CAM Prebaľovací stôl Volare Col.235
82,54 € 75,90 €
+ doprava zadarmo

Praktický prebaľovací pult Volare s jedným pohybom pohodlne zmení vo vaničku, ktorá je skrytá pod prebaľovacím pultom. Pult sa navyše jednoducho skladá.

AT4 prebaľovací pult, 2 poličky ESSENTIEL
76,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Prebaľovací pult ESSENTIEL od značky AT4 má dve poličky, kde si môžete odkladať všetky potrebné veci a mať ich tak stále pri sebe. Pult pre novorodenca je vyrobený z kvalitného bukového dreva. Je vybavený praktickými kolieskami pre ľahší presun po miestnostiach.

AT4 závesný prebaľovací pult EVOLUTION
98,90 €
+ doprava zadarmo

Závesný prebaľovací pult EVOLUTION od značky AT4 vám ušetrí miesto v miestnosti a zaistí potrebný komfort pri prebaľovaní vášho drobčeka. Pult sa dá sklopiť, takže keď ho nepoužívate, nezaberá vám takmer žiadne miesto. Je vyrobený z **bukového dreva. Jeho nosnosť je **11 kg.

CAM stôl Volare

CAM stôl Volare

Hodnotenie: 4,5
75,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Praktický prebaľovací pult Volare sa jedným pohybom pohodlne zmení vo vaničku, ktorá je skrytá pod prebaľovacím pultom. Pult sa navyše jednoducho skladá.

CAM Přebalovací stůl Volare 243
82,90 €

Posledný kus za túto cenu!

CAM přebalovací stůl Volare 243 je plně vybavený a okamžitě připravený do akce. Obsahuje vyklápěcí pult, vaničku, držák na hygienické pomůcky a úložný prostor. Celý stůl po složení nezabere téměř žádné místo. Použité materiály jsou snadno omyvatelné.

CAM Přebalovací stůl s vaničkou Cambio
117,90 €

Posledný kus za túto cenu!

CAM přebalovací stůl s vaničkou Cambio je vybavený různými vychytávkami, které maminkám dokáží ušetřit spoustu práce. Přebalovací pult má příjemnou měkkou podložku a celý stůl nabízí mnoho úložného prostoru a přihrádek. Vhodné pro děti od narození do 12 měsíců.

Candide Combelle Prebaľovací pult Jade
85,29 € 83,70 €
+ doprava zadarmo

Combelle Prebaľovací pult Jade je skladací a tak vhodný do izieb menších rozmerov. Vďaka svojej skladnosti ho môžete použiť na prebaľovanie a potom ho zase ľahko upracete. Vyrobený z masívneho buku. Vhodný pre deti do 15 kg.

CAM stůl Idro baby
94,90 €
+ doprava zadarmo

Univerzální přebalovací pult Idro baby s vaničkou, který se instaluje přímo na vanu bude skvělým pomocníkem při hygieně vašeho miminka.

Sun Baby Prebaľovací pult MIKI
186,90 €
+ doprava zadarmo

Prebaľovací pult MIKI má 3 šuplíky na železných pojazdoch, 6 štýlových úchytov. Rozmery prebaľovacieho pultu: 97×86×74 cm. Materiál MDF.

Safety 1st Prebaľovací pult Dolphy
194,60 €
+ doprava zadarmo

Prebaľovací pult Doplhy 2 v 1 vďaka viacúčelovému použitiu poteší každú mamičku. Prebaľovací pult má integrovanú vaničku a kolieska pre jednoduchšie premiestnenie kam potrebujete.