Avent Láhev Natural 260 ml, zelená

Hodnotenie: 1 1 hodnotení Značka: Avent Náš kód: 1013688001
Avent Láhev Natural 260 ml, zelená

Akcia

Akcia platí do 31.01.2019 alebo do vypredania zásob.

Avent Láhev Natural 260 ml, zelená

Avent Fľaša Natural 260 ml pre prirodzený spôsob kŕmenia z fľaše. Cumlík v tvare prsníka vytvorí prirodzené prisatie dieťatka a môžete tak ľahšie kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše. Ľahko uchopiteľný tvar, bez BPA. V krásnych farbách. Celý popis

9
1 1

9 € vrátane DPHBežná cena: 11,07 €, Ušetríte 2,07 € (18 %)

Tovar je na sklade u dodávateľa

Tovar sa nachádza v sklade nášho dodávateľa.

V políčku za dostupnosťou vidíte predpokladaný dátum, kedy vám bude tovar doručený.

Doručenie dopravcom :22.01.2019
Osobný odber :22.01.2019

Popis

Popis produktu

Fľaša Natural, 260 ml od Avent, 1 ks

Ponúknuté v dvoch krásnych nových farebných prevedeniach.

 • Obsahuje cumlík s dvoma otvormi a priehľadné viečko.
 • Prirodzený spôsob kŕmenia z fľaše – vyvinutá s viac ako 25 rokmi klinických skúseností.
 • Prirodzené priľnutie a sacie reakcie – nová fľaša má špeciálne navrhnutý cumlík v tvare prsníka pre prirodzené prisatie, pomáha ľahšie kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše.
 • Jej prirodzený tvar pomáha dieťaťu naďalej prirodzene pohybovať jazykom a využívať sací reflex ako pri dojčení, dieťa si samo kontroluje tok mlieka, rovnako ako u prirodzeného kojenia.
 • Jedinečné komfortné lístky – inovovaný cumlík obsahuje špeciálne navrhnuté mäkké pohodlné lístky, ktoré zvyšujú flexibilitu a minimalizujú riziko neprisatia.
 • Kŕmenie je ešte viac prirodzené a pohodlné.
 • Pokročilý anti-kolíkové systém – dvoma ventilmi prechádza vzduch do fľaštičky, nie do bruška dieťaťa, tým je zaistené neprerušované spokojné kŕmenie, klinické štúdie preukazujú, že fľaše AVENT značne znižujú koliku.
 • Jednoduché používanie a čistenie – novo navrhnuté širšie hrdlo fľaše umožňuje ľahké plnenie a čistenie. Skladá sa len z pár dielov pre rýchlu a jednoduchú montáž.
 • Prirodzený, ľahko uchopiteľný tvar – jednoduché držanie a uchopenie vo všetkých smeroch, dokonca aj pre drobné detské ručičky.
 • Vyrobená z polypropylénu (PP), bez BPA.
 • Tesne priliehajúce viečko zabraňuje vylievanie obsahu fľaštičky a nie je teda potrebné použiť tesniace viečka.

K detským fľaškám ďalej odporúčame:

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Objem 260 ml
Vek dieťaťa SLOW MOVEMENTS
Materiál plastové
Farba azurová svetlá

Alternatívne produkty

BAYBY Sada 2 dojčenských fliaš 6m+-43%
10,68 €

5,99 €

Akcia

BAYBY Sada 2 dojčenských fliaš 6m+ sa skladá z dvoch detských fľaštičiek (1× 150 ml a240 ml) s úchytkami po oboch stranách. Sú určené pre deti od pol roka. Fľaše sú antikolikové, v slušivých farbách s krásnymi detskými motívmi zvieratiek.


Avent Fľaška Natural 260 ml, zvieratká-15%
10,58 €

8,90 €

Akcia

Avent Fľaška Natural 260 ml so zvieratkami – s cumlíkom s dvoma otvormi a priehľadným dobre priliehajúcim viečkom. 0% BPA, pre ľahšie kombinovanie dojčenia a kŕmenie z fľaše. Špeciálne navrhnuté mäkké lístky ako minimalizácia neprisatia. Anti-koliková, s praktickým širokým hrdlom.


Avent Avent Fľaška 260ml Natural PP
10,90 €

9,49 €

Akcia

Philips AVENT Natural fľaška je navrhnutá tak, aby mamičky mohli kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľašky. Prirodzený spôsob kŕmenia z fľašky – vyvinutý s viac ako 25 rokmi klinických skúseností. Prirodzené priľnutie a sacie reakcie – nová fľaška má špeciálne navrhnutý cumlík v tvare prsníka pre prirodzené prisatie.