Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Darčekové sady pre novorodencov na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Darčekové sady pre novorodencov nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Darčekové sady pre novorodencov – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Suavinex PREMIUM NOVORODENECKÝ SET BONHOMIA - BIELÝ Difrax Štartovacia sada dojčenských fľaštičiek s kefou
Suavinex PREMIUM NOVORODENECKÝ SET BONHOMIA - BIELÝ

PREMIUM novorodenecký set z kolekcie BONHOMIA značky SUAVINEX je skvelým darčekom pre bábätko aj rodičov. Novorodenecký set s názvom „Vítame ťa na svet“ obsahuje 3 rôzne veľké fľaštičky s fyziologickým silikónovým cumlíkom, 1 cumlík, 1 krabičku na cumlík a 1 dávkovač na susšené mlieko.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Difrax Štartovacia sada dojčenských fľaštičiek s kefou Difrax Štartovacia sada dojčenských fľaštičiek s kefou
Difrax Štartovacia sada dojčenských fľaštičiek s kefou

Unikátne dojčenské fľaštičky v tvare S s ventilom v dne od značky Difrax vo výhodnej štartovacej sade 3 dojčenských fliaš s kefou a 2 náhradnými cumlíkmi M. Štartovacia sada je ideálna pre začiatok prikrmovania.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Difrax Darčeková sada Baby Special Gifset Difrax Štartovacia sada dojčenských fľaštičiek s kefou
Difrax Darčeková sada Baby Special Gifset

Detská darčeková sada neutrálne farby od značky Difrax je ideálnym darčekom pre nastávajúce mamičky. Obsahuje kojeneckú fľaštičku, cumlíky a muchláčka, ktorý dieťa upokojí svojím hebkým povrchom. Vhodná pre dievčatká aj pre chlapcov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response s ventilom AirFree Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response s ventilom AirFree
Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response s ventilom AirFree

Štartovacia sada fľaštičiek od značky Philips Avent. V sade nájdete 2 fľaštičky 125 ml, 0m+ a 2 fľaštičky 260 ml, 1m+. Ďalej tiež 2× ventil AirFree pre mimoriadnu ochranu proti kolike a v neposlednom rade cumlík Ultrasoft a kefa na fľaše a cumlíky pre starostlivé čistenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Nanobébé Štartovacia sada fliaš na mlieko Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response s ventilom AirFree
Nanobébé Štartovacia sada fliaš na mlieko

Naše najpredávanejšia štartovacia sada je dokonalým úvodom do našej rady inovatívnych produktov pre dojčatá. Starter Set, zameraný na zdravie, pohodlie a štýl, obsahuje všetko, čo dojčiace matky potrebujú na kŕmenie dojčeného dieťaťa.

môžete mať 19.06 - 20.06

Partner: liipmonitor
Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response s ventilom AirFree
Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada Natural Response

Štartovacia sada fľaštičiek od značky Philips Avent. V sade nájdete 2 fľaštičky 125 ml, 0m+ a 2 fľaštičky 260 ml, 1m+. Ďalej tiež mimoriadne mäkký a pružný cumlík Ultrasoft a kefa na fľaše a cumlíky pre starostlivé čistenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LOVI Novorodenecká štartovacia sada BABY SHOWER Dr.Brown´s Set 3 fliaš Options+ široké hrdlo štartovací (WB03606)
LOVI Novorodenecká štartovacia sada BABY SHOWER
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané potreby na dojčenie značky LOVI s kódom 24MDL6SK43 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!
Novorodenecká štartovacia sada je skvelým darčekom pre budúcu mamičku alebo časť výbavy pre bábätko. Lovi Novorodenecká štartovacia sada BABY SHOWER obsahuje všetky potrebné produkty pre začiatok. Sada obsahuje 4 fľaše so cumlíky, 2 cumlíky a stužku na cumlík s klipom. Neobsahuje BPA.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Suavinex GOLD SET 270+CUMLÍK FYZIOLOGICKÝ 0/6+KLIP GOLD Dr.Brown´s Set 3 fliaš Options+ široké hrdlo štartovací (WB03606)
Suavinex GOLD SET 270+CUMLÍK FYZIOLOGICKÝ 0/6+KLIP GOLD

Praktický set dojčenskej fľaše, cumlíka a klipu zo špeciálnej edície GOLD značky Suavinex je ideálnym darčekom pre bábätko. Fyziologický cumlík je vhodný od narodenia. Dojčenská fľaša s objemom 270 ml s cumlíkom so stredným prietokom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dr.Brown´s Set 3 fliaš Options+ široké hrdlo štartovací (WB03606) Dr.Brown´s Set 3 fliaš Options+ široké hrdlo štartovací (WB03606)
Dr.Brown´s Set 3 fliaš Options+ široké hrdlo štartovací (WB03606)
MALL.SK Dni – Zľava 10 % na vybrané potreby na dojčenie značky Dr.Brown´s s kódom 24MDL6SK45 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!

Štartovací set 3 fliaš Options+ široké hrdlo značky Dr.Brown´s redukuje výskyt koliky, grganie, grckanie a nadúvanie vďaka zníženému podtlaku a nižšej tvorbe vzduchových bublín. Pomáha zachovávať vitamíny C, A, E vďaka preukázateľne nižšej oxidácii. Fľaštička umožňuje používanie aj bez prietokového ventilu a kŕmenie bude podobné väčšine fliaš s odvzdušňovaním cez cumlík.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canpol babies Darčeková sada pre novorodencov ROYAL BABY Chicco Sada novorozenecká startovací Natural Feeling neutral 0m+
Canpol babies Darčeková sada pre novorodencov ROYAL BABY
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané potreby na dojčenie značky Canpol babies s kódom 24MDL6SK42 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!

Krásna darčeková sada ROYAL BABY značky Cenpol Babies je určená pre novorodenca. Bohatá sada obsahujúca fľaštičky, cumlíky a stužku je skvelým darčekom pre nastávajúcich rodičov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Chicco Sada novorozenecká startovací Natural Feeling neutral 0m+ Chicco Sada novorozenecká startovací Natural Feeling neutral 0m+
Chicco Sada novorozenecká startovací Natural Feeling neutral 0m+

Dárková sada z kolekce Natural Feeling je ideálním dárkem pro budoucí rodiče. Chicco Sada novorozenecká startovací Natural Feeling neutral 0m+ se skládá ze čtyř kojeneckých lahví různých velikostí, náhradních dudlíků, kartáče na láhve a inovativního dudlíku Physio Soft, který svým jedinečným tvarem podporuje fyziologické dýchání dítěte. Vyrobeno v Itálii.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Chicco Set darčekový Natural Feeling + Air cumlík - chlapec Chicco Sada novorozenecká startovací Natural Feeling neutral 0m+
Chicco Set darčekový Natural Feeling + Air cumlík - chlapec

Darčeková sada z kolekcie Natural Feeling je Ideálnym darčekom pre budúcich rodičov. Zaručuje maximálnu prirodzenosť a jednoduché použitie v kombinácii s veselým a farebným dizajnom.

môžete mať 17.06 - 18.06

Partner: FEEDO