Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Canpol babies

Upresniť parametre
Canpol babies Plyšová špirála do kočíka ZigZag modrá Canpol babies Plyšová senzorická kocka Medvedíci, sivá
Canpol babies Plyšová špirála do kočíka ZigZag modrá

Plyšová špirála do kočíka alebo do postieľky s hrkálkou a zvončekmi z kolekcie ZIG ZAG. Podporuje rozvoj zmyslov a motoriky dieťaťa. Atraktívne tvary a intenzívne farby priťahujú pozornosť dieťaťa. Plyšové figúrky a krúžky sú ľahké a príjemné na dotyk.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Plyšová špirála do kočíka ZigZag červená Canpol babies Plyšová senzorická kocka Medvedíci, sivá
Plyšová špirála do kočíka ZigZag červená

Plyšová špirála do kočíka alebo do postieľky s hrkálkou a zvončekmi z kolekcie ZIG ZAG. Podporuje rozvoj zmyslov a motoriky dieťaťa. Atraktívne tvary a intenzívne farby priťahujú pozornosť dieťaťa. Plyšové figúrky a krúžky sú ľahké a príjemné na dotyk.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canpol babies Plyšová senzorická kocka Medvedíci, sivá Canpol babies Plyšová senzorická kocka Medvedíci, sivá
Canpol babies Plyšová senzorická kocka Medvedíci, sivá

Plyšová senzorická kocka z kolekcie MEDVEDÍCI. Rôzne textúry materiálov stimulujú hmat dieťaťa. Zvoniace a šuštiace prvky budia v dieťati pozornosť. Farebné stuhy povzbudzujú dieťaťa hračku uchopiť. Pružné hryzátko upokojuje dieťaťu svrbenie ďasien.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canpol babies Plyšová senzorická loptička Medvedíci, sivý Canpol babies Plyšová senzorická loptička Medvedíci, sivý
Canpol babies Plyšová senzorická loptička Medvedíci, sivý

Plyšová senzorická loptička z kolekcie MEDVEDÍCI. Rôzne textúry materiálov stimulujú hmat dieťaťa. Zvoniace a šuštiace prvky budia v dieťati pozornosť. Farebné stuhy povzbudzujú dieťaťa hračku uchopiť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canpol babies Protiskluzová podložka do vany Canpol babies Plyšová senzorická loptička Medvedíci, sivý
Canpol babies Protiskluzová podložka do vany

Protišmyková podložka do vane chráni vaše dieťa pred pošmyknutím vo vaničke, vani alebo sprchovacom kúte. Rozmer: 38 × 70 cm.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canpol babies Elektrická nosná odsávačka EASY&NATURAL Canpol babies Plyšová senzorická loptička Medvedíci, sivý
Canpol babies Elektrická nosná odsávačka EASY&NATURAL

Elektrická nosná odsávačka EASY&NATURAL je ideálny pomocník pri starostlivosti o vaše bábätko pri prechladnutí. Rýchlo a šetrne odstraňuje hlien z nosa dieťaťa, jednoducho sa nabíja cez USB kábel alebo powerbanku. Obsahuje 2 vymeniteľné nástavce pre lepšie prispôsobenie odsávačky nosa dieťaťa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canpol babies Kontrastná závesná hračka na kočík/autosedačku Sensory Canpol babies Kontrastná závesná hračka na kočík/autosedačku Sensory
Canpol babies Kontrastná závesná hračka na kočík/autosedačku Sensory

Hračka má dve možnosti uchytenia a možno ju umiestniť na kočík, autosedačku alebo postieľku. Rôzne textúry materiálov stimulujú hmat dieťaťa. Zvonenie a šušťanie materiálov upútava detskú pozornosť. Viacfarebné stuhy povzbudzujú dieťa, aby ich chytilo. Elastické hryzátka upokojujú ďasná dieťaťa pri raste zúbkov. Senzorické farby stimulujú rozvoj zmyslov dieťaťa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canpol babies Elektrická odsávačka EasyStart Canpol babies Kontrastná závesná hračka na kočík/autosedačku Sensory
Canpol babies Elektrická odsávačka EasyStart

Úplne nová elektrická odsávačka EasyStart umožňuje dôkladné odsávanie materského mlieka. Obsahuje až trojstupňovú reguláciu sily sania vytvorenú na prirodzenom dvojfázovom rytme sania dieťaťa. Môže byť napájaná batériami alebo zo siete. Diely priloženým adaptérom môžete mlieko odsávať priamo do fľaše s úzkym alebo širokým hrdlom i do zásobníka na uchovávanie mlieka.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Závesná hračka na kočík/autosedačku Pastel Friends sivá Canpol babies Kontrastná závesná hračka na kočík/autosedačku Sensory
Závesná hračka na kočík/autosedačku Pastel Friends sivá

