Tula Nosič Toddler

Tula Nosič Toddler

Hodnotenie: 5
149,90 €

Tula Toddler Nosič, ktorý je ľahko použiteľný a vhodný pre bežné denné nosenie v meste aj v prírode, ideálna voľba, ako si užiť každodenné dobrodružstvo s Vaším dieťaťom bez kočíka. Pohodlná podpora dieťaťa od 11 kg až do 27 kg váhy dieťaťa. Váha dieťaťa je rovnomerne rozložená medzi obe ramená a boky rodičia. Nezaťažuje chrbticu dieťaťa ani rodiča.

KinderKraft NINO-32%

KinderKraft NINO

Hodnotenie: 4,7
44,90 € 30,40 €

Akcia

Detský nosič NINO zaisťuje bezpečnú pozíciu dieťaťa – spĺňa požiadavky medzinárodného inštitútu dysplázie bedrového kĺbu. V nosiči Nino majú nohy dieťaťa tvar ""M"" vo vzťahu k bokom, čo je správny uhol v závislosti na veku dieťaťa.

Tula FTG Nosidlo

Tula FTG Nosidlo

Hodnotenie: 3
159,90 €

Ergonomické nosidlo Free to Grow značky Tula je rastúce nosidlo určené bábätkám už od narodenia. Buďte svojmu bábätku stále na blízku. Vďaka tomuto nosidlu s ním môžete ísť na nákup, do prírody, ale aj vykonávať bežné denné činnosti v podobe upratovania a varenia.

Ergobaby Nosič - Adapt

Ergobaby Nosič - Adapt

Hodnotenie: 5
148,07 € 139,90 €

Prispôsobivý rastúci nosič Adapt je inovatívny a poskytuje maximálne pohodlie vášmu dieťaťu od novorodenca až k batoľaťu. Vďaka perfektnej konštrukcii je zaistená všetka potrebná opora.

Manduca XT Cotton

Manduca XT Cotton

Hodnotenie: 4,5
157,70 €

Manduca XT Cotton je ergonomický nosič na nosenie detí od narodenia do detského veku – 20 kg bez ďalších doplnkov. Je veľkostne prispôsobiteľný všetkým veľkostiam bábätiek a rodičov. Možno nosiť v troch pozíciách – na bruchu, na boku a na chrbte.

Tula FTG Nosič

Tula FTG Nosič

Hodnotenie: 4
159,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomický nosič Free to Grow značky Tula je rastúci nosič určený bábätkám už od narodenia. Buďte svojmu bábätku stále na blízku. Vďaka tomuto nosiču s ním môžete na nákup, do prírody, ale aj vykonávať bežné denné činnosti v podobe upratovania a varenia.

Minimonkey Nosič Dynamic
117,09 €

Dynamický detský nosič Minimonkey je veľmi pohodlný a ľahký. Vďaka svojej jedinečnej podpore dolnej časti chrbta sa líši od ostatných nosičov na trhu. Tento panel poskytuje podporu pre spodnú časť vášho tela a súčasne priťahuje váhu dieťaťa k telu.

Tula Preschool nosič
149,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Preschool nosič od značky Tula je veľmi intuitívny pre vás i vaše dieťa. Výrobca myslel naozaj na všetko a výsledkom je maximálne pohodlie nielen pre dieťa, ale aj pre rodičov. Nosič je najväčším nosičom s najširším panelom v ponuke nosičov Tula. Je určený pre deti s hmotnosťou až do 31,8 kg.

Tula Standard nosič-37%
139,90 € 87 €

Akcia

Standard nosič od značky Tula je veľmi intuitívny pre vás i vaše dieťa. Výrobca myslel naozaj na všetko a výsledkom je maximálne pohodlie nielen pre dieťatko, ale aj pre rodičov. Nosič má ergonomickú konštrukciu, vďaka ktorej nožičky dieťaťa tvoria tvar písmena M a podporuje tak správny rast detských bedier, panvy i chrbtice. Vhodné pre deti od 7 do 20 kg

KinderKraft Huggy

KinderKraft Huggy

Hodnotenie: 4,5
59,90 €

Ergonomický nosič detí Huggy značky Kinderkraft je vhodné pre deti od 3 mesiacov. S týmto nosičom ste svojmu bábätku stále na blízku a pritom máte voľné ruky na čokoľvek. Nosič umožňuje nosiť dieťa v prirodzenej ergonomickej polohe a zároveň sa postará o pohodlie ako pre rodičov, tak aj pre dieťa.

