Slúchadlá do uší

Široká ponuka elektroniky a príslušenstva vrátane tovaru z kategórie Slúchadlá do uší. Nákup na MALL.SK sa oplatí:

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes podľa vašich preferencií.
  • Chcete si radšej vyzdvihnúť tovar sami a ušetriť na poštovnom? Po celom Slovensku máme viac ako 1500 výdajných miest.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Platiť môžete online alebo v hotovosti.
  • Ak tovar zo sekcie Slúchadlá do uší nenaplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní
  • Nejasnosti ohľadom objednávky alebo iných služieb vám pomôže vyriešiť naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčia filtre najlacnějších alebo najlepšie hodnotených výrobkov ostatnými užívateľmi. 

Na MALL.SK ponúkame viac ako 1 000 000 produktov! 

Upresniť parametre
Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds Bomba Bezdrôtové tooth slúchadlá A6S vylepšená verzia BT 5.0
Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds

True Wireless slúchadlá sa môžu pochváliť fantastickou výdržou až 32 hod. Jlab Go Air Pop True Wireless Earbuds sú menšie ako kreditná karta, takže si ich môžete vziať kamkoľvek. Umožňujú duálne pripojenie slúchadiel a dotykové ovládanie. Integrované MEMS mikrofóny zaručujú krištáľovo čisté telefónne hovory. 4 prednastavené režimy ekvalizérov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Bomba Bezdrôtové tooth slúchadlá A6S vylepšená verzia BT 5.0 Bomba Bezdrôtové tooth slúchadlá A6S vylepšená verzia BT 5.0
Bomba Bezdrôtové tooth slúchadlá A6S vylepšená verzia BT 5.0

So slúchadlami A6S vylepšená verzia sa nemusíte starať o dážď, pot alebo sa báť, že ich oblejete vodou.Vďaka technológii TWS môžu tieto bezdrôtové slúchadlá potlačiť množstvo okolitých zvukov, vďaka čomu budete môcť v každej skladbe počuť najmenšie detaily. Technológia Bluetooth 5.

môžete mať 27.03 - 28.03

WK Design Y31 slúchadlá do uší 3.5mm mini jack, biele Bomba Bezdrôtové tooth slúchadlá A6S vylepšená verzia BT 5.0
WK Design Y31 slúchadlá do uší 3.5mm mini jack, biele

Slúchadlá do uší – 3.5mm mini jack, ergonomický dizajn pre maximálne pohodlie, flexibilný TPE kábel, zabudovaný mikrofón, ovládanie hlasitosti, možnosť prijať a odmietnuť hovor.

môžete mať 27.03 - 28.03

Pecka cena
Niceboy HIVE Pods 3 Ultra Niceboy HIVE Pods 3 Ultra
Niceboy HIVE Pods 3 Ultra

Hrajú excelentným zvukom a ponúkajú aj Gaming mód, ktorý zabráni oneskoreniu zvuku za obrazom – štýlové Bluetooth 5.1 slúchadlá Niceboy HIVE Pods 3 majú vyladené 6 mm meniče a ich zvuk je možné upraviť ION mobilnou aplikáciou. Na nabitie hrajú 9 h, ďalších 24 h prevádzky dodá nabíjací 470 mAh box. Model je odolný voči vode a prachu podľa normy IP55.

môžete mať ZAJTRA

MALL
SONY WF-C500 Niceboy HIVE Pods 3 Ultra
SONY WF-C500

Ako znie snový zvuk? Predvedú vám to špičkovo vyladené Bluetooth 5.0 slúchadlá Sony WF-C500, ktoré sú osadené neodymovými 5,8mm meničmi a vybavené DSEE technológiou vylepšujúcou zvuk pri komprimovaných súboroch. Na nabitie hrajú 10 h, ďalších 10 h pridá nabíjací box. Model je odolný vode aj potu a disponuje mikrofónom pre handsfree hovory.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Intezze EVO Niceboy HIVE Pods 3 Ultra
Intezze EVO

