Canpol babies Kŕmiaca sieťka na ovocie silikónová
6,60 €

Sieťka slúži na bezpečné podávanie nielen čerstvého ovocia, ale tiež zeleniny, syrov alebo pečiva. Sieťka je vhodná najmä pri prechode z tekutej stravy na pevnú. Eliminujú riziko zadusenia dieťaťa kúskami nedôkladne rozhryzenej potravy. V balení 2 ks.

Canpol babies Podbradník silikónový s vreckom PASTEL
5,90 €

Praktický podbradník z mäkkého silikónu je ideálny na cestovanie. Canpol babies silikónový podbradník s potlačou srdiečka, veľkým vreckom a nastaviteľným zapínaním chráni odev vášho drobčeka počas jedla. Podbradník je určený pre deti od 4 mesiacov.

Canpol babies podbradník silikónový s vreckom WILD NATURE
5,90 €

Praktický podbradník z mäkkého silikónu je ideálny na cestovanie. Canpol babies silikónový podbradník s podtlačou WILD NATURE s veľkým vreckom a nastaviteľným zapínaním chráni odev vášho drobčeka počas jedla. Ležadlo je určené pre deti od 4 mesiacov.

Canpol babies Termofľaša so silikónovou slamkou 300 ml
18,90 € 15,10 €

Canpol babies Termofľaša so silikónovou slamkou 300 ml má ergonomický tvar, ktorý dieťaťu uľahčuje držanie. Nádoba je vyrobená z nerezovej ocele, čo zaručuje požadovanú teplotu nápoja v akejkoľvek ročnej dobe. Vďaka silikónovému tesneniu sa nič nevyleje a fľašu tak môžete nosiť všade so sebou. Vhodná pre deti od 12 mesiacov.

Canpol babies Vedierka do vody Hello Little 3 ks
7,90 €

Canpol babies Vedierka do vody Hello Little 3 ks pre vodné hrátky, ale aj ako spestrenie počas kúpeľa vo vani. Vedrá majú na dne otvory, ktorými si deti môžu vytvárať dážď, alebo si môžu vedierkom s plným dnom vodu prenášať a oplachovať sa s ňou. Vhodná pre deti od 9 mesiacov.

Canpol babies Závesná hračka na kočík/autosedačku Pastel Friends sivá
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Canpol babies Závesná hračka na kočík/autosedačku Pastel Friends v sivej farbe podporuje rozvoj zmyslov a motoriky vášho dieťaťa pomocou hrkálky a zvončeka. Zvoniaca a šuštiaca látka doslova upúta detskú pozornosť. Hračka je veľmi ľahká a je vhodná pre deti od narodenia.

Canpol babies Bambusový set riadu 5 ks
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedálenský set je vyrobený z odolného bambusového vlákna, ktoré je biologicky rozložiteľné. Využijú ho deti od 1. roka. Obsahuje 200 ml hrnček, 300 ml miska, 300 ml dvojdielny tanierik a príbor v podobe lyžičky a vidličky. Canpol babies Bambusový set riadu 5 ks je vhodný pre umývanie v umývačke.

Canpol babies Podbradník COLOURFUL ANIMALS 7ks
7,70 €

Super hravé podbradníky colourful ANIMALS sú vyrobené z mäkkého materiálu a plastovej fólie, ktorá chráni odev dieťaťa pred ušpinením. Dodávajú sa v niekoľkých farebných prevedeniach v balení po 7 kusoch.

Canpol babies Podbradník silikónový
5,41 € 4,90 €

Roztomilý Silikónový podbradník pre každú princezničku s veľkou kapsou, ktorá zadržiava zvyšky pokrmu. Je skvelý pomocník ku každému hlavnému chodu, ale aj zákusku.

Canpol babies cumlík 0-6 m silikónový symetrický AUTA
3,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Silikónový cumlík s gumičkou anatomického tvaru od značky Canpol babies z kolekcie AUTÁ. Cumlík neobsahuje BPA a vďaka jedinečnému tvaru štítku minimalizuje vznik odtlačku a podráždenie citlivej detskej pokožky. V balení je 1 kus. Je vhodný už pre novorodencov.

Canpol babies cumlík 18 m + silikónový symetrický AUTÁ
3,90 €

Silikónový cumlík s gumičkou anatomického tvaru od značky Canpol babies z kolekcie AUTÁ. Cumlík neobsahuje BPA a vďaka jedinečnému tvaru štítku minimalizuje vznik odtlačku a podráždenie citlivej detskej pokožky. V balení je 1 kus. Je vhodný pre deti od 18 mesiacov.

Canpol babies cumlík 6-18 m silikónový symetrický AUTÁ
3,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Silikónový cumlík s gumičkou anatomického tvaru od značky Canpol babies z kolekcie AUTÁ. Cumlík neobsahuje BPA a vďaka jedinečnému tvaru štítku minimalizuje vznik odtlačku a podráždenie citlivej detskej pokožky. V balení je 1 kus. Je vhodný pre deti od 6 do 18 mesiacov.

Canpol babies cumlík 6-18 m silikónový symetrický SO COOL
3,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Silikónový cumlík s gumičkou anatomického tvaru od značky Canpol babies z veselej kolekcie SO COOL. Cumlík neobsahuje BPA a vďaka jedinečnému tvaru štítku minimalizuje vznik odtlačku a podráždenie citlivej detskej pokožky. V balení je 1 kus. Je vhodný pre deti od 6 do 18 mesiacov.

Canpol babies Cumlík silikónový anatomický 0-6m WILD NATURE
3,10 €

Veselá zábava sa premietla do úplne novej kolekcie WILD NATURE značky Canpol babies ideálny do setu s kolekciou JUNGLE. Silikónový cumlíkgumičkou anatomického tvaru s krásnou potlačou pre veselých chlapcov i radostné dievčatká.

Canpol babies Cumlík silikónový anatomický 18m+ PARTY
3,10 €

Veselá zábava sa premietla do úplne novej kolekcie PÁRTY značky Canpol babies! Silikónový cumlíkgumičkou anatomického tvaru s potlačou lodičiek pre veselých chlapcov či roztomilých vtáčikov pre radostné dievčatká sú lemované slávnostnými girlandami.

Canpol babies Cumlík silikónový anatomický 6 -18m PARTY
3,10 €

Veselá zábava sa premietla do úplne novej kolekcie PÁRTY značky Canpol babies! Silikónový cumlíkgumičkou anatomického tvaru s potlačou lodičiek pre veselých chlapcov či roztomilých vtáčikov pre radostné dievčatká sú lemované slávnostnými girlandami.

Canpol babies Cumlík silikónový symetrický 18m+ WILD NATURE-23%
3,11 € 2,38 €

Akcia

Veselá zábava sa premietla do úplne novej kolekcie WILD NATURE značky Canpol babies ideálny do setu s kolekciou JUNGLE. Silikónový cumlíkgumičkou anatomického tvaru s krásnou potlačou pre veselých chlapcov i radostné dievčatká.

Canpol babies Fľaša so širokým hrdlom Párty 120 ml-44%
4,99 € 2,78 €

Akcia

Tvarovaná polypropylénová fľaša z kolekcie Canpol babies PÁRTY o objeme 120 ml sa veľmi dobre plní, umýva a drží pri kŕmení. Fľaša neobsahuje BPA. Vaše dieťatko bude sať z tejto fľaše rovnako prirodzene ako z vášho prsníka.

Canpol babies Fľaša so širokým hrdlom Párty 240 ml
4,60 €

Tvarovaná polypropylénová fľaša z kolekcie Canpol babies PÁRTY o objeme 240 ml sa veľmi dobre plní, umýva a drží pri kŕmení. Fľaša neobsahuje BPA. Vaše dieťatko bude sať z tejto fľaše rovnako prirodzene ako z vášho prsníka.

Canpol babies Hrníček 360 Jungle
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

První hrníček, ze kterého bude vaše děťátko pít stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Krásný design kolekce JUNGLE s motivem lemurů. Speciální těsnící systém umožní pití po celém obvodu hrníčku. Doporučeno pro děti od 6. měsíce. Objem 270ml. Neobsahuje BPA.

Canpol babies Hrníček sportovní se slámkou a závažím 250ml
6,60 €

Nový systém slámky se závažím usnadní pití i dětem, které hrníček se slámkou při pití naklánějí. Závaží udrží slámku vždy ponořenou pod hladinu nápoje. Praktické rukojeti padnou do dětských ručiček. Vhodné pro děti od 9m. Ideální na cestování nebo procházky. Objem 250 ml. Láhev neobsahuje BPA.

Canpol babies Hrníček sportovní se slámkou a závažím 350ml
7,40 €

Nový systém slámky se závažím usnadní pití i dětem, které hrníček se slámkou při pití naklánějí. Závaží udrží slámku vždy ponořenou pod hladinu nápoje. Vhodné pro děti od 12m. Ideální na cestování nebo procházky. Objem 350 ml. Láhev neobsahuje BPA.

Canpol babies Netečúci hrnček TOYS 250 ml
5 €

Netečúci hrnček TOYS je jedným z hrnčekov z kolekcie Haberman pre Canpol babies. Obsahuje unikátny netečúci ventil, ktorý umožňuje dieťaťu samostatne piť bez rozlievania tekutiny. Je určený deťom starším, od 9-tich mesiacov. Objem 250 ml.

Canpol babies Nevylievajúci hrnček BUNNY & COMPANY 200 ml
4,30 €

Nevylievajúci hrnček je jedným z hrnčekov z kolekcie Haberman pre Canpol babies. Obsahuje unikátny nevylievajúci ventil, ktorý umožňuje dieťaťu samostatne piť bez rozlievania tekutiny. Je určený deťom starším ako 9 mesiacov. Objem 200 ml.

Canpol babies Nosová odsávačka s hadičkou v puzdre
9,70 €

Nosová odsávačka s hadičkou v puzdre s jednoduchou obsluhou je určená deťom mladším troch rokov, ktoré si nevedia samy vyfúkať nos. Slúži na odsatie nadmerného množstva hlienu z nosových dierok dieťaťa, ktorý môže spôsobiť kašeľ alebo zápaly ucha.