Fidella Fusion V2.0 Toddler
144,09 € 125,40 €

Akcia

Nosítko Fusion Toddler 2.0 je vhodné od 3 mesiacov do 2,5 až 3 rokov podľa veľkosti dieťaťa. Nosiť je možné iba čelom k rodičovi. Nosítko má však niekoľko vylepšení, ktoré umožnia pohodlné nosenie a rast nosidla s dieťaťom. Je tak vhodnou alternatívou pre všetkých priaznivcov šatiek, ktorí sa rozhodli pre prackové nosítko. Navyše Fidella robí svoje nosidlá aj šatky s láskou, takže ak raz začnete nosiť svoje bábätko alebo väčšie dieťatko s Fidellou, už nebudete chcieť iné!

Ergobaby ADAPT COOL AIR MESH
149,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské nosítko ADAPT COOL AIR MESH značky Ergobaby ponúka 3 pohodlné a ergonomické pozície, ako môžete svoje bábätko bezpečne nosiť. Objavujte spolu s vašim dieťaťom svet okolo vás s týmto rastúcim nosičom od bábätka k batoľaťu. Sedacia časť zaistí ergonomickú pozíciu sedu a chrbát vášho dieťaťa bude v optimálnej polohe v tvare písmena C.

Tula Nosič detí Free-To-Grow
159,90 €

Tula Free-to-Grow Nosič je rastúci, komfortný a funkčný. Plne nastaviteľný ergonomický nosič má nastaviteľnú výšku a šírku a prispôsobuje sa vášmu rastúcemu dieťaťu. Tento inovatívny nosič možno používať už od narodenia (od váhy dieťaťa 3,2 kg) bez nutnosti použitia novorodeneckej vložky. Vhodné pre bežné denné nosenie v meste i v prírode, ideálna voľba, ako si užiť každodenné dobrodružstvo s Vaším dieťaťom bez kočíka.

Tula Nosič Free-To-Grow

Tula Nosič Free-To-Grow

Hodnotenie: 4,9
159,90 €

Tula Free-to-Grow Nosič je rastúci, komfortný a funkčný. Plne nastaviteľný ergonomický nosič má nastaviteľnú výšku a šírku a prispôsobuje sa vášmu rastúcemu dieťaťu. Tento inovatívny nosič možno používať už od narodenia (od váhy dieťaťa 3,2 kg) bez nutnosti použitia novorodeneckej vložky. Vhodný pre bežné denné nosenie v meste i prírode, ideálna voľba, ako si užiť každodenné dobrodružstvo s Vaším dieťaťom bez kočíka.

Tula FTG Nosič
162 €

Ergonomický nosič Free to Grow značky Tula je rastúci nosič určený bábätkám už od narodenia. Buďte svojmu bábätku stále na blízku. Vďaka tomuto nosiču s ním môžete na nákup, do prírody, ale aj vykonávať bežné denné činnosti v podobe upratovania a varenia.

Ergobaby ADAPT NOSIČ - Heritage Blue
139,90 €

Detské nosítko ADAPT značky Ergobaby ponúka 3 pohodlné a ergonomické pozície, ako môžete svoje bábätko bezpečne nosiť. Objavujte spolu s vašim dieťaťom svet okolo vás s týmto rastúcim nosičom od bábätka k batoľaťu. Sedacia časť zaistí ergonomickú pozíciu sedu a chrbát vášho dieťaťa bude v optimálnej polohe v tvare písmena C. 

Babybjörn MINI 3D Mesh

Babybjörn MINI 3D Mesh

Hodnotenie: 4,3
108,90 €

BabyBjorn nosítko MINI 3D Mesh bolo vyvinuté pre novorodencov na nosenie v prvých mesiacoch života. Nie je treba žiadna novorodenecká vložka. Je vhodné pre bábätká od 3,2 do 11 kg (0 – 1 rok). Je vyrobené z 3D Mesh, čo je chladná a vzdušná sieťovina s neuveriteľne mäkkým podkladom. Sieťová tkanina zaisťuje výborný prietok vzduchu a rýchlo vysychá.

