zadarmo

Bezdrátová Bluetooth sluchátka s technologií potlačení šumu a výdrží baterie až 30 h. Sony WH-1000×m3 vás ponoří do světa vaší hudby, kde nebudou rušit ani hlasy a zvuky pozadí, které většina sluchátek propouští. Funkce optimalizace atmosférického tlaku vyrovná zvuk i ve vysoké nadmořské výšce – například v letadle.


JBL T600BTNC

JBL T600BTNC

Hodnotenie: 4,5
99 €
+ doprava zadarmo

Bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku. JBL T600BTNBK vydrží přehrávat přes Bluetooth12 hodin a plně nabitá jsou během 2 hodin. S vestavěným mikrofonem a ovládáním na sluchátku pohodlně vyřídíte své hovory hands-free. Sluchátka jsou ideální na cestování do letadla, kde je lze propojit audiokabelem 3,5mm jack, který je součástí balení.


MARSHALL Major III Bluetooth
149 €

99 €
+ doprava zadarmo

Ikonické slúchadlá v bezdrôtovom prevedení. Marshall Major III BT vydrží prehrávať dlhých 30 hodín bezkáblovej hudby na jedno nabitie. Príjem telefónnych hovorov a prechádzanie skladieb ovládate tlačidlom na ľavom slúchadle, alebo na kábli v prípade počúvania cez priložený audio kábel 3,5mm jack.


Niceboy HIVE XL

Niceboy HIVE XL

Hodnotenie: 4,5
77,59 €

56,90 €
+ doprava zadarmo

Přenosná Bluetooth sluchátka s odnímatelným kabelem 3,5mm jack. Vychutnejte si extra basy díky technologii MaxxBass se sluchátky Niceboy HIVE XL. Izolace měkkých náušníků zaručuje odhlučnění nežádoucího ruchu okolí, takže se můžete ponořit do rytmu své hudby.


PANASONIC RP-HF300ME

PANASONIC RP-HF300ME

Hodnotenie: 5
33,49 €

29,99 €

Slúchadlá na uši s mikrofónom sú osadené 30 mm meničmi, ktoré poskytnú silný a vyvážený zvuk kdekoľvek na cestách. Jednoduchý a neopozeraný dizajn ladiaci s akýmkoľvek oblečením, nízka hmotnosť, možnosť uloženia do tašky či batohu, pohodlné usadenie na uchu a hlave, plochý kábel s jednotlačidlovým ovládačom.


Niceboy HIVE 2 touch

Niceboy HIVE 2 touch

Hodnotenie: 4,5
74,90 €

39 €

Bezdrôtové slúchadlá sa chvália svojím neobvyklým dizajnom a poslúžia aj ako elegantný doplnok na cestách. Dotykové ovládanie na pravom slúchadle, Bluetooth 4.1 s NFC, vstavaný mikrofón, nastaviteľný temenný most, dokonalá izolácia, odnímateľný audio kábel, doba počúvania hudby až 18 h.


Niceboy HIVE

Niceboy HIVE

Hodnotenie: 4,5
44,90 €

38,90 €

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá cez hlavu s dosahom na 10 m a výdržou batérie 13 hodín počúvania hudby. Niceboy HIVE sú pohodlné vďaka mäkkým náušníkom, ktoré izolujú od okolitého ruchu. Na cestách v lietadle o muziku neprídete – stačí pripojiť audio kábel, ktorý je súčasťou balenia. Ovládaním na slúchadle možno prechádzať skladby alebo prijímať telefónne hovory – vďaka vstavanému mikrofónu hands-free.


SONY WH-CH500-25%

SONY WH-CH500

Hodnotenie: 4,5
53,55 €

39,99 €

Akcia

Bezdrôtové slúchadlá s technológiou NFC zaistí celodenné počúvanie hudby vďaka výdrži batérie až 20 hodín. Sony WH-CH500 vynikajú otočnou konštrukciou, vstavaným mikrofónom pre hlasové ovládanie a handsfree hovormi a kvalitnými 30mm reproduktormi, ktoré sú zárukou dynamického a čistého zvuku.


KOSS Porta Pro (2 roky záruka)
55 €

34 €

Ľahké prenosné slúchadlá Porta Pro so zárukou 24 mesiacov, legenda značky KOSS ocenená v mnohých testoch a súťažiach, používané napríklad ako referenčné slúchadlá redakciou časopisu Stereo & Video pre test nielen prenosných prehrávačov.


JBL JR300BT
49,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtové detské slúchadlá na uši prináša JBL legendárny zvuk aj pre najmladších poslucháčov hudby. Obmedzenie hlasitosti pod 85 dB, technológia Bluetooth s dosahom až 15 m, mäkký čalúnený hlavový most a náušníky, kompaktné a skladacie prevedenie, sada samolepiek v balení, výdrž batérie až 12 hodín.


JBL JR300
26,90 €
24,99 €

Dětská sluchátka na uši přináší JBL legendární zvuk i pro nejmladší posluchače hudby. Omezení hlasitosti pod 85 dB, měkký čalouněný hlavový most a náušníky, kompaktní a skládací provedení, sada samolepek v balení.


SENNHEISER HD 4.30G

SENNHEISER HD 4.30G

Hodnotenie: 4,5
99 €

59,90 €
+ doprava zadarmo

Mimoriadne pohodlné slúchadlá cez uši s uzavretou konštrukciou, precíznou akustikou a dynamickými basmi. Náušníky perfektne potláčajú okolité ruchy, hlavová opierka je skladacia, kábel je vybavený trojtlačidlovým ovládaním s mikrofónom umožňujúci ľahko ovládať prehrávanie, hlasitosť a prijímať hovory, optimalizované pre Android, súčasťou balenia je puzdro.


SONY MDR-RF895RK

SONY MDR-RF895RK

Hodnotenie: 4,5
99,90 €

72,80 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtové slúchadlá k TV sa prezentujú technológiou redukcie šumu pre obmedzenie rušivých vplyvov a dosahom až 100 m pre slobodné počúvanie po celom dome. Prenos v pásme FM stereo, uzavreté náušníky, veľké 40mm meniče, zvýraznenie dialógov pomocou tlačidla, mäkká a dobre padnúca konštrukcia, nabíjanie v kolíske vysielača, výdrž dobíjacej batérie až 20 h.


Beats Solo3 Wireless

Beats Solo3 Wireless

Hodnotenie: 5
299 €

213,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtové slúchadlá na uši Solo3 Wireless poskytujú vďaka výdrži batérie až 40 hodín a precízne naladenému zvuku neopakovateľný zážitok z počúvania. Za 5 minút nabíjania získate 3 hodiny počúvania. Ovládanie a mikrofón nájdete priamo na slúchadlách ale aj na odpojiteľnom kábli, stav batérie ľahko zistíte z LED indikátora, slúchadlá majú nastaviteľné polstrované náušníky a možno ich zložiť pre jednoduché prenášanie.


SONY MDR-ZX330BT

SONY MDR-ZX330BT

Hodnotenie: 4,5
99,90 €

69,90 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtové slúchadlá Sony MDR-ZX330BT umožňujú pohodlné pripojenie pomocou Bluetooth s NFC k šikovnému telefónu. Voľný a ľahký pohyb kdekoľvek bez kábla, 30mm neodymový reproduktor, ovládanie hlasitosti, vstavaný mikrofón, dobíjacie batérie s výdržou až 30 h.


SENNHEISER HD 4.40 BT Wireless
146,90 €

100 €
+ doprava zadarmo

*Bezdrátová sluchátka** přes uši umožní poslech vyspělého zvuku s dynamickými basy na cestách. Konektivita Bluetooth 4.0 s NFC a kodekem aptX, elegantní a minimalistický design, upravená pravá přírodní kůže, mikrofon, ovládací prvky na náušníku, odnímatelný audio kabel, dobíjecí baterie s výdrží až 25 h.


KOSS Porta Pro Wireless
115 €

79,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtová verzia legendárnej klasiky slúchadiel Koss Porta Pro. Signifikantná kvalita zvuku s Bluetooth pripojením nestratila a zachovaná zostala tiež skladná konštrukcia s prispôbitelným sklonom náušníkov pre maximálne pohodlie pri počúvaní. S ovládaním na slúchadlách môžete regulovať hlasitosť alebo prijímať telefónne hovory hands-free.


BOSE QC 35 II + Bose SL Micro
449 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá a reproduktor Bose QC 35 II + Bose SL Micro v rôznych farebných kombináciách. Slúchadlá ponúkajú 20 hodín počúvania na jedno nabitie, pričom možno využiť aj priložený audio kábel 3,5mm jack. Robustná konštrukcia slúchadiel a vodeodolné krytie IPX7 reproduktora umožňuje vziať ich kamkoľvek so sebou bez obáv, že to bude ich posledná cesta.


Audio-Technica ATH-AVC200
36,69 €

30,70 €

Uzavreté slúchadlá Audio-Technica ATH-AVC200 s pohodlnými náušníkmi pre počúvanie doma alebo v kancelárii. 40 mm meniče poskytujú čistý zvuk a uzavretá konštrukcia napomáha reprodukcii silných basov. Pre pripojenie možno využiť 3,5 mm pozlátený jack alebo redukciu na 6,3 mm, kábel v dĺžke 3 m.


Beats Studio3 Wireless

Beats Studio3 Wireless

Hodnotenie: 4,5
348 €

256,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtové slúchadlá cez uši aktívne eliminujú okolitý hluk pomocou technológie Pure ANC a zaistí dokonalý pôžitok z hudby počas cestovania či pobytu v kancelárii. Čip Apple W1 pre úsporné využitie batérie, konektivita Bluetooth s dosahom až 100 m, mäkké náušníky, odolná konštrukcia, tlačidlá pre ovládanie hlasitosti a hovoru, mikrofón, odnímateľný audio kábel s ovládačom, výdrž batérie až 40 h.


BOSE QuietComfort 35 II

BOSE QuietComfort 35 II

Hodnotenie: 5
390 €

352,90 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtové slúchadlá disponujú prvotriednym aktívnym potlačením hluku pre nerušené cestovanie vo vlaku alebo lietadle. Vstavaný Google Assistant, pripojenie Bluetooth s NFC, optimalizovaný ekvalizér, dva mikrofóny pre čisté hovory, čelenka s luxusnou alcantarou, komfortné plyšové náušníky, robustná konštrukcia, aplikácie Bose Connect, odnímateľný audio kábel, výdrž batérie až 20 h.


MARSHALL Major III

MARSHALL Major III

Hodnotenie: 2
78 €
+ doprava zadarmo

Legendárne slúchadlá v novej generácii prinášajú ešte lepší zvuk vo všetkých štýloch a väčšie pohodlie pre vaše uši. Slúchadlá Marshall Major III s ovládaním a mikrofónom na odnímateľnom kábli zložíte do kompaktného tvaru, takže ich uložíte do batohu alebo tašky, kde neprekážajú a sú v bezpečí.


SONY MDR-RF811RK

SONY MDR-RF811RK

Hodnotenie: 4
59,90 €
55,30 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtové slúchadlá Sony MDR-RF811RK sú základným modelom a disponujú rádiovým prenosomdosahom až 100 m pre slobodu pohybu. Samonastaviteľný slúchadlový pásik, 40mm neodymové reproduktory pre silný, vyvážený zvuk, jednoduché nastavenie a automatické ladenie, stereo mini konektor, výdrž dobíjacie batérie až 28 h.


JBL Tune 500

JBL Tune 500

Hodnotenie: 4,5
30,65 €

26,99 €

Sluchátka přes hlavu s vestavěným mikrofonem pro příjem hovorů hands-free. Jednotlačítkové ovládání na kabelu je kompatibilní s většinou chytrých telefonů. Vaši hudbu zpracují sluchátka JBL T500 s hlubokými basy díky JBL Pure Bass zvuku. Věčnému boji se zamotáváním brání plochý kabel.


KOSS BT539i

KOSS BT539i

Hodnotenie: 5
78,08 €

57,90 €
+ doprava zadarmo

Bezdrátová uzavřená sluchátka přes uši se zabudovaným mikrofonem. Pohodlné náušníky ve tvaru D kopírují tvar ucha a účinně izolují od okolního hluku. Koss BT539i vydrží 12 hodin přehrávání bezdrátové hudby přes Bluetooth – až vám dojde šťáva, zapojte audiokabel 3,5mm jack a hrajte dál.


