Reer Termoska nerez 350ml

Reer Termoska nerez 350ml

Hodnotenie: 4,5
9,70 €

Praktická štýlová termoska 350 ml z nerezovej ocele od značky Reer má nízku hmotnosť a dvojitú stenu, ktorá dokáže udržať teplotu horúcej vody až po dobu 12 hodín. Je ideálnym pomocníkom doma i na cestách nielen pri príprave dojčenskej výživy.

Reer Termoska nerez 300ml široká
10,40 €

Široká štýlová termoska 300 ml z nerezovej ocele od značky Reer má nízku hmotnosť a dvojitú stenu, ktorá dokáže udržať teplotu až po dobu 6 hodín. Je ideálnym pomocníkom doma i na cestách pre bezpečné skladovanie a prevážanie potravín.

Reer Termoska nerez 500ml
10,40 €

Praktická štýlová termoska 500 ml z nerezovej ocele od značky Reer má nízku hmotnosť a dvojitú stenu, ktorá dokáže udržať teplotu horúcej vody až po dobu 12 hodín. Je ideálnym pomocníkom doma aj na cestách nielen pri príprave dojčenskej výživy.

Reer Termoska nerez 750ml
13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická štýlová termoska 750 ml z nerezovej ocele od značky Reer má nízku hmotnosť a dvojitú stenu, ktorá dokáže udržať teplotu horúcej vody až po dobu 12 hodín. Je ideálnym pomocníkom doma aj na cestách nielen pri príprave dojčenskej výživy.

Reer Ochrana zásuviek 6ks

Reer Ochrana zásuviek 6ks

Hodnotenie: 4,8
4 €

ochranou zásuviek REER sa už nemusíte o svojho chrobáčika toľko báť. Chráni pred nebezpečnými nehodami elektrickým prúdom a ich následkami.

Reer Ochrana rohov stola 4ks
4,20 € 4 €

Chráni pred zranením ostrými rohmi, individuálne prispôsobiteľná veľkosť orezaním: ideálny pre tenké a sklenené dosky stolov. Jednoduchá inštalácia, spoľahlivo drží, diskrétny dizajn.

Reer Zámok na okná a balkónové dvere
10 €

Reer Zámok na okná a balkónové dvere umožňuje montáž bez vŕtania, skrutkovania alebo lepenia. Uzamkne madlo v uzavretej alebo vyklonenej pozícii.

Reer Zámok na okná a balk.dvere 3ks white
19,90 €

Plastový zámok na okná a dvere od balkóna, ktorý zabráni tomu, aby sa dieťa dostalo von a zranilo sa pádom. Otvorenie je podmienené dvoma nezávislými pohybmi, teda nehrozí prelomenie ochrany dieťaťom. Reer zámok na okná a balk.dvere 3ks white je jednoduchý na montáž a nebráni bežnému používaniu okien a dverí pre dospelých.

Reer Bezpečnostné zrkadlo veľké-22%
12,99 € 10,10 €

S bezpečnostným zrkadlom, ktoré sa jednoducho montuje na zadné sedačky, môžete bezpečne sledovať vaše dieťa počas jazdy, bez toho, aby ste pritom stratili prehľad o tom, čo sa deje na ceste.

Reer Lampička LED nočné s klipom MommyLine
8,44 €

Dve úrovne jasu poskytujú orientáciu v noci. Ako alternatívu k jasnému osvetleniu v miestnosti LED svetlo od REER poskytuje dostatočnú orientáciu v tme. S dvoma úrovňami jasu, k nakŕmeniu či prebaleniu dieťaťa, bez toho aby ste museli zapnúť jasné stropné svetlo.

Reer Zábrana na posteľ 150cm sandbeige
33,90 €

Posteľová zábrana k ochrane pred pádmi. Obdĺžnikový tvar pre lôžka v dĺžkovom rozmedzí 200 až 250 cm s matracom od 10 do 30 cm. Pásový systém pre rámy bez bočníc. Reer Zábrana na posteľ 150cm je dodávaná v béžovej farbe spoločne s prepravnou taškou aj fixačným materiálom.

Reer Zábrana Basic TwinFix Active-Lock, drevená
61,62 € 53 €

Bezpečnostná zábrana Reer Basic TWINFIX Active-Lock drevená je skvelý pomocník, zaisťujúci bezpečie vašich detí. Je šírkovo nastaviteľná pre priechody o šírke od 73 do 104,5 cm.

Reer Zábrana na posteľ 100cm sandbeige
28,90 €

Posteľová zábrana k ochrane pred pádmi. Obdĺžnikový tvar pre lôžka v dĺžkovom rozmedzí 150 až 200 cm s matracom od 10 do 30 cm. Pásový systém pre rámy bez bočníc. Reer Zábrana na posteľ 100cm je dodávaná v béžovej farbe spoločne s prepravnou taškou aj fixačným materiálom.

Reer Teplomer Tučniak digitálny 2v1
15 €

Hravý teplomer v tvare tučniaka zaujme svojím univerzálnym prevedením. Je totiž vhodný nielen na meranie vody, ale aj vzduchu v miestnosti. Jeho výhodou je jednoduché a intuitívne ovládanie. Reer teplomer tučniak digitálny 2v1 umožňuje rozsah merania na škále 0 °C až 50 °C s presnosťou +/- 1 °C. Vďaka vizuálnym a akustickým signálom umožní bábätku bezpečné kúpanie.

Reer Sterilizátor VapoMax

Reer Sterilizátor VapoMax

Hodnotenie: 4,3
38,90 €

Praktický sterilizátor VapoMax pre rýchlu, jednoduchú a bezpečnú dezinfekciu detských fliaš, cumlíkov a príslušenstva. Dezinfekcia pomocou pary je šetrná k životnému prostrediu a trvá iba 10 minút. Ventil na paru je vybavený funkciou HeatColour a mení farbu podľa teploty povrchu.

Reer Bezpečnostné zrkadlo veľké 24x19cm
19,90 €

Väčšie spätné zrkadlo do automobilu, s ktorým budete mať vaše dieťa ihneď na očiach. Širšie zorné pole. Materiálové zloženie z netrieštivého plastu. Upevňovací mechanizmus cez tyč s priemerom 10–16 mm. Voliteľný uhol natočenia pomocou guľového kĺbu. Reer Bezpečnostné zrkadlo veľké 24×19cm pre príjemnejšie kontrolu počas jazdy.

Reer Zámok magnetický na dvierka 4 ks
25,20 €

Poistka na šuplíky a skrinky, ktorá zamedzujú dieťaťu, aby ich otvorilo. Bráni tak tomu, aby na seba dieťa niečo prevrhol a chráni ho pred nebezpečnými predmetmi (nože, lieky). Reer zámok magnetický na dvierka 4 ks je veľmi bezpečný vďaka tomu, že sa dá odomknúť iba prostredníctvom špeciálneho magnetického noža.

Reer Slnečná clona na bočné okienko 2 ks
6 €

Slnečná clona do automobilu, ktorá je vďaka svojmu tvaru vhodná na trojuholníkové bočné okienka. Ide o balenie 2 kusov. Sú polopriehľadné, teda nebránia dieťaťu vo výhľade. Reer slnečná clona na bočné okienko 2 ks sa ľahko upevňujú. Vyrobené zo 100 % polyesteru

Reer Zámok na okná a balkónové dvere anthracit
10 €

Zabezpečenie okien a balkónových dverí je nielen ľahké ovládať, ale je rovnako jednoduché ho inštalovať – bez vŕtania alebo lepenia. Môže byť jednoducho vložený medzi rukoväť a rám okna alebo dverí balkóna a v prípade potreby ho odstrániť bez zvyšku.

Reer Moskytiéra uni čierna
7,50 €

Moskytiéra zo 100 % polyesteru, ktorá dieťaťu poskytne kvalitnú ochranu pred hmyzom. Je veľmi priedušná a zaistí cirkuláciu vzduchu v kočíku. Reer moskytiéra uni čierna neobsahuje žiadne škodlivé látky a ftaláty, teda je zdravotne nezávadná. Univerzálne využitie pre všetky typy kočíkov.

Reer Zábrana na posteľ nastaviteľná, kov
35 €

Univerzálna zábrana k posteli zaručuje dieťaťu bezpečný spánok bez možného pádu z postieľky a je možné ju upevniť na všetky typy matracov.

Reer Zábrana na sporák SimplySafe
30 €

Spoľahlivé a praktické zabezpečenie sporáku. Vďaka špeciálnej lepiacej páske možno zábranu ľahko a rýchlo pripevniť a jej dômyselný dizajn umožňuje prispôsobiť jej šírku v rozsahu 55 – 65 cm. Zábrana je vyrobená z kvalitného kovu a tepluvzdorného plastu a jej vysokej bočné panely zabraňujú nechcenému stiahnutiu hrncov zo sporáka.

Reer Kamera pre Smartphone a IPhone
89,90 €

Digitálna kamera s podporou IP technológie. Ovládanie pomocou mobilnej aplikácie Výsledný obraz v HD rozlišení. Kvalitný 4× digitálny zoom. Detekcia pohybu aj vydávaných zvukov. Otočný kĺb o 110 °. Infračervený režim pre snímanie v noci. Reer Kamera pre Smartphone a IPhone je vybavená aj nástenným držiakom.

Reer Ochrana sedadla v aute
7,50 €

Pomôcka do automobilu, ktorá ochráni zadnú časť operadla pred nečistotami. Vyrobená z PVC a nylonu. Reer ochrana sedadla v aute je z materiálu, ktorý neobsahuje ftaláty, teda je zdravotne nezávadný. Ľahko sa používa vďaka odolnému a umývateľnému povrchu. Ide o extra veľkosť, ktorá sa bude hodiť do každého automobilu.

Reer Svetlo na zaspávanie MyMagicStarLight
37 €

MyMagicStarLight – nočné svetlo. Jemná svetelná projekcia nočnej oblohyhviezdami a meniacimi sa farbami. Prednastavené melódie: 5 zvukov prírody, 10 uspávaniek.

Reer Svetlo nočné 2v1

Reer Svetlo nočné 2v1

Hodnotenie: 4,9
14,30 €

Nočné svetlo, využiteľné dvoma spôsobmi – ako osvetlenie do zásuvky, slúžiace ako jemné osvetlenie v miestnosti, alebo ako mobilné svetlo, ktoré dieťa môže použiť napríklad pri nočnej ceste na záchod pre ľahšiu orientáciu v tme. Reer Svetlo nočné 2v1 má 2 úrovne svietivosti a senzor stmievania. Pri zapojení do zásuvky sa nabíja jeho batéria.

Reer Slnečná roleta
7,60 €

Ochrana do auta proti slnku, ktorá zabráni tomu, aby dieťaťu svietilo slnko do očí. Možno upevniť na háčik alebo pomocou prísaviek. Reer slnečná roleta je vyrobená zo zdravotne nezávadného materiálu bez obsahu ftalátov a BPA. Čierne prísavky chránia pred nebezpečným efektom šošoviek. Ľahko sa roluje pomocou tlačidla.

Reer Držiak nápojov uni Clip&Go
9,90 €

Držiak na detské fľaše či hrnčeky, ktorý možno upevniť na bicykel aj kočík. Systém držania na rúrke s priemerom najviac 40 cm. Spoľahlivo udrží fľaše v rozmedzí 5 až 7 cm. Polohovateľný kĺb s uhlom až 180 °. Reer Držiak uni Clip&Go vám uľahčí prevoz nápojov.

Reer Ochranná podložka pod autosedačku
10,50 €

Chránič s organizérom je praktická pomôcka, ktorá zabraňuje zašpineniu a poškodeniu autosedadla. Tiež poskytuje úložný priestor pre nenahraditeľné drobnosti.

Reer Slnečná clona TravelKid farebná 2 ks
11,80 €

Clona proti slnku, ktorá chráni malých pasažierov pred oslnením a pred škodlivým UV žiarením. Dobre drží na okne automobilu vďaka samolepiacej fólii. Reer slnečná clona TravelKid farebná 2 ks zaujme svojím hravým dizajnom s farebným obrázkom. Má univerzálny tvar, ktorý sa hodí do všetkých typov automobilov. Poskytuje ochranu UPF: 50+.

Reer Ochrana sedadla TravelKid Tidy
17,90 €

Ochrana sedadla2 organizačnými priehradkami. Ideálne na skladovanie hračiek, knižiek a ďalších drobností. Protišmykový materiál z oboch strán zabraňuje v preklze. Reer Ochrana sedadla TravelKid Tidy je z polyesteru a polyuretánu a je kompatibilná so systémom ISOFIX pre pripojenie autosedačiek.

