Canpol babies Podbradník COLOURFUL ANIMALS 7ks-19%
7,74 €

6,20 €

Akcia

Super hravé podbradníky colourful ANIMALS sú vyrobené z mäkkého materiálu a plastovej fólie, ktorá chráni odev dieťaťa pred ušpinením. Dodávajú sa v niekoľkých farebných prevedeniach v balení po 7 kusoch.


Canpol babies Podbradník silikónový-19%
5,41 €

4,33 €

Akcia

Roztomilý Silikónový podbradník pre každú princezničku s veľkou kapsou, ktorá zadržiava zvyšky pokrmu. Je skvelý pomocník ku každému hlavnému chodu, ale aj zákusku.


Canpol babies Cumlík silikónový anatomický 18m+ PARTY-19%
3,11 €

2,50 €

Akcia

Veselá zábava sa premietla do úplne novej kolekcie PÁRTY značky Canpol babies! Silikónový cumlíkgumičkou anatomického tvaru s potlačou lodičiek pre veselých chlapcov či roztomilých vtáčikov pre radostné dievčatká sú lemované slávnostnými girlandami.


Canpol babies Cumlík silikónový anatomický 6 -18m PARTY-19%
3,11 €

2,50 €

Akcia

Veselá zábava sa premietla do úplne novej kolekcie PÁRTY značky Canpol babies! Silikónový cumlíkgumičkou anatomického tvaru s potlačou lodičiek pre veselých chlapcov či roztomilých vtáčikov pre radostné dievčatká sú lemované slávnostnými girlandami.


Canpol babies Cumlík silikónový symetrický 18m+ WILD NATURE-19%
3,11 €

2,50 €

Akcia

Veselá zábava sa premietla do úplne novej kolekcie WILD NATURE značky Canpol babies ideálny do setu s kolekciou JUNGLE. Silikónový cumlíkgumičkou anatomického tvaru s krásnou potlačou pre veselých chlapcov i radostné dievčatká.


Canpol babies Elektrický ohřívač lahví
26,90 €

Ohřívač lahví je praktickým pomocníkem k ohřívání pokrmů nebo tekutin na požadovanou teplotu. Plynulá regulace teploty. Jednoduché použití, ovládání jedním knoflíkem. Možnost ohřívání zmraženého nebo chlazeného pokrmu.


Canpol babies Hrací koberec s hrazdičkou a ohradou COUNTRY-19%
54,07 €

43,31 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hracia deka so zvýšeným okrajom country je podľa typu modelu vybavená rôznymi elementmi – farebné hračky, imitácia zrkadiel hrkajúce a šuštiace elementy. Hračky slúžia po odopnutí ako samostatné hrkálky .// Zvýšený okraj zabraňuje pretočeniu dieťaťa z deky na podlahu.


Canpol babies Hracia deka so zvýšeným okrajom PIRÁTI-19%
73,52 €

58,87 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hracia deka so zvýšeným okrajom Piráti je vybavená rôznymi elementmi – farebné hračky, imitácia zrkadiel hrkajúce a šuštiace elementy. Hračky slúžia po odopnutí ako samostatné hrkálky .// Zvýšený okraj zabraňuje pretočeniu dieťaťa z deky na podlahu.


Canpol babies Hrníček 360 Jungle-19%
8,90 €

7,13 €

Akcia

První hrníček, ze kterého bude vaše děťátko pít stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Krásný design kolekce JUNGLE s motivem lemurů. Speciální těsnící systém umožní pití po celém obvodu hrníčku. Doporučeno pro děti od 6. měsíce. Objem 270ml. Neobsahuje BPA.


Canpol babies Hrníček sportovní se slámkou a závažím 250ml-19%
6,57 €

5,26 €

Akcia

Nový systém slámky se závažím usnadní pití i dětem, které hrníček se slámkou při pití naklánějí. Závaží udrží slámku vždy ponořenou pod hladinu nápoje. Praktické rukojeti padnou do dětských ručiček. Vhodné pro děti od 9m. Ideální na cestování nebo procházky. Objem 250 ml. Láhev neobsahuje BPA.


Canpol babies Dojčiaca podprsenka-19%
11,62 €

9,32 €

Akcia

Dojčiaca podprsenka s odopínateľnými košíčkami. Je vyrobená zo 100% bavlny, ktorá nedráždi citlivé bradavky v čase dojčenia. Vďaka odopínateľným košíčkom nie je nutné pri dojčení rozopínať celú podprsenku.


Canpol babies Kŕmiaca sieťka na ovocie silikónová-20%
6,60 €

5,26 €

Akcia

Sieťka slúži na bezpečné podávanie nielen čerstvého ovocia, ale tiež zeleniny, syrov alebo pečiva. Sieťka je vhodná najmä pri prechode z tekutej stravy na pevnú. Eliminujú riziko zadusenia dieťaťa kúskami nedôkladne rozhryzenej potravy. V balení 2 ks.


Canpol babies Miska s víčkem, lžičkou a vidličkou TOYS-19%
6,57 €

5,26 €

Akcia

Praktická barevná miskapřísavkou a víčkem umožňuje pevné a stabilní připevnění na desce stolu. Oceníte zejména v době, kdy se dítě učí samo jíst. Víčko chrání pokrm před vychladnutím nebo rozlitím. Miska obsahuje plastový tvarovaný příbor. Doporučujeme pro děti starší 9-ti měsíců. Objem 350 ml.


Canpol babies Netečúci hrnček TOYS 250 ml-19%
5,02 €

4,02 €

Akcia

Netečúci hrnček TOYS je jedným z hrnčekov z kolekcie Haberman pre Canpol babies. Obsahuje unikátny netečúci ventil, ktorý umožňuje dieťaťu samostatne piť bez rozlievania tekutiny. Je určený deťom starším, od 9-tich mesiacov. Objem 250 ml.


Canpol babies Nevylievajúci hrnček BUNNY & COMPANY 200 ml-20%
4,26 €

3,39 €

Akcia

Nevylievajúci hrnček je jedným z hrnčekov z kolekcie Haberman pre Canpol babies. Obsahuje unikátny nevylievajúci ventil, ktorý umožňuje dieťaťu samostatne piť bez rozlievania tekutiny. Je určený deťom starším ako 9 mesiacov. Objem 200 ml.