Reer Pestúnka Rigi Digital

92%
Hodnotenie: 4,6
Reer

Reer Pestúnka Rigi Digital

92%
Hodnotenie: 4,6
Reer

Pestúnka Rigi Digital má vysoko citlivý mikrofón prijíma aj veľmi tiché zvuky. Citlivosť mikrofónu však môže byť prispôsobená vašim potrebám. To vám umožní nastaviť úroveň hluku, ktorú by mala detská jednotka vnímať. Napríklad, či monitor zachytí už veľmi tiché tóny, alebo by prenos mal začať len s hlasnými zvukmi. Na rodičovskej jednotke môžete nastaviť hlasitosť detského monitora. Ak je hlasitosť úplne vypnutá, alarm vibrácií rodičovskej jednotky sa automaticky aktivuje. Celý popis

50.2
4.6 9
50,20 € Vrátane RP a DPH
Na sklade posledný 1 kus

Kód: 1305144

Popis

Popis produktu

Spoľahlivé spojenie s dieťaťom

Rodičom ide predovšetkým o bezpečnosť a pohodu svojich detí. Obzvlášť, ak ste ich uložili do postele, vždy sa uistite, že je dieťa v poriadku. Vzhľadom k tomu, že nemôžete sedieť nepretržite so spiacim dieťaťom, je dôležité zabezpečiť jeho spoľahlivé sledovanie. S digitálnym baby monitorom značky Neo zostávate v stálom kontakte s dieťaťom a ste vždy informovaní o jeho pohodlí. Vždy máte svoj odposluch v detskej izbe, bez toho, aby ste rušili ich dôležitý spánok.

Bezpečné spojenie s technológiu FHSS

Digitálny detský monitor Rigi sleduje dokonale prepojenú kombináciu detskej a rodičovskej jednotky so spiacim dieťaťom. Vďaka FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) je zaručený bezporuchové a krištáľovo čisté spojenie. Vďaka automatickej zmene pravidelných kanálov je digitálny prístroj Rigi 100% odolný proti odpočúvaniu.

ECO a VOX

Vďaka inteligentnému zariadeniu pre aktiváciu šumu (VOX) sa pripájajú len vtedy, keď dieťa vydáva zvuk. Ak dieťa zaspí, detská jednotka sa automaticky prepne do režimu spánku. Okrem toho možno detskú jednotku ručne prepnúť do režimu ECO. To znižuje žiarenie zariadenia, akonáhle je babyphone v režime spánku. Tieto dve funkcie produktu nielenže minimalizujú spotrebu energie, ale tiež výrazne znižujú žiarenie.

Mobilné použitie vďaka rozsahu 300 m

Vďaka prevádzky na batériu môže byť rodičovská jednotka tiež prevádzkovaná nezávisle na stacionárnom zdroji napájania. S rozsahom až 300 metrov ponúka Rigi digital dostatok voľnosti pohybu v dome i na záhrade. Akonáhle je rozsah prekročený a spoľahlivé používanie už nie je zaručené, BABYPHONE informuje ako akusticky, tak aj opticky. Vďaka praktickej spone na opasok, môže byť rodičovská jednotka ľahko pripojená k vášmu oblečeniu. Takže máte obe ruky voľné a BABYPHONE je stále stále v blízkosti.

-Jemné zaspávanie vďaka upokojujúcemu nočnému svetlu

Detská jednotka Rigi Digital je vybavená praktickým nočným svetlom, ktoré pomáha Vášmu dieťaťu zaspávať. Jemná žiara upokojuje, pomáha zaspať a poskytuje pocit istoty. Integrované nočné osvetlenie poskytuje dostatok svetla tak, že Váš miláčik nebude mať strach v tme a dôležitý spánok nebude rušený.

Jemné upokojenie vďaka funkcii interkomu

  • Známy zvuk hlasu rodičia pomáha upokojiť dieťa. Vďaka funkcii interkomu v rodičovskej jednotke Rigi digital, môžete hovoriť priamo s vaším dieťaťom. To vám umožní upokojiť vaše dieťa aj z obývacej izby alebo už na ceste do detskej izby.

Obzvlášť flexibilné

Rodičovská jednotka môže byť prevádzkovaná ako cez USB adaptér, tak s batériami. Pripojením k dodanému USB adaptéru sú batérie nabité priamo na detskom monitore. Vďaka samostatným káblom USB však môžu byť detské monitory tiež flexibilne ovládané a nabíjané prostredníctvom zásuvky, alebo iných elektronických zariadení USB s použitím bežne dostupných adaptérov USB.

Bezpečné používanie vďaka stavu LED

Stavová LED nad prepínačom zapnutie/vypnutie vám rýchlo ukáže stav rodičovskej jednotky. Ak sa rozsvieti zelená, znamená to, že k detskej jednotke je bezproblémové pripojenie. Blikajúca červená vás upozorní, že ste buď prekročili svoj dosah alebo vaše rodičovské jednotky sú vybité. Pokiaľ detský monitor hlási od vášho dieťaťa zvuky, signalizuje to tiež zelená blikajúca dióda LED. Takže si nenechajte ujsť žiadnu aktivitu vášho malého miláčika, aj keď ste v hlučnom prostredí.

Rýchlo sa nachádza vďaka funkcii pagera

Funkcia pager vám pomôže rýchlo nájsť monitor dieťaťa. Po stlačení tlačidla pager na detskej jednotke rodičovská jednotka oznamuje akustickým signálom volania. Takže môžete znovu nájsť rodičovskú jednotku Neo digital a ušetriť dlhé a nervózne hľadanie.

Prispôsobiteľná vašim potrebám

Vysoko citlivý mikrofón prijíma aj veľmi tiché zvuky. Citlivosť mikrofónu však môže byť prispôsobená vašim potrebám. To vám umožní nastaviť úroveň hluku, ktorú by mala detská jednotka vnímať. Napríklad, či monitor zachytí už veľmi tiché tóny, alebo by prenos mal začať len s hlasnými zvukmi. Na rodičovskej jednotke môžete nastaviť hlasitosť detského monitora. Ak je hlasitosť úplne vypnutá, alarm vibrácií rodičo

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Dosah 300 m
Funkčnosť pestúnka
Prenos obojstranný
Prevádzka bez siete rodičovská áno
Prevádzka bez siete detská jed nie
Melódia nie
Displej nie
Typ pestúnky digitálne