Canpol babies Závesná hračka na kočík/autosedačku Pastel Friends v sivej farbe podporuje rozvoj zmyslov a motoriky vášho dieťaťa pomocou hrkálky a zvončeka. Zvoniaca a šuštiaca látka doslova upúta detskú pozornosť. Hračka je veľmi ľahká a je vhodná pre deti od narodenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canpol babies Nevylievateľný hrnček so slamkou a závažím EXOTIC ANIMALS 270 ml Canpol babies Nevylievateľný hrnček so slamkou a závažím EXOTIC ANIMALS 270 ml
Canpol babies Nevylievateľný hrnček so slamkou a závažím EXOTIC ANIMALS 270 ml

Hrnček so slamkou a závažím značky Canpol Babies je vhodný pre deti od 6. mesiaca a postará sa o jednoduché pitie bez rozliatia. Hrnček z kolekcie EXOTIC ANIMALS je vybavený silikónovou slamkou, ktorá podporuje správny vývoj dutiny ústnej, reči a zhryzu u 99 % detí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canpol babies Bezkontaktný infračervený teplomer EasyStart Canpol babies Nevylievateľný hrnček so slamkou a závažím EXOTIC ANIMALS 270 ml
Canpol babies Bezkontaktný infračervený teplomer EasyStart

Bezkontaktný infračervený teplomer EasyStart od Canpol babies zaručuje rýchle a presné meranie teploty. Pohodlný, praktický tvar a intuitívne ovládanie zaručujú pohodlie pri používaní. Meria teplotu tela, predmetov, tekutín, pokrmov a prostredie s mimoriadnou presnosťou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canpol babies Kolotoč plyšový s projektorom Hviezdičky Canpol babies Nevylievateľný hrnček so slamkou a závažím EXOTIC ANIMALS 270 ml
Canpol babies Kolotoč plyšový s projektorom Hviezdičky

Plyšový hudobný kolotoč pomôže vášmu dieťatku večer krásne zaspať. Je určený najmenším deťom, ktoré sa ešte samé nepohybujú. Kolotoč je vybavený projektorom, hudobným strojčekom a plyšovými hviezdičkami. Vďaka mnohým funkciám má pozitívny vplyv na vizuálne-sluchovú koordináciu dieťaťa. Projektor premieta v rôznych farbách, k dispozícii 25 melódií prírody, diaľkové ovládanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canpol babies Prvá súprava hrkálok s hryzadlami Pastel Canpol babies Prvá súprava hrkálok s hryzadlami Pastel
Canpol babies Prvá súprava hrkálok s hryzadlami Pastel

Roztomilá súprava hrkálok s hryzadlami v pastelových trendy farbách je praktickým darčekom pre tie najmenšie deti. Súčasťou je exkluzívna darčeková krabica. Nerovnomerný povrch pomáha masírovať svrbivé ďasná dieťaťa a zmierňuje bolesť ďasien bez podráždenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jednorazové vložky do podprsenky 100 + 40ks Canpol babies Prvá súprava hrkálok s hryzadlami Pastel
Jednorazové vložky do podprsenky 100 + 40ks

Jednorazové vložky do podprsenky značky Canpol Babies sú určené pre budúce mamičky v neskoršej fáze tehotenstva alebo mamičky v čase dojčenia. Priedušný a príjemný materiál je vhodný pre citilvú pokožku pŕs a bradaviek.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canpol babies Elektrický parný sterilizátor Canpol babies Prvá súprava hrkálok s hryzadlami Pastel
Canpol babies Elektrický parný sterilizátor

Elektrický parný sterilizátor vyčistí naraz 6 fliaš v priebehu 8 minút za spotreby iba 75 ml vody. Para odstraňuje baktérie a zabezpečuje čistotu produktov. Canpol babies Elektrický parný sterilizátor sa ovláda jednoducho iba jedným tlačidlom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canpol babies Senzorický plyšový kolotoč s melódiami/bluetooth BabiesBoo Canpol babies Senzorický plyšový kolotoč s melódiami/bluetooth BabiesBoo
Canpol babies Senzorický plyšový kolotoč s melódiami/bluetooth BabiesBoo

Senzorický plyšový kolotoč s melódiami BabiesBoo značky Canpol Babies zaujme bábätko počas dňa a vytvorí útulnú a pokojnú atmosféru pre spánok. Kolotoč disponuje 11 melódiami a 6 uspávankami. Vďaka bluetooth pripojeniu je možné pustiť audiorozprávku alebo vlastnú melódiu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canpol babies Miska s viečkom a silikónovým otvorom HELLO LITTLE 200ml Canpol babies Senzorický plyšový kolotoč s melódiami/bluetooth BabiesBoo
Canpol babies Miska s viečkom a silikónovým otvorom HELLO LITTLE 200ml

Miska pre deti, ktorá predstavuje užitočný jedálenský doplnok. Ideálne na cestovanie a pikniky. Praktický dizajn so silikónovým pružným otvorom zabráni rozsypaniu pokrmu a zároveň je možné uzavrieť pevným vekom. Canpol babies miska s viečkom a silikónovým otvorom HELLO LITTLE 200 ml je vyrobená z šetrného materiálu, ktorý neobsahuje BPA.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canpol babies Nevylievacia slamka so závažím Canpol babies Senzorický plyšový kolotoč s melódiami/bluetooth BabiesBoo
Canpol babies Nevylievacia slamka so závažím

Náhradná nevylievacia slamka so závažím značky Canpol Babies je určená pre nevylievací hrnček so slamkou a závažím z kolekcie EXITIC ANIMALS a BONJOUR PARIS. Nový systém slamky uľahčí deťom samotané pitie, aj keď hrnček neustále nakláňajú.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canpol babies Fľaša sa širokým hrdlom ROYAL BABY 120ml Canpol babies Fľaša sa širokým hrdlom ROYAL BABY 120ml
Canpol babies Fľaša sa širokým hrdlom ROYAL BABY 120ml

Roztomilá, moderná a priehľadná detská fľaša EasyStart s objemom 120 ml od značky Canpol babies, s ktorou je kŕmenie vášho dieťatka pohodlné a výnimočne jednoduché. Exkluzívna kolekcia ROYAL BABY pre spokojné bruško minimalizujúci vznik koliky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canpol babies Termofľaša so silikónovou slamkou 300 ml Canpol babies Fľaša sa širokým hrdlom ROYAL BABY 120ml
Canpol babies Termofľaša so silikónovou slamkou 300 ml

Canpol babies Termofľaša so silikónovou slamkou 300 ml má ergonomický tvar, ktorý dieťaťu uľahčuje držanie. Nádoba je vyrobená z nerezovej ocele, čo zaručuje požadovanú teplotu nápoja v akejkoľvek ročnej dobe. Vďaka silikónovému tesneniu sa nič nevyleje a fľašu tak môžete nosiť všade so sebou. Vhodná pre deti od 12 mesiacov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canpol babies Kolotoč plyšový Teddy bears, Béžová Canpol babies Fľaša sa širokým hrdlom ROYAL BABY 120ml
Canpol babies Kolotoč plyšový Teddy bears, Béžová

Plyšový kolotoč je určený najmenším deťom, ktoré sa ešte samé nepohybujú. Hračky sa pohybujú, melódia dieťa upokojí a uľahčuje jeho zaspávanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canpol babies Mušelínový slintáčik BONJOUR PARIS 2 ks Canpol babies Plyšová senzorická kocka Medvedíci, červená
Canpol babies Mušelínový slintáčik BONJOUR PARIS 2 ks

Pohodlné a praktické mušelínové slintáčky sú vyrobené zo 100% bavlny, vďaka čomu sú príjemné na dotyk a perfektné pre citlivú detskú pokožku. Slintáčky sú perfektné pre ochranu detského oblečenia pred slintaním mlieka, pri prerezávaní zúbkov a pri jedle. Majú pohodlné zapínanie na patentky s možnosťou výberu tesnejšieho alebo voľnejšieho variantu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canpol babies Plyšová senzorická kocka Medvedíci, červená Canpol babies Plyšová senzorická kocka Medvedíci, červená
Canpol babies Plyšová senzorická kocka Medvedíci, červená

Plyšová senzorická kocka z kolekcie MEDVEDÍCI. Rôzne textúry materiálov stimulujú hmat dieťaťa. Zvoniace a šuštiace prvky budia v dieťati pozornosť. Farebné stuhy povzbudzujú dieťaťa hračku uchopiť. Pružné hryzátko upokojuje dieťaťu svrbenie ďasien.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Podbradník silikónový s vreckom Pastels modrý Canpol babies Plyšová senzorická kocka Medvedíci, červená
Podbradník silikónový s vreckom Pastels modrý

Praktický podbradník z mäkkého silikónu je ideálny na cestovanie. Canpol babies silikónový podbradník s potlačou hviezdičky, veľkým vreckom a nastaviteľným zapínaním chráni odev vášho drobčeka počas jedla. Podbradník je určený pre deti od 4 mesiacov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL