Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Minisystémy sú určené k ozvučeniu väčších miestností. Sú výkonnejšie ako mikrosystémy, a poskytujú tak kvalitnejší zvuk. Ak sú navyše doplnené o subwoofer, ozvučíte nimi aj záhradné párty. Ako vybrať kvalitný minisystém? Poradíme vám!

Zobraziť viac

Ako si vybrať Hi-Fi systém

Výkon zosilňovača

 • Výkon zosilňovača minisystému je udávaný vo wattoch (W). Pre menšie miestnosti voľte zosilňovač do 25 W. Viac ako 50W výkon je vhodný do veľkých miestností alebo pre tých, čo vyhľadávajú extra hlasné počúvanie hudby.

Reproduktory minisystému - drôtové alebo bezdrôtové?

 • Výkonné reproduktory a zosilňovač tvoria základ pre kvalitné počúvanie hudby. Dôležitý je počet aj výkon reproduktorov.

Vybrať môžete drôtové či bezdrôtové reproduktory. Ak stojí systém vždy na jednom mieste a nechcete ho presúvať, potom môžete zvoliť drôtové reproduktory a ušetriť. Bezdrôtové reproduktory sú ľahšie na manipuláciu po miestnosti a neprekážajú vám káble, sú však drahšie.

 • Dvojpásmové reproduktory - dva reproduktory, jeden prehráva vysoké tóny, druhý basy
 • Trojpásmové reproduktory - kvalitnejší zvuk, dvojpásmové reproduktory sú doplnené subwooferom

Minisystémy s CD prehrávačom, na flash pamäť alebo na gramofónové platne

 • Minisystém môže prehrávať hudbu z CD, ale často aj z flash disku alebo gramofónové platne. K niektorým sa môžete pripojiť mobilným telefónom (Bluetooth, kábel) a prehrávať hudbu z mobilu. Vždy teda sledujte konektivitu systému a vyberte ho podľa preferovaného systému prehrávania.

→ Ak chcete počúvať rádiové stanice, kúpte si minisystém s rádiom. Ten umožňuje ručne alebo automaticky ladiť stanice a ukladať ich do pamäte systému.

TIP!

Pre pripojenie k TV sa skvele hodia domáce kiná, ktoré poskytnú kvalitné 3D ozvučenie.

Konektivita miniveže

 • USB - rozšírený port pre pripojenie telefónu, flash disku, MP3 prehrávače a i.
 • Pamäťová karta - slot pre rôzne typy pamäťových kariet
 • Wi-Fi - možnosť pripojenia na domácu Wi-Fi sieť a priameho prehrávania hudby
 • Pripojenie slúchadiel - pomocou 3,5 mm jack konektora
 • Pripojenie mikrofónu - pomocou 6,3 mm jack konektora a mikrofónu
 • AUX - vstup pre 3,5mm jack či 2 × cinch kábel

Funkcie, ktoré sa budú pri minisystéme hodiť

 • Osvetlenie - svetelné efekty do rytmu hudby
 • Ekvalizér - umožňuje nastaviť výšky a basy alebo využiť prednastavený režim
 • Karaoke - možnosť pripojenia mikrofónov
 • Hodiny a budík - zobrazenie na displeji a použitie skladby pre prebudenie
 • Sleep timer - automatické vypnutie po vami nastavenej dobe
 • Podpora formátov skladieb - možnosť prehrávania skladieb vo formáte MP3, FLAC, WMA, a i.
TIP!

Občas je nutné počúvať hudbu súkromne. V takom prípade sa pozrite na slúchadlá. Tie môžete k minisystému pripojiť drôtovo alebo bezdrôtovo, a nebudete tak rušiť okolie.

Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
PANASONIC SC-UX100E DENON RCD-M41DAB Black
PANASONIC SC-UX100E

Mini systém skvele zapôsobí na každom večierku alebo oslave a vhodne ladí s akýmkoľvek interiérom v miestnosti. Prehráva MP3 z CD, USB, konektivita Bluetooth, FM tuner s RDS, digitálny zosilňovač 2 × 150 W, reprosústava s 13cm wooferom, funkcie DJ Jukebox, modré osvetlenie, AUX vstup, hodiny , časovač vypnutia, budík, diaľkový ovládač.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
DENON RCD-M41DAB Black DENON RCD-M41DAB Black
DENON RCD-M41DAB Black

Minisystém kompaktných rozmerov s CD mechanikou a Bluetooth pripojením vyladí aj rádio tunerom DAB / DAB + / FM / AM. Denon RCD-M41DAB Black je konštruovaný tak, aby eliminoval zdroje rušenia signálu a východiskový zvuk zostal čistý a bez skreslenia. Vďaka RCA výstupom ho možno pripojiť k externým reproduktorom a subwooferu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
PANASONIC AKX320 DENON RCD-M41DAB Black
PANASONIC AKX320

Byť na chvíľku dídžejom? Splňte si sen a ozvučte svoju domácnosť Bluetooth 4.2 minisystémom Panasonic AKX320 s DJ funkciami cez aplikáciu MAX Juke. Zariadenie sa pýši RMS výkonom 450 W, 16cm subwooferom a 2kanálovým zosilňovačom. Vo výbave nechýba CD mechanika, USB vstup, FM tuner s RDS a vstup AUX.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
PANASONIC AKX520 DENON RCD-N11 DAB
PANASONIC AKX520

Byť na chvíľku dýdžejom? Splňte si sen vďaka Bluetooth 4.2 minisystému Panasonic AKX520 s DJ funkciami cez aplikáciu MAX Juke a s karaoke. Zariadenie sa pýši RMS výkonom 650 W, 20 cm subwooferom a 2-kanálovým zosilňovačom. Vo výbave nechýba CD mechanika, USB vstup, FM tuner s RDS a vstup AUX.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Marantz MELODY X DENON RCD-N11 DAB
Marantz MELODY X

Luxusný audio spoločník do vášho domova? Tak je rozhodne funkciami nabitý elegantný Hi-Fi minisystém Marantz Melody-X, ktorý ponúka výkon 60 W na 2 kanály, CD prehrávač, FM/DAB+ tuner a neobmedzené streamovanie hudby cez AirPlay 2, Bluetooth alebo HEOS WiFi. Minisystém podporuje hudbu vo formátoch WAV, FLAC, ALAC, MP3.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
DENON RCD-N11 DAB DENON RCD-N11 DAB
DENON RCD-N11 DAB

Prehrá vám CD i muziku zo Spotify alebo z USB zariadenia – moderný Bluetooth minisystém Denon RCD-N11 DAB svojimi schopnosťami a výkonom 2×80 W očarí každého hudobného fanúšika. Má Apple AirPlay2, WiFi technológiu, LAN, funkciu HEOS pre multizónové ozvučenie aj FM/DAB/DAB+ tuner či AUX In.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
DENON RCD-M41, strieborná DENON RCD-M41, strieborná
DENON RCD-M41, strieborná

Minisystém kompaktných rozmerov s CD mechanikou a Bluetooth pripojením vyladí aj rozhlasovú stanicu FM / AM tunerom s RDS. Denon RCD-M41 je konštruovaný tak, aby eliminoval zdroje rušenia signálu a východiskový zvuk zostal čistý a bez skreslenia. Vďaka RCA výstupom ho možno pripojiť k externým reproduktorom a subwooferu.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
DENON RCD-N12 DAB DENON RCD-M41, strieborná
DENON RCD-N12 DAB

Přehraje vám CD i muziku ze Spotify nebo z USB zařízení – moderní Bluetooth minisystém Denon RCD-N12 DAB svými schopnostmi a výkonem 2× 65 W okouzlí každého hudebního fandu. Má Apple AirPlay2, WiFi technologii, HDMI ARC, LAN, funkci HEOS pro multizónové ozvučení i FM/DAB/DAB+ tuner či AUX In.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
GPO Retro Chesterton DAB DENON RCD-M41, strieborná
GPO Retro Chesterton DAB

Pohled na něj vám zlepší den, reprodukovaná hudba zní jako sen – stylový Bluetooth minisystém GPO Retro Chesterton DAB okouzluje nejen krásným starobylým designem, ale i přehrávačem CD, kazet, gramodesek, USB vstupem a FM/AM/DAB rádiem. Zvuk vychází z 2× 2W reproduktorů, připojit lze i sluchátka s 3,5mm jackem.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
DENON RCD-N10 CEOL DENON RCD-M41DAB, strieborná
DENON RCD-N10 CEOL

Minisystém s CD mechanikou a FM/AM rádiom. Denon RCD-N10 Ceol umožňuje so systémom multiroom HEOS streamovať hudbu do všetkých miestností bytu cez Bluetooth, WiFi, AirPlay alebo z domácej siete. Predný USB vstup prehrá súbory vo formáte MP3, WMA, FLAC, WAV, AIFF a ALAC.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
DENON RCD-M41DAB, strieborná DENON RCD-M41DAB, strieborná
DENON RCD-M41DAB, strieborná

HiFi systém s odolnou konštrukciou pre minimálne vibrácie, veľmi krátke signálne cesty, výkon 2× 30 W, bezdrôtové bluetooth, FM / DAB / DAB + tuner, CD prehrávač, konektory 1× analógový vstup, 2× optický digitálny vstup.

môžete mať 06.12

Partner: CZC.cz
Marantz Melody X, strieborná DENON RCD-M41DAB, strieborná
Marantz Melody X, strieborná

Minisystém – bez reproduktorov. Celkový výkon 120 W. Podpora AAC, ALAC, DSD, FLAC a WAV, kompatibilná s Bluetooth, WiFi a LAN. Podpora hlasového ovládania. CD prehrávač, USB slot, automatické ladenie, diaľkové ovládanie a internetové rádio. Rozmery: 280 × 303 × 111 mm, hmotnosť: 3,4 kg.

môžete mať 06.12

Partner: CZC.cz

Minisystémy

S minisystémami bude váš zážitok z domácej hudobnej produkcie dokonalý. Ak sa chcete pripojiť k domácej sieti, stavte na minisystém s Wi-Fi od Sony, Philips, LG alebo Panasonic. K ozvučeniu malých miestností postačí mikrosystém.

Minisystém LG

 • Minisystém LG má atraktívny, dravý dizajn. Zapáčia sa vám DJ funkcie a karaoke. Niektoré modely podporujú priame nahrávanie na USB a dopĺňajú produkciu hudby svetelnými efektmi. Sú to výborné modely na párty.

Minisystém Panasonic

 • Minisystém Panasonic má vysoký výkon. Umožňuje prehrávanie z USB aj externých zariadení pripojených cez Bluetooth. Niektoré modely majú DJ funkciu i karaoke. Modely vynikajú vysokým výkonom a čistým zvukom.

Minisystém Philips

 • Minisystémy Philips sú vybavené funkciou multiroom pre počúvanie hudby v každej miestnosti domu. Modely môžu byť doplnené o funkciu svetelných efektov aj tlačidlom pre vylepšenie prenosu basov. Philips je zárukou kvalitného minisystému s vysokým výkonom.

Hi-Fi systém Sony

 • Minisystémy Sony si obľúbite pre vysokú podporu moderných formátov hudby. Sú to veľmi kvalitné prístroje s čistým dizajnom a jednoduchými líniami. Výborne sa hodia do moderných interiérov. Modely spravidla podporujú streamovanie hudby.

Mikrosystém aneb menší minisystém

 • Mikrosystém je menším prevedením minisystému. Je skladnejší, ale je potrebné počítať s mierne zníženou kvalitou zvuku pri najvyššom výkone. Aj tak dokážu malé HiFi veže poskytnúť veľmi kvalitný zvuk aj pri kompaktných rozmeroch.

Minisystém s Wi-Fi

 • Minisystém s Wi-Fi umožní pripojenie k domácej sieti a okamžité prehrávanie skladieb. Hudbu nie je potrebné mať uloženú na pamäťovom médiu. S Wi-Fi nie ste limitovaní veľkosťou pamäte a obľúbené skladby streamuje.