Canpol babies Fľaša so širokým hrdlom JUNGLE 120 ml, Ružová

Hodnotenie: 5 1 hodnotení Značka: Canpol babies Náš kód: 1268582001

Canpol babies Fľaša so širokým hrdlom JUNGLE 120 ml, Ružová

Tvarovaná polypropylénová fľaša z novej kolekcie JUNGLE s potlačou opičiek o objeme 120ml, ktorá zaujme každú mamičku svojim nadčasovým dizajnom. Veľmi dobre sa plní, umýva a drží pri kŕmení. Fľaša neobsahuje BPA. Celý popis

4.3
5 1

5,41 €
4,30 €
-20%

Náš kód: 1268582001

Popis

Popis produktu

Tvarovaná polypropylénová fľaša z novej kolekcie JUNGLE s potlačou opičiek o objeme 120ml, ktorá zaujme každú mamičku svojim nadčasovým dizajnom. Veľmi dobre sa plní, umýva a drží pri kŕmení. Fľaša neobsahuje BPA.

Tvarovaná polypropylénová fľaša JUNGLE, ktorá sa veľmi dobre drží pri kŕmení. Široké hrdlo uľahčuje plnenie a umývanie, výrazná stupnica potom kontrolu dieťaťom vypitého množstva. Obsahuje protikolikový cumlík 0–3m, ktorý svojím tvarom čo najviac pripomína matkin prsník. Umožňuje tak dieťa dojčiť aj kŕmiť z fľaše zároveň. Vo fľaši uzavretej tesniacim diskom môžete pokrm zmrazovať alebo transportovať bez rizika vyliatia.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Objem 120 ml
Vek dieťaťa NEWBORN
Farba ružová

Alternatívne produkty

Tescoma Cumlík PAPU PAPI, 2 ks, Y
5,60 € 3,90 €

Náhradný antikolikový silikónový cumlík pre kŕmenie detí od 6. mesiaca. Určené pre fľaše PAPU PAPI 150 a 250 ml. Cumlíky možno sterilizovať. Cumlík Y pre deti od šiesteho mesiaca po narodení.

DBB Remond Kaučukové cumlíky Super 6+, 2ks
3,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Antikolikový Super cumlík na hustú potravu od 6. mesiaca. Otvor v cumlíku má tvar písmena T. Dieťa sa pri saní hustejších pokrmov a kaší toľko neunaví.

DBB Remond Kaučukové cumlíky Vario 4+, 2 ks
3,90 €

Anti-kolikový Vario cumlík na husté mlieko, kaše alebo polievky. Prietok cumlíka sa mení podľa toho, ako je cumlík natočený v ústach dieťaťa. Sada je vhodná pre deti od 4 mesiacov.

Tento produkt v iných krajinách

Pre doručenie v Českej republike: Fľaša so širokým hrdlom JUNGLE 120 ml, Ružová