Weleda Nechtíkový dojčenský set
29,99 € 29,20 €

Sada Nechtíkový dojčenský set Weleda sa dodáva v krásnej plechovej dóze, ktorá poteší najmä mamičky. V balíčku nájdete Nechtíkový dojčenský olej, Nechtíkový dojčenský kúpeľ , Nechtíkový **dojčenský krém a navyše **darček – Bavlnenú plienku s potlačou Weleda, rozmer 50 × 70cm.

LINTEO BIO Dojčenský set na kúpanie-17%
11,67 € 9,59 €

Akcia

LINTEO Baby BIO Dojčenský set na kúpanie sa skladá z detskej peny do kúpeľa, oleja po kúpaní a ochranného krému na pokožku v oblasti plienok. Set s Bio nechtíkom lekárskym, ktorý má vysoký obsah vitamínu E. Vhodný už od narodenia. Vyrobené v Českej republike.

LINTEO BIO Dojčenský set starostlivosť o pokožku-20%
11,80 € 9,44 €

Akcia

LINTEO Baby BIO Dojčenský set starostlivosti o pokožku sa skladá z detského umývacieho mlieka a šampónu, telového mlieka a pleťového krému. Set s Bio nechtíkom lekárskym, ktorý má vysoký obsah vitamínu E. Vhodný už od narodenia. Vyrobené v Českej republike.

Sebamed Baby set pre novorodencov-15%
23,99 € 20,19 €

Akcia

Sebamed Baby set pre novorodenca obsahuje šampón, syndet, krém proti zapareninám a telové mlieko. Kozmetika Sebamed predstavuje kompletnú starostlivosť o pokožku celého tela. Hodnota pH 5,5 posilňuje a podporuje obnovu prirodzeného ochranného plášťa pokožky.

HiPP Babysanft Starostlivosť o pleť + Obrúsky zadarmo
8,77 € 7,70 €

Hipp Babysanft Sprchový krém 200 ml + Jemný krém plech 75 ml + vlhčené obrúsky 10 ks ZADARMO. Výrobky HiPP boli vyvinuté tak, aby pomáhali predchádzať riziku vzniku alergií.

Chicco Darčeková sada Baby Moments
18,99 € 18,70 €

Chicco Darčeková sada Baby Moments sa skladá z detského šampónu, sprchového gélu a upokojujúceho krému na zadoček. Už žiadne slzy pri kúpaní. Vhodné pre deti už od narodenia. Darčekovo balené.

NAIF Set miniatur kosmetiky pro děti a miminka 4x15ml
7,80 €

Novinka

Vyzkoušejte přírodní kosmetiku pro děti a miminka bez nesmyslných škodlivých látek. Testovací set se 4 miniaturami. Chcete vyzkoušet Naif nebo hledáte dáreček pro někoho blízkého?

NAIF Set kosmetiky pro batolata 3ks
29,10 €

Novinka

Set přírodní kosmetiky Naif obsahuje ty nejpotřebnější produkty pro batole. Navíc bez nesmyslných a škodlivých látek.

NAIF Startovací set kosmetiky pro děti a miminka 6ks
62,20 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Set přírodní kosmetiky Naif obsahuje vše, co potřebujete k péči o miminko. Navíc bez nesmyslných a škodlivých látek. Startovací set kosmetiky pro děti a miminka Naif (Starter Kit) je určen jen těm, pro které chcete dělat to nejlepší.