Infantino Nosič Flip Advanced 4v1 Black
37,32 €

Nosítko Flip Advanced 4v1 od značky Infantino je určené od dojčenského do batoľacieho veku. Pri nosení môžete využiť 4 rôzne spôsoby usadenia bábätka, od úzkeho sedenia smerom k rodičovi po sedenie na chrbte. Súčasťou balenia je odnímateľný podbradník Wonder Cover.

Infantino Nosič Flip Advanced 4v1 Grey
37,32 €

Nosič Flip Advanced 4v1 od značky Infantino je určené od dojčenského do batoľacieho veku. Pri nosení môžete využiť 4 rôzne spôsoby usadenia bábätka, od úzkeho sedenia smerom k rodičovi po sedenie na chrbte. Súčasťou balenia je odnímateľný podbradník Wonder Cover.

Chicco Nosič detí Easy Fit
33,90 €

Chicco Nosič detí Easy Fit je jednoduchý a veľmi intuitívny nosič pre deti od narodenia do 9 kg. Ľahko nastaviteľný, prispôsobí sa dieťaťu aj rodičom, ergonomické sedenie, komfortný. Ľahký – iba cca 0,5 kg. Easy Fit je klasifikovaný ako nosič „pre zdravé bedrové kĺby“.

Manduca Sling

Manduca Sling

Hodnotenie: 4,8
61,01 € 54,50 €

Akcia

Manduca sling je elastická šatka na nosenie pre deti od 3,5 do 15 kg (pre ideálne pohodlie do 9 kg). Elastická a zároveň stabilná, poskytujúca ešte nepevnému zadočku bábätka dostatočnú oporu. Váha 0,6 kg, jednotná veľkosť, krásne farby. 100% bio-bavlna, pranie v práčke.

Babybjörn MINI Dusty Cotton
94,90 €

BabyBjorn nosítko MINI cotton bolo vyvinuté špeciálne pre novorodencov na nosenie v prvých mesiacoch, poskytnete tak bábätku potrebnú blízkosť. Je vhodné pre bábätká od 3,2 do 11 kg (0 – 1 rok). Je vyrobené z certifikovanej bavlny, ktorá je pružná v oblasti sedu + saténového tkaniva, aby bolo supermoderné a pohodlné.

Tula Nosič Standard

Tula Nosič Standard

Hodnotenie: 4,7
139,90 €

Tula Standard Nosič, ktorý je ľahko použiteľný a vhodný pre bežné denné nosenie v meste i prírode, ideálna voľba, ako si užiť každodenné dobrodružstvo s Vaším dieťaťom bez kočíka. Pohodlná podpora dieťaťa od 7 kg až do 20 kg váhy dieťaťa. Váha dieťaťa je rovnomerne rozložená medzi obe ramená a boky rodiča.
Nezaťažuje chrbticu dieťaťa ani rodiča.

Infantino Nosič Cuddle Up

Infantino Nosič Cuddle Up

Hodnotenie: 4,5
46,38 € 45,90 €

Ergonomický nosič Cuddle Up od značky Infantino je určený od dojčenského do batoľacieho veku. Široké ergonomické sedenie umožní správne postavenie bedier v nosiči. Súčasťou nosiča je klokanie vrecko v prednej časti a odnímateľná mäkká kapucňa do chladnejšieho počasia.

Emitex Ochranná vrecko na nosítko
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ochranný obal na nosítko alebo šatku do nepriaznivého počasia. Obal možno použiť aj ako pláštenku na ruksak. S týmto vreckom, ktoré ochráni vaše dieťatko nielen pred dažďom sa môžete vydať kamkoľvek.

Ergobaby EMBRACE - Blush Pink
73,20 €

Detské nosítko Embrace od značky Ergobaby dáva jedinečnú možnosť spojenia medzi matkou a dieťaťom ako v priebehu tehotenstva. Jednoduché nastavenie a maximálne pohodlie robia z nosítka nepostrádateľnú súčasť tak na prechádzke, tak pri domácich činnostiach. Vhodné pre deti od narodenia.

Manduca Ergonomický nosič PureCotton
126,88 € 112,59 €

Akcia

Ergonomický nosič Manduca PureCotton je určený pre nosenie detí od narodenia do 5 rokov. Nosenie novorodencov umožňuje novorodenecká vložka, ktorá je súčasťou nosiča. Dlhá chrbtová opierka, ktorú možno jednoducho pomocou zipsu predĺžiť. Mäkké polstrovanie v okolí nožičiek zabraňuje vzniku otlakov aj u chudých detí.

Ergobaby Šatka / Aura Wrap-20%

Ergobaby Šatka / Aura Wrap

Hodnotenie: 3,5
61,90 € 49,12 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergobaby Šatka / Aura Wrap poskytuje tesný kontakt medzi rodičom a bábätkom počas ich prvých týždňov. Jednoduché viazanie uľahčuje prácu aj úplným začiatočníkom v šatkovaní. Ultra mäkký a priedušný materiál z eukalyptu a akácie uspí vaše dieťatko k tým najsladším snom.

Lodger viacfarebná šatka na nosenie Cocooner Botanimal Ocean-23%
79,90 € 61 €

Šatka na nosenie detí Cocooner Botanimal Ocean od značky Lodger zaistí neustály kontakt bábätka s mamičkou a vy tak máte voľné ruky. Šatka je vhodná od narodenia až do 1,5 roka (od 3,5 do 12 kg). Je vyrobená z hydrofilnej bavlnenej pleteniny, ktorá je mäkká, pevná, priedušná, savá a do jednej strany pruží, čo je ideálne pre šatku na nosenie detí.

Infantino Nosič Zip Travel
33,55 €

Posledný kus za túto cenu!

Nosič Zip Travel od značky Infantino je ideálny na cestovanie, alebo na nákupy. Súčasťou je bedrový pás, do ktorého môžete nosič zložiť a používať ako ľadvinku. Nosič ponúka široké ergonomické sedenie na bruchu, alebo na chrbte rodičov. Vhodné pre deti od 5,5 do 18 kg .

Chicco Nosítko detské Myamaki
58,90 €

Chicco detské nosítko Myamaki – Denim je nový praktický, ergonomický nosič detí, sledujúci ich vývoj a zároveň potreby rodičov.

Manduca XT Cotton Denim-18%

Manduca XT Cotton Denim

Hodnotenie: 4,9
154,30 € 125,60 €

Akcia

Manduca XT Cotton je ergonomické nosítko pre nosenie detí od narodenia do detského veku – 20kg bez ďalších doplnkov. Je veľkostne prispôsobiteľné všetkým veľkostiam bábätiek a rodičov. Možno nosiť v troch pozíciách – na bruchu, na boku a na chrbte.

Manduca SLING LimitedEdition-17%
59,90 € 49,20 €

Akcia

Šatka na nosenie detí SLING LimitedEdition značky Manduca je skvelou voľbou na nosenie vášho bábätka už od narodenia do 10 kg. Mäkká a príjemná šatka je elastická s dostatočnou oporou zároveň. Buďte svojmu bábätku stále na blízku a zároveň využite voľné ruky inde. Lemovanie na hornom a spodnom leme je farebne odlíšené pre lepšiu orientáciu pri viazaní.

Lorelli Nosič na dieťa HOLIDAY LORELLI-38%
18 € 11 €

Šikovný detský nosič HOLIDAY od značky Lorelli, vďaka ktorému môžete nechať kočík doma. Umožňuje byť v priamom kontakte s dieťaťom po celú dobu. Obsahuje praktické vrecko na zadnej strane, kde môžu byť uložené rôzne malé veci

Ergobaby Embrace-17%

Ergobaby Embrace

Hodnotenie: 4,7
76,90 € 63,06 €

Nosítko Embrace od značky Ergobaby dáva jedinečnú možnosť spojenia medzi matkou a dieťaťom ako v priebehu tehotenstva. Jednoduché nastavenie a maximálne pohodlie robia z nosítka nepostrádateľnú súčasť tak na prechádzke, tak pri domácich činnostiach. Vhodné pre deti od narodenia.

Hauck 3 Way Carrier 2020, Black
47,32 € 45,60 €

HAUCK 3 Way Carrier 2019, Black je praktické obojstranné nosítko na detičky od 3,5 do 12 kg. Individuálne nastaviteľné popruhy, ľahká manipulácia, pohodlné polstrovanie, podbradník. S 3 možnosťami nastavenia na rôznu výšku dieťaťa.

