Ellison Slovakia s.r.o.

ORION Zaváracie poháre s viečkom 0,21 l

ORION Zaváracie poháre s viečkom 0,21 l

0,76 €

Zavárací sklenený transparentný pohár so závitom o objeme 0,21 l, s kovovým viečkom v dekore kára. Tento menší okrúhly pohár sa bude hodiť na zaváranie detských výživ a prvých príkrmov, brusníc a ríbezlí, domácich kečupov, paštét i zmesí drobnejších húb, alebo na uskladnenie prepusteného masla.

Meva Vrece na odpad 70x110 žlté

Meva Vrece na odpad 70x110 žlté

0,34 €

Rozmer – 70×110 cm Objem – 120 l. Materiál – polyetylén 50 Obsah kartónu (ks) – 250 Dopor.min.odber – 25Množstevné zľavy pri kartónových odberoch. Cena Vám bude automaticky znížená.

ORION Servírovacia tácka ADÉLA 47x33 cm

ORION Servírovacia tácka ADÉLA 47x33 cm

7,16 €

Krásnu obdĺžnikovú tácku ADÉLA využijete pri servírovaní najrôznejších pokrmov a nápojov. Je vyrobený z kvalitného plastu. Širšie okraje po stranách podnosu uľahčujú jeho prenášanie. Zaiste oceníte jeho odolnosť a jednoduchý dizajn, ktorý zapadne do interiéru každej kuchyne.

ORION Kuchynská škrabka

ORION Kuchynská škrabka

1,96 €

Plastová škrabka s nerezovým ostrím, vhodná pre pravákov aj ľavákov, uľahčí škrabanie ovocia i zeleniny do šalátov, na desiaty, pri príprave teplých jedál, ale aj pri škrabaní zemiakov určených na varenie prílohy. Má tiež plastový hrot na odstraňovanie hlbších nečistôt.

ORION Poklop Cover do mikrovlnnej rúry pr. 26 cm

ORION Poklop Cover do mikrovlnnej rúry pr. 26 cm

3,16 €

Tento plastový transparentný poklop do mikrovlnnej rúry COVER zabráni rozstrekovaniu ohrievaných potravín, čím vám ušetrí prácu s umývaním zašpineného spotrebiča. Má odvetrávacie otvory, čím sa zaistí bezpečná cirkulácia pary. Znáša teploty od –25 °C do 95 °C. Je možné ho umývať v umývačke riadu.

ORION Prestieranie CUBE 45x30 cm

ORION Prestieranie CUBE 45x30 cm

1,96 €

Moderné syntetické prestieranie v zelenej farbe, ktoré pristane každému stolu. K stolovaniu patrí aj prestieranie, ktoré zamedzí poškodeniu stola horúcimi taniermi a ostrými príbormi, ušpineniu jedlom, ale zároveň bude aj dizajnovým prvkom.

ORION Pohár 0,3 l

ORION Pohár 0,3 l

0,96 €

Na záhradu, dovolenku v stane či detskú párty. Nerozbitný riad sa hodí takmer kamkoľvek. Do tohto farebného plastového pohára sa zmestí 300 ml vášho obľúbeného nápoja. Možno ho umývať v umývačke riadu.

ORION Poklop do mikrovlnnej rúry pr. 26 cm

ORION Poklop do mikrovlnnej rúry pr. 26 cm

2,36 €

Tento plastový transparentný poklop do mikrovlnnej rúry zabráni rozstrekovaniu ohrievaných potravín, čím vám ušetrí prácu s umývaním zašpineného spotrebiča. Má na boku odvetrávacie otvory, čím sa zaistí bezpečná cirkulácia pary. Veko znáša teploty od –30 °C do 90 °C.

ORION Horľavá pasta

ORION Horľavá pasta

1,56 €

Horľavá pasta určená na prípravu fondue, prenosné variče a stolné grily, do pochodní, na horských túrach a všade tam, kde potrebujete použiť plameň. Zaisťuje bezpečný plameň bez zápachu a dymu. Vhodná pre vonkajšie aj vnútorné použitie, samozrejme pod dozorom dospelej osoby.

ORION Prestieranie MANDALA 44,5x30 cm

ORION Prestieranie MANDALA 44,5x30 cm

2,76 €

Svetlé bambusové prestieranie s jemným dekórom mandaly pristane každému stolu. Zamedzí poškodeniu stola horúcimi taniermi a ostrými príbormi, zašpineniu jedlom, ale zároveň bude aj dizajnovým prvkom. Je estetické aj praktické, tlmí hluk pokladaných tanierov.

ORION Čajítko

ORION Čajítko

3,96 €

Nemáte radi, keď v omáčke, šťave z mäsového výpeku alebo polievke pracne lovíte korenie? Dajte ho do sitka na korenie. Stačí do neho vložiť korenie, nové korenie, bobkový list, rozmarín, borievka a ďalšie obľúbené korenie, uzavrieť a vložiť do hrnca .

MFP s.r.o. baliaci papier K298 100x70 LUX 5811619

MFP s.r.o. baliaci papier K298 100x70 LUX 5811619

1,63 €

Baliaci papier s celoročným motívom – Pri darčeku je veľmi dôležitý obsah, ale aj to, aby bol krásne zabalený. Zaobstarajte si u nás darčekový baliaci papier s celoročným motívom. Takto krásne zabalený darček zaiste poteší. Nezabudnite si kúpiť aj peknú stužku a menovky na darček.