Reer LED nočné svetlo so senzorom štvorcové
9,90 €

Nočné svietidlo pre navodenie spánkovej atmosféry. Senzor pre automatické zopnutie v šere. Mäkké svetlo NightGuide zachováva nočný režim svojím zníženým jasom. Možno použiť ako podlahové či nástenné svietidlo. Napájanie na 3× AAA batérie. Reer LED nočné svetlo so senzorom štvorcové so životnosťou v rade 10 000 h.

Reer Zábrana na posteľ 150cm, grey/white
48 €

Praktická skladacia Reer zábrana na posteľ 150cm grey / white zaručí dieťaťu bezpečný spánok. S praktickou taškou na prenášanie, je tak ideálna na doma aj na cesty.

Reer Teplomer digitálny žaba
8,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Teplomer s originálnym dizajnom v tvare žaby s pružnou špičkou. Krátky proces merania – iba 30 sekúnd. Reer teplomer digitálny žaba je vodeodolný a bezpečný. Ak nameria zvýšenú teplotu, upozorní na ňu alarmom. Nabíjaný batériou LR41, ktorá je súčasťou balenia.

Reer Zámok na dvierka Multilock anthracit DL
7,90 €

Poistka na nábytok, ktorá zabráni dieťaťu otvárať zásuvky, skrine, chladničku a ochráni ho pred nebezpečnými predmetmi (nože, lieky), alebo pred prevrhnutím ťažkých predmetov na seba. Reer zámok na dvierka Multilock anthracit DL sa ľahko aplikuje vďaka lepiacej páske. Vyrobený z nezávadného materiálu bez obsahu ftalátov.

Reer Ochrana sedadla TravelKid Entertain
20,90 €

Ochrana sedadla s predĺžením a 2 organizačnými priehradkami. Ideálne na skladovanie hračiek, knižiek a ďalších drobností. Protišmykový materiál z oboch strán zabraňuje v preklze. Reer Ochrana sedadlá TravelKid Entertain je z polyesteru a polyuretánu a je kompatibilná so systémom ISOFIX pre pripojenie autosedačiek.

Reer Termoska nerez 350ml široká plus
15,90 € 14,40 €

Termoska nerez 350 ml široká plus: je ideálnym pomocníkom na dovolenku a na dlhšie prechádzky. Udrží nápoj teplý až 8 hodín.

Reer Ochrana rohov stola 4ks anthracite DL
6 €

Chráni deti pred zranením ostrými rohmi. Pevné uchytenie a odstránenie bezo zvyškov vďaka špeciálne vyvinutej lepiacej páske. Mäkké na vonkajšej strane a tvrdé na vnútornej strane: pre maximálne tlmenie nárazov. Kombinuje v sebe vysokú funkčnosť a elegantný dizajn.

Reer Vreckár s veľkými vreckami
10,10 €

Praktický vreckár do auta s decentným dizajnom poskytuje dostatok priestoru a chráni sedadlo auta pred znečistením.

Reer Ochrana rohov stola 4ks
5,36 € 5 €

Ochrana rohov od REER ochráni aj vaše dieťatko pred úrazom. Je to perfektný pomocník ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti, kde objavujú svet malé detičky.

Reer Pestúnka Rigi Digital

Reer Pestúnka Rigi Digital

Hodnotenie: 4,6
50,20 €

Pestúnka Rigi Digital má vysoko citlivý mikrofón prijíma aj veľmi tiché zvuky. Citlivosť mikrofónu však môže byť prispôsobená vašim potrebám. To vám umožní nastaviť úroveň hluku, ktorú by mala detská jednotka vnímať. Napríklad, či monitor zachytí už veľmi tiché tóny, alebo by prenos mal začať len s hlasnými zvukmi. Na rodičovskej jednotke môžete nastaviť hlasitosť detského monitora. Ak je hlasitosť úplne vypnutá, alarm vibrácií rodičovskej jednotky sa automaticky aktivuje.

Reer Ohrievač Simply Hot

Reer Ohrievač Simply Hot

Hodnotenie: 4,6
15,95 € 14,80 €

Reer Ohrievač Simply hot je ohrievač dojčenských fliaš, ktorý vám spríjemní pripravovania jedál pre vášho potomka. Pre fľaše a nádoby s príkrmami s priemerom až 70 mm.

Reer Kefa na vlasy natur medium
7,50 €

Prírodná detská kefa, ktorá je vyrobená z jemných kozích štetín. Ľahko sa drží v ruke vďaka ergonomickej drevenej rukoväte. Slúži na starostlivosť o pokožku hlavy a vlásky. Reer kefa na vlasy natur medium je vyrobená z nezávadného materiálu, ktorý bol testovaný na škodlivé látky. Produkt je vhodný obzvlášť pre novorodenca a deti do 6 mesiacov.

Reer Infrač.teplomer ColourSoft 3v1
35 €

Teplomer, ktorý slúži na meranie telesnej teploty, vody na kúpanie alebo teploty pokrmov. Vďaka infračervenej technológii je bezkontaktný a rýchly – výsledok uvidíte už za 1 sekundu. Reer infrač.teplomer ColourSoft 3v1 disponuje prehľadným displejom, ktorý je podsvietený, teda ho uvidíte aj v tme. Pri bežnej teplote svieti zeleno, pri zvýšenej oranžovo a pri horúčke červeno.

Reer Zámok el.spotrebičov 2ks anthracite DL
7,90 €

Uzatvárateľná poistka na domáce spotrebiče, ale aj na vchodové dvere. Možno prichytiť pomocou lepenia. Materiálové zloženie z kvalitného plastu. Určené ako preventívna ochrana pred detskou zvedavosťou. Reer Zámok el.spotrebičov DL je dodávaný v antracitovej farbe a po 2 kusoch.

Reer Digitálny teplomer s veľkým displejom
14,70 €

Užitočná pomôcka, ktorá je opatrená výrazným podsvieteným displejom pre zobrazenie výsledkov. Dokáže zmerať teplotu už za 10 sekúnd. Po zapnutí teplomera sa na 2 sekundy zobrazí aj posledná nameraná teplota. Reer digitálny teplomer s veľkým displejom v prípade zvýšenej teploty upozorní pomocou zvukového alarmu.

V roku 1962 prevzal spoločnosť Reer Paul Mork a od tej doby sa spoločnosť začala zameriavať na elektrické zariadenie a výrobky pre vyššiu bezpečnosť detí. Prvá detská opatrovateľka bola spoločnosťou Reer vyvinutá a vyrobená v roku 1974. Spoločnosť Reer sa snaží neustále vyvíjať a vylepšovať nové produkty pre rodiny a to rovno v niekoľkých kategóriách. Sú to napríklad: bezpečnosť detí (zábrany, opatrovateľky), v starostlivosti o zdravie (teplomery, detské váhy), dojčenie (odsávačky, sterilizátory, ohrievače dojčenskej stravy), či doplnkov na cesty (spätné zrkadlá do auta, termosky, moskytiéry). Spoločnosť Reer Vám ako jednotka na trhu s výrobkami pre bezpečnosť detí prináša nové a chytré výrobky pre ešte väčšie pohodlie rodičov a hlavne bezpečnosť detí.

V roku 1962 prevzal spoločnosť Reer Paul Mork a od tej doby sa spoločnosť začala zameriavať na elektrické zariadenie a výrobky pre vyššiu bezpečnosť detí. Prvá detská opatrovateľka bola spoločnosťou Reer vyvinutá a vyrobená v roku 1974. Spoločnosť Reer sa snaží neustále vyvíjať a vylepšovať nové produkty pre rodiny a to rovno v niekoľkých kategóriách. Sú to napríklad: bezpečnosť detí (zábrany, opatrovateľky), v starostlivosti o zdravie (teplomery, detské váhy), dojčenie (odsávačky, sterilizátory, ohrievače dojčenskej stravy), či doplnkov na cesty (spätné zrkadlá do auta, termosky, moskytiéry). Spoločnosť Reer Vám ako jednotka na trhu s výrobkami pre bezpečnosť detí prináša nové a chytré výrobky pre ešte väčšie pohodlie rodičov a hlavne bezpečnosť detí.