Mliečne kaše vhodné od ukončeného 6. mesiaca

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Mliečne kaše vhodné od ukončeného 6. mesiaca na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Mliečne kaše vhodné od ukončeného 6. mesiaca nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Mliečne kaše vhodné od ukončeného 6. mesiaca – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Sunar vanilková krupicová kaša mliečna na dobrú noc 3 x 225 g Sunar vanilková krupicová kaša mliečna na dobrú noc 3 x 225 g
Sunar vanilková krupicová kaša mliečna na dobrú noc 3 x 225 g

Mliečna kaša je ideálnou potravou pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Obsahuje dôležité vitamíny a minerály. Sunar krupicová vanilková kaša na dobrú noc mliečna (3×225g) je vhodná pre správny rast a vývoj. Bez konzervačných látok a farbív.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
Nutrilon Pronutra Viaczrnná kaša s ovocím 225g, 6+ Sunar vanilková krupicová kaša mliečna na dobrú noc 3 x 225 g
Nutrilon Pronutra Viaczrnná kaša s ovocím 225g, 6+

Obilno-mliečna kaša značky Nutrilon bude tou pravou desiatou pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Viaczrnná kaša s ovocím obsahuje pre telo prospešná probiotiká, vlákninu a vitamíny A, C, D.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
Nutrilon Krupicová kaša s ovocím GOOD NIGHT 225g, 6+ Sunar vanilková krupicová kaša mliečna na dobrú noc 3 x 225 g
Nutrilon Krupicová kaša s ovocím GOOD NIGHT 225g, 6+

Obilno-mliečna kaša značky Nutrilon bude tou pravou večernou desiatou pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Krupicová kaša s ovocím obsahuje pre telo prospešná probiotiká, vlákninu a vitamíny A, C, D.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Gerber Cereal mléčná kaše jahodová Dobrou noc 230 g HiPP Mliečna kaša PRAEBIOTIK viaczrnná so slivkami 6 x 250 g od 6. mesiaca
Gerber Cereal mléčná kaše jahodová Dobrou noc 230 g

GERBER Cereal mléčná kaše jahodová Dobrou noc je kombinací vysoce kvalitní rýžové mouky, jemné chuti jahod a vitamínů, která uspokojí potřeby děťátka i jeho mlsný jazýček. Kaše je vhodná pro kojence od ukončeného 6. měsíce.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Sunar medová krupicová kaša mliečna na dobrú noc 3 x 225 g HiPP Mliečna kaša PRAEBIOTIK viaczrnná so slivkami 6 x 250 g od 6. mesiaca
Sunar medová krupicová kaša mliečna na dobrú noc 3 x 225 g

Mliečna kaša je ideálnou potravou pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Obsahuje dôležité vitamíny a minerály. Sunar krupicová medová kaša na dobrú noc mliečna (3×225g) je vhodná pre správny rast a vývoj. Bez konzervačných látok a farbív.

môžete mať ZAJTRA

MALL
HiPP Mliečna kaša PRAEBIOTIK viaczrnná so slivkami 6 x 250 g od 6. mesiaca HiPP Mliečna kaša PRAEBIOTIK viaczrnná so slivkami 6 x 250 g od 6. mesiaca
HiPP Mliečna kaša PRAEBIOTIK viaczrnná so slivkami 6 x 250 g od 6. mesiaca

Mliečna kaša PRAEBIOTIK viaczrnná so slivkami značky HiPP je vhodná pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Lahodná ovocná chuť s obilninami má jemnú štruktúru a pripravuje sa veľmi jednoducho. 

môžete mať ZAJTRA

MALL
Kendamil mliečna kaša s čiernymi ríbezľami a jablkami (150 g) HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc s detskými keksami 6 x 250 g, od 6. mesiaca
Kendamil mliečna kaša s čiernymi ríbezľami a jablkami (150 g)

Obilno-mliečna kaša Kendamil pre dojčatá a malé deti od ukončeného 6. mesiaca. Okrem jemnej ovsenej a pšeničnej múky tvorí jej základ mlieko, jablká a čierne ríbezle a ten správny šmak jej dodáva malá kvapôčka citrónu. Za ľahko sladkastou chuťou stojí prirodzene sa vyskytujúci cukor obsiahnutý vo vyzretom ovocí. Do kaše stačí už len priliať prevarenú chladnúcu dojčenskú vodu a môže sa maškrtiť.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Kendamil mliečna kaša s banánom (150 g) HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc s detskými keksami 6 x 250 g, od 6. mesiaca
Kendamil mliečna kaša s banánom (150 g)

Obilno-mliečna kaša Kendamil pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca s banánovou príchuťou. Pretože instantná kaša s drobnučkými banánovými vločkami už obsahuje sušené mlieko, stačí ju len zmiešať s vodou. Dostatočnú sladkosť detským jazýčkom zaisťujú vyzreté banány a o prísun potrebnej energie sa im spolu s ďalšími živinami stará zmes ryžovej a kukuričnej múky.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc s detskými keksami 6 x 250 g, od 6. mesiaca HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc s detskými keksami 6 x 250 g, od 6. mesiaca
HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc s detskými keksami 6 x 250 g, od 6. mesiaca

BIO mliečna kaša na dobrú noc značky HiPP s detskými keksami je ideálnou večerou pre vaše deti od 6. mesiaca. Kaša je ideálna pri zavádzaní lepku do stravy a navyše neobsahuje žiadne pridané cukry. Jemnú štruktúru a lahodnú prirodzenú chuť si vaše deti zamilujú.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Sunar jahodová kaša mliečna ryžová 3 x 225 g Gerber Natural mliečna kaša pšenično-ovsená jablko a slivka 220 g
Sunar jahodová kaša mliečna ryžová 3 x 225 g

Mliečna kaša je ideálnou potravou pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Obsahuje dôležité vitamíny a minerály. Sunar jahodová kašička mliečna (3×225g) je vhodná pre správny rast a vývoj. Bez konzervačných látok a farbív.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Kendamil mliečna krémová ovsená kaša (150 g) Gerber Natural mliečna kaša pšenično-ovsená jablko a slivka 220 g
Kendamil mliečna krémová ovsená kaša (150 g)

Obilná kaša s mliekom od značky Kendamil je skvelým a chutným zdrojom energie. A tú deti v tomto veku toľko potrebujú! Kaša neobsahuje pridaný cukor, pretože toho je rovnako ako energie práve tak akurát obsiahnuté v jemných ovsených vločkách a sušenom mlieku.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Gerber Natural mliečna kaša pšenično-ovsená jablko a slivka 220 g Gerber Natural mliečna kaša pšenično-ovsená jablko a slivka 220 g
Gerber Natural mliečna kaša pšenično-ovsená jablko a slivka 220 g

Natural mliečna kaša značky Gerber je vhodná pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Kašu s lahodnou a prirodzene sladkastou chuťou s príchuťou obilnín a ovocia si deti hneď zamilujú. Prirodzene sladkastá chuť vzniká vďaka pridaniu rozomletých kúskov sušeného ovocia. Rodičia ocenia ľahkú prípravu.

môžete mať ZAJTRA

MALL