Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Pestúnky na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Pestúnky nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Pestúnky – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
TrueLife NannyTone VM Lite BAYBY BBM 7005 Digital audio pestúnka
TrueLife NannyTone VM Lite
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na všetky pestúnky, sterilizátory, teplomery a odsávačky značky TrueLife s kódom 24MDL2SK17 (platí od 12. 2. do 25. 2. 2024 alebo do vypredania zásob)!

Chcete mať svoje bábätko pod dohľadom a kontrolovať ho aj vtedy, keď práve spí v inej miestnosti? V tom vám môže pomôcť digitálna audio opatrovateľka TrueLife NannyTone VM Lite, ktorá ponúka spoľahlivý prenos aj praktické funkcie. Opatrovateľku je možné prevádzkovať na dobíjacie ceruzkové batérie, a tak vám môže pomôcť nielen doma, ale aj keď práve budete na cestách.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Badabulle Baby Online 500m BAYBY BBM 7005 Digital audio pestúnka
Badabulle Baby Online 500m

Detská analógová pestúnka Badabulle Baby Online s dosahom až 500m. Detská aj rodičovská jednotka sa môže užívať bezdrôtovo. Na detský plač upozorní zvukový, vizuálny aj vibračný alarm.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BAYBY BBM 7005 Digital audio pestúnka BAYBY BBM 7005 Digital audio pestúnka
BAYBY BBM 7005 Digital audio pestúnka

Neustály monitoring dieťaťa uľahčuje život nejednému rodičovi. Keď práve svoju ratolesť nemôže mať na očiach, pomôže digitálna audio pestúnka BBM 7005, ktorá vďaka obojsmernej komunikácii umožňuje nielen počuť plač dieťaťa, ale tiež prenesie upokojujúci hlas matky priamo k nemu. Zároveň dáva dieťaťu, predovšetkým v noci, pocit, že nie je v izbe samo, a to vďaka nočnému svetielko umiestnenému na detskej jednotke, ktoré môže mamička jednoducho ovládať aj z rodičovskej jednotky, a využiť ho aj pri následnej vizuálnej kontrole dieťaťa. Digitálna audio pestúnka BBM 7005 je vybavená akustickou a LED signalizáciou výpadku signálu, zároveň s vizuálnou výstrahou pri nedostatočne nabitých batériách, vďaka ktorým je rodič súvisle informovaný o dosahu či aktivite opatrovateľky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Babymoov Baby monitor Easy Care Digital Green Babymoov Baby monitor Easy Care Digital Green
Babymoov Baby monitor Easy Care Digital Green

Babymoov Baby monitor Care Digital Green je digitálna detská pestúnka s dosahom až 500 m. Vďaka funkcii VOX sa prenos zvuku aktivuje hlasom dieťaťa. Technológia Green zaručuje čistý zvuk bez rušivých elementov. Obe jednotky fungujú na AAA batériu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Dali Dali detská pestúnka s kamerou EB-007 Babymoov Baby monitor Easy Care Digital Green
Dali Dali detská pestúnka s kamerou EB-007

Dali detská pestúnka s kamerou EB-007 Disponuje jednotkou pre rodiča a pre dieťa.

Jednotku s kamerou pre rodiča, ktorá je prenosná, môžete umiestniť vedľa seba, alebo na iné miesto v byte, kde môžete sledovať a počúvať dieťatko.

môžete mať 26.02

Partner: CAB Shop
Philips Avent Baby DECT monitor SCD502/26 Babymoov Baby monitor Easy Care Digital Green
Philips Avent Baby DECT monitor SCD502/26

Digitálna elektronická pestúnka AVENT SCD502 s kvalitným jednostranným prenosom zvuku bez presluchov vám umožní počuť vaše bábätko aj keď s ním nie ste v jednej miestnosti.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Timeless Tools Elektronická opatrovateľka s kamerou Timeless Tools Elektronická opatrovateľka s kamerou
Timeless Tools Elektronická opatrovateľka s kamerou
  • LCD displej-Mikrofón a reproduktor-Denný a nočný režim-Senzor teploty-Funkcia rozhovoru

môžete mať 27.02 - 28.02

Partner: Hoppline
BEURER BY 84 Timeless Tools Elektronická opatrovateľka s kamerou
BEURER BY 84

Detská opatrovateľka s originálnym dizajnom má extra dlhý dosah až 800m. Na výber je zo 16 pilotných tónov.2 voliteľné kanály a je vybavená displejom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BAYBY BBM 7011 Digitál audio opatrovateľka s LCD Timeless Tools Elektronická opatrovateľka s kamerou
BAYBY BBM 7011 Digitál audio opatrovateľka s LCD

Digitálna audio opatrovateľka BBM 7011 značky BAYBY vám umožní počuť dieťa, aj keď s ním nie ste v jednej izbe. Opatrovateľka je vybavená obojsmernou komunikáciou a podsvieteným LCD displejom. Sledujte okolitú teplotu u dieťaťa vďaka možnosti merania teploty.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Vtech DM1111, detská opatrovateľka Evolveo Baby monitor N4, detská pestúnka, audio i video prenos, nočný režim, stráženie teploty, displej 4,3"
Vtech DM1111, detská opatrovateľka

Detská opatrovateľka VTECH DM1111 bez displeja, výdržou batérie až 14 hodín monitorovacieho času, dosahom až 460 m a nastaviteľnou úrovňou hlasitosti upozornenia.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Evolveo Baby monitor N4, detská pestúnka, audio i video prenos, nočný režim, stráženie teploty, displej 4,3" Evolveo Baby monitor N4, detská pestúnka, audio i video prenos, nočný režim, stráženie teploty, displej 4,3"
Evolveo Baby monitor N4, detská pestúnka, audio i video prenos, nočný režim, stráženie teploty, displej 4,3"

EVOLVEO Baby monitor N4, detská opatrovateľka, audio i video prenos, nočný režim, stráženie teploty, displej 4,3 „Detská video opatrovateľka s farebným 4,3“ LCD displejom, opatrovateľka má prenos zvuku aj obrazu v digitálnej …

môžete mať 29.02 - 04.03

Partner: VISO TRADE
Evolveo BabyMonitor NL4, Detská pestúnka s nočným svetlom a otočnou kamerou Evolveo Baby monitor N4, detská pestúnka, audio i video prenos, nočný režim, stráženie teploty, displej 4,3"
Evolveo BabyMonitor NL4, Detská pestúnka s nočným svetlom a otočnou kamerou

EVOLVEO BabyMonitor NL4, Detská opatrovateľka s nočným svetlom a otočnou kamerou EVOLVEO BabyMonitor NL4 detská video opatrovateľka, dosah až 300m na otvorenom priestranstve, nočná lampa, uspávanky, otočná 360 ° …

môžete mať 29.02 - 04.03

Partner: VISO TRADE