10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Detské príkrmy od ukončeného 6. mesiaca

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Detské príkrmy od ukončeného 6. mesiaca na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Detské príkrmy od ukončeného 6. mesiaca nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Detské príkrmy od ukončeného 6. mesiaca – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LoveMade Bio Kuracie curry s ryžou od 6 mesiacov 3 ks Sunar príkrm mäsovo-zeleninový mix príchutí 12 x 120 g
LoveMade Bio Kuracie curry s ryžou od 6 mesiacov 3 ks

Organické jemné curry pre vašich najmenších od ukončeného šiesteho mesiaca. Obsahuje malé kúsky šťavnatého kuracieho mäsa, ryžu a mrkvu. Všetko je dochutené kokosom, extra panenským olivovým olejom a veľmi jemným zázvorom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
Sunar príkrm mäsovo-zeleninový mix príchutí 12 x 120 g Sunar príkrm mäsovo-zeleninový mix príchutí 12 x 120 g
Sunar príkrm mäsovo-zeleninový mix príchutí 12 x 120 g

Unikátní novinka Sunar hotové jídlo v kapsičce je chutné, vyvážené a syté jídlo s jemnou konzistencí a bez kousků. Balení obsahuje: Sunar rýže s kuřecím masem a zeleninou 4×120g, Sunar špagety s boloňskou omáčkou 4×120g,Sunar lasagne s hovězím 4×120G

Je vhodné k obědu či večeři, kdy si na něm děti mohou pochutnat samy a trénovat tak zručnost a koordinaci pohybů.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pecka cena
Salvest Treska so zeleninovým pyré 6 x 190 g Sunar príkrm mäsovo-zeleninový mix príchutí 12 x 120 g
Salvest Treska so zeleninovým pyré 6 x 190 g

Rybie mäso a jeho prirodzený obsah omega-3 mastných kyselín a železa, ktoré je dôležité pre správnu krvotvorbu, je ideálnou súčasťou vyváženého jedálnička našich najmenších. Treska so zeleninovým pyré ale ponúka viac – skvelú chuť, za ktorú okrem jemného mäska stojí aj zelenina v bio kvalite. O množstvo prospešných látok sa v tomto príkrme okrem mrkvy starajú aj vyzreté paradajky, tekvica a kvapka kvalitného repkového oleja.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
Deva Ovocný príkrm Jablko, Jahoda 6 x 90 g HiPP BIO Ovocná kaša s celozrnnými obilninami - 6 x 190 g
Deva Ovocný príkrm Jablko, Jahoda 6 x 90 g

Ovocný príkrm Deva vhodný pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Česká značka Deva zaručuje vysokú kvalitu, všetky produkty sú 100 % prírodné, bez pridaného cukru, neobsahujú žiadne škodlivé látky ani geneticky modifikované suroviny. Príkrmy sú bezlepkové a sú tak vhodné pre vegánov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
Sunar kašička ovocná kapsička mix príchutí 12 x 120 g HiPP BIO Ovocná kaša s celozrnnými obilninami - 6 x 190 g
Sunar kašička ovocná kapsička mix príchutí 12 x 120 g

Ovocná kašička od značky Sunar obsahuje vyzreté šťavnaté ovocie s cereáliami. Lahodná chuť deti zasýti a dodá im viac energie oproti čisto ovocným kapsičkám. Určené pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Ideálna desiata pri zavádzaní lepku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
HiPP BIO Ovocná kaša s celozrnnými obilninami - 6 x 190 g HiPP BIO Ovocná kaša s celozrnnými obilninami - 6 x 190 g
HiPP BIO Ovocná kaša s celozrnnými obilninami - 6 x 190 g

Hipp BIO ovocná kaša s celozrnnými obilninami je starostlivo pripravený príkrm pre najlepšiu kvalitu a chuť, vhodný pre deti od ukončeného 6. mesiaca.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Nestlé Yogolino mliečny dezert s príchuťou vanilky 6x (4x100g) Sunar kašička ovocná kapsička banán, jahoda, ovsené vločky 12 x 120 g
Nestlé Yogolino mliečny dezert s príchuťou vanilky 6x (4x100g)

Dezert Yogolino Vanilka je lahodný mliečny príkrm vhodný pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Dezert je prirodzene bezlepkový a obsahuje dôležité vitamíny pre zdravý vývoj kostí a zúbkov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
Sunar kašička ovocná kapsička banán, jahoda, ovsené vločky 12 x 120 g Sunar kašička ovocná kapsička banán, jahoda, ovsené vločky 12 x 120 g
Sunar kašička ovocná kapsička banán, jahoda, ovsené vločky 12 x 120 g

Ovocná kašička od značky Sunar obsahuje vyzreté šťavnaté ovocie s cereáliami. Lahodná chuť deti zasýtia a dodá im viac energie oproti čisto ovocným kapsičkám. Kašička určená pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Ideálna desiata pri zavádzaní lepku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
Sunar kašička ovocná kapsička mix ovocie, ovsené vločky 12 x 120 g Sunar kašička ovocná kapsička banán, jahoda, ovsené vločky 12 x 120 g
Sunar kašička ovocná kapsička mix ovocie, ovsené vločky 12 x 120 g

Ovocná kašička od značky Sunar obsahuje vyzreté šťavnaté ovocie s cereáliami. Lahodná chuť deti zasýti a dodá im viac energie oproti čisto ovocným kapsičkám. Určené pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Ideálna desiata pri zavádzaní lepku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
HiPP BIO 100% ovocia Hruška-Čierne ríbezle-Slivka 6 x 100 g Gerber Organic detský príkrm mrkva a paradajky s morčacím mäsom 6x190 g
HiPP BIO 100% ovocia Hruška-Čierne ríbezle-Slivka 6 x 100 g

HiPP BIO 100% ovocie Hruška-Čierne ríbezle-Slivka 6 × 100 g z HiPP edície s plánikom HiPP farmy, na ktorú môžete lepiť veselé zvieratká z jednotlivých kapsičiek. Pre deti od ukončeného 6. mesiaca, bez pridaného cukru a koncentrátov. 100% ovocná, BIO kvalita.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Holle BIO Jablko a banán s marhuľami - 6 x 190 g Gerber Organic detský príkrm mrkva a paradajky s morčacím mäsom 6x190 g
Holle BIO Jablko a banán s marhuľami - 6 x 190 g

Holle Detská ovocná výživa – Jablko a banán s marhuľami je pokračovacia dojčenská výživa, vhodná od 6. mesiaca veku dieťaťa. Pripravené z BIO poľnohospodárstva.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Gerber Organic detský príkrm mrkva a paradajky s morčacím mäsom 6x190 g Gerber Organic detský príkrm mrkva a paradajky s morčacím mäsom 6x190 g
Gerber Organic detský príkrm mrkva a paradajky s morčacím mäsom 6x190 g

Organický detský príkrm značky Gerber je vhodný pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Lahodnú chuť mrkvy, paradajok a morčacieho mäsa si deti určite obľúbia. Unikátna a pestrá kombinácia surovín skvele doplní jedálniček vašich detí.

môžete mať DNES

Partner: MALL