Kvalitné Slúchadlá do uší

Široká ponuka elektroniky a príslušenstva vrátane tovaru z kategórie Slúchadlá do uší. Nákup na MALL.SK sa oplatí:

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes podľa vašich preferencií.
  • Chcete si radšej vyzdvihnúť tovar sami a ušetriť na poštovnom? Po celom Slovensku máme viac ako 1500 výdajných miest.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Platiť môžete online alebo v hotovosti.
  • Ak tovar zo sekcie Slúchadlá do uší nenaplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní
  • Nejasnosti ohľadom objednávky alebo iných služieb vám pomôže vyriešiť naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčia filtre najlacnějších alebo najlepšie hodnotených výrobkov ostatnými užívateľmi. 

Na MALL.SK ponúkame viac ako 1 000 000 produktov! 

Upresniť parametre
Zánovné
Bang & Olufsen Beoplay E8 2.0, čierne - zánovné Bang & Olufsen Beoplay E8 2.0, čierne - zánovné
Bang & Olufsen Beoplay E8 2.0, čierne - zánovné

Naozajstný luxus po stránke designu i zvuku predstavujú výkonné bezdrôtové Bluetooth 4.2 slúchadlá Bang & Olufsen Beoplay E8 2.0 s elektrodynamickými 5,7 mm meničmi, s režimom Transparent a s ochranou voči vode IP54. Autorom dizajnu je návrhár Jakob Wagner, slúchadlá sú vybavené mikrofónmi a nabíjacím boxom z kože.

môžete mať DNES

MALL
Použité
SENNHEISER CX True Wireless, biela - použité Bang & Olufsen Beoplay E8 2.0, čierne - zánovné
SENNHEISER CX True Wireless, biela - použité

Vynikajúce špunty pre handsfree volania aj každodenné počúvanie hudby – to sú prenosné Bluetooth 5.2 slúchadlá Sennheiser CX True Wireless, ktoré sa pýšia dynamickým zvukom a MEMS mikrofónmi pre čisté hovory. Zvuk možno upravovať cez ekvalizér. Na nabitie hrajú 9 h, ďalších 18 h pridá nabíjací box. Slúchadlá je možné ovládať cez aplikáciu Smart Control.

môžete mať DNES

MALL
Zánovné
GoGEN TWS BAR, biela - zánovné Bang & Olufsen Beoplay E8 2.0, čierne - zánovné
GoGEN TWS BAR, biela - zánovné

Jasné výšky, detailné stredy a dokonale silné basy vám do uší vpustia bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá GoGEN TWS BAR osadené výkonnými meničmi a kompatibilný s hlasovými asistentmi Siri a Google. Na jedno nabitie hrajú 4 h a nabíjacie 500mAh puzdro ju plne nabije hneď . Vo výbave im nechýba mikrofón pre handsfree, pohodlné pecky do uší a dotykové ovládanie.

môžete mať DNES

MALL
Zánovné
Jlab Go Air Sport - zánovné SENNHEISER CX True Wireless, biela - rozbalené
Jlab Go Air Sport - zánovné

Ideálne pre počúvanie hudby počas športovania – bezdrôtové Bluetooth 5.1 slúchadlá do uší Jlab Go Air Sport sa pýšia 6mm meničmi, ekvalizérom s 3 zvukovými režimami aj handsfree mikrofónom. Na nabitie hrajú 8 h, ďalších 24 h pridá 350mAh nabíjací box. Je možné ich ovládať dotykom, podporujú hlasových asistentov. Model je odolný vode a potu podľa normy IP55.

môžete mať DNES

MALL
KOSS BT232i sivá SENNHEISER CX True Wireless, biela - rozbalené
KOSS BT232i sivá

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá s úchytom za uši a izoláciou od okolitého hluku. Koss BT232i prináša komfort pre vaše uši s 3 setmi náhradných špuntových náušníkov. Vďaka vstavanému mikrofónu a ovládaniu na prepojovacom kábli slúchadiel môžete regulovať hlasitosť a prijímať telefónne hovory, bez toho aby ste lovili telefón po vreckách. Batéria vydrží na jedno nabitie 6 hodín.

môžete mať DNES

MALL
Rozbalené
SENNHEISER CX True Wireless, biela - rozbalené SENNHEISER CX True Wireless, biela - rozbalené
SENNHEISER CX True Wireless, biela - rozbalené

Vynikajúce špunty pre handsfree volania aj každodenné počúvanie hudby – to sú prenosné Bluetooth 5.2 slúchadlá Sennheiser CX True Wireless, ktoré sa pýšia dynamickým zvukom a MEMS mikrofónmi pre čisté hovory. Zvuk možno upravovať cez ekvalizér. Na nabitie hrajú 9 h, ďalších 18 h pridá nabíjací box. Slúchadlá je možné ovládať cez aplikáciu Smart Control.

môžete mať DNES

MALL
Carneo Becool OTL Tehnologies Animal Crossing TWS Earpods
Carneo Becool

Majú poriadny cool dizajn– in-ear Bluetooth 5.0 slúchadlá Carneo Becool sa vkladajú do 280 mAh powerbanky puzdra z jeho strán, farebné diely puzdra je možné navyše vymieňať. Vaše uši potešia autentickým a krásne čistým zvukom. Disponujú handsfree mikrofónom, dotykovým ovládaním, odolnosťou proti potu. Skvele pasívne odtieňujú okolité hluky a hrajú 4 h na jedno nabitie.

môžete mať DNES

MALL
Zánovné
MARSHALL Minor III, čierna - zánovné OTL Tehnologies Animal Crossing TWS Earpods
MARSHALL Minor III, čierna - zánovné

Charakteristický dizajn hneď napovie, od ktorej fenomenálnej audio spoločnosti drobné slúchadlá do uší sú – moderné Bluetooth 5.2 slúchadlá Marshall Minor III skrátka dávajú vedieť už z diaľky, že ide o model z dielne Marshall. Vysoko výkonné 12 mm meniče pustia do uší poslucháča úžasne čistý zvuk. Na nabitie hrajú 5 h, ďalších 20 h pridá nabíjací box. Slúchadlá disponujú handsfree mikrofónom a sú odolné podľa IPX4.

môžete mať DNES

MALL
OTL Tehnologies Animal Crossing TWS Earpods OTL Tehnologies Animal Crossing TWS Earpods
OTL Tehnologies Animal Crossing TWS Earpods

Príjemný zvuk, pekný dizajn – štupľové Bluetooth 5.0 slúchadlá OTL Animal Crossing TWS Earpods ponúkajú príjemné audio vlastnosti zabalené v peknom prevedení. Na nabití hrajú až 6 h, nabíjací box predĺži dobu prevádzky slúchadiel o ďalších 18 h. Disponujú handsfree mikrofónom, dotykovým ovládaním a funkciou automatického párovania.

Momentálne nedostupné

MALL
Bowers & Wilkins PI7, biela Niceboy HIVE Podsie 3 - zánovné
Bowers & Wilkins PI7, biela

Štýlový dizajn, špičkové prevedenie, perfektné audio vlastnosti – moderné Bluetooth 5.0 štupľové slúchadlá Bowers & Wilkins PI7 si vás získajú výborným zvukom vďaka 9,2 mm Dual Hybrid meničom, ktorý nebude narušovať hluk z okolia, akonáhle aktivujete ANC technológiu. Majú systém 6 mikrofónov pre nerušené handsfree hovory a na nabitie hrajú 4 h. Nabíjací box predĺži dobu prevádzky slúchadiel na celkových 20 h.

môžete mať DNES

MALL
Pecka cena
SAMSUNG Galaxy Buds2 Pro Niceboy HIVE Podsie 3 - zánovné
SAMSUNG Galaxy Buds2 Pro

Moderné Bluetooth 5.3 slúchadlá Samsung Galaxy Buds2 Pro potešia všetkých náročných poslucháčov a poslucháčky. Majú vylepšené aktívne potlačenie šumu (ANC), prehrávajú prvotriednu Hi-Res Audio s až 24-bitovou hĺbkou, dokážu spracovať plnohodnotný 360° priestorový 7.1-kanálový zvuk s podporou prémiovej technológie Dolby Atmos. Oproti predchádzajúcej generácii sú o 15 % menšie, čo zaručuje lepšie usadenie vo vašich ušiach. Sú vodotesné v štandarde IPX7 a na jedno nabitie zvládnu hrať až 5 hodín s aktívnym ANC – ďalších 13 hodín im dodá nabíjacie puzdro.

môžete mať DNES

MALL
Zánovné
Niceboy HIVE Podsie 3 - zánovné Niceboy HIVE Podsie 3 - zánovné
Niceboy HIVE Podsie 3 - zánovné

Díky mobilní aplikaci Niceboy ION je snadno vyhledáte a také nastavíte jejich zvuk dle svých preferencí – Bluetooth 5.1 sluchátka Niceboy HIVE Podsie 3 jsou osazena 8mm měniči, poskytují čistý zvuk a pyšní se mikrofonem s potlačením okolních šumů pro srozumitelné handsfree hovory. Automaticky se párují s již jednou spárovaným zdrojem zvuku a na nabití hrají 9,5 h. Energii pro dalších 25,5 h provozu dodá 500mAh nabíjecí box.

môžete mať DNES

MALL