Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Darčekové sady pre novorodencov na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Darčekové sady pre novorodencov nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Darčekové sady pre novorodencov – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
Suavinex PREMIUM NOVORODENECKÝ SET BONHOMIA Difrax Štartovacia sada dojčenských fľaštičiek s kefou
Suavinex PREMIUM NOVORODENECKÝ SET BONHOMIA

PREMIUM novorodenecký set z kolekcie BONHOMIA značky SUAVINEX je skvelým darčekom pre bábätko aj rodičov. Novorodenecký set s názvom „Vítame ťa na svet“ obsahuje 3 rôzne veľké fľaštičky s fyziologickým silikónovým cumlíkom, 1 cumlík, 1 krabičku na cumlík a 1 dávkovač na susšené mlieko.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Difrax Štartovacia sada dojčenských fľaštičiek s kefou Difrax Štartovacia sada dojčenských fľaštičiek s kefou
Difrax Štartovacia sada dojčenských fľaštičiek s kefou

Unikátne dojčenské fľaštičky v tvare S s ventilom v dne od značky Difrax vo výhodnej štartovacej sade 3 dojčenských fliaš s kefou a 2 náhradnými cumlíkmi M. Štartovacia sada je ideálna pre začiatok prikrmovania.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Difrax Darčeková sada Baby Special Gifset Difrax Štartovacia sada dojčenských fľaštičiek s kefou
Difrax Darčeková sada Baby Special Gifset

Detská darčeková sada neutrálne farby od značky Difrax je ideálnym darčekom pre nastávajúce mamičky. Obsahuje kojeneckú fľaštičku, cumlíky a muchláčka, ktorý dieťa upokojí svojím hebkým povrchom. Vhodná pre dievčatká aj pre chlapcov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response s ventilom AirFree Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response s ventilom AirFree
Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response s ventilom AirFree

Štartovacia sada fľaštičiek od značky Philips Avent. V sade nájdete 2 fľaštičky 125 ml, 0m+ a 2 fľaštičky 260 ml, 1m+. Ďalej tiež 2× ventil AirFree pre mimoriadnu ochranu proti kolike a v neposlednom rade cumlík Ultrasoft a kefa na fľaše a cumlíky pre starostlivé čistenie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response s ventilom AirFree
Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response

Štartovacia sada fľaštičiek od značky Philips Avent. V sade nájdete 2 fľaštičky 125 ml, 0m+ a 2 fľaštičky 260 ml, 1m+. Ďalej tiež mimoriadne mäkký a pružný cumlík Ultrasoft a kefa na fľaše a cumlíky pre starostlivé čistenie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response sklenená Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response s ventilom AirFree
Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response sklenená

Štartovacia sada fľaštičiek od značky Philips Avent. V sade nájdete 3 fľaštičky 120 ml, 0m+ a 2 fľaštičky 240 ml, 1m+. Ďalej tiež 2 mimoriadne mäkké a pružné cumlíky Ultrasoft a kefa na fľaše a cumlíky pre starostlivé čistenie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Dr.Brown´s Set 3 fliaš Options+ široké hrdlo štartovací (WB03606) Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response SCD837/12
Dr.Brown´s Set 3 fliaš Options+ široké hrdlo štartovací (WB03606)

Štartovací set 3 fliaš Options+ široké hrdlo značky Dr.Brown´s redukuje výskyt koliky, grganie, grckanie a nadúvanie vďaka zníženému podtlaku a nižšej tvorbe vzduchových bublín. Pomáha zachovávať vitamíny C, A, E vďaka preukázateľne nižšej oxidácii. Fľaštička umožňuje používanie aj bez prietokového ventilu a kŕmenie bude podobné väčšine fliaš s odvzdušňovaním cez cumlík.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response SCD837/12 Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response SCD837/12
Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response SCD837/12

Darčeková sada obsahuje 3 fľaše s objemom 125, 260 a 330 ml a kefu na fľaše. Philips Avent Novorodenecká štartovacia súprava Natural Response SCD837/12 je vybavená ústnou časťou cumlíka, ktorá funguje ako prsník a dieťa môže piť svojim vlastným rytmom. Navrhnuté na zníženie rizika koliky a boľavého bruška

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Suavinex GOLD SET 270+CUMLÍK FYZIOLOGICKÝ 0/6+KLIP GOLD Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response SCD837/12
Suavinex GOLD SET 270+CUMLÍK FYZIOLOGICKÝ 0/6+KLIP GOLD

Praktický set dojčenskej fľaše, cumlíka a klipu zo špeciálnej edície GOLD značky Suavinex je ideálnym darčekom pre bábätko. Fyziologický cumlík je vhodný od narodenia. Dojčenská fľaša s objemom 270 ml s cumlíkom so stredným prietokom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Canpol babies Darčeková sada pre novorodencov ROYAL BABY ružová Canpol babies Darčeková sada pre novorodencov ROYAL BABY ružová
Canpol babies Darčeková sada pre novorodencov ROYAL BABY ružová

Krásna darčeková sada ROYAL BABY značky Cenpol Babies je určená pre novorodenca. Bohatá sada obsahujúca fľaštičky, cumlíky a stužku je skvelým darčekom pre nastávajúcich rodičov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LOVI Novorozenecká startovací sada BABY SHOWER Canpol babies Darčeková sada pre novorodencov ROYAL BABY ružová
LOVI Novorozenecká startovací sada BABY SHOWER

Novorozenecká startovací sada je skvělým dárkem pro budoucí maminku nebo část výbavy pro miminko. Lovi Novorozenecká startovací sada BABY SHOWER obsahuje všechny potřebné produkty pro začátek. Sada obsahuje 4 lahve se savičkami, 2 dudlíky a stužku na dudlík s klipem. Neobsahuje BPA.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Miniland Baby Sada termosky a termofľaša DeLuxe Canpol babies Darčeková sada pre novorodencov ROYAL BABY ružová
Miniland Baby Sada termosky a termofľaša DeLuxe

Vákuová termoska so zaklápacím ventilom a termofľašou so skrutkovacím ventilom z dvojstennej ocele s chrómovaným povrchom. V darčekovej krabičke. Objem 500 ml.

môžete mať DNES

Partner: MALL