SONY MDR-XB550AP

SONY MDR-XB550AP

Hodnotenie: 5
47,99 €
45 €
+ doprava zadarmo

Uzavřená dynamická sluchátka s funkci Extra Bass pro výrazné podání basů osazená 30 mm neodymovými měniči. Součástí kabelu je jednotlačítkové ovládání s mikrofonem. Sluchátka jsou vybavena měkce polstrovanými náušníky a nastavitelným kovovým mostem zvyšujícím odolnost, délka kabelu 1,2 m, pozlacený čtyřpolový konektor ve tvaru L.


Skullcandy Knockout s mikrofonóm
92 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Slúchadlá pre ženy Skullcandy Knockout poskytujú ergonomický dizajn, pohodlné nosenie a náušníky odolné voči make-upu. Zvuk s plnou škálu basov a presných výšok, vstavaný Trojtlačidlový ovládač s mikrofónom kompatibilný s iOS, odnímateľný kábel odolný proti zamotávaniu, elegantné taštička.


JBL E55BT

JBL E55BT

Hodnotenie: 5
129 €

109 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtové slúchadlá cez uši s uzavretou konštrukciou. Až 20 hodín počúvania na jedno nabitie, Bluetooth, meniče s veľkosťou 50 mm, polstrovaná hlavová opierka, ergonomický dizajn, ovládanie a mikrofón priamo na slúchadlách, odnímateľný kábel, niekoľko farebných variantov.


BML H-series H9

BML H-series H9

Hodnotenie: 5
39 €

29,99 €

Bezdrôtové slúchadlá na uši poskytnú dokonalú izoláciu od okolitého hluku počas počúvania hudby doma alebo na cestách. Vyvážený a čistý zvuk, mäkké vankúšiky do uší, konektivita Bluetooth 4.0 alebo odnímateľný audio kábel, skladací mechanizmus, mikrofón, tlačidlá na ovládanie hlasitosti, doba počúvania hudby až 8 h.


SONY MDR-ZX110

SONY MDR-ZX110

Hodnotenie: 5
19 €

12,60 €

Uzavreté slúchadlá Sony s hlavovým mostom sú určené nielen pre mp3 prehrávače, majú čistý a vyvážený zvuk, polstrované mušle pre pohodlné počúvanie, pozlátený stereofónny minikonektor, obojstranný 1,2 m dlhý kábel.


Skullcandy Uproar s mikrofónom
31 €

Posledný kus za túto cenu!

Slúchadlá s mikrofónom Skullcandy Uproar ponúka skvelú kvalitu zvuku, silné basy, prirodzené vokály a presné výšky pre každý typ hudby. Mäkké náušníky zo syntetickej kože pre pohodlné nosenie. Diaľkové ovládanie so vstavaným mikrofónom Tapt.


SONY MDR-ZX310

SONY MDR-ZX310

Hodnotenie: 4,5
29 €

20,20 €

Slúchadlá na uši Sony MDR-ZX310 prináša 30mm neodymové reproduktory pre silný a vyvážený zvuk. Ľahké a skladacie prevedenie umožní ľahké prenášanie, polstrované mušle poskytnú pohodlné počúvanie, dĺžka kábla 1,2 m.


SENNHEISER HD 599

SENNHEISER HD 599

Hodnotenie: 5
240,11 €

177,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Špičkové slúchadlá cez uši s otvorenou konštrukciou HD 599 dosahujúce audiofilskej úrovne reprodukcie. Prvotriedne reproduktory Sennheiser SYS 38 dodávajú skutočne pôsobivý a úplne prirodzený zvuk, frekvenčný rozsah 12 – 38500 Hz, minimálne skreslenie 0,1% THD. Súčasťou balenia sú dva káble v dĺžke 3 m s konektorom 6,3 mm vhodný pre domáce počúvanie a 1,2 m dlhý s konektorom 3,5 mm a ovládaním.


Bowers & Wilkins P3 Series 2
156 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Prémiová sluchátka na uši se pyšní svou lehkostí a kompaktní velikostí a posouvají kvalitu zvuku ještě výše. Membrány s kontrolovaným pístovým pohybem, čistý a dynamický zvuk, snímatelné náušníky z průzvučné látky, dva typy audio kabelů, kompatibilní s iOS.


KOSS BT221i

KOSS BT221i

Hodnotenie: 5
38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Stylová, kvalitní a cenově dostupná Bluetooth bezdrátová sluchátka Koss BT221i si zamiluje každý fanoušek dobré hudby a odpůrce kabelů v jedné osobě. Sluchátka mají klipové uchycení za ucho, vestavěný mikrofon a nabíjecí baterii, která zajistí až 6 hodin provozu. Nabíjení probíhá přes USB.


SENNHEISER RS 185

SENNHEISER RS 185

Hodnotenie: 5
333 €

295 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtové slúchadlá Sennheiser RS 185 poskytujú vysoko kvalitnú reprodukciu zvuku. Využívajú k tomu vstavaný DAC prevodník. Otvorené slúchadlové mušle poskytujú prirodzené počúvanie, ale aj primerané vnímanie okolia. Dynamický reproduktor je opatrený neodymiovými magnetmi a je schopný reprodukovať aj hlboké basy. Dosah signálu až 100 m vo voľnom priestore, napájanie 2 × AAA akumulátor.


JBL Under Armour Sport Wireless Train
194,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrátová sluchátka s vestavěným mikrofonem. Sluchátka JBL neobtěžují žádnými kabely a přesto sedí bezpečně na uších i při sportu. Na jedno nabití vydrží až 16 hodin. Náušníky rychle schnou a zůstávají příjemné na uchu i při pořádné zátěži.


SENNHEISER HD 4.50 BTNC Wireless
199,90 €

183 €
+ doprava zadarmo

Bezdrátová sluchátka přes uši se prezentují aktivním potlačením hluku NoiseGard pro nerušený poslech na cestách. Vyspělý zvuk s dynamickými basy, konektivita Bluetooth 4.0 s NFC a kodekem aptX, elegantní a minimalistický design, upravená pravá přírodní kůže, mikrofon, ovládací prvky na náušníku, odnímatelný audio kabel, dobíjecí baterie s výdrží až 25 h.


Thomson WHP3001

Thomson WHP3001

Hodnotenie: 4,5
39 €
36,90 €

Bezdrôtové slúchadlá Thomson WHP3001 s rádiovým prenosom pre pohodlný domáce počúvanie bez káblov. Nastaviteľný, polstrovaný hlavový oblúk a náušníky, regulácia hlasitosti a vypínač na slúchadlách, 3 voliteľné prenosové kanály s automatickým ladením a stabilným kmitočtom vďaka PLL, dosah až 100 m, výdrž batérie až 8 h , nabíjacia základňa so stojanom.


Creative Labs Sound Blaster JAM
39 €

30,20 €

Bezdrôtové slúchadlá Creative Sound Blaster JAM vybavené technológiou Bluetooth s NFC pre jednoduché pripojenie k telefónu. Polstrované náušníky pre pohodlné počúvanie, ovládacie tlačidlá na slúchadle, čistý a ostrý zvuk s vylepšením basov, všesmerový mikrofón, USB výstup kompatibilný s PC, MAC, dobíjacie batérie s výdržou až 12 h.


SENNHEISER HD 569

SENNHEISER HD 569

Hodnotenie: 4,5
177,22 €

129,90 €
+ doprava zadarmo

Uzavreté slúchadlá cez uši HD 569 vynikajú svojou všestrannosťou. Sú dodávané s dvoma káblami v dĺžke 3 m pre pohodlné domáce počúvanie a 1,2 m dlhým cestovným káblom s ovládaním a mikrofónom. Samozrejmosťou je precízne odladená reprodukcia zvuku s čistými a bohatými basmi a perfektná izolácia od okolitých ruchov.


PANASONIC RP-HD605N
299 €

257,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtové slúchadlá s aktívnym potlačením hluku prehrávajú zvuk vo vysokom rozlíšení vrátane tých najjemnejších detailov. Mušle slúchadiel Panasonic RP-HD605NE sú vyrobené z materiálov pohlcujúcich zvuk, ktorých kostra potláča rezonancie a vibrácie. Na jedno nabitie vydrží hrať až 20 hodín.