Za ich špičkovým zvukom stoja výkonné 13mm grafénové meniče – moderné Bluetooth 5.2 slúchadlá Intezze EVO zaujmú vynikajúcimi audio vlastnosťami aj skvelou výdržou 7,5 h na jedno nabitie. Ďalších 32,5 h pridá 400mAh nabíjací box. Model je odolný vode i potu podľa normy IPX5 a má kvalitné MEMS mikrofóny pre čisté handsfree hovory.

môžete mať ZAJTRA

MALL
TESLA Sound EB10 Honor Earbuds X3 Lite
TESLA Sound EB10

Moderné a s pekným zvukom sú Bluetooth 5.0 slúchadlá Teslá Sound EB10 dodávané s magnetickým nabíjacím puzdrom. Na jedno nabitie hrajú slúchadlá 4 h, o celkom 3 plné nabitia slúchadiel sa postará nabíjací box. Integrovaný mikrofón umožňuje vybavovať handsfree hovory.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Honor Earbuds X3 Lite Honor Earbuds X3 Lite
Honor Earbuds X3 Lite

Elegancia do vašich uší – to sú Bluetooth 5.3 slúchadlá Honor X3 Lite osadené výkonnými meničmi s 10mm kompozitnými membránami pre pravú hudobnú dynamiku. Mikrofón s AI ENC potlačí okolité hluky pri handsfree telefonovaní. Na jedno nabitie hrajú 6 h, vďaka nabíjaciemu 500mAh puzdru vydržia v prevádzke celkom až 28 h.

môžete mať ZAJTRA

MALL
GoGEN TWS BRO Honor Earbuds X3 Lite
GoGEN TWS BRO

Jasné výšky, detailné stredy a dokonale silné basy vám do uší vpustia bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá GoGEN TWS BRO osadená výkonnými meničmi a odolná potu a vode vďaka IPX4 ochrane. Na jedno nabitie hrajú 4 h a nabíjacie 400mAh puzdro ju plne nabije hneď . Vo výbave im nechýba mikrofón pre handsfree a dotykové ovládanie.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Intezze MINI OTL Tehnologies Pokémon Pikachu TWS Earpods
Intezze MINI

Minimálne rozmery a hmotnosť, avšak maximálnu radosť z počúvania hudby aj podcastov ponúkajú miniatúrne Bluetooth 5.3 slúchadlá Intezze MINI, ktoré sú vybavené 10 mm dynamickými meničmi a možno ich používať v Mono režime. Na nabitie hrajú 4 h, ďalších 8 h pridá nabíjací box. Samozrejmosťou je mikrofón a funkcia handsfree. Model je odolný voči vode a potu podľa normy IPX4

môžete mať ZAJTRA

MALL
GoGEN TWS MATE OTL Tehnologies Pokémon Pikachu TWS Earpods
GoGEN TWS MATE

Kábel nie je potrebný, moderné prenosné Bluetooth 5.0 slúchadlá GoGEN TWS MATE sú totiž v rýdzo bezdrôtovom prevedení True Wireless Stereo a ponúkajú kvalitný zvuk naprieč všetkými hudobnými žánrami. Možno s nimi vybavovať handsfree hovory, majú 6h výdrž na nabitie Li-Pol batérie a vo výbave im nechýba 450mAh nabíjací box pre 3 plné nabitia.

môžete mať ZAJTRA

MALL
OTL Tehnologies Pokémon Pikachu TWS Earpods OTL Tehnologies Pokémon Pikachu TWS Earpods
OTL Tehnologies Pokémon Pikachu TWS Earpods

Príjemný zvuk, pekný dizajn – špuntové Bluetooth 5.0 slúchadlá OTL Pokémon Pikachu TWS Earpods ponúka príjemné audio vlastnosti zabalené v peknom prevedení. Na nabitie hrajú až 6 h, nabíjací box predĺži dobu prevádzky slúchadiel o ďalších 18 h. Disponujú handsfree mikrofónom, dotykovým ovládaním a funkciou automatického párovania.

môžete mať ZAJTRA

MALL