Minisystémy sú určené k ozvučeniu väčších miestností. Sú výkonnejšie ako mikrosystémy, a poskytujú tak kvalitnejší zvuk. Ak sú navyše doplnené o subwoofer, ozvučíte nimi aj záhradné párty. Ako vybrať kvalitný minisystém? Poradíme vám!

Zobraziť viac

Ako si vybrať Hi-Fi systém

Výkon zosilňovača

 • Výkon zosilňovača minisystému je udávaný vo wattoch (W). Pre menšie miestnosti voľte zosilňovač do 25 W. Viac ako 50W výkon je vhodný do veľkých miestností alebo pre tých, čo vyhľadávajú extra hlasné počúvanie hudby.

Reproduktory minisystému - drôtové alebo bezdrôtové?

 • Výkonné reproduktory a zosilňovač tvoria základ pre kvalitné počúvanie hudby. Dôležitý je počet aj výkon reproduktorov.

Vybrať môžete drôtové či bezdrôtové reproduktory. Ak stojí systém vždy na jednom mieste a nechcete ho presúvať, potom môžete zvoliť drôtové reproduktory a ušetriť. Bezdrôtové reproduktory sú ľahšie na manipuláciu po miestnosti a neprekážajú vám káble, sú však drahšie.

 • Dvojpásmové reproduktory - dva reproduktory, jeden prehráva vysoké tóny, druhý basy
 • Trojpásmové reproduktory - kvalitnejší zvuk, dvojpásmové reproduktory sú doplnené subwooferom

Minisystémy s CD prehrávačom, na flash pamäť alebo na gramofónové platne

 • Minisystém môže prehrávať hudbu z CD, ale často aj z flash disku alebo gramofónové platne. K niektorým sa môžete pripojiť mobilným telefónom (Bluetooth, kábel) a prehrávať hudbu z mobilu. Vždy teda sledujte konektivitu systému a vyberte ho podľa preferovaného systému prehrávania.

→ Ak chcete počúvať rádiové stanice, kúpte si minisystém s rádiom. Ten umožňuje ručne alebo automaticky ladiť stanice a ukladať ich do pamäte systému.

TIP!

Pre pripojenie k TV sa skvele hodia domáce kiná, ktoré poskytnú kvalitné 3D ozvučenie.

Konektivita miniveže

 • USB - rozšírený port pre pripojenie telefónu, flash disku, MP3 prehrávače a i.
 • Pamäťová karta - slot pre rôzne typy pamäťových kariet
 • Wi-Fi - možnosť pripojenia na domácu Wi-Fi sieť a priameho prehrávania hudby
 • Pripojenie slúchadiel - pomocou 3,5 mm jack konektora
 • Pripojenie mikrofónu - pomocou 6,3 mm jack konektora a mikrofónu
 • AUX - vstup pre 3,5mm jack či 2 × cinch kábel

Funkcie, ktoré sa budú pri minisystéme hodiť

 • Osvetlenie - svetelné efekty do rytmu hudby
 • Ekvalizér - umožňuje nastaviť výšky a basy alebo využiť prednastavený režim
 • Karaoke - možnosť pripojenia mikrofónov
 • Hodiny a budík - zobrazenie na displeji a použitie skladby pre prebudenie
 • Sleep timer - automatické vypnutie po vami nastavenej dobe
 • Podpora formátov skladieb - možnosť prehrávania skladieb vo formáte MP3, FLAC, WMA, a i.
TIP!

Občas je nutné počúvať hudbu súkromne. V takom prípade sa pozrite na slúchadlá. Tie môžete k minisystému pripojiť drôtovo alebo bezdrôtovo, a nebudete tak rušiť okolie.

DENON RCD-M41DAB, čierna

DENON RCD-M41DAB, čierna

329,13 €

Ďalšia ponuka za 299 €

Posledný kus za túto cenu!

HiFi systém s odolnou konštrukciou pre minimálne vibrácie, veľmi krátke signálne cesty, výkon 2× 30 W, bezdrôtové bluetooth, FM / DAB / DAB + tuner, CD prehrávač, konektory 1× analógový vstup, 2× optický digitálny vstup.

Partner: CZC.cz
DENON RCD-M41, strieborná
6x

DENON RCD-M41

289,30 €

Ďalšia ponuka za 342,94 €

Posledný kus za túto cenu!

Minisystém kompaktných rozmerov s CD mechanikou a Bluetooth pripojením vyladí aj rozhlasovú stanicu FM / AM tunerom s RDS. Denon RCD-M41 je konštruovaný tak, aby eliminoval zdroje rušenia signálu a východiskový zvuk zostal čistý a bez skreslenia. Vďaka RCA výstupom ho možno pripojiť k externým reproduktorom a subwooferu.

Tovar od predajcu MALL
DENON RCD-M41DAB, strieborná

DENON RCD-M41DAB, strieborná

363,09 €
Posledný kus za túto cenu!

HiFi systém s odolnou konštrukciou pre minimálne vibrácie, veľmi krátke signálne cesty, výkon 2× 30 W, bezdrôtové bluetooth, FM / DAB / DAB + tuner, CD prehrávač, konektory 1× analógový vstup, 2× optický digitálny vstup.

Partner: CZC.cz
DENON RCD-N10 CEOL, čierna
6x

DENON RCD-N10 CEOL

507,20 €

Ďalšie ponuky od 605,35 €

Posledný kus za túto cenu!

Minisystém s CD mechanikou a FM/AM rádiom. Denon RCD-N10 Ceol umožňuje so systémom multiroom HEOS streamovať hudbu do všetkých miestností bytu cez Bluetooth, WiFi, AirPlay alebo z domácej siete. Predný USB vstup prehrá súbory vo formáte MP3, WMA, FLAC, WAV, AIFF a ALAC.

Tovar od predajcu MALL
PANASONIC SC-AKX320E-K

PANASONIC SC-AKX320E-K

228,30 €

Ďalšia ponuka za 159 €

Kompaktný mini systém s výkonom 4950 W (PMPO) / 450 W (RMS), obsahuje dvojkanálový digitálny zosilňovač; reproduktory: predné: dvojpásmový systém s 2 reproduktormi (bassreflexové), tj. 16cm subwoofer (so silným vlnením, nekrytý) / 6 cm výškový reproduktor.

Partner: CZC.cz
PANASONIC SC-AKX520E-K
1x

PANASONIC SC-AKX520E-K

296,23 €

Výkonný mini systém, obsahuje dvojkanálový digitálny zosilňovač, výkon v režime PMPO 7150 W. Predný reproduktor: dvojpásmový systém s 2 reproduktormi (bassreflexové) – 20 cm subwoofer (so silným vlnením, nekrytý) / 6 cm výškový reproduktor, bassreflexovou port. Výbava: CD / DVD prehrávač, rádio.

Partner: CZC.cz
-29%
GPO Retro Chesterton DAB
3x

GPO Retro Chesterton DAB

225,57 €
159 €

Pohled na něj vám zlepší den, reprodukovaná hudba zní jako sen – stylový Bluetooth minisystém GPO Retro Chesterton DAB okouzluje nejen krásným starobylým designem, ale i přehrávačem CD, kazet, gramodesek, USB vstupem a FM/AM/DAB rádiem. Zvuk vychází z 2× 2W reproduktorů, připojit lze i sluchátka s 3,5mm jackem.

Tovar od predajcu MALL
DENON RCD-N11 DAB biela
4x

DENON RCD-N11 DAB

618,90 €

Ďalšia ponuka za 553,51 €

Prehrá vám CD i muziku zo Spotify alebo z USB zariadenia – moderný Bluetooth minisystém Denon RCD-N11 DAB svojimi schopnosťami a výkonom 2×80 W očarí každého hudobného fanúšika. Má Apple AirPlay2, WiFi technológiu, LAN, funkciu HEOS pre multizónové ozvučenie aj FM/DAB/DAB+ tuner či AUX In.

Tovar od predajcu MALL
-23%
PANASONIC SC-MAX3500EK
2x

PANASONIC SC-MAX3500EK

666,59 €
509 €
Akcia

Minisystém s internou 4GB pamäťou a vstupom pre 2 mikrofóny. Panasonic SC-MAX3500EK sprostredkuje jasný a dynamický zvuk so super wooferom s výškou 25 cm, funkciou AIRQUAKE BASS a wooferom s výškou 10 cm spoločne s výškovými reproduktormi s veľkosťou 6 cm. Minisystém je možné prepojiť s televízorom a vychutnať si film, prenos športového stretnutia alebo záznam koncertu s pôsobivým zvukom na mieru príležitosti vďaka ekvalizéru s prednastavenými voľbami.

Tovar od predajcu MALL
PANASONIC SC-UX100E-K, čierna
43x

PANASONIC SC-UX100E

165 €

Ďalšie ponuky od 193,83 €

Mini systém skvele zapôsobí na každom večierku alebo oslave a vhodne ladí s akýmkoľvek interiérom v miestnosti. Prehráva MP3 z CD, USB, konektivita Bluetooth, FM tuner s RDS, digitálny zosilňovač 2 × 150 W, reprosústava s 13cm wooferom, funkcie DJ Jukebox, modré osvetlenie, AUX vstup, hodiny , časovač vypnutia, budík, diaľkový ovládač.

Tovar od predajcu MALL

Minisystémy

S minisystémami bude váš zážitok z domácej hudobnej produkcie dokonalý. Ak sa chcete pripojiť k domácej sieti, stavte na minisystém s Wi-Fi od Sony, Philips, LG alebo Panasonic. K ozvučeniu malých miestností postačí mikrosystém.

Minisystém LG

 • Minisystém LG má atraktívny, dravý dizajn. Zapáčia sa vám DJ funkcie a karaoke. Niektoré modely podporujú priame nahrávanie na USB a dopĺňajú produkciu hudby svetelnými efektmi. Sú to výborné modely na párty.

Minisystém Panasonic

 • Minisystém Panasonic má vysoký výkon. Umožňuje prehrávanie z USB aj externých zariadení pripojených cez Bluetooth. Niektoré modely majú DJ funkciu i karaoke. Modely vynikajú vysokým výkonom a čistým zvukom.

Minisystém Philips

 • Minisystémy Philips sú vybavené funkciou multiroom pre počúvanie hudby v každej miestnosti domu. Modely môžu byť doplnené o funkciu svetelných efektov aj tlačidlom pre vylepšenie prenosu basov. Philips je zárukou kvalitného minisystému s vysokým výkonom.

Hi-Fi systém Sony

 • Minisystémy Sony si obľúbite pre vysokú podporu moderných formátov hudby. Sú to veľmi kvalitné prístroje s čistým dizajnom a jednoduchými líniami. Výborne sa hodia do moderných interiérov. Modely spravidla podporujú streamovanie hudby.

Mikrosystém aneb menší minisystém

 • Mikrosystém je menším prevedením minisystému. Je skladnejší, ale je potrebné počítať s mierne zníženou kvalitou zvuku pri najvyššom výkone. Aj tak dokážu malé HiFi veže poskytnúť veľmi kvalitný zvuk aj pri kompaktných rozmeroch.

Minisystém s Wi-Fi

 • Minisystém s Wi-Fi umožní pripojenie k domácej sieti a okamžité prehrávanie skladieb. Hudbu nie je potrebné mať uloženú na pamäťovom médiu. S Wi-Fi nie ste limitovaní veľkosťou pamäte a obľúbené skladby streamuje.