AT4 závesný prebaľovací pult EVOLUTION
98,90 €

Závesný prebaľovací pult EVOLUTION od značky AT4 vám ušetrí miesto v miestnosti a zaistí potrebný komfort pri prebaľovaní vášho drobčeka. Pult sa dá sklopiť, takže keď ho nepoužívate, nezaberá vám takmer žiadne miesto. Je vyrobený z **bukového dreva. Jeho nosnosť je **11 kg.

CAM Prebaľovací stôl Volare 243
82,90 €

CAM prebaľovací stôl Volare 243 je plne vybavený a okamžite pripravený do akcie. Obsahuje vyklápací pult, vaničku, držiak na hygienické pomôcky a úložný priestor. Celý stôl po zložení nezaberie takmer žiadne miesto. Použité materiály sú ľahko umývateľné

Top Mark JAIMY 3v1 sada -preb.pult, vanička, stojan
129 €

Top Mark sada JAIMY 3v1 obsahuje všetko potrebné pre kúpanie a prebaľovaní vášho bábätka. Sada obsahuje stojan, vaničku a prebaľovací pult. Súčasťou stojanu je polička pre odloženie všetkých nevyhnutnosťou pri kúpaní a prebaľovaní dieťatka. Prebaľovací pult je možné sklopiť na bok stojana. Súčasťou vaničky je aj ležadlo pre bezpečné kúpanie.

CAM Prebaľovací stôl s vaničkou Cambio
117,90 €

CAM prebaľovací stôl s vaničkou Cambio je vybavený rôznymi vychytávkami, ktoré mamičkám dokážu ušetriť veľa práce. Prebaľovací pult má príjemnú mäkkú podložku a celý stôl ponúka veľa úložného priestoru a priehradiek. Vhodné pre deti od narodenia do 12 mesiacov.

AT4 prebaľovací pult, 2 poličky ESSENTIEL
77,90 €

Prebaľovací pult ESSENTIEL od značky AT4 má dve poličky, kde si môžete odkladať všetky potrebné veci a mať ich tak stále pri sebe. Pult pre novorodenca je vyrobený z kvalitného bukového dreva. Je vybavený praktickými kolieskami pre ľahší presun po miestnostiach.

CAM stôl Volare

CAM stôl Volare

Hodnotenie: 4,2
75,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický prebaľovací pult Volare sa jedným pohybom pohodlne zmení vo vaničku, ktorá je skrytá pod prebaľovacím pultom. Pult sa navyše jednoducho skladá.

CAM stůl Idro baby
94,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzální přebalovací pult Idro baby s vaničkou, který se instaluje přímo na vanu bude skvělým pomocníkem při hygieně vašeho miminka.

Chicco Pult prebaľovací s vaničkou Cuddle & Bu
129 €

Chicco prebaľovací pult s vaničkou Cuddle & Bubble, ktorý je pohodlný nielen pre deti, ale zároveň je navrhnutý tak, aby bola zaručená maximálna praktickosť pre mamičky.

Safety 1st Prebaľovací pult Dolphy
194,60 €

Prebaľovací pult Doplhy 2 v 1 vďaka viacúčelovému použitiu poteší každú mamičku. Prebaľovací pult má integrovanú vaničku a kolieska pre jednoduchšie premiestnenie kam potrebujete.