CAM Prebaľovací stôl s vaničkou Cambio
117,90 €

Splátky bez navýšenia

CAM prebaľovací stôl s vaničkou Cambio je vybavený rôznymi vychytávkami, ktoré mamičkám dokážu ušetriť veľa práce. Prebaľovací pult má príjemnú mäkkú podložku a celý stôl ponúka veľa úložného priestoru a priehradiek. Vhodné pre deti od narodenia do 12 mesiacov.

Top Mark JAIMY 3v1 sada -preb.pult, vanička, stojan
129 €

Splátky bez navýšenia

Top Mark sada JAIMY 3v1 obsahuje všetko potrebné pre kúpanie a prebaľovaní vášho bábätka. Sada obsahuje stojan, vaničku a prebaľovací pult. Súčasťou stojanu je polička pre odloženie všetkých nevyhnutnosťou pri kúpaní a prebaľovaní dieťatka. Prebaľovací pult je možné sklopiť na bok stojana. Súčasťou vaničky je aj ležadlo pre bezpečné kúpanie.

Chicco Pult prebaľovací s vaničkou Cuddle & Bu
129 €

Posledný kus za túto cenu!

Chicco prebaľovací pult s vaničkou Cuddle & Bubble, ktorý je pohodlný nielen pre deti, ale zároveň je navrhnutý tak, aby bola zaručená maximálna praktickosť pre mamičky.

Lorelli Detská komoda NEW
215 € 165 €

Splátky bez navýšenia

Mimoriadne funkčné a praktická komoda Lorelli NEW je ideálnym riešením pre úhľadné ukladanie oblečenia či doplnkov Vašich detí. Nezaberá veľa miesta a je k dispozícii v širokej škále farieb, ktoré osvieži detskú izbičku.

CAM Prebaľovací stôl CAMBIO - zánovné
114,03 € 109 €

Zánovné

Prebaľovací stôl Cambio má veselý dizajn. Má mäkkú prebaľovaciu podložkou a je vybavený systémom anti-tilt. Vanička obsahuje dve sedenia.