Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Nosiče a šatky na nosenie detí

Upresniť parametre
Tula FTG Nosič detí Ergobaby Šatka / Aura Wrap
Tula FTG Nosič detí

Ľahký nastaviteľný ergonomický nosič detí TULA FTG s extra polstrovaním v oblasti nožičiek má nastaviteľnú výšku a šírku a prispôsobí sa rastúcemu dieťaťu. Možno nosiť na bruchu aj na chrbte

môžete mať DNES

Partner: MALL
Tula FTG nosič - Fox Trot Ergobaby Šatka / Aura Wrap
Tula FTG nosič - Fox Trot

Tula FTG Nosítko je komfortné a funkčné riešenie, ktoré vám umožní mať tesnú blízkosť s dieťaťom už od narodenia. Nosítko je nastaviteľné a nezaťažuje chrbticu bábätka, ani chrbticu matky. Dieťa po celú dobu sedí v ergonomickej polohe, ktorá mu vytvára prirodzený tvar nožičiek M. Vhodné pre deti od 3,2 do 20,4 kg.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Ergobaby Šatka / Aura Wrap Ergobaby Šatka / Aura Wrap
Ergobaby Šatka / Aura Wrap

Ergobaby Šatka / Aura Wrap poskytuje tesný kontakt medzi rodičom a bábätkom počas ich prvých týždňov. Jednoduché viazanie uľahčuje prácu aj úplným začiatočníkom v šatkovaní. Ultra mäkký a priedušný materiál z eukalyptu a akácie uspí vaše dieťatko k tým najsladším snom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Ergobaby OMNI BREEZE - Blue levander Lorelli Vodítko pre dieťa STEP BY STEP
Ergobaby OMNI BREEZE - Blue levander

Praktické nosítko Omni Brezze od značky Ergobaby pripravené pre deti od novorodencov až po batoľatá. Je vyrobené z pevného a priedušného materiálu, teda Vaše dieťa bude v pohodlí a suchu po celý deň. Nosítko sa dá navyše nastaviť do každej pozície na prenášanie, ktorú potrebujete, vrátane možnosti smerovať dopredu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Lorelli Vodítko pre dieťa STEP BY STEP Lorelli Vodítko pre dieťa STEP BY STEP
Lorelli Vodítko pre dieťa STEP BY STEP

Vodítko pre dieťa STEP BY STEP od Lorelli pre deti od 6 do 14 mesiacov a maximálne 13 kg váhy. Ideálne pre dieťa, ktoré sa učia chodiť. Chodítko má nastaviteľné vodiace popruhy, takže máte dieťa stále pod kontrolou. Decko má pritom voľné ruky a cíti sa slobodne. Už žiadne pády a žiadny plač.

môžete mať 01.03

Partner: DAS Handel
Sofistar Ľahký detský nosič Lorelli Vodítko pre dieťa STEP BY STEP
Sofistar Ľahký detský nosič

Táto detská zavinovačka vám uľahčí každodenné úlohy aj s malým dieťaťom. Ľahké nosítko je vyrobené z prvotriednej bavlny a 3D priedušnej sieťoviny.

môžete mať 04.03 - 06.03

Shopdbest Ľahký detský nosič - praktické nosenie: detská šatka s jednoduchým nastavením a prenosnosťou Shopdbest Ľahký detský nosič - praktické nosenie: detská šatka s jednoduchým nastavením a prenosnosťou
Shopdbest Ľahký detský nosič - praktické nosenie: detská šatka s jednoduchým nastavením a prenosnosťou

Táto detská zavinovačka vám uľahčí každodenné úlohy aj s malým dieťaťom. Ľahké nosítko je vyrobené z prvotriednej bavlny a 3D priedušnej sieťoviny.

môžete mať 04.03 - 06.03

Sofistar Detská bedrová nosička Shopdbest Ľahký detský nosič - praktické nosenie: detská šatka s jednoduchým nastavením a prenosnosťou
Sofistar Detská bedrová nosička

Bezbolestné prenášanie dieťaťa – Ergonomický dizajn detskej sedačky umožňuje jednoduché prenášanie dieťaťa bez bolesti a zranenia ramien, rúk alebo zápästí.

môžete mať 04.03 - 06.03

Infantino Nosič Flip Advanced 4v1 Black Shopdbest Ľahký detský nosič - praktické nosenie: detská šatka s jednoduchým nastavením a prenosnosťou
Infantino Nosič Flip Advanced 4v1 Black

Nosítko Flip Advanced 4v1 od značky Infantino je určené od dojčenského do batoľacieho veku. Pri nosení môžete využiť 4 rôzne spôsoby usadenia bábätka, od úzkeho sedenia smerom k rodičovi po sedenie na chrbte. Súčasťou balenia je odnímateľný podbradník Wonder Cover.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Kinderkraft NINO CONFETTI Infantino Nosič Flip Advanced 4v1 Grey
Kinderkraft NINO CONFETTI

Pohodlný nosič od značky Kinderkraft, ktorý poskytuje bezpečnú polohu dieťaťa pre zaistenie správneho vývoja. Nosič Kinderkraft Nino spĺňa požiadavky International Hip Dysplasia Institute. V nosidle Nino majú nožičky dieťaťa tvar „M“ vzhľadom k bokom, čo je správny uhol v závislosti od veku dieťaťa.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Manduca Ergonomický nosič PureCotton Infantino Nosič Flip Advanced 4v1 Grey
Manduca Ergonomický nosič PureCotton

Ergonomický nosič Manduca PureCotton je určený pre nosenie detí od narodenia do 5 rokov. Nosenie novorodencov umožňuje novorodenecká vložka, ktorá je súčasťou nosiča. Dlhá chrbtová opierka, ktorú možno jednoducho pomocou zipsu predĺžiť. Mäkké polstrovanie v okolí nožičiek zabraňuje vzniku otlakov aj u chudých detí.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Infantino Nosič Flip Advanced 4v1 Grey Infantino Nosič Flip Advanced 4v1 Grey
Infantino Nosič Flip Advanced 4v1 Grey

Nosič Flip Advanced 4v1 od značky Infantino je určené od dojčenského do batoľacieho veku. Pri nosení môžete využiť 4 rôzne spôsoby usadenia bábätka, od úzkeho sedenia smerom k rodičovi po sedenie na chrbte. Súčasťou balenia je odnímateľný podbradník Wonder Cover.

môžete mať DNES

Partner: MALL