Natursutten Original okrúhly cumlík, M
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Natursutten® Original okrúhly cumlík je vylisovaný z jedného kusa bez spojenia, alebo trhlín, kde by sa mohli usadzovať nečistoty a baktérie. Cumlík sa ľahko prispôsobí pohybom pier a skvele bábätku simuluje dojčenie.

Natursutten Original ortodontický cumlík, M
8,90 €

Natursutten® Original ortodontický cumlík je vylisovaný z jedného kusa bez spojenia, alebo trhlín, kde by sa mohli usadzovať nečistoty a baktérie. Cumlík sa ľahko prispôsobí pohybom pier a skvele bábätku simuluje dojčenie.

Natursutten Motýľ okrúhly cumlík, M-23%
8,90 € 6,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Natursutten® Motýľ okrúhly cumlík je vylisovaný z jedného kusa bez spojenia, alebo trhlín, kde by sa mohli usadzovať nečistoty a baktérie. Cumlík je ľahko vykrojený, aby sa nedotýkal nosa. Ľahko sa prispôsobí pohybom úst.

Natursutten Motýľ ortodontický cumlík, M
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Natursutten® Motýľ ortodontický cumlík je vylisovaný z jedného kusu bez spojenia, alebo trhlín, kde by sa mohli usadzovať nečistoty a baktérie. Cumlík je ľahko vykrojený, aby sa nedotýkal nosa. Ľahko sa prispôsobí pohybom úst.

LOVI Cumlík silikónový dynamický I LOVE 6-18 m
6,20 €

Silikónový symetrický dynamický cumlík LOVI bol vytvorený v spolupráci s neurologopédmi s cieľom zabezpečiť prirodzený a zdravý vývoj zubného poschodia, zubov a ďasien dieťaťa. Neobsahuje BPA V balení 2ks. Silikónový symetrický dynamický cumlík LOVI bol klinicky testovaný. Cumlíky LOVI neobsahujú bisphenol A. Všetky cumlíky LOVI sú vyrobené zo silikónu, ktorý je bez chuti a bez zápachu.

LOVI Cumlík silikónový dynamický SALT&PEPPER 6-18m 2ks
6,90 €

Silikónové cumlíky disponujú gumičkou, ktorá pripomína tvarom bradavku. Vykrojený tvar štítku zaisťuje voľné dýchanie dieťaťa a cirkuláciu vzduchu. LOVI Cumlík silikónový dynamický SALT & PEPPER 6–18m 2ks možné pripnúť na retiazku alebo šnúrku.

Nuk Cumlík Space, SI, V2, 6-18m
5,90 €

Dojčenský silikónový cumlík Space značky Nuk v krásnom zvieracom dizajne. Vylepšený tvar cumlíka skvele vyhovuje detskej pusinke a pripomína tvar matkinej bradavky. Nový dizajn s veľkými ventilačnými otvormi chráni citlivú pokožku dieťaťa a umožňuje ju voľne dýchať.

LOVI Cumlík silikónový dynamický BOTANIC 6-18 m 2 ks
6,20 €

Silikónový symetrický dynamický cumlík LOVI bol vytvorený v spolupráci s neurologopédmi s cieľom zabezpečiť prirodzený a zdravý vývoj zubného poschodia, zubov a ďasien dieťaťa. Neobsahuje BPA V balení 2ks. Silikónový symetrický dynamický cumlík LOVI bol klinicky testovaný. Cumlíky LOVI neobsahujú bisphenol A. Všetky cumlíky LOVI sú vyrobené zo silikónu, ktorý je bez chuti a bez zápachu.

Philips Avent Cumlík Oceán 6-18m. dievča, 2 ks
6,90 € 5,80 €

Akcia

Avent Cumlík Oceán 6–18m. dievča, 2 ks s motívom „veľryba/korytnačka“ a ortodontickými násoskami Avent pre ešte väčší komfort Vašich najmenších. Viac otvorov v kotúči, bez BPA, zo silikónu. Sanie bábätká upokojuje a lepšie potom spinkajú.

Nuk Cumlík Space Night 6-18 m. 2 ks BOX
7,29 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický cumlík, ktorý v tme svieti. Vďaka vykrojeniu môže dieťa pri saní voľne dýchať nosom Nuk Cumlík Space Night 6–18 m. 2 ks BOX má špeciálne tvarovaný cumlík, imitujúci tvar matkinej bradavky. Taktiež vytvára minimálny tlak na detské ďasná a zuby. Materiál je zdravotne nezávadný, bez obsahu BPA.

Nuk Cumlík FREESTYLE Night, SI, V2 (6-18m
7,49 €

Cumlík FREESTYLE Night od značky NUK prekvapí svojim neškodným svetelným materiálom, ktorý je umiestnený v stredovom krúžku cumlíka. Okrem toho cumlík tvorí silikónový cumlík s praktickým krúžkom na uchopenie.

Suavinex CUMLÍK DEŇ/NOC an. SIL. 6 - 18 m 2 ks
7,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský cumlík DEŇ/NOC značky Suavinex už nebudete v noci zdĺhavo hľadať. Vďaka krúžku svietiacemu v tme ho vždy nájdete. Cumlík svojím anatomickým tvarom imituje materský prsník a dolieha na horné poschodie bábätka. Vzduchové prieduchy sa postarajú o cirkuláciu vzduchu okolo pokožky.

Bibi Anatomický cumlík 6-16m,Mama 2ks/Papa 2ks
10 €

Anatomický cumlík 6–16, Mama 2ks/Papa 2ks je vhodný pre deti od 6 do 16 mesiacov. Silikónový, bez obsahu BPA, podporuje prirodzený vývoj ďasien a zúbkov. Vyrobené vo Švajčiarsku. Zo špeciálneho veselého radu cumlíkov od Bibi „Mama / Papa“.

Nuk cumlík Space 6-18m

Nuk cumlík Space 6-18m

Hodnotenie: 4,5
5 €

Dojčenský silikónový cumlík NUK Space 1/box 6–18 mesiacov s krásnym farebným obrázkom zvieratka. Nový cumlík Space s inovatívnym, moderným dizajnom umožňuje jemnej detskej pokožke dýchať. Špeciálne určený pre citlivú pokožku dieťaťa a má robustný, znovu použiteľný box pre uskladnenie, prepravu a hygienickú sterilizáciu v mikrovlnnej rúre. Cumlík je vyrobený z vysoko kvalitného plastu a silikónového cumlíka. Výhodou silikónu je to, že je bez zápachu a ľahko sa čistí. Neobsahuje BPA. Všetky NUK cumlíky sú pravidelne testované a sledované nezávislými inštitútmi.

Tommee Tippee Cumlík C2N silikón Moda 6-18m modré
6,10 € 5,90 €

Cumlík disponuje symetrickou ortodontickou savičkou, ktorá zaisťuje správny vývoj ústnej dutiny. Balenie obsahuje 1 kus cumlíka, ktorý je vhodný pre deti od 6 do 18 mesiacov. Tommee Tippee Cumlík C2N silikón Moda 6–18m modré neobsahuje bisfenol A.

Dr.Brown´s Cumlík Advantage symetrický 6-18m 2ks
7,39 € 7,10 €

Akcia

Symetrický cumlík Advantage značky Dr.Brown´s si vaše dieťatko ľahko obľúbi. Symetrická hlavička aj štít sedí v detských ústočkách. Otvory v štíte cumlíka zamedzujú podráždenie detskej pokožky a nechávajú dieťa voľne dýchať.

Tommee Tippee Cumlík C2N silikón Natural 2 ks 6 - 18 mesiacov
12,79 €

Cumlík disponuje ortodontickým cumlíkom, ktorý zabezpečuje správny vývoj ústnej dutiny. Balenie obsahuje 2 kusy cumlíkov, ktoré sú vhodné pre deti od 6 do 18 mesiacov. Tommee Tippee Cumlík C2N silikón Natural 2 ks 6 – 18 mesiacov, neobsahuje bisfenol A.

Canpol babies cumlík 6-18 m silikónový symetrický SO COOL
4,30 €

Silikónový cumlík s gumičkou anatomického tvaru od značky Canpol babies z veselej kolekcie SO COOL. Cumlík neobsahuje BPA a vďaka jedinečnému tvaru štítku minimalizuje vznik odtlačku a podráždenie citlivej detskej pokožky. V balení je 1 kus. Je vhodný pre deti od 6 do 18 mesiacov.

Dr.Brown´s Cumlík Prevent 6-12m 2ks
7,80 €

Akcia

Detský cumlík Prevent značky Dr.Brown´s bol navrhnutý v spolupráci so zubnými lekármi tak, aby nespôsoboval žiadne dentálnej problémy. Cumlík má mäkkú hlavičku, ktorá znižuje podtlak Satio. Malé otvory v štíte cumlíka nechávajú pokožku dieťaťa voľne dýchať.

Difrax Cumlík Natural UNI 6+
5,80 € 5,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík, ktorý dieťa upokojí a pomôže mu zvládnuť neľahké obdobie, kedy rastúce zúbky vytvárajú tlak na ďasno. Je opatrený dvoma otvormi, ktoré napomáhajú cirkulácii vzduchu a bráni tak podráždeniu detskej pokožky. Difrax cumlík Natural UNI 6+ má vykrojený tvar a umožňuje dieťaťu pri saní dýchať nosom.

Dr.Brown´s Cumlík Prevent tvarovaný štít 6-12m 2 ks
7,69 € 7,50 €

Akcia

Detský tvarovaný cumlík Prevent značky Dr.Brown's bol navrhnutý v spolupráci so zubnými lekármi tak, aby nespôsoboval žiadne dentálnej problémy. Cumlík má mäkkú hlavičku, ktorá znižuje podtlak Satio. Cumlík je v tvare motýľa, takže minimalizuje kontakt s detskou pokožkou a necháva ju voľne dýchať.

Nuk Cumlík Sensitive 6-18m

Nuk Cumlík Sensitive 6-18m

Hodnotenie: 4,3
5,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Dojčenský silikónový cumlík NUK Sensitive 1/box 6–18 mesiacov sa vyrába v štyroch super farbičkách pre chlapcov aj pre dievčatá. Cumlíky sú v dnešnej dobe už ako povinná výbava a toto je Mercedes medzi cumlíkmi! Špeciálne určený pre citlivú pokožku dieťaťa a má robustný, znovu použiteľný box pre uskladnenie, prepravu a hygienickú sterilizáciu v mikrovlnnej rúre. Cumlík je vyrobený z vysoko kvalitného plastu a silikónového cumlíka. Výhodou silikónu je to, že je bez zápachu a ľahko sa čistí. Neobsahuje BPA. Všetky NUK cumlíky sú pravidelne testované a sledované nezávislými inštitútmi.

Difrax Cumlík Dental 6+
5,80 € 5,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík, ktorý má plochú savičku, ktorá napomáha zdravému vývoju čeľuste, ďasna a jazyka. Slúži pre upokojenie a stimuláciu dieťaťa. Je opatrený dvoma otvormi, ktoré zabezpečia cirkuláciu vzduchu a zabráni tak podráždeniu jemnej detskej pokožky. Difrax Cumlík Dental 6+ má praktický dizajn, ktorý bude vyhovovať všetkým typom tváre.

Difrax Cumlík Natural 6+
5,80 € 5,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík, ktorý dieťa nielen zabaví, ale aj uľaví tlaku na ďasne pri prerezávaní prvých zúbkov. Je opatrený dvomi otvormi, ktoré napomáhajú cirkulácii vzduchu a tým bránia podráždeniu pokožky. Difrax Cumlík Natural 6+ napomáha pokojnému zaspávaniu. Doporučujeme minimálne jeden týždeň cumlík vyvariť, aby sa zabránilo prenosu baktérií.

Difrax Cumlík Natural I LOVE 6+
6,20 € 5,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík špeciálne určený deťom vo veku 6–12 mesiacov, ktorým rastú zúbky. To vytvára tlak na ďasno, s čím môže pomôcť práve sanie cumlíka. Difrax cumlík Natural I LOVE 6+ je opatrený dvoma otvormi, ktoré zaistia prúdenie vzduchu a zamedzia tak podráždeniu detskej pokožky. Vďaka vykrojeniu môže dieťa pri saní voľne dýchať nosom

Difrax Cumlík svietiaci v tme Natural 6+
6,20 € 5,70 €

Akcia

Cumlík pre upokojenie dieťaťa. Keď rastú prvé zúbky, vytvára to tlak na ďasno, s čím môže pomôcť práve sanie cumlíka. Difrax cumlík svietiaci v tme Natural 6+ dokáže cez deň absorbovať svetlo a v noci svietiť, vďaka čomu ho možno v tme ľahko nájsť. Zaujme aj svojím praktickým tvarom, ktorý bude vyhovovať každému tvári.

Tommee Tippee cumlík silikón Ultra-light 2 ks 6-18 m
7,50 €

Cumlík silikón Ultra-light 2 ks 6–18 m od značky Tommee Tippee je z veľmi ľahkého a mäkkého silikónu, ktorý je antibakteriálny a hypoalergénny. Tvar cumlíka minimalizuje riziko podráždenia citlivej pokožky spôsobené vlhkosťou okolo úst. Vhodné pre deti od 6 do 18 mesiacov.

Philips Avent Cumlík zvieratko 0-6 m, 2 ks
6,90 €

AVENT Cumlík Zvieratko 0–6 m, 2 ks vo farebnej kombinácii pre dievčatká. Ortodontický sosák Avent pre ešte väčší komfort Vašich najmenších. Bez BPA, zo silikónu. Sanie bábätká upokojuje a lepšie potom spinkajú.

Philips Avent Cumlík Ultrasoft 6-18 m, 2 ks
8,90 €

Avent Cumlík Ultrasoft 6–18 m, 2 ks pre ešte väčší komfort Vašich najmenších. Určené deťom od 6 do 18 mesiacov. Silikónové cumlíky bez chuti a zápachu, bez BPA. S kotúčom flexifit pre menej otlakov a podráždenie na koži bábätka.

Philips Avent Cumlík Ultra air nočný 6-18 m
8,90 €

Cumlík je vyrobené zo silikónu, ktorý je trvanlivý a ľahko sa udržiava. Disponuje krytom, ktorý v noci svieti. Súčasťou je krabička, ktorú je možné vložiť do mikrovlnky a cumlík sterilizovať. Philips Avent Cumlík Ultra air nočný 6–18 m vhodné pre deti od 6 do 18 mesiacov.