KinderKraft NINO

KinderKraft NINO

Hodnotenie: 4,7
38,90 €

Detský nosič NINO zaisťuje bezpečnú pozíciu dieťaťa – spĺňa požiadavky medzinárodného inštitútu dysplázie bedrového kĺbu. V nosiči Nino majú nohy dieťaťa tvar ""M"" vo vzťahu k bokom, čo je správny uhol v závislosti na veku dieťaťa.

KinderKraft nosítko MILO

KinderKraft nosítko MILO

Hodnotenie: 4,7
49 € 46,70 €

Detské nosítko MILO zaisťuje bezpečnú pozíciu dieťaťa – spĺňa požiadavky medzinárodného inštitútu dysplázie bedrového kĺbu. Je určené pre deti od 3 měs. a do 20 kg.

Tula FTG nosič

Tula FTG nosič

Hodnotenie: 5
169 € 147,43 €

Posledný kus za túto cenu!

Tula FTG Nosítko je komfortné a funkčné riešenie, ktoré vám umožní mať tesnú blízkosť s dieťaťom už od narodenia. Nosítko je nastaviteľné a nezaťažuje chrbticu bábätka, ani chrbticu matky. Dieťa po celú dobu sedí v ergonomickej polohe, ktorá mu vytvára prirodzený tvar nožičiek M. Vhodné pre deti od 3,2 do 20,4 kg.

Tula FTG Nosidlo
169 € 127,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomické nosidlo Free to Grow značky Tula je rastúce nosidlo určené bábätkám už od narodenia. Buďte svojmu bábätku stále na blízku. Vďaka tomuto nosidlu s ním môžete ísť na nákup, do prírody, ale aj vykonávať bežné denné činnosti v podobe upratovania a varenia.

Tula Nosič Toddler

Tula Nosič Toddler

Hodnotenie: 5
158,91 € 136,04 €

Akcia

Tula Toddler Nosič, ktorý je ľahko použiteľný a vhodný pre bežné denné nosenie v meste aj v prírode, ideálna voľba, ako si užiť každodenné dobrodružstvo s Vaším dieťaťom bez kočíka. Pohodlná podpora dieťaťa od 11 kg až do 27 kg váhy dieťaťa. Váha dieťaťa je rovnomerne rozložená medzi obe ramená a boky rodičia. Nezaťažuje chrbticu dieťaťa ani rodiča.

Manduca Sling

Manduca Sling

Hodnotenie: 4,7
61,01 € 54,50 €

Akcia

Manduca sling je elastická šatka na nosenie pre deti od 3,5 do 15 kg (pre ideálne pohodlie do 9 kg). Elastická a zároveň stabilná, poskytujúca ešte nepevnému zadočku bábätka dostatočnú oporu. Váha 0,6 kg, jednotná veľkosť, krásne farby. 100% bio-bavlna, pranie v práčke.

Manduca SLING Limited Edition Little Stars slate-27%
74,90 € 53,97 €

Akcia

Mäkká a jemná elastická šatka na nosenie detí je určený pre novorodencov a dojčatá v prvých mesiacoch po narodení. Šatka značky Manduca je vyrobený zo 100% biobavlny. Ľahšiu orientáciu pri viazaní napomôže farebne odlíšený horný a spodný okraj.

Ergobaby EMBRACE - Pure Black
78,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Útulné a pohodlné nosítko Embrace Pure Black od americké značky Ergobaby dává novorozencům a rodičům jedinečnou možnost, jak zůstat ve spojení, na které byly maminky s dětmi navyklí v době těhotenství. Podpůrný bederní pás a natahovací popruhy s možností křížení zajistí pohodlí během celé doby nošení.

Chicco Nosič Easy Fit

Chicco Nosič Easy Fit

Hodnotenie: 4,5
33,90 € 29,63 €

Posledný kus za túto cenu!

Chicco Nosítko dětské Easy Fit je jednoduchý a velice intuitivní nosič pro děti od narození do 9 kg. Snadno nastavitelný, přizpůsobí se dítěti i rodiči, ergonomické sezení, komfortní. Lehké – pouze cca 0,5 kg. Easy Fit je klasifikován jako nosič „pro zdravé kyčelní klouby“.

Tula Standard Nosidlo - Playful
149 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomické nosidlo Standard značky Tula je určené pre deti od 7 kg, s novorodeneckou vložkou už od 3,2 kg. Buďte svojmu bábätku stále na blízku. Vďaka tomuto nosidlu s ním môžete ísť na nákup, do prírody, ale aj vykonávať bežné denné činnosti v podobe upratovania a varenia.

Ergobaby ADAPT COOL AIR MESH - Raven
159 €

Posledný kus za túto cenu!

Přizpůsobivé rostoucí nosítko Adapt Cool Air Mesh od americké značky Ergobaby je z části vyrobené ze síťoviny, čímž zajistí příjemnou lehkost a důležitou prodyšnost materiálu. Nosítko pro miminka od narození je vhodné pro běžné denní nošení ve městě i v přírodě.

Tarabanik NEXT ergonomický nosič lebka navy
139 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský nosič značky Tarabanik Next je vhodný pre deti od narodenia. Ergonomický nosič má špeciálne tvarovaný bedrový pás, ktorý skvele sedí a poskytuje pohodlie a zároveň udržuje váhu dieťaťa na pleciach rodičov.

Tula FTG Coast nosič - Beyond
169 € 147,43 €

Posledný kus za túto cenu!

Tula FTG Coast Nosítko – Beyond je komfortné a funkčné riešenie, ktoré vám umožní mať tesnú blízkosť s dieťaťom už od narodenia. Nosítko je nastaviteľné a nezaťažuje chrbticu bábätka, ani chrbticu matky. Dieťa po celú dobu sedí v ergonomickej polohe, ktorá mu vytvára prirodzený tvar nožičiek M. Vhodné pre deti od 3,2 do 20,4 kg.

Ergobaby OMNI 360 COOL AIR MESH - Blue Tweed
189 €

Posledný kus za túto cenu!

Nosítko COOL AIR MESH od značky Ergobaby vás nadchne svojou kvalitou a komfortom. Nosič je ľahký, priedušný a ergonomický, takže sa krásne prispôsobí vášmu dieťatku. Nosítko vám umožní mať svoju ratolesť pri sebe a zároveň využiť priestor aj pre seba alebo domácnosť. Užite si pohodlné prechádzky bez kočíka v meste aj v prírode.

Tula FTG nosič - Skylar
169 € 147,43 €

Posledný kus za túto cenu!

Tula FTG Nosítko – Skylar je komfortné a funkčné riešenie, ktoré vám umožní mať tesnú blízkosť s dieťaťom už od narodenia. Nosítko je nastaviteľné a nezaťažuje chrbticu bábätka, ani chrbticu matky. Dieťa po celú dobu sedí v ergonomickej polohe, ktorá mu vytvára prirodzený tvar nožičiek M. Vhodné pre deti od 3,2 do 20,4 kg.

Ergobaby ADAPT NOSÍTKO - Midnight Blue
159 €

Posledný kus za túto cenu!

Přizpůsobivé rostoucí nosítko Adapt Midnight Blue od americké značky Ergobaby je určeno pro děti od narození až do batolecího období. Ergonomická konstrukce sedadla se postupně přizpůsobuje rostoucímu dítěti až do hmotnosti 20 kg.

Ergobaby Šatka / Aura Wrap
61,90 € 49,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergobaby Šatka / Aura Wrap poskytuje tesný kontakt medzi rodičom a bábätkom počas ich prvých týždňov. Jednoduché viazanie uľahčuje prácu aj úplným začiatočníkom v šatkovaní. Ultra mäkký a priedušný materiál z eukalyptu a akácie uspí vaše dieťatko k tým najsladším snom.

Tula EXPLORE Nosidlo - Playful
189 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomické nosidlo EXPLORE značky Tula je určené pre bábätká už od narodenia. Buďte svojmu bábätku stále na blízku. Vďaka tomuto nosidlu s ním môžete ísť na nákup, do prírody, ale aj vykonávať bežné denné činnosti v podobe upratovania a varenia. Od 6 mesiacov je možné v tomto nosidle nosiť zvedavé dieťa i čelom von.

Manduca XT Cotton-31%

Manduca XT Cotton

Hodnotenie: 4,3
157,70 € 108,64 €

Akcia

Manduca XT Cotton je ergonomický nosič na nosenie detí od narodenia do detského veku – 20 kg bez ďalších doplnkov. Je veľkostne prispôsobiteľný všetkým veľkostiam bábätiek a rodičov. Možno nosiť v troch pozíciách – na bruchu, na boku a na chrbte.

Tula Nosič Free-To-Grow-16%

Tula Nosič Free-To-Grow

Hodnotenie: 5
171,68 € 143,41 €

Akcia

Tula Free-to-Grow Nosič je rastúci, komfortný a funkčný. Plne nastaviteľný ergonomický nosič má nastaviteľnú výšku a šírku a prispôsobuje sa vášmu rastúcemu dieťaťu. Tento inovatívny nosič možno používať už od narodenia (od váhy dieťaťa 3,2 kg) bez nutnosti použitia novorodeneckej vložky. Vhodný pre bežné denné nosenie v meste i prírode, ideálna voľba, ako si užiť každodenné dobrodružstvo s Vaším dieťaťom bez kočíka.

Tula Nosič detí Free-To-Grow-19%
159,90 € 128,44 €

Akcia

Tula Free-to-Grow Nosič je rastúci, komfortný a funkčný. Plne nastaviteľný ergonomický nosič má nastaviteľnú výšku a šírku a prispôsobuje sa vášmu rastúcemu dieťaťu. Tento inovatívny nosič možno používať už od narodenia (od váhy dieťaťa 3,2 kg) bez nutnosti použitia novorodeneckej vložky. Vhodné pre bežné denné nosenie v meste i v prírode, ideálna voľba, ako si užiť každodenné dobrodružstvo s Vaším dieťaťom bez kočíka.

Tula EXPLORE

Tula EXPLORE

Hodnotenie: 5
183 € 158,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Všestranný, ľahko použiteľný ergonomický nosič Explore je prvým nosičom od Tuly, ktorý vám umožňuje nosiť dieťatko aj v pozícii čelom vpred ergonomicky (odporúča sa až od veku 6 m). Objavujte svet vďaka novej možnosti nosenia – poloha nosenia dieťaťa s tvárou smerujúcou vpred. Explore je najnovším nosičom, ktoré snúbia tie najlepšie vlastnosti a funkcie pre deti aj nosičov: nastavenie optimálnej šírky medzi nožičkami od bábätka k batoliatku, nastaviteľná opierka hlavy a viac nosných pozícií. To všetko je Tula Explore.

Babybjörn MINI Dusty Cotton
90,90 € 87 €

Akcia

BabyBjorn nosítko MINI cotton bolo vyvinuté špeciálne pre novorodencov na nosenie v prvých mesiacoch, poskytnete tak bábätku potrebnú blízkosť. Je vhodné pre bábätká od 3,2 do 11 kg (0 – 1 rok). Je vyrobené z certifikovanej bavlny, ktorá je pružná v oblasti sedu + saténového tkaniva, aby bolo supermoderné a pohodlné.

Ergobaby NOSIČ 360

Ergobaby NOSIČ 360

Hodnotenie: 5
178,14 € 169,90 €

Praktický nosič ergonomický, ktorý porastie zároveň s vaším dieťatkom, vďaka svojim vlastnostiam zaručuje tú správnu oporu pre nosenie a dokonale padne každému rodičovi.

KiBi EVO Design

KiBi EVO Design

Hodnotenie: 5
116,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nosič Kibi EVO z kolekcie EVO Design je rastúci ergonomický nosič vyrobený v ČR, určený pre nosenie detí od 4 mesiacov do 3 rokov. Ponúka tri spôsoby nosenia: na bruchu, na chrbte a na boku. Má pevný bedrový pás, opierku hlavičky a možnosť nastavenia šírky chrbtovej opierky

Tula Nosič Standard Canvas
149,93 € 132,35 €

Akcia

Tula Standard Nosič, ktorý je ľahko použiteľný a vhodný pre bežné denné nosenie v meste i prírode, ideálna voľba, ako si užiť každodenné dobrodružstvo s Vaším dieťaťom bez kočíka. Pohodlná podpora dieťaťa od 7 kg až do 20 kg váhy dieťaťa. Váha dieťaťa je rovnomerne rozložená medzi obe ramená a boky rodičia.
Nezaťažuje chrbticu dieťaťa ani rodičia.

Ergobaby Nosič - Adapt

Ergobaby Nosič - Adapt

Hodnotenie: 5
148,07 € 134,12 €

Posledný kus za túto cenu!

Prispôsobivý rastúci nosič Adapt je inovatívny a poskytuje maximálne pohodlie vášmu dieťaťu od novorodenca až k batoľaťu. Vďaka perfektnej konštrukcii je zaistená všetka potrebná opora.

Manduca First PureCotton

Manduca First PureCotton

Hodnotenie: 5
124,90 € 116,80 €

Manduca First PureCotton je ergonomický nosič pre nosenie detí od narodenia do 5 rokov. Je vyrobený zo 100 % biobavlny a vybavený novorodeneckou vložkou pre pohodlie aj tých najmenších bábätiek.

Fidella FlowClick
112,50 €

Fidella Flow Click je veľmi pohodlné hybridný ergonomické nosítko, ktorého bedrový pás sa zapína obojstranne doťahovaná bezpečnostná pracka a má krátke užšie viazacie popruhy. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodné pre rôzne veľkých rodičov a zaväzovanie ramenných popruhov odpadá doťahovanie plastových praciek pri zmene nosiacej osoby. Triweave väzba šatiek, z ktorých je vyrobené, zaručuje mäkkosť, poddajnosť a zároveň nosnosť.

Manduca Ergonomický nosič PureCotton
126,88 € 110,38 €

Akcia

Ergonomický nosič Manduca PureCotton je určený pre nosenie detí od narodenia do 5 rokov. Nosenie novorodencov umožňuje novorodenecká vložka, ktorá je súčasťou nosiča. Dlhá chrbtová opierka, ktorú možno jednoducho pomocou zipsu predĺžiť. Mäkké polstrovanie v okolí nožičiek zabraňuje vzniku otlakov aj u chudých detí.

Fidella FlyClick

Fidella FlyClick

Hodnotenie: 5
132 €

Posledný kus za túto cenu!

Šatkový nosič, ktorý je kombináciou viazacieho FlyTai a prackového Fusion. Jednoducho zacvaknite bedrový pás pomocou pracky a váha bábätka sa príjemne rozloží pomocou širokých viazacích ramenných popruhov. Ramenné popruhy a bedrový pás sú navyše vypolstrované, takže nikde nič netlačí. Fidella FlyClick (veľkosť Baby) – je vhodné pre bábätká už od narodenia až do približne 12 mesiacov.

Nania Detská klokanka Platinum-26%
35,19 € 25,73 €

Akcia

Nania Detská klokanka Platinum je kompaktná a ľahko prenosná. Umiestnite svoje dieťa veľmi ľahko k sebe a zároveň mu poskytnete vynikajúce pohodlie.

Babybjörn MINI 3D Jersey-16%
109 € 90,96 €

Akcia

Babybjörn MINI 3D Jersey je perfektný v ranných mesiacoch, keď každý novorodenec potrebuje veľa blízkosti po celý deň. Je vhodné pre bábätká od 3,2 do 11 kg (0 – 1 rok). Je vyrobené z 3D Jersey – najnovší materiál je najkompaktnejší len ako to šlo. Hladká a pružná látka jemne objíme vaše bábätko. Pozíciu novorodenca a jeho prirodzenú krivku C môžete skontrolovať rukami cez látku.

KiBi Nosič KiBi

KiBi Nosič KiBi

Hodnotenie: 4,8
106 € 88 €

Kibi je rastúci ergonomický nosič vyrobený v ČR. Je určený pre nosenie detí od 4 mesiacov do 3 rokov. Nosič má pevný bedrový pás, pohodlne polstrované ramenné popruhy, látkovú chrbtovú opierku zo 100% bavlny a prídavnú opierku hlavičky pre pokojný spánok väčších detí.

Manduca Sling elastická šatka
59,90 € 53,97 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkká a jemná elastická šatka Manduca Sling je určená na nosenie detí od prvých mesiacov po narodení. Je vyrobená zo špeciálneho žerzeja, ktorý vykazuje elasticitu a dostatočnú oporu. Konce šatky sa zužujú pre ľahké viazanie. Správne uviazaná zaistí vhodné postavenie bedier dieťaťa.

Ergobaby Adapt nosič

Ergobaby Adapt nosič

Hodnotenie: 5
154,96 € 149,90 €

Tento praktický nosič je ideálny pre deti od novorodenca až po batoľa. Ergonomický, komfortný a rastúci nosič zaistí vášmu dieťatku všetko pohodlie pri prechádzkach aj dlhších cestách.

Caboo + Cotton Blend

Caboo + Cotton Blend

Hodnotenie: 4,6
93,99 € 56,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Caboo+cotton blend umožňuje nosiť bábätká od narodenia v 4 rôznych pozíciách podľa veku. Pružný materiál uľahčuje manipuláciu s nosičom. Dodávané v dômyselnom vrecku, ktorý obrátením premeníte na fixačný pruh nosidla.

Manduca FumBee

Manduca FumBee

Hodnotenie: 4,2
15,50 € 13,83 €

Posledný kus za túto cenu!

Tyto dvojité obaly na popruhy chrání vaše nosítko před slinami a zároveň poskytuje příjemnější povrch, o který si váš drobeček může opírat hlavičku.

Safety 1st Phisionest
35,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktické nosítko Phisionest od značky Safety 1st podporuje bežnú pozíciu chrbta a otvorenie nôh do M, ktoré rešpektuje prirodzenú pozíciu. Nosítko ponúka hneď dva spôsoby nosenia a to pozíciu z predu od 3,5 – 15 kg a na chrbte od 6–15 kg.

KiBi EVO

KiBi EVO

Hodnotenie: 4,9
105 € 91,77 €

Posledný kus za túto cenu!

Nosič Kibi EVO je rastúci ergonomický nosič vyrobený v ČR, určený pre nosenie detí od 4 mesiacov do 3 rokov. Ponúka tri spôsoby nosenia: na bruchu, na chrbte a na boku. Má pevný bedrový pás, opierku hlavičky pre pokojný spánok väčších detí a mnoho ďalšieho.

KiBi Nosič-17%

KiBi Nosič

Hodnotenie: 5
112,83 € 93,38 €

Posledný kus za túto cenu!

Nosič Kibi je univerzálny nosič, ktorý porastie s vašim dieťatkom. Vďaka unikátnemu riešeniu chrbtovej opierky sa bude mať vaše bábätko ako v bavlnke. Je ušitý v ČRdôrazom na výber českých materiálov a komponentov.

Petite&Mars Nosič Soohu Sling
78,90 € 52 €

Posledný kus za túto cenu!

Všestranný, kvalitný a bezpečný nosič pre deti Soohu Sling. Navrhnutý pre nosenie detí od narodenia do 24 mesiacov5 pozíciách. Nosič je vyrobený z priedušnej a odolnej 100% bavlny. Jedna veľkosť padne všetkým, plne nastaviteľný za pár sekúnd.