Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Detské pestúnky a monitory dychu

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Detské pestúnky a monitory dychu na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Detské pestúnky a monitory dychu nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Detské pestúnky a monitory dychu – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Vtech VM2251, detská video pestúnka s farebným displejom 2,4 " Vtech VM2251, detská video pestúnka s farebným displejom 2,4 "
Vtech VM2251, detská video pestúnka s farebným displejom 2,4 "

Plnohodnotná VTECH detská video pestúnka VM2251 s farebným displejom 2,4", izbovým teplomerom, digitálnym zoomom, nočným módom a dosahom až 300 m.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Badabulle Baby Online 500m Vtech VM2251, detská video pestúnka s farebným displejom 2,4 "
Badabulle Baby Online 500m

Detská analógová pestúnka Badabulle Baby Online s dosahom až 500m. Detská aj rodičovská jednotka sa môže užívať bezdrôtovo. Na detský plač upozorní zvukový, vizuálny aj vibračný alarm.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
CONCEPT KD4010 Detská pestúnka s kamerou SMART KIDO Vtech VM2251, detská video pestúnka s farebným displejom 2,4 "
CONCEPT KD4010 Detská pestúnka s kamerou SMART KIDO

Detská pestúnka s kamerou SMART Concept KD4010 KIDO prináša nepretržitý dohľad nad vašim bábätkom, keď u neho práve nie ste. Poskytuje kvalitný prenos zvuku aj obrazu, takže budete so svojim dieťaťom v neustálom kontakte. Opatrovateľka využíva zabezpečený systém pripojenia, takže máte istotu dokonalého súkromia bez možnosti cudzieho odpočúvania.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Baby Control Digital BC2101 - prídavná senzorová podložka Baby Control Digital BC2101 - prídavná senzorová podložka
Baby Control Digital BC2101 - prídavná senzorová podložka

Prídavná snímacia senzorová podložkaBC-2200 a BC-2210 od značky Baby Control. Môžete s ňou rozšíriť monitorovanú plochu v detskej postieľke alebo ju môžete umiestniť aj na dočasnom lôžku bábätka, ku ktorému stačí preniesť len riadiacu jednotku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Baby video monitor SCD835 Baby Control Digital BC2101 - prídavná senzorová podložka
Philips Avent Baby video monitor SCD835

Detská videoopatrovateľka Baby video monitor SCD835 značky Philips Avent vám umožní počuť a vidieť vaše dieťa, aj keď s ním nie ste v jednej izbe. Utíšte vaše dieťa na diaľku vďaka dvojsmernej komunikácii alebo pustením jednej z 5 uspávaniek.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Owlet Chytrá kamera Cam 2 Baby Control Digital BC2101 - prídavná senzorová podložka
Owlet Chytrá kamera Cam 2

Chytrá kamera, díky které své miminko vidíte, slyšíte a můžete na něj i mluvit. Owlet Chytrá kamera Cam 2 přenáší video ve vysokém rozlišení prostřednictvím šifrovaného WiFi připojení přímo do Owlet aplikace ve vašem telefonu. Noční vidění, obousměrný přenos zvuku, snímač pokojové teploty a širokoúhlý objektiv.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
TrueLife NannyCam H32 Babysense Hisense Monitor dychu Babysense 2 Pro
TrueLife NannyCam H32
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané pestúnky, sterilizátory, ohrievačky značky TrueLife s kódom 24MDL6SK40 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!

TrueLife NannyCam H32 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 3,2 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, automatickým nočným módom. Prenos zvuku i obrazu je vysokokvalitný vo dne aj v noci. Môžete byť v pokoji a mať istotu, že je s Vašimi blízkymi všetko v poriadku, pretože použitá digitálna technológia s frekvenciou 2.4Ghz zaručuje bezpečný a stabilný signál.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Motorola VM 855 Connect detská pestúnka Babysense Hisense Monitor dychu Babysense 2 Pro
Motorola VM 855 Connect detská pestúnka

Detská pestúnka VM 855 Connect značky MOTOROLA je prenosná Wi-Fi video opatrovateľka, ktorá vám umožní sledovať dieťa a komunikovať s ním, aj keď nie ste v jednej izbe. Praktický flexibilný držiak a možnosť sledovania, nielen doma na rodičovskej jednotke, ale aj vonku na inteligentnom telefóne, ocení každý rodič.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Babysense Hisense Monitor dychu Babysense 2 Pro Babysense Hisense Monitor dychu Babysense 2 Pro
Babysense Hisense Monitor dychu Babysense 2 Pro

BABYSENSE 2 Pro je bezdotykový monitor dychu vybavený dvomi senzorovými podložkami a dizajnovo nadčasovou atraktívnou kontrolnou jednotkou so zvukovým a svetelným signalizačným alarmom. Monitor dychu je v súčasnosti jedinou účinnou pomôckou v boji proti syndrómu náhleho úmrtia SIDS u detí v období prvého roku ich života. Darček DVD – Prvá pomoc deťom

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent SCD923 Smart Baby Monitor Philips Avent SCD923 Smart Baby Monitor
Philips Avent SCD923 Smart Baby Monitor

Detská videoopatrovateľka Baby inteligentný video monitor SCD923 značky Philips Avent vám umožní počuť a vidieť vaše dieťa, aj keď s ním nie ste v jednej izbe alebo dokonca v jednej domácnosti. Pomocou Wi-Fi pripojenia je možné sledovať dieťa odkiaľkoľvek.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
TrueLife NannyCam V24 Philips Avent SCD923 Smart Baby Monitor
TrueLife NannyCam V24
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané pestúnky, sterilizátory, ohrievačky značky TrueLife s kódom 24MDL6SK40 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!

TrueLife NannyCam V24 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 2,4 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, budíkom, automatickým nočným módom vrátane VOX režimu a vysoko kvalitným prenosom zvuku i obrazu s dosahom až 300 metrov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
TrueLife NannyCam R5 Philips Avent SCD923 Smart Baby Monitor
TrueLife NannyCam R5
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané pestúnky, sterilizátory, ohrievačky značky TrueLife s kódom 24MDL6SK40 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!

Deti chce mať každý rodič stále pod dohľadom, či už sa jedná o bábätká alebo staršie ratolesti. 360° rotačná pestúnka TrueLife NannyCam R5 je dokonalým pomocníkom monitorujúcim každý pohyb a zvuk. Vysoké rozlíšenie 720p kamery poskytuje perfektne čistý obraz, ktorý prenáša do rodičovskej jednotky s 5″ LCD displejom a dosahom až 300 m. Vďaka automatickému nočnému videniu vám nič neunikne ani za tmy. Z rodičovskej jednotky, ktorá je kompletne v češtine, možno ľahko ovládať rotáciu pestúnky a nahliadnu tak do každého zákutia napríklad vo chvíli, keď LED indikácia zvuku oznámi, že sa v izbe dieťaťa niečo deje.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL