Top Mark JAIMY 3v1 sada -preb.pult, vanička, stojan
119 €

Posledný kus za túto cenu!

Top Mark sada JAIMY 3v1 obsahuje všetko potrebné pre kúpanie a prebaľovaní vášho bábätka. Sada obsahuje stojan, vaničku a prebaľovací pult. Súčasťou stojanu je polička pre odloženie všetkých nevyhnutnosťou pri kúpaní a prebaľovaní dieťatka. Prebaľovací pult je možné sklopiť na bok stojana. Súčasťou vaničky je aj ležadlo pre bezpečné kúpanie.

CAM Prebaľovací stôl s vaničkou Cambio
117,90 €

Posledný kus za túto cenu!

CAM prebaľovací stôl s vaničkou Cambio je vybavený rôznymi vychytávkami, ktoré mamičkám dokážu ušetriť veľa práce. Prebaľovací pult má príjemnú mäkkú podložku a celý stôl ponúka veľa úložného priestoru a priehradiek. Vhodné pre deti od narodenia do 12 mesiacov.

Safety 1st Prebaľovací pult Dolphy
194,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Prebaľovací pult Doplhy 2 v 1 vďaka viacúčelovému použitiu poteší každú mamičku. Prebaľovací pult má integrovanú vaničku a kolieska pre jednoduchšie premiestnenie kam potrebujete.

Candide Combelle Prebaľovací pult Jade
85,29 € 83,70 €

Combelle Prebaľovací pult Jade je skladací a tak vhodný do izieb menších rozmerov. Vďaka svojej skladnosti ho môžete použiť na prebaľovanie a potom ho zase ľahko upracete. Vyrobený z masívneho buku. Vhodný pre deti do 15 kg.

Chicco Přebalovací stolek s vaničkou Cuddle & Bubble
116,80 €

Splátky bez navýšenia

Přebalovací stolek s vaničkou je určen pro děti od narození do 15 kg. S tímto přebalovacím stolem budete mít vše po ruce. Stolek je pohodlný nejen pro děti, ale zároveň je navržen tak, aby byla zaručena maximální praktičnost pro maminky.