Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Káblové slúchadlá do uší

Upresniť parametre
SONY MDR-EX155AP, čierna Energy Sistem Earphones Sport 2
SONY MDR-EX155AP, čierna

Slúchadlá do uší sú ideálne pre počúvanie obľúbenej hudby na cestách a pomocou vstavaného mikrofónu s ovládačom možno pohodlne prijímať telefónne hovory alebo ovládať prehrávanie hudby. Kompatibilný s väčšinou chytrých telefónov, čisté výšky a mohutné basy, dobre padnúce silikónové špunty, plochý kábel odolný voči zamotaniu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Energy Sistem Earphones Sport 2 Energy Sistem Earphones Sport 2
Energy Sistem Earphones Sport 2

Odolné športové slúchadlá so systémom Neckband-Fit a technológiou Sweatproof. Energy Sistem Earphones Sport 2 disponujú multifunkčným tlačidlom pre komfortné ovládanie a tiež vstavaným mikrofónom pre pohodlné vybavovanie hovorov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
PANASONIC RP-TCM115E Energy Sistem Earphones Sport 2
PANASONIC RP-TCM115E

Počúvanie muziky na pohodu zažijete kedykoľvek a kdekoľvek s čestnými káblovými slúchadlami Panasonic RP-TCM115E, ktorá ponúka príjemné zvukové vlastnosti vďaka 9mm neodymovým meničom a možnosť handsfree telefonovania. Praktické je tiež zabudované tlačidlové ovládanie a audio kábel v dĺžke 1,2 m.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
SENNHEISER CX 300 S čierna Apple EarPods s konektorom Lightning slúchadlá s mikrofónom (MMTN2ZM/A)
SENNHEISER CX 300 S čierna

Miniatúrne a ľahké káblové slúchadlá na nerušené počúvanie hudby v exteriéri. Sennheiser CX 300 S ponúkajú vo svojej cenovej kategórie výnimočne kvalitný, prirodzený a bohatý zvuk, sú vybavené hands-free mikrofónom a diaľkovým ovládačom pre iOS aj Android. Sú odolné a dobre izolujú okolité ruchy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
JBL T110 Apple EarPods s konektorom Lightning slúchadlá s mikrofónom (MMTN2ZM/A)
JBL T110

Slúchadlá do uší ponúkajú veľmi ľahké, kompaktné telo a sú ideálnym spoločníkom na cestovanie v dopravnom prostriedku. Jedno-tlačidlový diaľkový ovládač s mikrofónom, 9 mm meniče zaistia JBL Pure Bass zvuk, plochý kábel odolný voči zamotaniu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Apple EarPods s konektorom Lightning slúchadlá s mikrofónom (MMTN2ZM/A) Apple EarPods s konektorom Lightning slúchadlá s mikrofónom (MMTN2ZM/A)
Apple EarPods s konektorom Lightning slúchadlá s mikrofónom (MMTN2ZM/A)

Slúchadlá do uší s konektorom Lightning sú navrhnuté podľa geometrie ľudského ucha a vďaka tomu ich môže pohodlne nosiť väčšina ľudí. Meniče slúchadiel poskytnú hlboké a bohaté basové tóny a zároveň minimalizujú straty zvuku, vstavaný ovládač s mikrofónom umožní nastaviť hlasitosť, ovládať prehrávanie hudby alebo prijať alebo ukončiť hovor.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
KOSS The Plug Black + záruka 2 roky KOSS The Plug Black + záruka 2 roky
KOSS The Plug Black + záruka 2 roky

Slúchadlá do uší Koss The Plug ponúka mäkké, penové valcové náušníky pre pohodlný počúvanie, izoláciu od okolitého hluku. Hlboké basy a jasné výšky, dokonalé slúchadlá pre počúvanie obľúbenej hudby na cestách, náhradné náušníky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
PANASONIC RP-HJE125E KOSS The Plug Black + záruka 2 roky
PANASONIC RP-HJE125E

Slúchadlá do uší Panasonic RP-HJE125E prináša 9mm neodymové meniče pre vyrovnaný zvuk a dynamické basy. ErgoFit dizajn pre maximálne pohodlie pri nosení, zladený kábel a slúchadlá, 3 páry mäkkých ušných nástavcov, dĺžka kábla 1,1 m.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
JBL T210 KOSS The Plug Black + záruka 2 roky
JBL T210

Slúchadlá do uší ponúkajú veľmi ľahké, kompaktné telo a sú ideálnym spoločníkom na cestovanie v dopravnom prostriedku. Jednotlačidlový diaľkový ovládač s mikrofónom, 8,7 mm meniče osadené v kovovom kryte, JBL Pure Bass zvuk, plochý kábel odolný voči zamotaniu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips TAE1105 Philips TAE1105
Philips TAE1105

Spoľahlivé a štýlové – klasické káblové slúchadlá Philips TAE1105 pripojiteľné 1,2m audio káblom s 3,5mm jackom si obľúbite pre ich moderný vzhľad aj pre ich čistý zvuk so silnými basmi . Majú mikrofón pre handsfree, ovládanie na kábli a ergonomické tvarovanie pre pohodlné nosenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SONY MDR-EX15LP Philips TAE1105
SONY MDR-EX15LP

Slúchadlá do uší Sony MDR-EX15LP ponúka pohodlné, dobre padnúci silikónové špunty v ľahkom prevedení. Silný a vyvážený zvuk vďaka 9mm meničmi, široký frekvenčný rozsah, vhodné pre cestovanie s hudbou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
JBL T290 Philips TAE1105
JBL T290

Slúchadlá do uší ponúkajú ľahký a zároveň robustný kryt vyrobený z hliníka. JBL pôsobivý zvuk charakterizujúci sa hlbokým basom, mikrofón s jedno-tlačidlovým ovládačom, plochý kábel odolný voči zamotaniu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL