KinderKraft NINO

KinderKraft NINO

Hodnotenie: 4,7
38,90 €

Detský nosič NINO zaisťuje bezpečnú pozíciu dieťaťa – spĺňa požiadavky medzinárodného inštitútu dysplázie bedrového kĺbu. V nosiči Nino majú nohy dieťaťa tvar ""M"" vo vzťahu k bokom, čo je správny uhol v závislosti na veku dieťaťa.

KinderKraft nosítko MILO

KinderKraft nosítko MILO

Hodnotenie: 4,7
49 € 46,70 €

Detské nosítko MILO zaisťuje bezpečnú pozíciu dieťaťa – spĺňa požiadavky medzinárodného inštitútu dysplázie bedrového kĺbu. Je určené pre deti od 3 měs. a do 20 kg.

Tula FTG nosič

Tula FTG nosič

Hodnotenie: 5
169 € 147,43 €

Posledný kus za túto cenu!

Tula FTG Nosítko je komfortné a funkčné riešenie, ktoré vám umožní mať tesnú blízkosť s dieťaťom už od narodenia. Nosítko je nastaviteľné a nezaťažuje chrbticu bábätka, ani chrbticu matky. Dieťa po celú dobu sedí v ergonomickej polohe, ktorá mu vytvára prirodzený tvar nožičiek M. Vhodné pre deti od 3,2 do 20,4 kg.

Tula FTG Nosidlo

Tula FTG Nosidlo

Hodnotenie: 5
169 € 157,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomické nosidlo Free to Grow značky Tula je rastúce nosidlo určené bábätkám už od narodenia. Buďte svojmu bábätku stále na blízku. Vďaka tomuto nosidlu s ním môžete ísť na nákup, do prírody, ale aj vykonávať bežné denné činnosti v podobe upratovania a varenia.

Tula Nosič Toddler

Tula Nosič Toddler

Hodnotenie: 5
158,91 € 136,04 €

Posledný kus za túto cenu!

Tula Toddler Nosič, ktorý je ľahko použiteľný a vhodný pre bežné denné nosenie v meste aj v prírode, ideálna voľba, ako si užiť každodenné dobrodružstvo s Vaším dieťaťom bez kočíka. Pohodlná podpora dieťaťa od 11 kg až do 27 kg váhy dieťaťa. Váha dieťaťa je rovnomerne rozložená medzi obe ramená a boky rodičia. Nezaťažuje chrbticu dieťaťa ani rodiča.

Manduca SLING Limited Edition Little Stars slate-27%
74,90 € 53,97 €

Akcia

Mäkká a jemná elastická šatka na nosenie detí je určený pre novorodencov a dojčatá v prvých mesiacoch po narodení. Šatka značky Manduca je vyrobený zo 100% biobavlny. Ľahšiu orientáciu pri viazaní napomôže farebne odlíšený horný a spodný okraj.

Chicco Nosič Easy Fit

Chicco Nosič Easy Fit

Hodnotenie: 4,6
33,90 € 29,63 €

Akcia

Chicco Nosítko dětské Easy Fit je jednoduchý a velice intuitivní nosič pro děti od narození do 9 kg. Snadno nastavitelný, přizpůsobí se dítěti i rodiči, ergonomické sezení, komfortní. Lehké – pouze cca 0,5 kg. Easy Fit je klasifikován jako nosič „pro zdravé kyčelní klouby“.

Manduca Sling

Manduca Sling

Hodnotenie: 4,7
61,01 € 54,50 €

Akcia

Manduca sling je elastická šatka na nosenie pre deti od 3,5 do 15 kg (pre ideálne pohodlie do 9 kg). Elastická a zároveň stabilná, poskytujúca ešte nepevnému zadočku bábätka dostatočnú oporu. Váha 0,6 kg, jednotná veľkosť, krásne farby. 100% bio-bavlna, pranie v práčke.

Ergobaby Šatka / Aura Wrap
61,90 € 49,12 €

Ergobaby Šatka / Aura Wrap poskytuje tesný kontakt medzi rodičom a bábätkom počas ich prvých týždňov. Jednoduché viazanie uľahčuje prácu aj úplným začiatočníkom v šatkovaní. Ultra mäkký a priedušný materiál z eukalyptu a akácie uspí vaše dieťatko k tým najsladším snom.

Ergobaby ADAPT COOL AIR MESH - Raven
159 €

Posledný kus za túto cenu!

Prispôsobiteľné rastúce nosidlo Adapt Cool Air Mesh od americkej značky Ergobaby je z časti vyrobené zo sieťoviny, čím zabezpečí príjemnú ľahkosť a dôležitú priedušnosť materiálu. Nosidlo pre bábätká od narodenia je vhodné pre bežné denné nosenie v meste aj v prírode.

Asalvo Nosič na brucho pink
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka nosítku Asalvo budete svojmu dieťatku stále na blízku. Je praktické na nosenie vonku, ale aj doma, keď chcete mať svojho drobčeka pri sebe, ale napriek tomu potrebujete napríklad niečo upratať. Nosič je pre deti od narodenia do maximálnej hmotnosti 9 kg. Dieťatko je možné nosiť, ako v predu, tak i na chrbte.

Tula Standard Nosidlo - Playful
149 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomické nosidlo Standard značky Tula je určené pre deti od 7 kg, s novorodeneckou vložkou už od 3,2 kg. Buďte svojmu bábätku stále na blízku. Vďaka tomuto nosidlu s ním môžete ísť na nákup, do prírody, ale aj vykonávať bežné denné činnosti v podobe upratovania a varenia.

Tula EXPLORE Nosidlo - Playful
189 € 169,90 €

Ergonomické nosidlo EXPLORE značky Tula je určené pre bábätká už od narodenia. Buďte svojmu bábätku stále na blízku. Vďaka tomuto nosidlu s ním môžete ísť na nákup, do prírody, ale aj vykonávať bežné denné činnosti v podobe upratovania a varenia. Od 6 mesiacov je možné v tomto nosidle nosiť zvedavé dieťa i čelom von.

Ergobaby OMNI 360 COOL AIR MESH - Blue Tweed
189 €

Posledný kus za túto cenu!

Nosítko COOL AIR MESH od značky Ergobaby vás nadchne svojou kvalitou a komfortom. Nosič je ľahký, priedušný a ergonomický, takže sa krásne prispôsobí vášmu dieťatku. Nosítko vám umožní mať svoju ratolesť pri sebe a zároveň využiť priestor aj pre seba alebo domácnosť. Užite si pohodlné prechádzky bez kočíka v meste aj v prírode.

Tula FTG nosič - Skylar
169 € 147,43 €

Posledný kus za túto cenu!

Tula FTG Nosítko – Skylar je komfortné a funkčné riešenie, ktoré vám umožní mať tesnú blízkosť s dieťaťom už od narodenia. Nosítko je nastaviteľné a nezaťažuje chrbticu bábätka, ani chrbticu matky. Dieťa po celú dobu sedí v ergonomickej polohe, ktorá mu vytvára prirodzený tvar nožičiek M. Vhodné pre deti od 3,2 do 20,4 kg.

Ergobaby ADAPT NOSIDLO - Midnight Blue
159 €

Posledný kus za túto cenu!

Prispôsobiteľné rastúce nosidlo Adapt Midnight Blue od americkej značky Ergobaby je určené pre deti od narodenia až do batoľacieho obdobia. Ergonomická konštrukcia sedadla sa postupne prispôsobuje rastúcemu dieťaťu až do hmotnosti 20 kg.

Tarabanik NEXT ergonomický nosič lebka navy
159 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský nosič značky Tarabanik Next je vhodný pre deti od narodenia. Ergonomický nosič má špeciálne tvarovaný bedrový pás, ktorý skvele sedí a poskytuje pohodlie a zároveň udržuje váhu dieťaťa na pleciach rodičov.

Manduca XT Cotton-31%

Manduca XT Cotton

Hodnotenie: 4,3
157,70 € 108,64 €

Akcia

Manduca XT Cotton je ergonomický nosič na nosenie detí od narodenia do detského veku – 20 kg bez ďalších doplnkov. Je veľkostne prispôsobiteľný všetkým veľkostiam bábätiek a rodičov. Možno nosiť v troch pozíciách – na bruchu, na boku a na chrbte.

Tula Nosič detí Free-To-Grow-19%
159,90 € 128,44 €

Akcia

Tula Free-to-Grow Nosič je rastúci, komfortný a funkčný. Plne nastaviteľný ergonomický nosič má nastaviteľnú výšku a šírku a prispôsobuje sa vášmu rastúcemu dieťaťu. Tento inovatívny nosič možno používať už od narodenia (od váhy dieťaťa 3,2 kg) bez nutnosti použitia novorodeneckej vložky. Vhodné pre bežné denné nosenie v meste i v prírode, ideálna voľba, ako si užiť každodenné dobrodružstvo s Vaším dieťaťom bez kočíka.

