Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Philips Avent

Upresniť parametre
Philips Avent Cumlík Ultrasoft Obrázok 6-18m dievča, 2 ks Philips Avent Cumlík Ultrasoft Obrázok 6-18m chlapec, 2 ks
Philips Avent Cumlík Ultrasoft Obrázok 6-18m dievča, 2 ks

Ortodontický cumlík Ultrasoft značky Philips AVENT je vhodný pre deti od 6 do 18 mesiacov. Cumlík je opatrený kotúčom FlexiFit, ktorý minimalizuje otlaky na koži a podráždenie pokožky. Cumlík rešpektuje prirodzený vývoj ďasien, zubov aj podnebia dieťaťa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Cumlík Ultrasoft Obrázok 6-18m chlapec, 2 ks Philips Avent Cumlík Ultrasoft Obrázok 6-18m chlapec, 2 ks
Philips Avent Cumlík Ultrasoft Obrázok 6-18m chlapec, 2 ks

Ortodontický cumlík Ultrasoft značky Philips AVENT je vhodný pre deti od 6 do 18 mesiacov. Cumlík je opatrený kotúčmi FlexiFit, ktorý minimalizuje otlaky na koži a podráždenie pokožky. Cumlík rešpektuje prirodzený vývoj ďasien, zubov a zubného poschodia dieťaťa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Cumlík Ultra air neutral 0-6m, 2 ks Philips Avent Cumlík Ultrasoft Obrázok 6-18m chlapec, 2 ks
Philips Avent Cumlík Ultra air neutral 0-6m, 2 ks

Cumlík Ultra air značky Philips AVENT rešpektuje prirodzený vývoj zubov a ústnej dutiny. Cumlík vhodný pre deti od narodenia do 6 mesiacov ponúka bábätkám ešte väčší komfort. Extra veľké otvory v kotúči zaisťujú lepšiu cirkuláciu vzduchu a predchádzajú hromadeniu slín za kotúčom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Cumlík Ultra air neutral 6-18m, 2 ks Philips Avent Odsávačka materského mlieka elektronická Premium dobíjacia
Philips Avent Cumlík Ultra air neutral 6-18m, 2 ks

Cumlík Ultra air značky Philips AVENT rešpektuje prirodzený vývoj zubov a ústnej dutiny. Cumlík vhodný pre deti od 6 do 18 mesiacov ponúka bábätkám ešte väčší komfort. Extra veľké otvory v kotúči zaisťujú lepšiu cirkuláciu vzduchu a predchádzajú hromadeniu slín za kotúčom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Odsávačka materského mlieka elektronická Premium dobíjacia Philips Avent Odsávačka materského mlieka elektronická Premium dobíjacia
Philips Avent Odsávačka materského mlieka elektronická Premium dobíjacia

Dobíjacia odsávačka materského mlieka Premium od značky Philips AVENT SCF396/11 efektívne kombinuje vákuum a stimuláciu bradaviek pre rýchlejší tok mlieka pomocou technológie Natural Motion. Praktická sada obsahuje všetky výrobky, ktoré potrebujete k odsávaniu, uskladneniu a kŕmenia materským mliekom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent ND Slamka silikónová pre hrnčeky Philips Avent Odsávačka materského mlieka elektronická Premium dobíjacia
Philips Avent ND Slamka silikónová pre hrnčeky

Silikónová slamka Philips Avent na výmenu strateného dielu alebo výmenu slamky za nové, aby bol hrnček vždy čistý a hygienický na použitie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Odsávačka materského mlieka elektronická Single - sada SCD395/21 Philips Avent Odsávačka materského mlieka elektronická Single - sada SCD395/21
Philips Avent Odsávačka materského mlieka elektronická Single - sada SCD395/21

Elektronická odsávačka materského mlieka Single SCD395 od značky Philips AVENT efektívne kombinuje vákuum a stimuláciu bradaviek pre rýchlejší tok mlieka pomocou technológie Natural Mtion. Praktická sada obsahuje všetky výrobky, ktoré potrebujete na odsávanie, uskladnenie a kŕmenia materským mliekom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent SCD923 Smart Baby Monitor Philips Avent Odsávačka materského mlieka elektronická Single - sada SCD395/21
Philips Avent SCD923 Smart Baby Monitor

