Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Slúchadlá do uší

Široká ponuka elektroniky a príslušenstva vrátane tovaru z kategórie Slúchadlá do uší. Nákup na MALL.SK sa oplatí:

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes podľa vašich preferencií.
  • Chcete si radšej vyzdvihnúť tovar sami a ušetriť na poštovnom? Po celom Slovensku máme viac ako 1500 výdajných miest.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Platiť môžete online alebo v hotovosti.
  • Ak tovar zo sekcie Slúchadlá do uší nenaplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní
  • Nejasnosti ohľadom objednávky alebo iných služieb vám pomôže vyriešiť naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčia filtre najlacnějších alebo najlepšie hodnotených výrobkov ostatnými užívateľmi. 

Na MALL.SK ponúkame viac ako 1 000 000 produktov! 

Upresniť parametre
Xiaomi Redmi Buds 4 Lite čierna Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds
Xiaomi Redmi Buds 4 Lite čierna

Ešte silnejšie basy, ešte jasnejšie výšky – Bluetooth 5.3 slúchadlá Xiaomi Redmi Buds 4 Lite si zamilujete od prvého počúvania. Model je odolný vode a prachu, na nabitie hrá 5 h a vďaka nabíjaciemu boxu sa doba prevádzky slúchadiel dostáva na 20 h. Nechýbajú funkcie handsfree s potlačením okolitých šumov, vstavané dotykové ovládanie, podpora hlasových asistentov, režim s nízkou latenciou aj Google Fast Pair rýchle párovanie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MARSHALL Minor III, čierna Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds
MARSHALL Minor III, čierna

Charakteristický dizajn hneď napovie, od ktorej fenomenálnej audio spoločnosti drobné slúchadlá do uší sú – moderné Bluetooth 5.2 slúchadlá Marshall Minor III skrátka dávajú vedieť už z diaľky, že ide o model z dielne Marshall. Vysoko výkonné 12 mm meniče pustia do uší poslucháča úžasne čistý zvuk. Na nabitie hrajú 5 h, ďalších 20 h pridá nabíjací box. Slúchadlá disponujú handsfree mikrofónom a sú odolné podľa IPX4.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds
Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds

True Wireless slúchadlá sa môžu pochváliť fantastickou výdržou až 32 hod. Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds sú menšie ako kreditná karta, takže si ich môžete vziať kamkoľvek. Umožňujú duálne pripojenie slúchadiel a dotykové ovládanie. Integrované MEMS mikrofóny zaručujú krištáľovo čisté telefónne hovory. 4 prednastavené režimy ekvalizérov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy HIVE Beans Concert Xiaomi Redmi Buds 4 Active, biela
Niceboy HIVE Beans Concert
MALL.SK Dni – Zľava 30 % na vybranú elektroniku značky Niceboy s kódom 24MDC6SK13 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!

Žiadne káble, úchvatný zvuk, perfektná výdrž – slúchadlá do uší Niceboy HIVE Beans Concert sú vybavené Bluetooth 5.2 bezdrôtovou technológiou s podporou kodekov aptX a AAC pre vysoko kvalitný bezdrôtový zvuk. Využijete ich na počúvanie hudby aj na vybavovanie handsfree hovorov. Na nabitie hrajú 6 h, ďalších 24 h pridá nabíjací box.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Xiaomi Redmi Buds 4 Active, biela Xiaomi Redmi Buds 4 Active, biela
Xiaomi Redmi Buds 4 Active, biela

Parádny zvukový výkon – Bluetooth 5.3 slúchadlá Xiaomi Redmi Buds 4 Active majú 12 mm meniče s kompozitnou membránou, Google Fast Pair rýchle párovanie, režim nízkej latencie a mikrofón s potlačením okolitého hluku. Celková doba prevádzky až 28 h.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy HIVE Airsport 3 Xiaomi Redmi Buds 4 Active, biela
Niceboy HIVE Airsport 3
MALL.SK Dni – Zľava 30 % na vybranú elektroniku značky Niceboy s kódom 24MDC6SK13 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!

Výborne sa s nimi športuje – Bluetooth 5.1 slúchadlá Niceboy HIVE Airsport 3 majú ľahučkú a vysoko odolnú konštrukciu s háčikmi za uši pre ešte lepšiu fixáciu počas pohybovej aktivity. Hrajú bravúrne vyladeným zvukom, podporujú hlasové ovládanie, disponujú handsfree mikrofónom a na jedno nabitie vydržia v prevádzke 7 h. Vďaka nabíjaciemu puzdru hrajú až 25 h.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Niceboy HIVE Pods 3 Ultra SAMSUNG Galaxy Buds FE, biela
Niceboy HIVE Pods 3 Ultra
MALL.SK Dni – Zľava 30 % na vybranú elektroniku značky Niceboy s kódom 24MDC6SK13 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!

Hrajú excelentným zvukom a ponúkajú aj Gaming mód, ktorý zabráni oneskoreniu zvuku za obrazom – štýlové Bluetooth 5.1 slúchadlá Niceboy HIVE Pods 3 majú vyladené 6 mm meniče a ich zvuk je možné upraviť ION mobilnou aplikáciou. Na nabitie hrajú 9 h, ďalších 24 h prevádzky dodá nabíjací 470 mAh box. Model je odolný voči vode a prachu podľa normy IP55.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SAMSUNG Galaxy Buds FE, biela SAMSUNG Galaxy Buds FE, biela
SAMSUNG Galaxy Buds FE, biela

Kompaktný dizajn, špičkový zvuk – malé in-ear Bluetooth 5.2 slúchadlá Samsung Galaxy Buds FE ponúka poslucháčom maximálne pohodlie vďaka ergonomickému dizajnu a úžasné počúvanie v dokonalej audio čistote bez rušenia okolitými hlukmi vďaka ANC technológii. Na jedno nabitie hrajú 6 h, vďaka boxu sa doba ich prevádzky dostáva na skvelých 30 h. Na ovládanie môžete využiť hlasového asistenta Bixby.

môžete mať DNES

Partner: MALL
DENON PerL Pro SAMSUNG Galaxy Buds FE, biela
DENON PerL Pro

Prispôsobia zvuk presne na mieru vašim ušiam – moderné audiofilské Bluetooth 5.3 slúchadlá Denon PerL Pro pracujú s technológiou Masimo Adaptive Acoustic (AAT) a navyše sa môžu pochváliť aktívnym potlačením okolitých hlukov aj priestorovým zvukom Dirac Virtuo. Majú špičkové 10 mm meniče, batériu s výdržou 8 h na nabitie, nabíjacie puzdro pre ďalších 24 h prevádzky, dotykové ovládanie s možnosťou prispôsobenia aj mikrofóny s technológiou Qualcomm aptX pre handsfree hovory v perfektnej hlasovej čistote.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Intezze CORE, čierna Intezze PIKO 3, čierna - zánovné
Intezze CORE, čierna

Dobre držia v ušiach aj pri športe – Bluetooth 5.3 slúchadlá Intezze CORE majú protišmykový povrch a špeciálne ušká pre stabilné uchytenie v ušiach. Hrajú šťavnatým basovo ladeným zvukom až 9 h na jedno nabitie. Nabíjací box predĺži dobu prevádzky slúchadiel o ďalších 50 h. Model je odolný voči vode a potu podľa normy IPX7

môžete mať DNES

Partner: MALL
JBL Reflect Aero TWS, čierna Intezze PIKO 3, čierna - zánovné
JBL Reflect Aero TWS, čierna

Majú jedinečný minimalistický dizajn, špeciálne POWERFINS úchyty a nádherne čistý zvuk – moderné Bluetooth 5.2 slúchadlá JBL Reflect Aero TWS vás očarujú svojimi výbornými audio vlastnosťami a potešia ANC technológiou i Smart Ambient režimom. Sú vodeodolné v štandarde IP68 a majú systém 6 mikrofónov pre čisté handsfree hovory. Na jedno nabitie hrajú 8 h a ďalších 16 h im dodá nabíjacie puzdro.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Zánovné
Intezze PIKO 3, čierna - zánovné Intezze PIKO 3, čierna - zánovné
Intezze PIKO 3, čierna - zánovné

Zmestia sa aj do veľmi malých uší – Bluetooth 5.1 slúchadlá Intezze PIKO 3 majú miniatúrne rozmery, a preto dobre sedia aj v drobnejších ušiach poslucháčov a poslucháčok. Hrajú basovo výraznejším ale zároveň kultivovaným zvukom až 9,5 h na jedno nabitie. Nabíjací box predĺži dobu prevádzky slúchadiel o ďalších 20,5 h. Model je odolný voči vode a potu podľa normy IPX4

môžete mať DNES

Partner: MALL