Avent Fľaška Natural 260 ml, Veľryba

Značka: Avent Náš kód: 1048031001
Avent Fľaška Natural 260 ml, Veľryba

Avent Fľaška Natural 260 ml, Veľryba

Avent Fľaška Natural 260 ml so zvieratkami – s cumlíkom s dvoma otvormi a priehľadným dobre priliehajúcim viečkom. 0% BPA, pre ľahšie kombinovanie dojčenia a kŕmenie z fľaše. Špeciálne navrhnuté mäkké lístky ako minimalizácia neprisatia. Anti-koliková, s praktickým širokým hrdlom. Celý popis

10.58

10,58 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

Fľaštička Natural so zvieratkom, 260 ml

  • Obsahuje cumlík s dvoma otvormi a priehľadné viečko.
  • Vyrobené z polypropylénu, obsahuje 0% BPA.
  • Prirodzený spôsob kŕmenia z fľaše – vyvinuté s viac ako 25 rokmi klinických skúseností, Philips AVENT Natural fľaša je navrhnutá tak, aby mamičky mohli kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše.
  • Prirodzené priľnutie a sacie reakcie – nová fľaša má špeciálne navrhnutý cumlík v tvare prsníka pre prirodzené prisatie.
  • Jej tvar pomáha dieťaťu naďalej prirodzene pohybovať jazykom a využívať sací reflex ako pri dojčení, dieťa si samo kontroluje tok mlieka, rovnako ako pri dojčení.
  • Jedinečné komfortné lístky – inovovaný cumlík obsahuje špeciálne navrhnuté mäkké lístky, ktoré zvyšujú flexibilitu a minimalizujú riziko neprisatia. Kŕmenie je ešte viac prirodzené a pohodlné.
  • Pokročilý anti-kolíkové systém – dvoma ventilmi prechádza vzduch do fľaštičky, nie do bruška dieťaťa, tým je zaistené neprerušované spokojné kŕmenie. Klinické štúdie preukazujú, že fľaše AVENT značne znižujú koliku.
  • Jednoduché používanie a čistenie – novo navrhnuté širšie hrdlo fľaše umožňuje ľahké plnenie a čistenie.
  • Prirodzený, ľahko uchopiteľný tvar – ľahké držanie a uchopenie vo všetkých smeroch, aj pre drobné detské ručičky.
  • Tesne priliehajúce viečko zabraňuje vylievaniu obsahu fľaštičky a nie je teda potrebné použiť tesniace viečka.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Objem 260 ml
Vek dieťaťa NEWBORN
Materiál plastové
Farba modrá

Alternatívne produkty

Nuk Fľaša Disney Mickey 300ml
10,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dojčenská fľaška s obľúbeným motívom Mickey Mouse. Vďaka špeciálnemu tvaru silikónového cumlíka napodobňuje matkinu bradavku. Fľaška má široké hrdlo pre ľahšie plnenie a čistenie.


Suavinex Couture Premium Fľaša 150ml Silikón
10,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Suavinex Couture Premium Fľaša je vhodná pre deti od narodenia. Jej ergonomický tvar podporuje lepšie uchopenie počas kŕmenia bábätka. Prichádza s guľatým cumlíkom a s antikolikovými prieduchmi, ktoré zamedzujú hromadeniu vzduchu a jeho prehĺtanie počas kŕmenia a tým znižujete pravdepodobnosť vzniku novorodeneckej koliky.


MUNCHKIN Latch - Dojčenská fľaška 240 ml
10,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Munchkin Latch predstavuje novú podobu dojčenských fliaš s cumlíkom, ktorá vďaka svojmu harmonikovému základu lepšie napodobňuje správanie prsníka. Vďaka podobným reakciám na impulzy od dieťaťa cumlík uľahčuje prechod k fľaši a späť.