Detská videoopatrovateľka Baby inteligentný video monitor SCD923 značky Philips Avent vám umožní počuť a vidieť vaše dieťa, aj keď s ním nie ste v jednej izbe alebo dokonca v jednej domácnosti. Pomocou Wi-Fi pripojenia je možné sledovať dieťa odkiaľkoľvek.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Odsávačka materského mlieka manuálna + VIA 180 ml 5 ks Philips Avent Odsávačka materského mlieka elektronická Single - sada SCD395/21
Philips Avent Odsávačka materského mlieka manuálna + VIA 180 ml 5 ks

Odsávačka materského mlieka AVENT Vám pomôže ľahko odsať mlieko z prsníka priamo do zásobníkov AVENT alebo do VIA pohárikov na uskladnenie v chladničke alebo v mrazničke. Tak je možné, aby ktokoľvek nakŕmil vaše dieťa materským mliekom počas Vašej neprítomnosti. Odsávanie mlieka odsávačkou je jemnejšie, pokojnejšie a efektívnejšie ako ostatnými bežne dostupnými odsávačkami. Odsávačka pracuje rýchlo, jemne a ticho, bez potreby elektriny alebo batérií.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Fľaša Natural Response transparentní 330 ml, 3m+ Philips Avent Fľaša Natural Response transparentní 330 ml, 3m+
Philips Avent Fľaša Natural Response transparentní 330 ml, 3m+

Fľaša Natural Response podporuje rytmus pitia samotného dieťaťa, ako je to u prsníka. Cumlík u fľaše Natural Response uvoľňuje mlieko iba vtedy, keď dieťa aktívne pije. Dieťa tak môže piť, prehĺtať a dýchať prirodzeným rytmom, rovnako ako z prsníka. Ľahko sa dá tak kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaštičky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Sada pre starostlivosť o dieťa Philips Avent Fľaša Natural Response transparentní 330 ml, 3m+
Philips Avent Sada pre starostlivosť o dieťa

Avent Súprava pre starostlivosť o dieťa je praktickou sadou pomôcok: detská manikúra, digitálny teplomer, odsávačka hlienov, zubná kefka a kefa s hrebienkom. Všetko zabalené v praktickom puzdre.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Ohrievač fliaš a detskej stravy Premium Philips Avent Fľaša Natural Response transparentní 330 ml, 3m+
Philips Avent Ohrievač fliaš a detskej stravy Premium

Rýchly ohrievač fliaš Philips AVENT SCF358 je pripravený na použitie iba za 3 minúty. Ohrievač bráni prehriatiu mlieka a detskej stravy, ideálnu teplotu udrží až 60 minút. Je vybavený aj praktickou funkciou rozmrazovania zásobníkov na mlieko a pokrmy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response skleněná SCD878/11 Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response skleněná SCD878/11
Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response skleněná SCD878/11

Dárková sada obsahuje 3 skleněné láhve a šidítko ultrasoft. Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response skleněná SCD878/11 je vybavena ústní částí dudlíku, která funguje jako prs a dítě může pít svým vlastním rytmem. Navržené ke snížení rizika koliky a bolavého bříška.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response skleněná SCD878/11
Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response

Štartovacia sada fľaštičiek od značky Philips Avent. V sade nájdete 2 fľaštičky 125 ml, 0m+ a 2 fľaštičky 260 ml, 1m+. Ďalej tiež mimoriadne mäkký a pružný cumlík Ultrasoft a kefa na fľaše a cumlíky pre starostlivé čistenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Cumlík Natural Response 5 rýchly prietok 6m+, 2 ks Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response skleněná SCD878/11
Philips Avent Cumlík Natural Response 5 rýchly prietok 6m+, 2 ks

Cumlík Natural Response funguje v súlade s prirodzeným rytmom kŕmenia dieťaťa, takže možno ľahko kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše. Má unikátny otvor, ktorý uvoľňuje mlieko iba vtedy, keď dieťa aktívne pije. Keď teda dieťa pitie preruší, aby prehltlo a nadýchlo sa, tok mlieka sa preruší tiež.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent VIA Jedálenská sada pre batoľatá Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response SCD838/12
Philips Avent VIA Jedálenská sada pre batoľatá