Tula EXPLORE

Tula EXPLORE

Hodnotenie: 5
183 € 158,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Všestranný, ľahko použiteľný ergonomický nosič Explore je prvým nosičom od Tuly, ktorý vám umožňuje nosiť dieťatko aj v pozícii čelom vpred ergonomicky (odporúča sa až od veku 6 m). Objavujte svet vďaka novej možnosti nosenia – poloha nosenia dieťaťa s tvárou smerujúcou vpred. Explore je najnovším nosičom, ktoré snúbia tie najlepšie vlastnosti a funkcie pre deti aj nosičov: nastavenie optimálnej šírky medzi nožičkami od bábätka k batoliatku, nastaviteľná opierka hlavy a viac nosných pozícií. To všetko je Tula Explore.

Babybjörn MINI Dusty Cotton
90,90 € 87 €

Posledný kus za túto cenu!

BabyBjorn nosítko MINI cotton bolo vyvinuté špeciálne pre novorodencov na nosenie v prvých mesiacoch, poskytnete tak bábätku potrebnú blízkosť. Je vhodné pre bábätká od 3,2 do 11 kg (0 – 1 rok). Je vyrobené z certifikovanej bavlny, ktorá je pružná v oblasti sedu + saténového tkaniva, aby bolo supermoderné a pohodlné.

Ergobaby NOSIČ 360

Ergobaby NOSIČ 360

Hodnotenie: 5
178,14 € 169,90 €

Praktický nosič ergonomický, ktorý porastie zároveň s vaším dieťatkom, vďaka svojim vlastnostiam zaručuje tú správnu oporu pre nosenie a dokonale padne každému rodičovi.

Tula Nosič Standard-15%
147,28 € 124,98 €

Posledný kus za túto cenu!

Tula Standard Nosič, ktorý je ľahko použiteľný a vhodný pre bežné denné nosenie v meste i prírode, ideálna voľba, ako si užiť každodenné dobrodružstvo s Vaším dieťaťom bez kočíka. Pohodlná podpora dieťaťa od 7 kg až do 20 kg váhy dieťaťa. Váha dieťaťa je rovnomerne rozložená medzi obe ramená a boky rodiča.
Nezaťažuje chrbticu dieťaťa ani rodiča.

Ergobaby Nosič - Adapt

Ergobaby Nosič - Adapt

Hodnotenie: 5
148,07 € 134,12 €

Posledný kus za túto cenu!

Prispôsobivý rastúci nosič Adapt je inovatívny a poskytuje maximálne pohodlie vášmu dieťaťu od novorodenca až k batoľaťu. Vďaka perfektnej konštrukcii je zaistená všetka potrebná opora.

Manduca First PureCotton

Manduca First PureCotton

Hodnotenie: 5
124,90 € 116,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Manduca First PureCotton je ergonomický nosič pre nosenie detí od narodenia do 5 rokov. Je vyrobený zo 100 % biobavlny a vybavený novorodeneckou vložkou pre pohodlie aj tých najmenších bábätiek.

Fidella FlowClick
112,50 €

Fidella Flow Click je veľmi pohodlné hybridný ergonomické nosítko, ktorého bedrový pás sa zapína obojstranne doťahovaná bezpečnostná pracka a má krátke užšie viazacie popruhy. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodné pre rôzne veľkých rodičov a zaväzovanie ramenných popruhov odpadá doťahovanie plastových praciek pri zmene nosiacej osoby. Triweave väzba šatiek, z ktorých je vyrobené, zaručuje mäkkosť, poddajnosť a zároveň nosnosť.

Ergobaby Nosič Omni
179,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nosítko s jednoduchým designem je pohodlné jak pro vaše dítě, tak pro rodiče. Snadno se používá a jeho ergonomické vlastnosti zaručují veškerý komfort.

Fidella FlyClick

Fidella FlyClick

Hodnotenie: 5
132 €

Šatkový nosič, ktorý je kombináciou viazacieho FlyTai a prackového Fusion. Jednoducho zacvaknite bedrový pás pomocou pracky a váha bábätka sa príjemne rozloží pomocou širokých viazacích ramenných popruhov. Ramenné popruhy a bedrový pás sú navyše vypolstrované, takže nikde nič netlačí. Fidella FlyClick (veľkosť Baby) – je vhodné pre bábätká už od narodenia až do približne 12 mesiacov.

KiBi EVO Design

KiBi EVO Design

Hodnotenie: 5
116,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nosič Kibi EVO z kolekcie EVO Design je rastúci ergonomický nosič vyrobený v ČR, určený pre nosenie detí od 4 mesiacov do 3 rokov. Ponúka tri spôsoby nosenia: na bruchu, na chrbte a na boku. Má pevný bedrový pás, opierku hlavičky a možnosť nastavenia šírky chrbtovej opierky

Babybjörn Prikrývka na nosítko Black
50,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Keď je vonku vlhko a sychravo, prikrývka na nosítko BabyBjörn zabezpečí, aby bolo Vaše dieťa v teple a suchu. Vyrobená z mäkkého a pružného fleecu, ktorý neprepúšťa vodu ani vietor, ale je dokonale priedušný.

Ergobaby Aura Wrap
62,66 € 59,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergobaby Aura Wrap je šátek ideální i pro začátečníky. Ultra prodyšná měkká viskóza zajišťuje hlavní nepostradatelný kontakt mezi rodičem a dítětem v průběhu prvních dní a měsíců. Šátek se hodí na jakýkoliv tvar těla a je vhodná pro všechny rodiče.

Nania Detská klokanka Platinum
35,19 € 30,60 €

Nania Detská klokanka Platinum je kompaktná a ľahko prenosná. Umiestnite svoje dieťa veľmi ľahko k sebe a zároveň mu poskytnete vynikajúce pohodlie.

KiBi Nosič KiBi

KiBi Nosič KiBi

Hodnotenie: 4,8
106 € 88 €

Kibi je rastúci ergonomický nosič vyrobený v ČR. Je určený pre nosenie detí od 4 mesiacov do 3 rokov. Nosič má pevný bedrový pás, pohodlne polstrované ramenné popruhy, látkovú chrbtovú opierku zo 100% bavlny a prídavnú opierku hlavičky pre pokojný spánok väčších detí.

Manduca Sling elastická šatka
59,90 € 53,97 €

Akcia

Mäkká a jemná elastická šatka Manduca Sling je určená na nosenie detí od prvých mesiacov po narodení. Je vyrobená zo špeciálneho žerzeja, ktorý vykazuje elasticitu a dostatočnú oporu. Konce šatky sa zužujú pre ľahké viazanie. Správne uviazaná zaistí vhodné postavenie bedier dieťaťa.

Ergobaby Adapt nosič

Ergobaby Adapt nosič

Hodnotenie: 5
154,96 € 149,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento praktický nosič je ideálny pre deti od novorodenca až po batoľa. Ergonomický, komfortný a rastúci nosič zaistí vášmu dieťatku všetko pohodlie pri prechádzkach aj dlhších cestách.

Caboo + Cotton Blend-19%

Caboo + Cotton Blend

Hodnotenie: 4,6
93,99 € 75,93 €

Posledný kus za túto cenu!

Caboo+cotton blend umožňuje nosiť bábätká od narodenia v 4 rôznych pozíciách podľa veku. Pružný materiál uľahčuje manipuláciu s nosičom. Dodávané v dômyselnom vrecku, ktorý obrátením premeníte na fixačný pruh nosidla.

Simply Good Šatka na nosenie bábätka
58,23 € 45,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Šatka na nosenie bábätka. Nič sa nevyrovná pocitu, keď je bábätko blízko mamičky, užíva si teplo a cíti sa bezpečne.

Manduca FumBee

Manduca FumBee

Hodnotenie: 4,2
15,50 € 13,83 €

Posledný kus za túto cenu!

Tyto dvojité obaly na popruhy chrání vaše nosítko před slinami a zároveň poskytuje příjemnější povrch, o který si váš drobeček může opírat hlavičku.

Babybjörn BB podbradník na nosítko MINI 2 ks Tencel
15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vodoodolný podbradník po 2 kusoch je určený na prenosné nosítka BabyBjörn, ktoré pomáha chrániť pred zašpinením od zvyškov jedál či rozliatych tekutín. Spodná vrstva je tvorená kombináciou tencelu a modalu, vrchný materiál potom z tencelu. BB podbradník na nosítko MINI 2 ks Tencel je plne prateľný pri 60 °C a jednoduchý na údržbu.

Manduca Elastická šatka Sling mint-15%
59,90 € 50,35 €

Akcia

Mäkká a jemná elastická šatka Manduca Sling mint je určená na nosenie detí od prvých mesiacov po narodení. Je vyrobená zo špeciálneho žerzeja, ktorý vykazuje elasticitu a dostatočnú oporu. Konce šatky sa zužujú pre ľahké viazanie.

Hauck 3 Way Carrier 2020, Black
47,32 € 45,60 €

HAUCK 3 Way Carrier 2019, Black je praktické obojstranné nosítko na detičky od 3,5 do 12 kg. Individuálne nastaviteľné popruhy, ľahká manipulácia, pohodlné polstrovanie, podbradník. S 3 možnosťami nastavenia na rôznu výšku dieťaťa.