Nuvita Stredné ortodontické cumlíky 6m+
10,33 € 9,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Stredné ortodontické cumlíky 6m+ pre detičky od pol roka veku. V balení 2 kusy rôzne farebných cumlíkov. Inovatívny mriežkovaný tvar a materiál pre čo najväčšie pohodlie dieťatku.

Nuvita Stredné symetrické cumlíky 6m+
10,33 € 10,20 €

Nuvita Stredné symetrické cumlíky 6m+ pre detičky od pol roka veku. V balení 2 kusy rôzne farebných cumlíkov. Inovatívny mriežkovaný tvar a materiál pre čo najväčšie pohodlie dieťatku.

Nuvita Stredné cumlíky svietiace v tme 6m+
10,33 € 10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Stredné cumlíky svietiace v tme 6m+ pre detičky od pol roka veku. V balení 2 kusy odlišných cumlíkov, ktoré v tme svietia. Inovatívny mriežkovaný tvar a materiál pre čo najväčšie pohodlie dieťatku.

Philips Avent Cumlík Oceán 6-18m. chlapec, 2 ks-29%
7,36 € 5,18 €

Akcia

Avent Cumlík Oceán 6–18m. chlapec, 2 ks s motívom „veľryba/tučniak“ a ortodontickými násoskami Avent pre ešte väčší komfort Vašich najmenších. Viac otvorov v kotúči, bez BPA, zo silikónu. Sanie bábätká upokojuje a lepšie potom spinkajú.

LOVI Cumlík silikónový dynamický I LOVE 6-18 m
6,20 €

Silikónový symetrický dynamický cumlík LOVI bol vytvorený v spolupráci s neurologopédmi s cieľom zabezpečiť prirodzený a zdravý vývoj zubného poschodia, zubov a ďasien dieťaťa. Neobsahuje BPA V balení 2ks. Silikónový symetrický dynamický cumlík LOVI bol klinicky testovaný. Cumlíky LOVI neobsahujú bisphenol A. Všetky cumlíky LOVI sú vyrobené zo silikónu, ktorý je bez chuti a bez zápachu.

LOVI Cumlík silikónový dynamický BOTANIC 6-18 m 2 ks
6,20 €

Silikónový symetrický dynamický cumlík LOVI bol vytvorený v spolupráci s neurologopédmi s cieľom zabezpečiť prirodzený a zdravý vývoj zubného poschodia, zubov a ďasien dieťaťa. Neobsahuje BPA V balení 2ks. Silikónový symetrický dynamický cumlík LOVI bol klinicky testovaný. Cumlíky LOVI neobsahujú bisphenol A. Všetky cumlíky LOVI sú vyrobené zo silikónu, ktorý je bez chuti a bez zápachu.

Philips Avent Cumlík Ultrasoft DECO 6-18 m. dievča, 2 ks-18%
7,62 € 6,24 €

Akcia

Avent Cumlík Ultrasoft DECO 6–18 m. Dievča, 2 ks – silikónové, bez BPA. S kotúčom FlexFfit pre ešte väčšie pohodlie. Sanie bábätká upokojuje, doprajte im pokojný odpočinok. 2 krásne cumlíky pre dievčatká od pol roka veku.

Philips Avent Šidítko Ultra air noční 6-18 m-21%
7,99 € 6,24 €

Akcia

Šidítko je vyrobeno ze silikonu, který ke trvanlivý a snadno se udržuje. Disponuje krytem, který v noci svítí. Součástí je krabička, kterou lze vložit do mikrovlnky a dudlík sterilizovat. Philips Avent Šidítko Ultra air noční 6–18 m vhodné pro děti od 6 do 18 měsíců.

Philips Avent Cumlík Ultrasoft Deco 6-18 m. chlapec, 2 ks-18%
7,62 € 6,24 €

Akcia

Avent Cumlík Ultrasoft DECO 6–18 m. Chlapec, 2 ks – silikónové, bez BPA. S kotúčom FlexiFit pre ešte väčšie pohodlie. Sanie bábätká upokojuje, doprajte im pokojný odpočinok. 2 krásne cumlíky pre chlapčekov od pol roka veku.

Canpol babies dudlík 6–18 m silikonový symetrický SO COOL
3,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Silikonový dudlík s gumičkou anatomického tvaru od značky Canpol babies z veselé kolekce SO COOL. Dudlík neobsahuje BPA a díky jedinečnému tvaru štítku minimalizuje vznik otisku a podráždění citlivé dětské pokožky. V balení je 1 kus. Je vhodný pro miminka od 6 do 18 měsíců.

Nuk cumlík Space 6-18m
5 €

Dojčenský silikónový cumlík NUK Space 1/box 6–18 mesiacov s krásnym farebným obrázkom zvieratka. Nový cumlík Space s inovatívnym, moderným dizajnom umožňuje jemnej detskej pokožke dýchať. Špeciálne určený pre citlivú pokožku dieťaťa a má robustný, znovu použiteľný box pre uskladnenie, prepravu a hygienickú sterilizáciu v mikrovlnnej rúre. Cumlík je vyrobený z vysoko kvalitného plastu a silikónového cumlíka. Výhodou silikónu je to, že je bez zápachu a ľahko sa čistí. Neobsahuje BPA. Všetky NUK cumlíky sú pravidelne testované a sledované nezávislými inštitútmi.

Canpol babies Cumlík silikónový anatomický 6 -18m PARTY
3,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Veselá zábava sa premietla do úplne novej kolekcie PÁRTY značky Canpol babies! Silikónový cumlíkgumičkou anatomického tvaru s potlačou lodičiek pre veselých chlapcov či roztomilých vtáčikov pre radostné dievčatká sú lemované slávnostnými girlandami.

Philips Avent šidítko zvířátko 0-6 m, 2 ks
5,18 €

Akcia

AVENT Šidítko Zvířátko 0–6 m, 2 ks v barevné kombinaci pro holčičky. Ortodontické sosáky Avent pro ještě větší komfort Vašich nejmenších. Bez BPA, ze silikonu. Sání miminka uklidňuje a lépe pak spinkají.

Bibi Anatomický cumlík 6-16m,Mama 2ks/Papa 2ks
10 €

Anatomický cumlík 6–16, Mama 2ks/Papa 2ks je vhodný pre deti od 6 do 16 mesiacov. Silikónový, bez obsahu BPA, podporuje prirodzený vývoj ďasien a zúbkov. Vyrobené vo Švajčiarsku. Zo špeciálneho veselého radu cumlíkov od Bibi „Mama / Papa“.

Nuk Cumlík Sensitive 6-18m
5,40 €

Dojčenský silikónový cumlík NUK Sensitive 1/box 6–18 mesiacov sa vyrába v štyroch super farbičkách pre chlapcov aj pre dievčatá. Cumlíky sú v dnešnej dobe už ako povinná výbava a toto je Mercedes medzi cumlíkmi! Špeciálne určený pre citlivú pokožku dieťaťa a má robustný, znovu použiteľný box pre uskladnenie, prepravu a hygienickú sterilizáciu v mikrovlnnej rúre. Cumlík je vyrobený z vysoko kvalitného plastu a silikónového cumlíka. Výhodou silikónu je to, že je bez zápachu a ľahko sa čistí. Neobsahuje BPA. Všetky NUK cumlíky sú pravidelne testované a sledované nezávislými inštitútmi.

Bibi Anatomický cumlík 6-16, 2ks
7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Anatomický cumlík 6–16, 2ks vo farebných variantoch s veselými motívmi zvieratiek je vhodný pre deti od 6 do 16 mesiacov. Silikónový, bez obsahu BPA, podporuje prirodzený vývoj ďasien a zúbkov. Vyrobené vo Švajčiarsku.

BAYBY 4ks cumlíkov 6m+
14,80 €

BAYBY 4ks cumlíkov 6m+ – 4 rôzne farebné cumlíky so zvieratkami pre deti staršie ako pol roka. Ortodonické, silikónové, bez BPA. Vaše najmenšie si ich určite obľúbia!

Philips Avent Cumlík Džungľa 6-18m., 2ks chlapec-29%
7,36 € 5,18 €

Akcia

AVENT Cumlík Džungľa 6–18m., 2ks chlapec s motívom opica/lev a ortodontickou násoskou AVENT pre ešte väčší komfort Vašich najmenších. Viac otvorov v kotúči, bez BPA, zo silikónu. Sanie bábätká upokojuje a lepšie spinkajjú.

Philips Avent Cumlík Oceán 6-18m. dievča, 2 ks-29%
7,36 € 5,18 €

Akcia

Avent Cumlík Oceán 6–18m. dievča, 2 ks s motívom „veľryba/korytnačka“ a ortodontickými násoskami Avent pre ešte väčší komfort Vašich najmenších. Viac otvorov v kotúči, bez BPA, zo silikónu. Sanie bábätká upokojuje a lepšie potom spinkajú.

Avent Cumlík Ultrasoft 6-18 m, 2 ks-17%
7,53 € 6,24 €

Akcia

Avent Cumlík Ultrasoft 6–18 m, 2 ks pre ešte väčší komfort Vašich najmenších. Určené deťom od 6 do 18 mesiacov. Silikónové cumlíky bez chuti a zápachu, bez BPA. S kotúčom flexifit pre menej otlakov a podráždenie na koži bábätka.

Canpol babies dudlík 6–18 m silikonový symetrický AUTA
3,90 €

Silikonový dudlík s gumičkou anatomického tvaru od značky Canpol babies z kolekce AUTA. Dudlík neobsahuje BPA a díky jedinečnému tvaru štítku minimalizuje vznik otisku a podráždění citlivé dětské pokožky. V balení je 1 kus. Je vhodný pro děti od 6 do 18 měsíců.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: