Philips Avent SCD503 / 26 elektronická pestúnka s technológiou DECT

88%
Hodnotenie: 4,4
Philips Avent

Philips Avent SCD503 / 26 elektronická pestúnka s technológiou DECT

88%
Hodnotenie: 4,4
Philips Avent

Digitálna pestúnka DECT SCD503 / 26 zaisťuje maximálne súkromie, poskytuje totiž najdôležitejšie funkcie detskej pestúnky. Najspoľahlivejšie spojenie s krištáľovo čistým zvukom a príjemným nočným svetlom pre vás a vaše dieťa. Dosah je až 300m. Celý popis

53
4.4 38
65,95 € Vrátane RP a DPH
53 €
-19%
Na sklade 5+ kusov

Kód: 1366991

Popis

Popis produktu

Digitálna pestúnka DEct SCD503/26 zaisťuje maximálne súkromie, poskytuje totiž najdôležitejšie funkcie detskej pestúnky. Najspoľahlivejšie spojenie s krištáľovo čistým zvukom a príjemným nočným svetlom pre vás a vaše dieťa. Dosah je až 300m.

Technológia DECT zaručuje nulové rušenie a 100% súkromie

  • Technológia DECT poskytuje bezpečné a súkromné pripojenie, takže môžete mať istotu, že počúvate iba vy. Zaručuje nulové rušenie od akýchkoľvek ďalších vysielacích prístrojov – napríklad iných detských monitorovacích, bezdrôtových telefónov a mobilných telefónov.

Režim Smart ECO pre úsporu energie pre minimálny prenos

  • Jedinečný režim Smart ECO automaticky minimalizuje prenos zvuku a predlžuje výdrž batérie. Čím bližšie ste k dieťaťu, tým menej energie je treba k dokonalému spojeniu.

Vždy budete vedieť, či je opatrovateľka v dosahu a pripojená

  • Rodičovská jednotka vás upozorní, keď je pestúnka mimo rozsahu alebo keď dochádza batéria, takže si budete vždy istí, že máte spojenie so svojím dieťaťom.

Kontrolky znázorňujú zvuky, ktoré dieťa vydáva

  • Kontrolky sa aktivujú a zobrazia úroveň zvuku v detskej izbe, aj keď je rodičovská jednotka stlmená.

Dosah až 330 metrov

  • Vo vnútri dosah až 50 m, vonku dosah až 330 m.

Mimoriadna doba prevádzky až 24 hodín Malá rodičovská jednotka ponúka na jedno nabitie pohodlie až 24 hodín bezdrôtového sledovania. Doba však závisí od typu použitých batérií a na tom, ako často a ako dlho jednotku používate s batériovým napájaním.

Rodičovská jednotka sa napája zo siete alebo batériami

  • Rodičovská jednotka funguje skvele pri napájaní zo siete. Pokiaľ chcete byť mimoriadne pohybliví, môžete vložiť batérie a používať jednotku bez kábla. Je možné vložiť dve 1,5V jednorazové alkalické batérie R6 AA alebo dve dobíjacie 1,2V batérie R6 AA.

Krištáľovo čistý zvuk vďaka technológii DECT

  • Technológia DECT poskytuje krištáľovo čistý zvuk, takže dokonale jasne počujete každé sebemenšie uchechtnutie, grgnutie a štikútanie.

Upokojujúce nočné svetlo

  • Keď dieťa prvýkrát uložíte do postieľky, môže byť stále nepokojné. Pomôžte ho uspať a upokojiť pomocou príjemného a teplého nočného svetla, aby zaspalo.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Dosah 300 m
Funkčnosť pestúnka
Prenos jednostranný
Prevádzka bez siete rodičovská áno
Prevádzka bez siete detská jed nie
Melódia nie
Displej áno
Typ pestúnky digitálne
Typ batérie 2xAA
Farba biela