TAKERA

Upresniť parametre
sada príslušenstva V1 DOG TowBox V3 box na ťažné zariadenie, Farba oranžová
sada príslušenstva V1 DOG

Kompletná sada na prevoz psov pozostávajúca zo základných a užitočných doplnkov, ktoré ocení Váš štvornohý priateľ počas cesty v našom prepravnom boxe na ťažné zariadenie TowBox V1 DOG.

môžete mať 27.03 - 28.03

TowBox V3 box na ťažné zariadenie, Farba oranžová TowBox V3 box na ťažné zariadenie, Farba oranžová
TowBox V3 box na ťažné zariadenie, Farba oranžová

TOWBOX V3 je skutočne ideálnym riešením ako zväčšiť objem batožinového priestoru Vášho vozidla a praktická alternatíva k strešným boxom, ktorá poskytuje užívateľovi viacero výhod. Okrem rýchlej montáže nedochádza k veternému odporu a navyšovaniu spotreby, či rušivým vonkajším zvukom.

môžete mať 27.03 - 28.03

STEM adaptér TowBox V3 box na ťažné zariadenie, Farba oranžová
STEM adaptér

Adaptér nahrádza vymedzovaciu podložku pod predstavcom riadidiel a umožní tak bezproblémová uchytenie nosnej konzoly sedačky Weeride na bicykel v prípadoch, keď to neumožňuje dizajn a tvar rámovej konštrukcie.

môžete mať 27.03 - 28.03

CARGO V2 plošina na ťažné zariadenie The Beam The Beam CORKY PERFORMANCE cyklistické spätné zrkadlo, Farba sivá
CARGO V2 plošina na ťažné zariadenie

TOWBOX CARGO V2 je výborným riešením pre malých podnikateľov, remeselníkov, alebo ľudí s potrebou pravidelného prevozu objemnejšieho nákladu. Či sa jedná o náradie, alebo invalidný vozík, plošina je ľahko dostupná a kufor auta môžete využiť na iné veci.

môžete mať 27.03 - 28.03

The Beam The Beam CORKY PERFORMANCE cyklistické spätné zrkadlo, Farba sivá The Beam The Beam CORKY PERFORMANCE cyklistické spätné zrkadlo, Farba sivá
The Beam The Beam CORKY PERFORMANCE cyklistické spätné zrkadlo, Farba sivá

Cyklistické spätné zrkadlo na cestné riadidlá Corky Performance ponúka 360° stupňový rozsah náklonu pre absolútne pohodlie. So zrkadlom na riadidlách dosiahnete to, že sa nebudete musieť pozerať cez plece vo chvíľach, keď sa blíži zozadu auto.

môžete mať 27.03 - 28.03

TowBox V2 box na ťažné zariadenie, Farba sivá The Beam The Beam CORKY PERFORMANCE cyklistické spätné zrkadlo, Farba sivá
TowBox V2 box na ťažné zariadenie, Farba sivá

TOWBOX V2 je skutočne ideálnym riešením ako zväčšiť objem batožinového priestoru Vášho vozidla a praktická alternatíva k strešným boxom, ktorá poskytuje užívateľovi viacero výhod. Okrem rýchlej montáže nedochádza k veternému odporu a navyšovaniu spotreby, či rušivým vonkajším zvukom.

môžete mať 27.03 - 28.03

LEAD OUT! cyklistická brašna pod sedlo, Farba olivová LEAD OUT! cyklistická brašna pod sedlo, Farba olivová
LEAD OUT! cyklistická brašna pod sedlo, Farba olivová

Elegantná a kompaktná brašna pod sedlo bicykla navrhnutá na uloženie všetkého, čo potrebujete na opravu defektu alebo mechanické opravy počas jazdy.

môžete mať 27.03 - 28.03

LEAD OUT! cyklistická brašna na rám, Farba olivová LEAD OUT! cyklistická brašna pod sedlo, Farba olivová
LEAD OUT! cyklistická brašna na rám, Farba olivová

Naša najpredávanejšia rámová cyklobrašna vám umožní nosiť viac vecí bez toho, aby ste obetovali pohodlie pri jazde. Je ľahká, vodeodolná, s reflexným pásikom a vyrobená tak, aby vydržala.

môžete mať 27.03 - 28.03

Saris SOLO 1-bike nosič bicyklov LEAD OUT! cyklistická brašna pod sedlo, Farba olivová
Saris SOLO 1-bike nosič bicyklov

Nízka cena, super rýchla montáž/demontáž a kompaktné rozmery. Saris Solo je prvý a jediný nosič na zadné dvere bez akýchkoľvek mechanických nastavení, ktorý vám umožní najjednoduchšiu a najlacnejšiu možnosť ako prepraviť jeden bicykel, či už len za mesto, alebo na dlhšiu trasu. 

Momentálne nedostupné

SeaSucker TALON 1 - bike nosič bicyklov Saris trenažérový ADAPTÉR na pevnú os, Rozmer 148 x 12mm - Závit 1.00 - 1.75
SeaSucker TALON 1 - bike nosič bicyklov

TALON je vysoko univerzálny, nekonvenčný typ nosiča, ktorý používa technológiu vysoko výkonných vákuových prísaviek. Majiteľom áut, ktorí vyžadujú netrvalé uchytenie umožní bezpečný a štýlový prevoz bicykla na preferovanom mieste karosérie bez žiadnych iných nosičov a pod.

Momentálne nedostupné

Saris trenažérový ADAPTÉR na pevnú os, Rozmer 148 x 12mm - Závit 1.00 - 1.75 Saris trenažérový ADAPTÉR na pevnú os, Rozmer 148 x 12mm - Závit 1.00 - 1.75
Saris trenažérový ADAPTÉR na pevnú os, Rozmer 148 x 12mm - Závit 1.00 - 1.75

Trenažérový adaptér SARIS pre pevnú os je navrhnutý pre použitie s trenažérmi Saris na účely interiérového tréningu a nesmie byť používaná vonku na ceste, alebo v inom teréne. Oska je kompatibilná s klasickými a Smart  trenažérmi Saris. V prípade nejasností ohľadom kompatibility nás kontaktujte.<

môžete mať 27.03 - 28.03

SeaSucker ADD ON úchyt pre koleso Saris trenažérový ADAPTÉR na pevnú os, Rozmer 148 x 12mm - Závit 1.00 - 1.75
SeaSucker ADD ON úchyt pre koleso

Tento originálny doplnok je perfektné riešenie pre majiteľov nosičov Mini Bomber a Bomber a ktorí cestujú a prevážajú jeden bicykel. Montuje sa na strednú časť konzoly (nosiča) a veľmi jednoducho umožní užívateľovi prevoz predného kolesa spolu s bicyklom na streche auta.

môžete mať 27.03 - 28.03