Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Slúchadlá Apple

Upresniť parametre
  • Značka
    Apple
    ×
AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A) AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A)
AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A)

Jedno z najlepších in-ear slúchadiel na trhu – to sú jednoznačne bezdrôtové Bluetooth 5.3 slúchadlá Apple AirPods Pro (2. generácia), ktoré majú ANC technológiu aktívneho potlačenia hlukov z okolia, Transparency režim , adaptívny ekvalizér a priestorový zvuk. Osadené sú dynamickými meničmi Apple s extra pohyblivou membránou, podporujú hlasové ovládanie, majú handsfree funkciu a hrajú 6 h na nabitie. Nabíjacie MagSafe puzdro s USB-C nabíjaním pridá slúchadlám energiu pre celkových 30 h prevádzky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A)
AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem

Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods 2019 majú oproti minulej verzii až 2× rýchlejšie prepínanie medzi aktívnymi zariadeniami, 1,5× rýchlejšie spojenie telefónnych hovorov, až o 30 percent nižšiu latenciu pri hraní hier a vydrží až 5 hodín počúvania. Bohatý.

môžete mať 23.04 - 24.04

Partner: CZC.cz
AirPods 2021 MME73ZM/A AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A)
AirPods 2021 MME73ZM/A

Legendy v 3. generácii sú tu – nádherná in-ear Bluetooth 5.0 slúchadlá Apple AirPods (2021) vystrelí každého poslucháča či poslucháčku do hudobného raja. Hrajú špičkovým zvukom, ktorý je automaticky prispôsobený polohe hlavy aj tvaru ucha. Do výbavy dostali mikrofóny pre handsfree hovory aj hlasové ovládanie. Na nabitie hrajú až 6 h, ďalších 24 h prevádzky slúchadiel pridá nabíjací box.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
EarPods s konektorom Lightning slúchadlá s mikrofónom (MMTN2ZM/A) EarPods s konektorom Lightning slúchadlá s mikrofónom (MMTN2ZM/A)
EarPods s konektorom Lightning slúchadlá s mikrofónom (MMTN2ZM/A)

Slúchadlá do uší s konektorom Lightning sú navrhnuté podľa geometrie ľudského ucha a vďaka tomu ich môže pohodlne nosiť väčšina ľudí. Meniče slúchadiel poskytnú hlboké a bohaté basové tóny a zároveň minimalizujú straty zvuku, vstavaný ovládač s mikrofónom umožní nastaviť hlasitosť, ovládať prehrávanie hudby alebo prijať alebo ukončiť hovor.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
AirPods s nabíjacím puzdrom MV7N2ZM/A (2019) EarPods s konektorom Lightning slúchadlá s mikrofónom (MMTN2ZM/A)
AirPods s nabíjacím puzdrom MV7N2ZM/A (2019)

Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods majú oproti minulej verzii až 2× rýchlejšie prepínanie medzi aktívnymi zariadeniami, 1,5× rýchlejšie spojenie telefónnych hovorov, až o 30 percent nižšiu latenciu pri hraní hier a vydrží až 5 hodín počúvania. Bohatý, vysoko kvalitný zvuk a hlas. Automaticky sa zapnú, automaticky sa pripojí. Jednoduché nastavenie pre všetky zariadenia Apple a ich hladké prepínanie. Rýchly prístup k Siri, zapnutie prehrávania alebo preskakovanie skladieb dvojitým kliknutím. Rýchle nabíjanie v puzdre, ktoré sa dá nabíjať konektorom Lightning.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A) EarPods s konektorom Lightning slúchadlá s mikrofónom (MMTN2ZM/A)
AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)

Legendy v 3. generácii sú tu – nádherná in-ear Bluetooth 5.0 slúchadlá Apple AirPods (3. generácia) s Lightning puzdrom vystrelí každého poslucháča či poslucháčku do hudobného raja. Hrajú špičkovým zvukom, ktorý je automaticky prispôsobený polohe hlavy aj tvaru ucha. Do výbavy dostali mikrofóny pre handsfree hovory aj hlasové ovládanie. Na nabitie hrajú až 6 h, ďalších 24 h prevádzky slúchadiel pridá nabíjací box.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Apple AirPods Max Apple AirPods Pro 2022
Apple AirPods Max

Bohovia medzi slúchadlami – to sú jednoznačne bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá Apple AirPods Max, ktoré majú ANC technológiu aktívneho potláčania hlukov z okolia, Transparency režim, adaptívny ekvalizér a priestorový zvuk. Osadené sú 40mm dynamickými meničmi s duálnymi neodýmovými magnetmi, podporujú hlasové ovládanie, majú handsfree funkciu a hrajú 20 h na nabitie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
EarPods, USB-C, biela Apple AirPods Pro 2022
EarPods, USB-C, biela

Slúchadlá, s mikrofónom, kôstky, bohaté basy, pripojenie cez USB-C konektor, Ovládanie na kábli, ergonomické prevedenie.

môžete mať 23.04 - 24.04

Partner: CZC.cz
Apple AirPods Pro 2022 Apple AirPods Pro 2022
Apple AirPods Pro 2022

Špičkové slúchadlá Apple AirPods Pro 2022 napchaté modernými technológiami pre naozaj dokonale vyladený zvukový zážitok. Aktívne potlačenie hluku (až 48000× za sekundu), adaptívny režim priepustnosti.

môžete mať 23.04 - 24.04

Partner: CZC.cz
Apple Earpods (2017) EarPods s 3 slúchadlá s mikrofónom 5 mm slúchadlovým konektorom (MNHF2ZM/A)
Apple Earpods (2017)

Originálne slúchadlá do uší spoločnosti Apple, mikrofón, ovládanie na kábli, vysoko kvalitné podanie zvuk, 3,5 mm jack.

môžete mať 23.04 - 24.04

Partner: CZC.cz
EarPods s 3 slúchadlá s mikrofónom 5 mm slúchadlovým konektorom (MNHF2ZM/A) EarPods s 3 slúchadlá s mikrofónom 5 mm slúchadlovým konektorom (MNHF2ZM/A)
EarPods s 3 slúchadlá s mikrofónom 5 mm slúchadlovým konektorom (MNHF2ZM/A)

Slúchadlá do uší sú navrhnuté podľa geometrie ľudského ucha a vďaka tomu ich môže pohodlne nosiť takmer väčšina ľudí. Meniče slúchadiel poskytnú hlboké a bohaté basové tóny a zároveň minimalizujú straty zvuku, vstavaný ovládač s mikrofónom umožní nastaviť hlasitosť, ovládať prehrávanie hudby alebo prijať alebo ukončiť hovor.

môžete mať 24.04

Partner: MALL