Avent VIA Jedálenská sada pre batoľatánovými VIA pohárikmi pre uskladnenie stravy či mlieka v chladničke alebo mrazničke. Dieťa možno kŕmiť priamo z VIA pohárikov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Cumlík Anti-Colic/Classic+ 3 stredný prietok, 2 ks Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response SCD838/12
Philips Avent Cumlík Anti-Colic/Classic+ 3 stredný prietok, 2 ks

Cumlík Anti-Colic/Classic+ od Philips AVENT má stredný prietok a je vhodný pre deti už od 3. mesiaca. Cumlík je vyrobený z mäkkého a tenkého silikónu. Predĺžené rebrovanie, vyššia cumlík, znížený tesniace lem, to všetko zaručuje stály tvar a dokonalejšiu podobnosť s dojčením z prsníka.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response SCD838/12 Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response SCD838/12
Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response SCD838/12

Dárková sada obsahuje 5 lahví, šidítko ultrasoft a kartáč na láhve. Philips Avent Novorozenecká startovní sada Natural Response SCD838/12 je vybavena ústní částí dudlíku, která funguje jako prs a dítě může pít svým vlastním rytmem. Navržené ke snížení rizika koliky a bolavého bříška.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Fľaša Natural Response sklenená 120 ml, 0m+ Philips Avent Hrnček pre prvé dúšky Classic 200 ml s držadlami dievča
Philips Avent Fľaša Natural Response sklenená 120 ml, 0m+

Sklenená fľaša Natural Response podporuje rytmus pitia samotného dieťaťa, ako je to u prsníka. Savička cumlíka Natural Response uvoľňuje mlieko iba vtedy, keď dieťa aktívne pije. Dieťa tak môže piť, prehĺtať a dýchať prirodzeným rytmom, rovnako ako z prsníka. Ľahko sa dá tak kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaštičky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Hrnček pre prvé dúšky Classic 200 ml s držadlami dievča Philips Avent Hrnček pre prvé dúšky Classic 200 ml s držadlami dievča
Philips Avent Hrnček pre prvé dúšky Classic 200 ml s držadlami dievča

AVENT Hrnček pre prvý dúškami Classic 200 ml. Netečúci hrnček s patentovaným ventilom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Baby video monitor SCD835 Philips Avent Hrnček pre prvé dúšky Classic 200 ml s držadlami dievča
Philips Avent Baby video monitor SCD835

Detská videoopatrovateľka Baby video monitor SCD835 značky Philips Avent vám umožní počuť a vidieť vaše dieťa, aj keď s ním nie ste v jednej izbe. Utíšte vaše dieťa na diaľku vďaka dvojsmernej komunikácii alebo pustením jednej z 5 uspávaniek.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy rychlý SCF355 Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy rychlý SCF355
Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy rychlý SCF355

Ohřívač lahví a dětské stravy značky Philips AVENT rychle a bezpečně ohřeje mateřské mléko, sušené mléko i dětské příkrmy. Technologie ohřevu teplé lázně, která ohřívá láhev na mléko. Přístroj disponuje i funkcí rozmrazování, což se hodí při nutnosti rozmrazit dítěti jeho pokrm nebo mléko.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Fľaša Natural Response 260 ml, 1m+ Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy rychlý SCF355
Philips Avent Fľaša Natural Response 260 ml, 1m+

Fľaša Natural Response podporuje rytmus pitia samotného dieťaťa, ako je to u prsníka. Cumlík u fľaše Natural Response uvoľňuje mlieko iba vtedy, keď dieťa aktívne pije. Dieťa tak môže piť, prehĺtať a dýchať prirodzeným rytmom, rovnako ako z prsníka. Ľahko sa dá tak kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaštičky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Fľaša Anti-colic 260 ml Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy rychlý SCF355
Philips Avent Fľaša Anti-colic 260 ml

Fľaša Anti-Colickrásnymi motívmi, ktoré vaše deti určite zaujmú. Vďaka patentovanému silikónovému cumlíku s ventilom predchádzate prehĺtaniu vzduchu počas kŕmenia a znižujete riziko vzniku koliky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL