Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Apple sluchadla

Upresniť parametre
Apple AirPods Pro 2022 (MQD83ZM/A) Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem
Apple AirPods Pro 2022 (MQD83ZM/A)

Zvuk vyrážajúci dych ponúkajú Bluetooth 5.3 slúchadlá Apple AirPods Pro 2022, ktoré sú vybavené extra výkonnými meničmi a vybavené čipom Apple H2 pre vysoko kvalitný zvukový prejav vďaka adaptívnej ekvalizácii. ANC technológia aktívne potlačí okolitý hluk, režim priepustnosti umožní komunikáciu s okolím bez nutnosti vybratia slúchadiel z uší. Na jedno nabitie hrajú 6 h, ďalších 24 h pridá nabíjací box.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem
Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem

Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods 2019 majú oproti minulej verzii až 2× rýchlejšie prepínanie medzi aktívnymi zariadeniami, 1,5× rýchlejšie spojenie telefónnych hovorov, až o 30 percent nižšiu latenciu pri hraní hier a vydrží až 5 hodín počúvania. Bohatý.

môžete mať 03.10

Partner: CZC.cz
Apple AirPods 2021 MME73ZM/A Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem
Apple AirPods 2021 MME73ZM/A

Legendy v 3. generácii sú tu – nádherná in-ear Bluetooth 5.0 slúchadlá Apple AirPods (2021) vystrelí každého poslucháča či poslucháčku do hudobného raja. Hrajú špičkovým zvukom, ktorý je automaticky prispôsobený polohe hlavy aj tvaru ucha. Do výbavy dostali mikrofóny pre handsfree hovory aj hlasové ovládanie. Na nabitie hrajú až 6 h, ďalších 24 h prevádzky slúchadiel pridá nabíjací box.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Apple AirPods Pro 2023 (2. generace), USB-C Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
Apple AirPods Pro 2023 (2. generace), USB-C

Bezdrôtové slúchadlá, s mikrofónom, aktívne potlačenie hluku, režim priepustnosti zvuku, adaptívny zvuk, detekcia konverzácií, odolné proti prachu a vode, až 6 hodín počúvania na jedno nabitie. V balení MagSafe nabíjacie puzdro (USB-C) s reproduktorom a pútkom na zavesenie.

môžete mať 03.10

Partner: CZC.cz
Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A) Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)

Legendy v 3. generácii sú tu – nádherná in-ear Bluetooth 5.0 slúchadlá Apple AirPods (3. generácia) s Lightning puzdrom vystrelí každého poslucháča či poslucháčku do hudobného raja. Hrajú špičkovým zvukom, ktorý je automaticky prispôsobený polohe hlavy aj tvaru ucha. Do výbavy dostali mikrofóny pre handsfree hovory aj hlasové ovládanie. Na nabitie hrajú až 6 h, ďalších 24 h prevádzky slúchadiel pridá nabíjací box.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Apple AirPods s nabíjacím puzdrom MV7N2ZM/A (2019) Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
Apple AirPods s nabíjacím puzdrom MV7N2ZM/A (2019)

Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods majú oproti minulej verzii až 2× rýchlejšie prepínanie medzi aktívnymi zariadeniami, 1,5× rýchlejšie spojenie telefónnych hovorov, až o 30 percent nižšiu latenciu pri hraní hier a vydrží až 5 hodín počúvania. Bohatý, vysoko kvalitný zvuk a hlas. Automaticky sa zapnú, automaticky sa pripojí. Jednoduché nastavenie pre všetky zariadenia Apple a ich hladké prepínanie. Rýchly prístup k Siri, zapnutie prehrávania alebo preskakovanie skladieb dvojitým kliknutím. Rýchle nabíjanie v puzdre, ktoré sa dá nabíjať konektorom Lightning.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Apple EarPods s konektorom Lightning slúchadlá s mikrofónom (MMTN2ZM/A) Apple EarPods s 3 slúchadlá s mikrofónom 5 mm slúchadlovým konektorom (MNHF2ZM/A)
Apple EarPods s konektorom Lightning slúchadlá s mikrofónom (MMTN2ZM/A)

Slúchadlá do uší s konektorom Lightning sú navrhnuté podľa geometrie ľudského ucha a vďaka tomu ich môže pohodlne nosiť väčšina ľudí. Meniče slúchadiel poskytnú hlboké a bohaté basové tóny a zároveň minimalizujú straty zvuku, vstavaný ovládač s mikrofónom umožní nastaviť hlasitosť, ovládať prehrávanie hudby alebo prijať alebo ukončiť hovor.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Apple AirPods Max Apple EarPods s 3 slúchadlá s mikrofónom 5 mm slúchadlovým konektorom (MNHF2ZM/A)
Apple AirPods Max

Bohovia medzi slúchadlami – to sú jednoznačne bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá Apple AirPods Max, ktoré majú ANC technológiu aktívneho potláčania hlukov z okolia, Transparency režim, adaptívny ekvalizér a priestorový zvuk. Osadené sú 40mm dynamickými meničmi s duálnymi neodýmovými magnetmi, podporujú hlasové ovládanie, majú handsfree funkciu a hrajú 20 h na nabitie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Apple EarPods s 3 slúchadlá s mikrofónom 5 mm slúchadlovým konektorom (MNHF2ZM/A) Apple EarPods s 3 slúchadlá s mikrofónom 5 mm slúchadlovým konektorom (MNHF2ZM/A)
Apple EarPods s 3 slúchadlá s mikrofónom 5 mm slúchadlovým konektorom (MNHF2ZM/A)

Slúchadlá do uší sú navrhnuté podľa geometrie ľudského ucha a vďaka tomu ich môže pohodlne nosiť takmer väčšina ľudí. Meniče slúchadiel poskytnú hlboké a bohaté basové tóny a zároveň minimalizujú straty zvuku, vstavaný ovládač s mikrofónom umožní nastaviť hlasitosť, ovládať prehrávanie hudby alebo prijať alebo ukončiť hovor.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Použité
Apple AirPods Pro MWP22ZM/A bezdrôtové slúchadlá - použité Apple AirPods Pro MWP22ZM/A bezdrôtové slúchadlá - použité
Apple AirPods Pro MWP22ZM/A bezdrôtové slúchadlá - použité

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá sú vybavené nabíjacím puzdrom, ktoré zvládne až 6 nabití. Apple AirPods Pro MWP22ZM/A vydrží na jedno nabitie až 3,5 h telefonovania či 4,5 h počúvania hudby. Nechýba integrovaný mikrofón. Dobíjacie puzdro podporuje bezdrôtovú nabíjaciu technológiu Qi.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Apple Earpods (2017) Apple AirPods Pro MWP22ZM/A bezdrôtové slúchadlá - použité
Apple Earpods (2017)

Originálne slúchadlá do uší spoločnosti Apple, mikrofón, ovládanie na kábli, vysoko kvalitné podanie zvuk, 3,5 mm jack.

môžete mať 03.10

Partner: CZC.cz
Použité
Apple AirPods Pro (2021) - použité Apple AirPods Pro MWP22ZM/A bezdrôtové slúchadlá - použité
Apple AirPods Pro (2021) - použité

Vytvorí dokonalé ticho, aby ste si mohli vychutnať hudbu v každom zvukovom detaile – nádherné in-ear Bluetooth 5.0 slúchadlá Apple AirPods Pro (2021) vystrelí každého poslucháča či poslucháčku do hudobného raja. Hrajú špičkovým zvukom, ktorý je zbavený okolitého hluku vďaka ANC technológii. Do výbavy dostali mikrofóny pre handsfree hovory aj hlasové ovládanie. Na nabitie hrajú až 4,5 h, ďalších viac ako 19 h prevádzky slúchadiel pridá nabíjacie puzdro.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL