NAIF Vlhčené obrúsky pre deti a bábätká 8x54 kusov
26,50 € 0,49 €/ks

Novinka

Vlhčené obrúsky pre deti a bábätká od značky NAÏF budú praktickým pomocníkom nielen pri prebaľovaní. Balenie 8× 54 kusov využijete aj na čistenie pokožky detí, ale aj na osvieženie pri cestách. Použité materiály navyše neobsahujú žiadne plasty, sú vyrábané z eukalyptovej buničiny.

Weleda Nechtíkový dojčenský set
29,99 € 29,20 €

Sada Nechtíkový dojčenský set Weleda sa dodáva v krásnej plechovej dóze, ktorá poteší najmä mamičky. V balíčku nájdete Nechtíkový dojčenský olej, Nechtíkový dojčenský kúpeľ , Nechtíkový **dojčenský krém a navyše **darček – Bambusový obrúsok s potlačou Weleda.

LINTEO BIO Dojčenský set na kúpanie-17%
11,67 € 9,59 €

Akcia

LINTEO Baby BIO Dojčenský set na kúpanie sa skladá z detskej peny do kúpeľa, oleja po kúpaní a ochranného krému na pokožku v oblasti plienok. Set s Bio nechtíkom lekárskym, ktorý má vysoký obsah vitamínu E. Vhodný už od narodenia. Vyrobené v Českej republike.

HiPP Babysanft sada s krabicou Milkbox
13,75 € 12,10 €

Babysanft Pleťový olej + Krém na opruzeniny + Krém na obličej a tělo + Čistící vlhčené ubrousky + Hipp Milkbox sada všeho potřebného pro Vaše miminko.

Sebamed Baby set pre novorodencov-15%
23,99 € 20,19 €

Akcia

Sebamed Baby set pre novorodenca obsahuje šampón, syndet, krém proti zapareninám a telové mlieko. Kozmetika Sebamed predstavuje kompletnú starostlivosť o pokožku celého tela. Hodnota pH 5,5 posilňuje a podporuje obnovu prirodzeného ochranného plášťa pokožky.

NAIF Set kozmetiky pre novorodencov 3ks
33,80 € 31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Set prírodnej kozmetiky Naif obsahuje tie najpotrebnejšie produkty pre čerstvé bábätko. Navyše bez nezmyselných a škodlivých látok.

NAIF Set miniatúr kozmetiky pre deti a bábätká 4x15ml
7,80 € 7,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyskúšajte prírodnú kozmetiku pre deti a bábätká bez nezmyselných škodlivých látok. Testovací set so 4 miniatúrami. Chcete vyskúšať Naif alebo hľadáte darček pre niekoho blízkeho?

Chicco Darčeková sada Baby Moments
20,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Chicco Darčeková sada Baby Moments sa skladá z detského šampónu, sprchového gélu a upokojujúceho krému na zadoček. Už žiadne slzy pri kúpaní. Vhodné pre deti už od narodenia. Darčekovo balené.

LINTEO BIO Dojčenský set starostlivosť o pokožku-20%
11,80 € 9,44 €

Akcia

LINTEO Baby BIO Dojčenský set starostlivosti o pokožku sa skladá z detského umývacieho mlieka a šampónu, telového mlieka a pleťového krému. Set s Bio nechtíkom lekárskym, ktorý má vysoký obsah vitamínu E. Vhodný už od narodenia. Vyrobené v Českej republike.

NAIF Štartovací set kozmetiky pre deti a bábätká 6ks
62,20 € 58,60 €

Set prírodnej kozmetiky Naif obsahuje všetko, čo potrebujete k starostlivosti o bábätko. Navyše bez nezmyselných a škodlivých látok. Štartovací set kozmetiky pre deti a bábätká Naif (Starter Kit) je určený len tým, pre ktoré chcete robiť to najlepšie.