Lorelli Detský nosič Lorelli TRAVELLER-23%
26,70 € 20,50 €

Ideálna náhrada za detský kočík od 4 mesiacov. Detský nosič TRAVELLER od značky Lorelli zaisťuje vysokú úroveň pohodlia pre dieťa aj rodiča. Možnosť poschádok dieťaťa v smere alebo v opačnom smere chôdze

Babybjörn BB Ergonom. nosítko One Air, Slate Blue, 3D Mesh
214,90 €

Detské nosítko pre deti do 3 rokov so zhruba 12 kg spĺňa normu Oeko-Tex Standard 100. Praktické nosítko je opatrené priedušnou 3D sieťovinou mesh a je prispôsobené pre nosenie v 4 pozíciách vpredu aj na chrbte.

Ergobaby EMBRACE - Pure Black
78,90 €

Útulné a pohodlné nosidlo Embrace Pure Black od americkej značky Ergobaby dáva novorodencom a rodičom jedinečnú možnosť, ako zostať v spojení, na ktoré boli mamičky s deťmi zvyknuté v čase tehotenstva. Podporný bedrový pás a naťahovacie popruhy s možnosťou kríženia zaistí pohodlie počas celej doby nosenia.

KinderKraft Nosítko MILO black
46,90 € 42,50 €

Nosítko MILO je kombináciou originálneho dizajnu a pohodlia. Príslušná konštrukcia zaisťuje bezpečnú pozíciu dieťaťa počas nosenia, a materiály, z ktorého je vyrobené, zaručujú mäkkosť a komfort.

Ergobaby Nosítko Original
126,14 € 119,90 €

Ergobaby ORIGINAL je ergonomické nosítko, ktoré nezaťažuje chrbticu dieťaťa ani rodičia. Vhodné pre bežné denné nosenie v meste i prírode. Dieťa je v bezpečnej a pohodlnej pozícii a rodičia majú slobodu pohybu.

CYBEX Maira.click Lavastone
130,47 € 115,20 €

Posledný kus za túto cenu!

MAIRA.click. je zacvakávací detský nosič z radu produktov CYBEX Gold. Jednoduchý zacvakávací mechanizmus umožňuje veľmi rýchle nasadzovanie a odnímanie nosiča. Multifunkčnú opierku hlavy a krku možno prispôsobiť podľa veľkosti dieťaťa.

Ergobaby Adapt nosič

Ergobaby Adapt nosič

Hodnotenie: 4,8
154,96 € 149,90 €

Tento praktický nosič je ideálny pre deti od novorodenca až po batoľa. Ergonomický, komfortný a rastúci nosič zaistí vášmu dieťatku všetko pohodlie pri prechádzkach aj dlhších cestách.

KiBi EVO Flora - zánovné
123,90 € 108,10 €

Zánovné

Nosítko Kibi EVO Flora z kolekcie nosičov zo šatky českej značky šatiek na nosenie detí Lenire sú rastúce ergonomické nosiče vyrobené v ČR, určené pre nosenie detí od 4 mesiacov do 3 rokov. Ponúka tri spôsoby nosenia: na bruchu, na chrbte a na boku.

Tula Nosič Standard Canvas-31%
139,90 € 95,50 €

Akcia

Tula Standard Nosič, ktorý je ľahko použiteľný a vhodný pre bežné denné nosenie v meste i prírode, ideálna voľba, ako si užiť každodenné dobrodružstvo s Vaším dieťaťom bez kočíka. Pohodlná podpora dieťaťa od 7 kg až do 20 kg váhy dieťaťa. Váha dieťaťa je rovnomerne rozložená medzi obe ramená a boky rodičia.
Nezaťažuje chrbticu dieťaťa ani rodičia.

Tula Toddler nosítko-37%
149,90 € 93,90 €

Akcia

Tula Toddler Nosítko, ktoré je ľahko použiteľné a vhodné pre bežné denné nosenie v meste aj prírode, ideálna voľba, ako si užiť každodenné dobrodružstvo s Vaším dieťaťom bez kočíka. Pohodlná podpora dieťaťa od 11 kg až do 27 kg váhy dieťaťa. Váha dieťaťa je rovnomerne rozložená medzi obe ramená a boky rodičia. Nezaťažuje chrbticu dieťaťa ani rodičia.