Canpol babies Fľaša so širokým hrdlom TOYS 120ml, Modrá

Značka: Canpol babies Náš kód: 1268576001

Canpol babies Fľaša so širokým hrdlom TOYS 120ml, Modrá

Tvarovaná fľaša EasyStart s potlačou TOYS o objeme 120ml, ktorá uchváti každú mamičku svojim nadčasovým dizajnom. Veľmi dobre sa plní, umýva a drží pri kŕmení. Fľaša neobsahuje BPA. Celý popis

3.8

3,80 € vrátane DPHBežná cena: 5,41 €, Ušetríte 1,61 € (29 %)

Náš kód: 1268576001

Popis

Popis produktu

Tvarovaná fľaša EasyStart s potlačou TOYS o objeme 120ml, ktorá uchváti každú mamičku svojim nadčasovým dizajnom. Veľmi dobre sa plní, umýva a drží pri kŕmení. Fľaša neobsahuje BPA.

Tvarovaná polypropylénová fľaša TOYS, ktorá sa veľmi dobre drží pri kŕmení. Široké hrdlo uľahčuje plnenie a umývanie, výrazná stupnica potom kontrolu dieťaťom vypitého množstva. Obsahuje protikolikový cumlík 0–3m, ktorý svojím tvarom čo najviac pripomína matkin prsník. Umožňuje tak dieťa dojčiť aj kŕmiť z fľaše zároveň. Vo fľaši uzavretej tesniacim diskom môžete pokrm zmrazovať alebo transportovať bez rizika vyliatia.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Objem 120 ml
Vek dieťaťa NEWBORN
Farba modrá

Alternatívne produkty

DBB Remond Kaučukové cumlíky Super 6+, 2ks
3,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Antikolikový Super cumlík na hustú potravu od 6. mesiaca. Otvor v cumlíku má tvar písmena T. Dieťa sa pri saní hustejších pokrmov a kaší toľko neunaví.

DBB Remond Kaučukové cumlíky Vario 4+, 2 ks
3,90 €

Anti-kolikový Vario cumlík na husté mlieko, kaše alebo polievky. Prietok cumlíka sa mení podľa toho, ako je cumlík natočený v ústach dieťaťa. Sada je vhodná pre deti od 4 mesiacov.

ThermoBaby Box na kojenecké fľaše
4,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento praktický box je ideálny pre skladovanie 6 klasických dojčenských fliaš. Šikovné otvory po stranách boxu zaisťujú praktickú manipuláciu a prenášanie.