CAM Prebaľovací stôl Cambio Deluxe
135 €

Posledný kus za túto cenu!

CAM Prebaľovací stôl Cambio Deluxe s mäkkou prebaľovacou podložkou a polohovateľnou vaničkou. Hadica pre vypustenie vody, odkladací priestor, kolieska s brzdou, držiak na fľaše to všetko sa skrýva v jednom stole.


CAM Prebaľovací stôl Aqua Col.222
104,20 €
103 €

Skladací prebaľovací pult Aqua sa jedným pohybom ľahko zmení vo vaničku, ktorá je skrytá pod prebaľovacím pultom. Pult má navyše odkladací priestor na hygienické potreby.


CAM Prebaľovací stôl Volare Col.235
82,54 €
81 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický prebaľovací pult Volare s jedným pohybom pohodlne zmení vo vaničku, ktorá je skrytá pod prebaľovacím pultom. Pult sa navyše jednoducho skladá.


CAM stôl Volare
76 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický prebaľovací pult Volare sa jedným pohybom pohodlne zmení vo vaničku, ktorá je skrytá pod prebaľovacím pultom. Pult sa navyše jednoducho skladá.


CAM stůl Idro baby
94 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Univerzální přebalovací pult Idro baby s vaničkou, který se instaluje přímo na vanu bude skvělým pomocníkem při hygieně vašeho miminka.


Safety 1st Prebaľovací pult Dolphy
193,44 €

Prebaľovací pult Doplhy 2 v 1 vďaka viacúčelovému použitiu poteší každú mamičku. Prebaľovací pult má integrovanú vaničku a kolieska pre jednoduchšie premiestnenie kam potrebujete.


Sun Baby Prebaľovací pult MIKI
185,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Prebaľovací pult MIKI má 3 šuplíky na železných pojazdoch, 6 štýlových úchytov. Rozmery prebaľovacieho pultu: 97×86×74 cm. Materiál MDF.


Candide Combelle Prebaľovací pult Jade
85,29 €
83,10 €
+ doprava zadarmo

Combelle Prebaľovací pult Jade je skladací a tak vhodný do izieb menších rozmerov. Vďaka svojej skladnosti ho môžete použiť na prebaľovanie a potom ho zase ľahko upracete. Vyrobený z masívneho buku. Vhodný pre deti do 15 kg.