Tommee Tippee Vložky do podprsenky 100 ks
19,90 €

Ultra absorpčné vložky do podprsenky od značky Tommee Tippee sú určené pre dojčiace mamičky. Vložky sú tenké, pohodlné a pritom vďaka 3 vrstvám dostatočne bezpečné. Samolepiaci prúžok je zárukou, že budú držať na mieste a nekĺzať po tele.

Dr.Brown´s Zachytávač materského mlieka jednodielny silikónový
17,60 €

Silikónový zachytávač materského mlieka značky Dr.Brown's je laktačná pomôcka pre zachytenie materského mlieka a šetrné odsávanie bez použitia rúk. Stačí priložiť k prsníku, z ktorého nedojčíte, stlačiť dno, aby sa vytvoril podtlak a mlieko sa už zbiera úplne samo.

LOVI Vrecká na uchovávanie odsatého mlieka 25 ks Buddy Bear
8 €

Novinka

Vrecká na uskladnenie materského mlieka, vybavené dvojitým uzáverom, chrániacim proti úniku tekutiny. Uchováva kvalitu mlieka a predlžuje jeho trvanlivosť. Canpol babies sáčky k uchovávaniu odsatého mlieka 25 ks Buddy Bear sú vyrobené zo šetrného materiálu, ktorý neobsahuje BPA.

My Teddy Silikónové dojčiace korále biele
13,90 €

Silikónové dojčiace korále značky My Teddy iste ocení každá mamička. Ručičky detí sú neposedné, zvlášť aj pri dojčení. Korále zaujmú bábätko počas dojčenia a dieťa už vás nebude ťahať za vlasy, tričko či čokoľvek iné.

Dr.Brown´s Vrecká na sterilizáciu v mikrovlnnej rúre 5ks
8,60 €

Vrecká na sterilizáciu značky Dr.Brown's slúžia k rýchlej sterilizácii dojčenských fliaš, cumlíkov a učiacich hrnčekov. Teplo z pary účinne odstráni 99,9% baktérií a mikróbov. Tieto vrecká sa stanú ideálnou pomôckou v čase cestovania. Na použitie potrebujete iba mikrovlnnú rúru a vodu.

NIP First Moments silikónové prsné klobúčiky, 2 ks
8,20 €

First Moments silikónové prsné klobúčiky značky NIP prináša spoľahlivú pomoc pri zablokovaní alebo citlivej bradavky, zatiahnutých či obrátených bradaviek a problémoch dojčaťa so saním. Extra tenké klobúčiky zaistia prirodzený pocit pri dojčení.

Chicco Chránič bradaviek SkinToSkin silikón 2 ks, S/M
7,19 € 6,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Chránič bradaviek SkinToSkin značky Chicco pomôže mamičkám k pokojnému a prirodzenému dojčeniu. Chránič umožňuje maximálny kontakt pokožky dieťaťa s pokožkou matky. Nos aj brada dieťaťa je v tesnom kontakte s prsníkom matky.

Biberschatz Hryzací silikónový náramok REGENBOGEN
12,90 €

Hryzací silikónový náramok REGENBOGEN od bulharskej značky Biberschatz je vyrobený zo 100% potravinárskeho silikónu a neobsahuje žiadne škodlivé látky ako BPA alebo ftaláty. Veselé pastelové farby a tvary upútajú bábätká, a preto sú ideálne na použitie počas dojčenia alebo podržania v náručí.

Biberschatz Silikónové korále na hryzenie DOLCE ROSA
12,90 €

Silikónové korále na hryzenie DOLCE ROSA od bulharskej značky Biberschatz sú vyrobené zo 100 % potravinárskeho silikónu, hodvábnej šnúrky a uzatváracej spony. Veselé pastelové farby a tvary upútajú bábätká, a preto sú ideálne na použitie počas dojčenia alebo kŕmenia.

Biberschatz Silikónové korále na hryzenie ROMANZO ROSA
13,90 €

Silikónové korále na hryzenie ROMANZO ROSA od bulharskej značky Biberschatz sú vyrobené zo 100 % potravinárskeho silikónu, hodvábnej šnúrky a uzatváracej spony. Veselé pastelové farby a tvary upútajú bábätká a preto sú ideálne na použitie počas dojčenia alebo pestovania.

Biberschatz Silikónové korále na hryzenie TWEEDIA
13,90 €

Silikónové korále na hryzenie TWEEDIA od bulharskej značky Biberschatz sú vyrobené zo 100 % potravinárskeho silikónu, hodvábnej šnúrky a uzatváracej spony. Veselé pastelové farby a tvary upútajú bábätká a preto sú ideálne na použitie počas dojčenia alebo pestovania.

Medela PureLan Lanolínová masť 7 g
10,10 €

Novinka

Hojivá masť, ktorá je vyrobená z lanolínu (ovčieho tuku). Pôsobí blahodarne na suché a popraskané bradavky, namáhané dojčením. Je tiež účinná na iné typy kožných problémov (zapareniny u novorodencov, suchá koža, odreniny, drobné popáleniny). Medela PureLan Lanolínová masť 7 g neobsahuje konzervanty, teda nie je ju potrebné pred dojčením zmývať z kože.

Biberschatz Hryzací silikónový náramok EXCITED SEA
12,90 €

Hryzací silikónový náramok EXCITED SEA od bulharskej značky Biberschatz je vyrobený zo 100% potravinárskeho silikónu a neobsahuje žiadne škodlivé látky ako BPA alebo ftaláty. Veselé pastelové farby a tvary upútajú bábätká, a preto sú ideálne na použitie počas dojčenia alebo podržania v náručí.

Biberschatz Hryzacie silikónové korále GIALLO FAVO
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hryzacie silikónové korále GIALLO FAVO od bulharskej značky Biberschatz sú vyrobené zo 100% potravinárskeho silikónu, hodvábne šnúrky a uzatváracie spony. Veselé pastelové farby a tvary upútajú bábätká, a preto sú ideálne na použitie počas dojčenia alebo podržania v náručí.

Biberschatz Hryziace silikónové korále ARCO IRIS
12,90 €

Hryziace silikónové korále ARCO IRIS od bulharskej značky Biberschatz sú vyrobené zo 100% potravinárskeho silikónu, hodvábnej šnúrky a uzatváracej spony. Veselé pastelové farby a tvary upútajú bábätka, a preto sú ideálne na použitie počas dojčenia alebo správania.

Biberschatz Silikónové korále na hryzenie AUTUMN SHOWER
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Silikónové korále na hryzenie AUTUMN SHOWER od bulharskej značky Biberschatz sú vyrobené zo 100 % potravinárskeho silikónu, hodvábnej šnúrky a uzatváracej spony. Veselé pastelové farby a tvary upútajú bábätká, a preto sú ideálne na použitie počas dojčenia alebo kŕmenia.

Biberschatz Silikónové korále na hryzenie BIRD OF PARADISE
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Silikónové korále na hryzenie BIRD OF PARADISE od bulharskej značky Biberschatz sú vyrobené zo 100 % potravinárskeho silikónu, hodvábnej šnúrky a uzatváracej spony. Veselé pastelové farby a tvary upútajú bábätká a preto sú ideálne na použitie počas dojčenia alebo pestovania.

Biberschatz Silikónové korále na hryzenie COLORATI
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Silikónové korále na hryzenie COLORATI od bulharskej značky Biberschatz sú vyrobené zo 100 % potravinárskeho silikónu, hodvábnej šnúrky a uzatváracej spony. Veselé pastelové farby a tvary upútajú bábätká, a preto sú ideálne na použitie počas dojčenia alebo pestovania.

Biberschatz Silikónové korále na hryzenie GIALLO MARBLE
13,90 €

Silikónové korále na hryzenie GIALLO MARBLE od bulharskej značky Biberschatz sú vyrobené zo 100 % potravinárskeho silikónu, hodvábnej šnúrky a uzatváracej spony. Veselé pastelové farby a tvary upútajú bábätká, a preto sú ideálne na použitie počas dojčenia alebo kŕmenia.

Biberschatz Silikónové korále na hryzenie SEA BUBBLES
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Silikónové korále na hryzenie SEA BUBBLES od bulharskej značky Biberschatz sú vyrobené zo 100 % potravinárskeho silikónu, hodvábnej šnúrky a uzatváracej spony. Veselé pastelové farby a tvary upútajú bábätká, a preto sú ideálne na použitie počas dojčenia alebo kŕmenia.

Biberschatz Silikónové korále na hryzenie VERDE FAVO
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Silikónové korále na hryzenie VERDE FAVO od bulharskej značky Biberschatz sú vyrobené zo 100 % potravinárskeho silikónu, hodvábnej šnúrky a uzatváracej spony. Veselé pastelové farby a tvary upútajú bábätká, a preto sú ideálne na použitie počas dojčenia alebo kŕmenia.

Difrax Sáčky na materské mlieko
9,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická pomôcka pre skladovanie materského mlieka. Vaky sú opatrené dvojitým nepriedušným zipsom, ktorý zabraňuje vytečeniu mlieka. Mlieko je možné skladovať vo vzpriamenej polohe. Difrax sáčky na materské mlieko sú vyrobené z odolného materiálu, ktorý umožňuje skladovanie aj po dlhšiu dobu.

Dr.Brown´s Chránič prsných bradaviek 2ks
9 €

Chránič prsných bradaviek značky Dr.Brown's ochráni prsné bradavky matky v čase dojčenia. Pomáha bábätku prisať sa k bradavke aj v prípade vpáčených bradaviek. Ideálna pomôcka nielen pre začínajúce mamičky.

Dr.Brown´s Prsné vložky prateľné bavlnené 4ks
9 €

Prateľné prsné vložky značky Dr.Brown's zabránia presiaknutiu materského mlieka na oblečení. Štvorvrstvová vložka je vyrobená z príjemného a savého bavlneného materiálu. Doprajte si dostatočný komfort aj v čase dojčenia.

Dr.Brown´s Prsné vložky upokojujúce 2ks
32,10 €

Upokojujúce prsné vložky značky Dr.Brown's pomáhajú predchádzať a liečiť boľavé prsia a bradavky. Príjemný bavlnený materiál sa ľanovým semienkom poskytuje prirodzenú úľavu a pomáha predchádzať bežným problémom, ktoré môžu nastať v čase dojčenia. Vlhké teplo tíši bolesť a pomáha zvyšovať tvorbu materského mlieka.

My Teddy Silikónové dojčiace korále modré
13,90 €

Silikónové dojčiace korále značky My Teddy iste ocení každá mamička. Ručičky detí sú neposedné, zvlášť aj pri dojčení. Korále zaujmú bábätko počas dojčenia a dieťa už vás nebude ťahať za vlasy, tričko či čokoľvek iné.

DBB Remond Silikónové chrániče bradaviek, 4 ks
9,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Silikónové chrániče ochránia vašu citlivú bradavku pred rozpraskaním. Klobúčik nasadíte na bradavku a vďaka pružnosti zaisťuje priľnavosť k bradavkám všetkých tvarov.

Babymoov Kiinde sada adaptérov 14 ks
9,90 €

Sada 7 párov plastových adaptérov od Babymoov **pre nasadenie Vašej **odsávačky či cumlíkov na sáčok Kiinde Twist Pouch™. Neobsahuje ftaláty, BPA ani PVC.

Canpol babies Jednorazové vložky do podprsenky 30 ks
3,90 € 3,50 €

Jednorazové vložky do podprsenky so samolepiacou páskou od značky Canpol babies. Sú určené ženám v neskoršej fáze tehotenstva a dojčiacim matkám. Nedráždi citlivú pokožku prsníka ani bradavky. Mäkká absorbčná vrstva zadrží vytekajúce mlieko a nepriepustná vonkajšia vrstva zabraňuje zašpineniu bielizne. V balení je celkom 30 kusov.

Philips Avent chránič bradaviek - medium 2 ks+ster.krabička-18%
10,90 € 8,90 €

Akcia

Chránič prsných bradaviek Od značky Philips AVENT zabraňuje rozboľaveniu a popraskaniu bradaviek počas dojčenia. Tvar motýlich krídel zabezpečí kontakt bábätka s pokožkou mamičky a dieťa si tak naň ľahko zvykne. Sú vyrobené z mäkkého silikónu.

Philips Avent chránič bradaviek - small 2 ks+ster.krabička-18%
10,90 € 8,90 €

Akcia

Chránič prsných bradaviek od značky Phillips AVENT zabraňuje rozboľaveniu a popraskaniu bradaviek počas dojčenia. Sú vyrobené z mäkkého silikónu. Tvar motýlich krídel umožňuje kontakt bábätka s pokožkou mamičky a dieťa si tak naň ľahko zvykne.

Bella Happy Lunch podbradník detský jednorazový
1,56 €

popis Jednorazové podbradníky Happy Lunch sú dokonalou alternatívou látkových podbradníkov. Vonkajšia savá vrstva z netkanej textílie spolu so zadnou fóliovou vrstvou skvele chráni odev dieťaťa pred znečistením. Špeciálne sklopná vrecko poskytuje extra ochranu – zachytáva…

Nuk NUK Detské lyžice soft
8,57 €

popis Jemný prechod od sania dieťaťa na kŕmenie lyžičkou. Extra dlhá lyžica – dosiahne aj na dno vysokých pohárov. Veľmi ohybná a mäkká. Ergonomicky tvarované, protišmykové rukoväte pre bezpečné uchopenie. Vhodná pre deti od 4 mesiacov až do prvých zúbkov. Možno umývať v…

Nuk NUK Nature Sense detská fľaša
12,09 €

Posledný kus za túto cenu!

popis Pre prirodzený pocit pri pití ako z matkinho prsníka. Vývoj cumlíky Nuk Nature Sense je založený na lekárskych znalostiach, že ženské prso má niekoľko malých mliečnych kanálikov. Tá pravá cumlík pre všetky typy výživy a všetky vekové kategórie. 1. Niekoľko malých…

Nuk NUK Nature Sense savička
7,88 €

popis Zvlášť v prvých mesiacoch života venujeme našim deťom zvýšenú pozornosť. Neodmysliteľnou súčasťou tejto pozornosti je aj kŕmenie, najmä ak hovoríme o prechode z dojčenia na pitie z fľaštičiek, čo môže niekedy pre matky predstavovať skutočnú výzvu. Aby sme vás v…

Nuk NUK retiazka na cumlík Disney
5,25 €

popis – Chráni cumlík pred upadnutím a následným znečistením. – Pre cumlíky s krúžkom. Skladovanie a použitie spôsob skladovania typ trvanlivé Príprava a použitie použitie: Nepoužívajte, ak je dieťa v detskej ohrádke, postieľke či v posteli. Vaše dieťa by sa mohlo poraniť…

Nuk NUK Sada kefa + hrebienok na vlasy
8,97 €

popis Nuk Sada kefa + hrebienok na vlasy Kefka s jemnými štetinkami pre nežné prečesávanie prvých detských vláskov. Masážou hlavičky pri česaní, stimuluje kefka citlivú pokožku a prispieva tak k rozvoju zmyslového vnímania. Hrebeň má zaoblené zúbky a chráni tak jemnú detskú…

Nuk NUK stužka na cumlík
5,40 €

Posledný kus za túto cenu!

popis Stužky na cumlíky pomáhajú zabraňovať slzičkám, postarajú sa o to, že milovaný cumlík zostane tam, kde má byť, nespadne na podlahu alebo by sa mal dokonca stratiť. Vďaka flexibilnému silikónovému krúžku môže byť NUK stužka na cumlík bezpečne pripevnená k cumlíku s…

Tescoma Cestovná miska papua PAPI, s lyžičkou, ružová
7,83 €

Posledný kus za túto cenu!

Vynikajúci pre podávanie detských pokrmov pri cestovaní, lyžička je hygienicky uložená vo viečku. Miska je vyrobená unikátnou technológiou NanoCare ™ zo špičkového plastového materiálu používaného v zdravotníctve, je antibakteriálny, Nezafarbuje sa a nevstrebáva pachy. Miska…

Tescoma Fľaša papua PAPI 250 ml, ružová
13,83 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská fľaša s kvalitnou antikolikový silikónovou cumlíkom pre kŕmenie detí. Fľaša je vyrobená unikátnou technológiou NanoCare ™ zo špičkového plastového materiálu používaného v zdravotníctve, je antibakteriálny, Nezafarbuje sa a nevstrebáva pachy. Fľaša je ekologická,…

Chicco Tampony do podprsenky antibakteriální, 120 ks
18,90 €

Tampóny do podprsenky vďaka super absorbčným mikroperličkám zachytia prenikajúcu vlhkosť mlieka, ktoré vyteká von v medzičase medzi dojčením. Tampóny sú vyrobené z hypoalergénne bavlny, ktorá nedráždi citlivú pokožku a umožňuje prsiam dýchať.